Tesnenia pre motor

Odpovědět
Simon98765
Příspěvky: 22
Registrován: sob 02. lis 2013 11:58:15

Tesnenia pre motor

Příspěvek od Simon98765 »

Zdravím,
Kedže mi moja kraska pusta olej, chcel by som sa vas spytat ci niekto pretesnoval motor - zaujima ma tesnenie medzi skrinou kluky a valca- silikon ci klasicke tesnenie(papier/medene?) ? Ktore by ste mi odporucili?
Uživatelský avatar
honza780
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 28. čer 2012 13:29:43
Bydliště: Brno

Re: Tesnenia pre motor

Příspěvek od honza780 »

Seš si stopro jistej že ti to teče tam jak říkáš?Mě to taky prosakovalo a zjišt'oval sem týden odkud.Vypadalo to na skřín' a pravý bok, nebo skřín' a pravá strana hlavy.Nakonac to byl šponovák řetězu.Olej se rozesral všude kolem těch spojů na pravé straně a tekl přes (kolem)kryt olejového filtru.Jinak já bych použil tmel.
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Tesnenia pre motor

Příspěvek od Sinner »

Oblíbené místo průsaku je i pověstný šroub na hlavě. :!: A taky to pak chčije všade.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Simon98765
Příspěvky: 22
Registrován: sob 02. lis 2013 11:58:15

Re: Tesnenia pre motor

Příspěvek od Simon98765 »

no isty si byt nemozem ;) lebo aj ja chcem skusit pretesnit najprv sponovak, potom uvidim
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tesnenia pre motor

Příspěvek od hroch »

Tak tam mi to teklo taky uplne jsem vyčistil odmastil a přetahl silikonem na motory a drželo to 2 roky a další majitel na tom jel rumunsko a ani kapka,takže bych to zkusil zvenku a když to nepomuže tak bohužel rozborka ;)
x x x jinak to neumim
Simon98765
Příspěvky: 22
Registrován: sob 02. lis 2013 11:58:15

Re: Tesnenia pre motor

Příspěvek od Simon98765 »

no nakoniec musim robit rozborku, cerveny silikon pripraveny, roboty dostatok len casu malo :(
Odpovědět