Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od DEEP »

No zacinam resit novou helmu.Asi pujdu do Lazeru maji slusny ceny.
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Meldar »

Já mám Airoh a když jsem ji kupoval tak jsem si myslel že to je nějaká podprůměrná značka o helmách jsem nevěděl vůbec nic.Potom jsem ale přijel na můj první motosraz a měl ji tam skoro každej a řikal jsem jsem si no to je náhoda koupil jsem si asi nejznámější značku. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Meldar píše:Já mám Airoh a když jsem ji kupoval tak jsem si myslel že to je nějaká podprůměrná značka o helmách jsem nevěděl vůbec nic.Potom jsem ale přijel na můj první motosraz a měl ji tam skoro každej a řikal jsem jsem si no to je náhoda koupil jsem si asi nejznámější značku. :lol: :lol:
Já jsem dpadl podobně ale s Cabergem. Sjelo se nás 8 motorek a dvanáct lidí polovina mela černého matného Caberga, já jedinej lesklého. Mimochodem dobře sem udělal všichni nadávají, že na tom matném je všechno vidět. ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Rimmerak »

Já mám už podruhé Vemar a spokojenost. Měkkoučký interiér, dobré ceny, antifog, antiscratch atd... První jsem měl T2K, ted tu mou druhou (větší) si nemapatuju jak se jmenuje.
Botky jsem si koupil tyhle : http://www.eshop-army.cz/Detail.aspx?ZboziID=1702 - sice z military shopu, ale jsou fakt super, kor když se vjede na polňačky a hlavně se v nich i dobře chodí. Bundu jsem si koupil k vánocům v primotorbike.com v Kamenným Mostě : http://primotorbike.inshop.cz/spark/bun ... temIdx=161
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od kanko00 »

Helma Lazer Vertigo --- uplna spokojnost. Aj ked mozno pojdem do UVEX Enduro. :D
Boty: Diaddora GT 2 -- uplna spokojnost, su super
Bunda: Padana Desert -- super turisticka bunda, odskusana 5 hodinovou jazdou v dazdi a ja suchy... :P
Nohavice: Padana TXP 7 -- nielen super, ale aj dobre vyzeraju. Sadli mi ako na objednavku robene.

Vsetko oblecenie ma velmi komfortne zabezpecene vetranie. Teda nohavice a bunda. :lol:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Household »

kanko00 to je zujímavá a pekna prilba, ale ten šilt Ti odtrhne pri 130km/h :lol:

Aj ja plánujem novú prilbu, ale Airoh ee, nesedí mi na šiške :(

Obrázek
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Rimmerak »

Přemýšlel jsem o téhle. Stojí kolem 5000kč, ale už jsem jí viděl i za 3600kč v nějaké akci. Má sluneční clonu, je to vyklápěčka - odklopitelná brada a vypadá futuristicky, jak helma pilota stíhačky.
AIROH TR 1
AIROH TR1 BLACK.JPG
AIROH TR1 BLACK.JPG (30.39 KiB) Zobrazeno 21931 x
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
traxxas

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od traxxas »

Sinner píše:
Meldar píše:Já mám Airoh a když jsem ji kupoval tak jsem si myslel že to je nějaká podprůměrná značka o helmách jsem nevěděl vůbec nic.Potom jsem ale přijel na můj první motosraz a měl ji tam skoro každej a řikal jsem jsem si no to je náhoda koupil jsem si asi nejznámější značku. :lol: :lol:
Já jsem dpadl podobně ale s Cabergem. Sjelo se nás 8 motorek a dvanáct lidí polovina mela černého matného Caberga, já jedinej lesklého. Mimochodem dobře sem udělal všichni nadávají, že na tom matném je všechno vidět. ;)
kterého máš? já loni vracel nového po 70km do krámu, páč jsem myslel, že z něj ohluchnu=vyklápěčka Justissimo GT.... :mrgreen: Až na ten hluk, super přilba.....celkem lehká, kovové zámky, sluneční clona zasahuje nejhlouběji ze všech vyráběných přileb všech výrobců, nosní i bradový deflektor, prima zapínání ráčnou, dobré odvětrání, minus je zmenšené periferní vidění=užší zorné pole, antifog=je diskutabilní-akorát to napsali do specifikace, a samo ty ostat ptákoviny...antibak vyndavací interier atd.... :lol: Ale jak píšu, pokud vám nevadí hluk anebo jste ještě nepoznali tišší, tak supr přilba... :P
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

