Ahoj kucí

Petr Brno

Ahoj kucí

Příspěvek od Petr Brno »

Ahoj Fríwinďácká bando . Já , ač tělem i duší čoprák ( http://www.k1400.cz/images/moto/suzuost ... /petan.htm ) , jsem se s těchto důvodů ( http://www.k1400.cz/clanky/zivot/2007/p ... elneho.php ) dopracoval k endurku . Začalo mi však po dvou letech být malé a tak jsem se poohlížel po něčem větším . Vyškrtával jsem v duchu postupně ty Dominátory , Touaregy a Afriky , až zůstali dva favorité , dvě dost podobné motorky . Aprilka Pegaso a Freewind . Vyhrál tady ten ( http://www.k1400.cz/seznam/galerie/galerie.php?idf=1234 ) krásný jednobuch . Mám ho tři měsíce , ujeto 10 km po dvoře a kolem fabriky a nemůžu se dočkat jara . Náhodou jsem narazil na Vaše Forum a zalíbilo se mi , že z něj taky čiší takový kamarádský duch a žádné mistrování . Bude li čas a Vy nebudete mít nic proti tomu , někdy bych se s Vámi svezl . Píšu Vám to jen tak , aby jste věděli , že je těch Freewindů víc , a aby jste si nenechali to Forum zkazit blbci , kteří se třeba k nám jednou za čas vloudí . Takže ahoj , Petr Brno
martin

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od martin »

Fakt krasavice (obě) ;) .
Blbců se nebojíme, na množství nehledíme, buď tu pozdraven.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Vitouš »

Ahoj Petře.Myslím že jsi zvolil dobře.Mám wětráka 3 roky a velká spokojenost.I když je to tvá druhá motorka kterou asi nebudeš moc používat.Máš hezkou prezentaci a taky jsi mě udělal radost že asi budeš zhruba má věková kategorie.Koukám že děláš na STK stejně jako já.Tak že vítej.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Rimmerak »

Taky tě vítám ! Ať slouží. Je moc pěknej. Ta červená mu sluší. A na ty řeči co jsi poslal od kolegů chopperařů nehleď :-) Tomu nerozumí ;-)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od DEEP »

Zdravy stoural prez opravy na Freewech.DEEP
SUZA je mooooc hezka.Super barvy.Myslim ze je to dobra koupe.A na jaro se tes.Ponevac z timhle se dostanes skoro vsude.A otocis to okolo nohy jako prd.Ve meste je to jako lasicka.
Z pozdravem Marek alias Deep ...
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Meldar »

Zdravím Petře taky jsem vybíral mezi Aprilka Pegaso a freewind.Na pegaso jsem slyšel jen samí pomluvy.Tak jsem skončil u freewa.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od kanko00 »

Ahoj Petre. Vita Ta a zdravi aj slovenska cast fora http://www.freevind.cz. :) Mas peknu moto.... A je to dobra volba.
Takze ahoj. Zdravi Ta kanko.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od šimi »

Ahoj sousede(bydlím 20km od Brna),
ta červená Freewindovi sluší.Mám Wětráka necelý rok a jsem móóóc spokojený.A ten "první" koráb je taky moc pěkný.
Taky jsem uvažoval o Aprilii,ale četl jsem dost negativní recenze,holt Ital je Ital.S Wětrákem se dá jezdit cestou necestou,už jsem s ním i brodil řeku,zaveze tě kam budeš chtít a po Brně se s ním bez problémů procpeš taky všude.Myslím že nebudeš litovat.
Takže vítám dalšího Wětráka v té naší malé Česko-Slovenské republice.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od kuklic »

Petr z Č. Budějovic zdraví Petra z Brna :D . Gratulace k Freewindovi, ať Ti dělá hodně radosti.
Petr Brno

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Petr Brno »

