Frostys

Frostys

Frostys

Příspěvek od Frostys »

Tak tady přidávám také nějáké své fotečky svého mazla.Koupeno za 55000 v srpnu se stavem tachometru cca36750 . Pravá strana je kapku škráblá od toho jak se na tom někdo klouzal po silnici,ale jeste ze padák zapracoval tak jak má. Původ Rakousko.
Přílohy
jjjjj3.JPG
jjjjj3.JPG (98.59 KiB) Zobrazeno 14731 x
jjjjj2.JPG
jjjjj2.JPG (76.66 KiB) Zobrazeno 14719 x
jjjjj.JPG
jjjjj.JPG (90.05 KiB) Zobrazeno 14727 x
Frostys

Re: Frostys

Příspěvek od Frostys »

:P Kdo ví co s tím ten rakusan delal ......blinkry napraskle na leve strane tam kde se neklouzala .....levá stupačka pro spolujezdce je taky nejaká pohlá a stojan se sotva trefuje na doraz.......ale to jsou vsechno takove malickosti ktere bych vubec neresil :?: :roll:
Přílohy
jjjjj6.JPG
jjjjj6.JPG (78.26 KiB) Zobrazeno 14722 x
jjjjj5.JPG
jjjjj5.JPG (50.54 KiB) Zobrazeno 14712 x
jjjjj4.JPG
jjjjj4.JPG (85.57 KiB) Zobrazeno 14709 x
Frostys

Re: Frostys

Příspěvek od Frostys »

:o
Přílohy
jjjjj9.JPG
jjjjj9.JPG (70.04 KiB) Zobrazeno 14708 x
jjjjj8.JPG
jjjjj8.JPG (96.04 KiB) Zobrazeno 14692 x
jjjjj7.JPG
jjjjj7.JPG (119.96 KiB) Zobrazeno 14686 x
Frostys

Re: Frostys

Příspěvek od Frostys »

:roll: Za dva měsíce jsem najezdil 3000 km.......retezovka na pokraji zivotnosti ale touha jezdit byla vetsi a vetsi ......jeste musim poresit ten olej co se mi obevuje na prave strane hlavy válce a strika vsude mozne :lol: :x .......zatim me ale nezklamal a za to mu patri velke dik ;) ;)
Přílohy
jjjjj10.JPG
jjjjj10.JPG (67.16 KiB) Zobrazeno 14674 x
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Frostys

Příspěvek od Sinner »

Část jsem přesunul do nového tématu v

http://www.freewind.cz/forum/viewtopic.php?f=21&t=68
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Frostys

Příspěvek od DEEP »

Ta sachovnice je bomba.Taky jsem si ji pred lety delal na Honde CB450S.Bylo to dost dobry.Ale po case se skoro opicil kazdy. :|
Co je stary,to je dobry ...
traxxas

Re: Frostys

Příspěvek od traxxas »

Ty wogo voni se dělaly bílý????? tak to předběhla Suzuki s Freewindem dobu o 10 let-bílá je teď in a mají ji v nabídce pro 2009 spousty firem... :mrgreen: a ten řetěz, lak atd-si piš, že to nemá kilce co jsou na tachu ( minimálně 50.000km).... :mrgreen: promiň.... :(
Frostys

Re: Frostys

Příspěvek od Frostys »

traxxas píše:Ty wogo voni se dělaly bílý????? tak to předběhla Suzuki s Freewindem dobu o 10 let-bílá je teď in a mají ji v nabídce pro 2009 spousty firem... :mrgreen: a ten řetěz, lak atd-si piš, že to nemá kilce co jsou na tachu ( minimálně 50.000km).... :mrgreen: promiň.... :(



JJ vim že je teď bílá in ;) a s těma kilakama to si myslím taky 8-) :lol:
traxxas

Re: Frostys

Příspěvek od traxxas »

Frostys píše:
traxxas píše:Ty wogo voni se dělaly bílý????? tak to předběhla Suzuki s Freewindem dobu o 10 let-bílá je teď in a mají ji v nabídce pro 2009 spousty firem... :mrgreen: a ten řetěz, lak atd-si piš, že to nemá kilce co jsou na tachu ( minimálně 50.000km).... :mrgreen: promiň.... :(



JJ vim že je teď bílá in ;) a s těma kilakama to si myslím taky 8-) :lol:
pokud je řetězová sada origo-a to těžko zjistíš-tak to bude cca 50.000km nebo i trochu méně......nedej bože aby už byla měněná.....a to taky nezjistíš-počet km si už můžeš odvodit.... :roll: co brzdové kotouče??? myslím tloušťku...
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Frostys