traxxas píše:
Sinner píše:
Meldar píše:Já mám Airoh a když jsem ji kupoval tak jsem si myslel že to je nějaká podprůměrná značka o helmách jsem nevěděl vůbec nic.Potom jsem ale přijel na můj první motosraz a měl ji tam skoro každej a řikal jsem jsem si no to je náhoda koupil jsem si asi nejznámější značku. :lol: :lol:
Já jsem dpadl podobně ale s Cabergem. Sjelo se nás 8 motorek a dvanáct lidí polovina mela černého matného Caberga, já jedinej lesklého. Mimochodem dobře sem udělal všichni nadávají, že na tom matném je všechno vidět. ;)
kterého máš? já loni vracel nového po 70km do krámu, páč jsem myslel, že z něj ohluchnu=vyklápěčka Justissimo GT.... :mrgreen: Až na ten hluk, super přilba.....celkem lehká, kovové zámky, sluneční clona zasahuje nejhlouběji ze všech vyráběných přileb všech výrobců, nosní i bradový deflektor, prima zapínání ráčnou, dobré odvětrání, minus je zmenšené periferní vidění=užší zorné pole, antifog=je diskutabilní-akorát to napsali do specifikace, a samo ty ostat ptákoviny...antibak vyndavací interier atd.... :lol: Ale jak píšu, pokud vám nevadí hluk anebo jste ještě nepoznali tišší, tak supr přilba... :P
Jo už sem to tady někde psal, je to Jusstimo. Neuvěřitelný randál. jinak docela de. :D
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Household »

Rimmerak píše:Přemýšlel jsem o téhle. Stojí kolem 5000kč, ale už jsem jí viděl i za 3600kč v nějaké akci. Má sluneční clonu, je to vyklápěčka - odklopitelná brada a vypadá futuristicky, jak helma pilota stíhačky.
AIROH TR 1
Ja som mal ju v ruke a našiške. Je na to dobrá akcia v Louise. Ale pevnosť je tam slabá, jak škrupina z vajca.
Ale je to zaujímavé riešenie. ;)

Obrázek
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od kanko00 »

Household píše:kanko00 to je zujímavá a pekna prilba, ale ten šilt Ti odtrhne pri 130km/h :lol:

Aj ja plánujem novú prilbu, ale Airoh ee, nesedí mi na šiške :(

Obrázek

EE, neodtrhne. Po dialnici nechodim a inak dodrzujem rychlostne limity. :mrgreen:
Teraz vazne:
- ten silt ide dat dolu a je polohovatelny
- nie je plny spoj s prilbou, ma dobre riesenu aerodynamiku a nehadze hlavu hore....
- viezol som sa s nou na hlave a pohoda...
Uvidime............ :twisted:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Household »

v Lousovi sú inak super zľavy. Mňa osobne zaujalo:

Artiklové čísla:
20465204 - CABERG V2R ANTHR
199,95 Euro - nová cena 99,95 Euro
Obrázek
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Rimmerak »

No tak to je super cena, za 100 éček. Já mám teď tu Vemarku, ale přemýšlím, že bych jí přenechal spolujezdci, protože přilba pro spolujezdce je shit největší a koupil si nějakou novou. Tak uvidím :-)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
traxxas

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od traxxas »

Household píše:v Lousovi sú inak super zľavy. Mňa osobne zaujalo:

Artiklové čísla:
20465204 - CABERG V2R ANTHR
199,95 Euro - nová cena 99,95 Euro
Obrázek
Caberg je černej kůň deutchland trhu už víc jak 2 roky.....němci rádi kupují dobré a praktické zboží za dobrou cenu....původ made in italy... :P
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

traxxas píše: Caberg je černej kůň deutchland trhu už víc jak 2 roky.....němci rádi kupují dobré a praktické zboží za dobrou cenu....původ made in italy... :P
Myslím, že konkrétně Jusstimo se dělá ve Švýcarsku, ale to se vzhledem územně správnímu dělení Švýcarska s těma Taliánama zase tak zásadně nevylučuje. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Meldar »