Kucí , dík za přivítání a pochvalu motorek . A protože jsem hned nazačátku dal najevo , že tento styl není mou hlavní náplní , potěšilo mě to dvojnásob .
Pro Vitouše : Je mi 57 a jsem ještě dalek toho ( a doufám , že to nebude nikdy ) abych trávil čas divením se , jak mi ty muškáty za oknem pěkně kvetou . A používání motorky ? S VL1500 jezdím cca 10 000km ročně a s TW 125 jsem jezdil kolem 3000 . Počítám , že část km se přesune z patnáctky na Freewinda , takže bych to viděl tak na 5 - 6000 za rok .
Pro Rimmeraka : Neberu to vážně , vím že je v tom skrytá troška závisti .
Pro Deepa : Kvůli městu jsem to vlastně koupil .
Pro Meldara : Dík za potvrzení mé volby .
Pro Kanka : Jsem rád , že společný zájem nezná hranice . Taky máme v K1400 dva Slováky . A výborný kluky .
Pro Šimiho : Fajn , že je někdo poblíž a dík za slova o Československé republice .
Zatím se snažím orientovat ve Foru , jsem zvyklý na trochu jiný styl . Když budu něco vědět , rád poradím a těším se na to , až se aspoň s některým z Vás někde potkám . Ahoj Petr Brno
traxxas

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od traxxas »

No Petře nádhernej web a ještě nádhernější povídání a motorky. Tak přeji mnoho šťastných kilců... ;) Čiší z toho pohoda a votom to je.
Kuba

Pozdrávek

Příspěvek od Kuba »

Ahoj bando,
ještě se neznáme jsem Kuba a vlastně taky díky Vašemu fóru jsem se rozhodl, že koupím větráka
a nahradím svojí dosavadní moto Cagiva ČZ 200 Roadster.
Teď čekám než dorazí větrák do čech a nemůžu se dočkat. Máte fajn fórum tak díkes lidem co se na něm podílí. Zatím Čus Kuba
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pozdrávek

Příspěvek od kanko00 »

Ahoj.
Tak cakaj, slinku utieraj a ked pride pekne sa on staraj, nech si uzijete vela radosti a km bez nehody s velkym usmevom v prilbe.
Napisem to znovu: Je to dobra motorka...

Kuba píše:Ahoj bando,
ještě se neznáme jsem Kuba a vlastně taky díky Vašemu fóru jsem se rozhodl, že koupím větráka
a nahradím svojí dosavadní moto Cagiva ČZ 200 Roadster.
Teď čekám než dorazí větrák do čech a nemůžu se dočkat. Máte fajn fórum tak díkes lidem co se na něm podílí. Zatím Čus Kuba
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Gulliver

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Gulliver »

Nazdar !

po pročtení diskuse vidím, že koupí Freewinda bych neměl nic zkazit. Jsem sice ještě trošku na vážkách, jestli Freewind, Pegaso, nebo dokonce Transalp a tak čekám, až sleze sníh, abych si pro jednu z nich zajel... uvidíme ;)

Zdraví, Pavel
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od kuklic »

Zdravím Kubu a Pavla. :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Sinner »

Ahoj kluci s Wětrákem neuděláte chybku. Vítám nově příchozí. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Vitouš »

Ahoj Gullivere.Snad se rozhodneš dobře.Na všech tebou jmenovanejch motorkách jsem měl možnost jezdit.Výkonově jsou zhruba stejné ale Freewind je lehčí a ovladatelnější.A motor wětráka je větší držák.Proto jsem se já osobně rozhodl pro Freewa a nelituji.A taky není okoukanej protože se knám nevozili.
Uživatelský avatar
JirkaS
Administrátor
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 18. zář 2008 15:50:20
Bydliště: Geršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od JirkaS »