Příspěvek od Vitouš »

traxxas píše:Ty wogo voni se dělaly bílý????? tak to předběhla Suzuki s Freewindem dobu o 10 let-bílá je teď in a mají ji v nabídce pro 2009 spousty firem... :mrgreen: a ten řetěz, lak atd-si piš, že to nemá kilce co jsou na tachu ( minimálně 50.000km).... :mrgreen: promiň.... :(
Já si myslím že je to stříkané.Bílý se asi nedělali ale vypadá to dobře a hlavně je to neokoukané.
traxxas

Re: Frostys

Příspěvek od traxxas »

Vitouš píše:
traxxas píše:Ty wogo voni se dělaly bílý????? tak to předběhla Suzuki s Freewindem dobu o 10 let-bílá je teď in a mají ji v nabídce pro 2009 spousty firem... :mrgreen: a ten řetěz, lak atd-si piš, že to nemá kilce co jsou na tachu ( minimálně 50.000km).... :mrgreen: promiň.... :(
Já si myslím že je to stříkané.Bílý se asi nedělali ale vypadá to dobře a hlavně je to neokoukané.
Vždyť jo, jen jsem to napsal takhle...a důvod ke stříkání celé mašiny???? mě by teda nenapadlo jen z důvodu, že se mi ta barva už nelíbí....
Frostys

Re: Frostys

Příspěvek od Frostys »

traxxas píše:
Frostys píše:
traxxas píše:Ty wogo voni se dělaly bílý????? tak to předběhla Suzuki s Freewindem dobu o 10 let-bílá je teď in a mají ji v nabídce pro 2009 spousty firem... :mrgreen: a ten řetěz, lak atd-si piš, že to nemá kilce co jsou na tachu ( minimálně 50.000km).... :mrgreen: promiň.... :(



JJ vim že je teď bílá in ;) a s těma kilakama to si myslím taky 8-) :lol:
pokud je řetězová sada origo-a to těžko zjistíš-tak to bude cca 50.000km nebo i trochu méně......nedej bože aby už byla měněná.....a to taky nezjistíš-počet km si už můžeš odvodit.... :roll: co brzdové kotouče??? myslím tloušťku...

No kotouce jsou krasne tluste takze paradni......a desticky jsou na tom jeste take dobre ;) Jo a chtěl jsem se zeptat ta origo retezovka byla nýtovaná ??? :idea:
Frostys

Re: Frostys

Příspěvek od Frostys »

traxxas píše:
Vitouš píše:
traxxas píše:Ty wogo voni se dělaly bílý????? tak to předběhla Suzuki s Freewindem dobu o 10 let-bílá je teď in a mají ji v nabídce pro 2009 spousty firem... :mrgreen: a ten řetěz, lak atd-si piš, že to nemá kilce co jsou na tachu ( minimálně 50.000km).... :mrgreen: promiň.... :(
Já si myslím že je to stříkané.Bílý se asi nedělali ale vypadá to dobře a hlavně je to neokoukané.
Vždyť jo, jen jsem to napsal takhle...a důvod ke stříkání celé mašiny???? mě by teda nenapadlo jen z důvodu, že se mi ta barva už nelíbí....




No ja si myslím že je to v pohodě a stříkaný je to proto protože se to tak chtěl někdo udělat .....třeba jen proto že se mu to líbí a nebo aby byl víc na silnici vidět ......nebo kdo ví proč......ale z těch šrámu na plastech je vidět že to byl oranžový Freewind ;)
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Frostys

Příspěvek od Rimmerak »

Taky si nemyslím, že by to bylo zamaskování po nehodě, spíš se to prostě tomu dotyčnému líbilo, nebo už měl barvu vyšisovanou, popraskanou atd... Já mám na předním blatníku barvu taky už trošku popraskanou, po 11 letech se nelze moc divit, že to třeba přemrzlo a někdo se blatníku opřel.
Napadlo mě si z Červeno - modrý udělat kombinaci Černo - modrý (tedy podsedlový plasty a přední blatník nechat udělat černou, lesklou. Ale nechci řešit problémy zaprvé s techničákem kde barva je a pak taky s prodejem, kde mi někdo nemusí věřit, že to není po nehodě.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Frostys

Re: Frostys

Příspěvek od Frostys »

Rimmerak píše:Taky si nemyslím, že by to bylo zamaskování po nehodě, spíš se to prostě tomu dotyčnému líbilo, nebo už měl barvu vyšisovanou, popraskanou atd... Já mám na předním blatníku barvu taky už trošku popraskanou, po 11 letech se nelze moc divit, že to třeba přemrzlo a někdo se blatníku opřel.
Napadlo mě si z Červeno - modrý udělat kombinaci Černo - modrý (tedy podsedlový plasty a přední blatník nechat udělat černou, lesklou. Ale nechci řešit problémy zaprvé s techničákem kde barva je a pak taky s prodejem, kde mi někdo nemusí věřit, že to není po nehodě.




