Naše další mašiny /prskolety...

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Naše další mašiny /prskolety...

Příspěvek od Maxton »

Zajímalo by mě jestli vlastníte pouze Freewinda /jinnou velkou mašinu, nebo máte i nějaká přibližovadla pro rohlíky atd... začnu já :-)

XF 650 freewind - 25kw
2x Babetta 210 - 1,3 kw

Začlo se mi nejak stýskat po mé bývalé DR 125 SM, ta spotřeba, lehkost a ty kraviny co sem s tim delal v terenu atd... Takže jestli všechno vyjde, tak si na podzim udělám radost a pořídím zas svoje DRko ;) :P
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Bacalar
Big motorkář
Příspěvky: 107
Registrován: stř 21. bře 2012 11:48:00
Bydliště: Chudčice

Re: Naše další mašiny /prskolety...

Příspěvek od Bacalar »

Freewind
piaggio liberty 200
rv. 1999, najeto 56780 km, D.I.D. 525 zlatej, Blastry, vyhřivané rukojeti SatoII, padáky a stojan by Rimmerak, topcase, 12v zasuvka
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše další mašiny /prskolety...

Příspěvek od Sinner »

Čínský kuli Kentoya 09, 50cm2,
Smutné, ale musím přiznat že je to dělník nevídaný. Každou chvilku s nim někde fláknu, udělám si kotrmelec (mám i svědky :lol: ) zvednu jedu dál.
Dělám na něm kraviny které si na velké nelajznu. Vozí mě do práce. A po Praze naprosto super. Nejdřív jsem se bál aby mi nějakej aviatik (protože oni jsou strašně rychlí, vždyť v čele každé pořádné kolony obvykle jede právě Avie :) ) nevjel na záda, ale je to v pohodě. Akorát u obchoďáku mě sundala nějaká panička v Oktávce když vyjížděla z řady. Myslel jsem že se prd stalo, tak jsem jí dořval a nechal odjet, doma jsem zjistil že jsem si ťuk o zem s počítačem, Displej je v hajzlu. Trefil by mne šlak, škoda 3500kč bez práce a já idiot si ani nenapsal její RZ. :evil:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Naše další mašiny /prskolety...

Příspěvek od vitas »

Sinner píše:Čínský kuli Kentoya 09, 50cm2,
Smutné, ale musím přiznat že je to dělník nevídaný. Každou chvilku s nim někde fláknu, udělám si kotrmelec (mám i svědky :lol: ) zvednu jedu dál.
Dělám na něm kraviny které si na velké nelajznu. Vozí mě do práce. A po Praze naprosto super. Nejdřív jsem se bál aby mi nějakej aviatik (protože oni jsou strašně rychlí, vždyť v čele každé pořádné kolony obvykle jede právě Avie :) ) nevjel na záda, ale je to v pohodě. Akorát u obchoďáku mě sundala nějaká panička v Oktávce když vyjížděla z řady. Myslel jsem že se prd stalo, tak jsem jí dořval a nechal odjet, doma jsem zjistil že jsem si ťuk o zem s počítačem, Displej je v hajzlu. Trefil by mne šlak, škoda 3500kč bez práce a já idiot si ani nenapsal její RZ. :evil:
Tý vole, jak tě znám, řekl bych, že větší škodu by měla mít pani na octavii. Hlavně že seš celej. :D
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše další mašiny /prskolety...

Příspěvek od yuri13 »

Suzuki XF650 Freewind

Jawa 50/21 Pionýr 8-)
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Naše další mašiny /prskolety...

Příspěvek od Dave842 »

Poslušně hlásím: Suzuki XF 650 - 35 kW...samozřejmě
Babetta 210 (50 ccm) - 1,7 kW...myslím :)
D@VE
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše další mašiny /prskolety...

Příspěvek od Maxton »

Tak poslušně hlásim že druhá babetta 210 je model DE LUXE ... a podle TP závratný výkon 1.8 kw :D.
Díky za ohlasy, docela se to tu rozjelo... Taky bych chtěl nejaky přibližovadlo jen tak do města a školy :-) abych winda nekurvil krátkejma trasama kde se sotva zahřeje... ale zatim se mi jen lepí smůla na paty tenhle rok, takže se uvidí :oops: :? :shock:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
borkop

Re: Naše další mašiny /prskolety...

Příspěvek od borkop »

Suzuki XF 650 Freewind
Suzuki LS 650 Savage
Odpovědět