Vitouš píše:Ahoj Gullivere.Snad se rozhodneš dobře.Na všech tebou jmenovanejch motorkách jsem měl možnost jezdit.Výkonově jsou zhruba stejné ale Freewind je lehčí a ovladatelnější.A motor wětráka je větší držák.Proto jsem se já osobně rozhodl pro Freewa a nelituji.A taky není okoukanej protože se knám nevozili.
Už jsem to nekde psal... jsme jedineční a vyjmeční... :D ;) už několikrát se mi stalo, že jsem se stal středem pozornosti ostatních příznivců silničních endur... 8-)
Není rum není šturm
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Sinner »

JirkaS píše:
Vitouš píše:Ahoj Gullivere.Snad se rozhodneš dobře.Na všech tebou jmenovanejch motorkách jsem měl možnost jezdit.Výkonově jsou zhruba stejné ale Freewind je lehčí a ovladatelnější.A motor wětráka je větší držák.Proto jsem se já osobně rozhodl pro Freewa a nelituji.A taky není okoukanej protože se knám nevozili.
Už jsem to nekde psal... jsme jedineční a vyjmeční... :D ;) už několikrát se mi stalo, že jsem se stal středem pozornosti ostatních příznivců silničních endur... 8-)
Jó to zcela jistě, nejvíc mě pobavil ten kluk s tím tatínkem u té Rybářské bašty, "Hele tati, to jsou všechno stejný motorky" "To ne, takovejch by se u nás tolik nenašlo, no ale jó opravdu jsou stejné. Co je to vlastně zač?" :P
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Rimmerak »

:-) Tak to se mi stává docela často, že někam jedu, zastavím se a lidi okukují mou motorku a né ty silnice co stojí o kus vedle. Tohle nikdo nezná, tak se jde podívat. Když se někdo zeptá ze známých, co mám vlastně za motorku, slovíčko Freewind je trošku uvede do rozpaků.
Sem rád, že jsem si ho koupil. Původě byl totiž vyhlídnutý brambor 650
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Gulliver

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Gulliver »

hm, teď mě napadá, co říkáte na BMW F 650 GS ? :?:

zdraví, PAVEL
Petr Brno

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Petr Brno »

Gullivere , chtít po majitelích Suzuki pochválit BMW , je totéž , jako chtít po křesťanovi pochválit Islám . Petr Brno
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od Household »

Gulliver píše:hm, teď mě napadá, co říkáte na BMW F 650 GS ? :?:

zdraví, PAVEL

Bakelitový Motorový Wozítko :lol:
traxxas

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od traxxas »

Když už tuhle bramboru tak Dakara....jinak pokud si nebudeš dělat sám servis, tak se budeš asi divit...nikdo nechce báva dělat což potom nová BMW-všude krom pár míst v ČR tě vykopnou, že nedělaj a vědí proč. U nových prošpikovaných elektronikou je to velkej průser, pokud nebydlíš ve velkém městě, kde je značková opravna. Takže vybírat si servis téměř nemůžeš! Tož jsou to ty správné adventure mašiny, nejlíp někde daleko od civilizace, když ti počítač sdělí, že dál nepojede a vypne ti mašinu a nikdo neví co s tím.... :lol: Nebo když vyměníš třeba žárovku a počítači se nelíbí zrovna tahle a tak ti taky nedovolí nastartovat... :mrgreen: Ale jinak pokud máš na předražené šicí stroje ( takhle se jim říká kvůli zvuku co vyluzují), tak proč nee, že? :lol: :lol: :lol: Tohle je jeden z posledních strojů, kterej je ještě rozumně provozovatelný a opravitelný. Jezdil jsem na něm a řekl bych , že ve srovnání s Freewem je to hodnější kočička... :lol: Takže za víc peněz trochu méně muziky, ale do terénu, což já nejezdím, je asik o kapánek vhodnější (21´ přední kolo).
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Ahoj kucí

Příspěvek od kanko00 »

traxxas tak tak. Musim suhlasit. Hoci plechovky BMW silne mozem, tak pri moto je to ine... Ale 650 Dakar je dobra moto... Ina ako wetrak ale dobra, a z pocutia viem o zvestiach, ze vraj vie za 3,5 - litre urobit 100 km.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Odpovědět