Rimmerak píše:Já mám už podruhé Vemar a spokojenost. Měkkoučký interiér, dobré ceny, antifog, antiscratch atd... První jsem měl T2K, ted tu mou druhou (větší) si nemapatuju jak se jmenuje.
Botky jsem si koupil tyhle : http://www.eshop-army.cz/Detail.aspx?ZboziID=1702 - sice z military shopu, ale jsou fakt super, kor když se vjede na polňačky a hlavně se v nich i dobře chodí. Bundu jsem si koupil k vánocům v primotorbike.com v Kamenným Mostě : http://primotorbike.inshop.cz/spark/bun ... temIdx=161
Čoveče ty botky si asi koupím taky.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Rimmerak »

Jj, neprohloupíš. Mám je už od června, najel sem na nich 5000km na freewindovi a pohodička. Hlavně jsou oproti motobotkám jednou tak levný a jsou pohodlný. Na tý fotce mají nějakou obr velikost, nemají tak dlouhou špičku, teda alespon ty moje 43ky... Můžu udělat večer foto.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
traxxas

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od traxxas »

Je fakt, že motoboty jsou daleko dražší, kvalitní a pohodlné pod 3,5 k nekoupíš, ale jdou vybrat fakt pohodlné a měkoučké a hlavně mají aspoň nějaké ty chrániče na místech, která jsou nejproblematičtější a nejvíc exponovaná při držkopádu....tož asi tak... :mrgreen:
PS. a je v nich daleko větší cit (cestovní, silniční) než v armybufách... :mrgreen: taky jsem v nich kdysi jezdil a najel dost km za komančů, ale pak se mi čirou náhodou podařilo koupit cestovní motoboty -dovoz z DEU-nevím, snad slabá chvilka zahraničního obchodu-a už tenkrát jsem si nemoh vynachválit..... :lol:
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od DEEP »

Ja ted jezdim Shark.Ted na neho mam zalusk znova.Ale je moooc drahy.A modely nic moc.
Pak jsem koukal po SUOMY.Nakonec jsem sehnal str na Lazerky a mohu rici ze cena,kvalita a zpracovani jsou moc super.http://www.lazerhelmets.cz/c/

Libi se mi tato: http://www.vltava2000.cz/moto/GoodsDeta ... 1_71205700

A tato: http://www.biker-shop.cz/detail/lazer-dayton-tahoe/

A tato: http://eshop.motoservis-travnicek.cz/pr ... 19703.html

A tato: http://www.moto-david.eu/?p=productsMor ... IGO-Aikido

Ale ted mam dulezitejsi veci.
Musim koupit olej a novou baterii.
Mrknu se po Lazerech na vystave MOTOCYKL.
Co je stary,to je dobry ...
traxxas

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od traxxas »

Taky se mi líbí Lazer, ale z těch co jsi vybral ani jedna nemá sluneční clonu.... :( Loni jsem koukal po Sharkách a měl jsem skoro vybráno. Musím kouknout letos, ale to samé u mě jako u tebe-teď má přednost nové obutí, výměna oleje a filtru, vzducháč, možná svíčky a vyměním řídítka. Takže počítám, že to 10.000,-Kč asi těžko spraví... :mrgreen: Holt garančka po 18.000km... :mrgreen:
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od hroch »

ja jsem si koupil minulej rok tuhle .a zatim spokojenost caberg 505 chrono
Přílohy
49875ac74a9dd2d742100000.jpg
49875ac74a9dd2d742100000.jpg (4.06 KiB) Zobrazeno 21723 x
x x x jinak to neumim
Filda

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Filda »

To já mam letos zálusk na tuhle, vyděl jsem ji v akci za 4800 a jinak tak do 6000, ale ještě se poohlídnu na Motocyklu 2009
Přílohy
helmy_1118.jpg
helmy_1118.jpg (68.43 KiB) Zobrazeno 21670 x
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Meldar »

Lidi co si myslíto o tomto uchycení na nádrž.Máte s tím někdo nějaké zkušenosti.Mě osobně se to moc líbí.http://www.yshop.cz/adapter-k-tankbagum ... +dp129037/
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Rimmerak »

Vypadá to docela šikovně ;)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Meldar »

četl jsem na jiném foru nějaké diskuze a docela to chválí prý to je lepší v tom že to nepoškrábe nádrž.Je to ale draší než Tankbag s popruhy nebo magnety.
Odpovědět