To já měl v techičáku jinou barvu a za přepsání jsem platil 50 kč :lol: Jenom za to ze tam prepsali barvu :evil:
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Frostys

Příspěvek od Rimmerak »

Tak problém s úřady je tedy tímto vyřešen ... pokud tam stačí zajít. Teď už se jen rozhodnout, jestli to nechat přelakovat. Červenou moc nemusím, navíc je trošku popraskaná ta bezbarvá glazura...
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
traxxas

Re: Frostys

Příspěvek od traxxas »

Rimmerak píše:Tak problém s úřady je tedy tímto vyřešen ... pokud tam stačí zajít. Teď už se jen rozhodnout, jestli to nechat přelakovat. Červenou moc nemusím, navíc je trošku popraskaná ta bezbarvá glazura...
tak to by vypadalo taky na přestřik, origo metla to většinou (z 99%) neudělá, stává se to po přestřiku a po nějakých těch pátcích....a stávalo se to dřívávějc, teď bych řekl, že už většina dílen to dělá na profi úrovni a kvalita barev už je taky někde jinde, ale hlavně se to muší umět... :lol:
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Frostys

Příspěvek od Rimmerak »

Třeba to přelakovávaný někdy bylo. Co já vím. Tak prdnout přední blatník nebo odřít si myslím není problém a nemusí se jednat vyloženě o držkopád...
Uvidím. Každopádně se do toho nechci pouštět, ale nechat to stříknout profíkem pokud bych se už pro toto rozhodl.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Dědek

Re: Frostys

Příspěvek od Dědek »

Frosťáku dobře jsi vybral,neudělala se chyba,že jsme pro ní zajeli,ikdyž jsi byl prvně takovej vláčnej.
Jinak k tomu laku - jestli to je maskování toho,že ležela se nedozvíme nikdo,páč řeči od toho chlápka co se to kupovalo,byly spíš k zasmání. Jediný co tomu nasvědčuje,je ta prosvítající oranžová barva na odřeninách. Ale co to je jedno,o plasty nejde,jde o to,že se to nechová blbě,nikam neuhejbá atd...
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Frostys

Příspěvek od Rimmerak »

Mám na to podobnej názor. To že se odře nějakej plast se může stát každýmu. S mou bývalou Cagivou River mi spadnul děda do bazénu, tedy jenom on. Chtěl si zavzpomínat na mládí a posadit se na ní a porazila ho. Taky se trošku odřel boční kufr, řidítko, zrcátko... Freewind mi taky jednou spadnul, téměř v nulový rychlosti a do měkkýho, ale nemít padák, taky se třeba odřela nádrž a nechal bych si jí přeláknout - ale rámu ani ostatnímu se nic prostě nestane. Takže vidět za přelakováním nějaký nutný zlo není v dost případech nutný.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Frostys

Příspěvek od kanko00 »

Ja som si svoju motorku tiez trosku farebne dal upravit.... Mal som oskrety podsedlovy plast a skrabance (nie ryhy) na nadrzi.
Dal som dolu tie nepekne typove oznacenia z nadrze a.... foto vidite v mojej galerii. Ze to nie je orginal? :-) ha ha ha Mne sa to paci.... Vsetky hlavne farby su povodne a dostreknuta cierna je moj napad. Ked to budem predavat, snad nebudem vysvetlovat moje farby na moto. Pride clovek, skontroluje si moto, vsetko co viem mu o moto poviem a hotovo...
Tak som predaval moje auto a za tyzden bolo prec. Po roku mi volal novy majitel (dobre som sa zacudoval) a chvalil svoju dobru kupu...
Nerieste farby, ale skutocny stav motorky.... ;)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
JirkaS
Administrátor
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 18. zář 2008 15:50:20
Bydliště: Geršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Frostys

Příspěvek od JirkaS »

Ahoj Frosťáku, nejsi náhodou ze Žďáru n/S ?
Není rum není šturm
Frostys

Re: Frostys

Příspěvek od Frostys »

JirkaS píše:Ahoj Frosťáku, nejsi náhodou ze Žďáru n/S ?




Ahoj..no bydlím kousek od Žďáru (asi 6 km) ;) ;)
Frostys

Re: Frostys

Příspěvek od Frostys »

Otevírání sezóny Žďár nad Sázavou 28.3.2009 -a poté naše trasa :ugeek:
Přílohy
DSC00823.JPG
DSC00823.JPG (92.71 KiB) Zobrazeno 14087 x
DSC00820.JPG
DSC00820.JPG (53.13 KiB) Zobrazeno 14085 x
Odpovědět