Řidítka

Odpovědět
Ivos

Řidítka

Příspěvek od Ivos »

Ahoj,
sháním nějaký řidítka na Freewinda. Můžete někdo doporučit nějakou alternativu?? Případně jak široký řidítka snesou kabely?? Na netu jich je spousta ale nevím které by pasovali. Chtěl bych trošku širší, případně i vyšší. Ty původní se nějak ohnuly :-)

Dík za rady.
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidítka

Příspěvek od yuri13 »

Já mám tyhle a jsem spokojen.. Jsou z Al slitiny, lehčí o moc nejsou, ale lépe vypadají a odolná budou podobně.. 8-)

http://motojomax.motonet.cz/nahradni-di ... tail=21039

Mrkni ke mě do deníku, co mám u Freewinda na www.motorkari.cz..
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Ivos

Re: Řidítka

Příspěvek od Ivos »

Koukal jsem na ně. Ale jsou kratší než originál, když jsem je včera měřil tak mají myslím cca 75cm. Jsem vyšší tak jsem chtěl spíš širší řidítka. Něco okolo 81cm.

Ale dík za tip, na těch stránkách mají celkem výběr.
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidítka

Příspěvek od yuri13 »

Jo, jsou o možná o maličko uzší, ale popravdě to vůbec nepoznáš.. ;) Ale širší? Proč ne.. Já už bych pak ale asi neprojel dveřma do garáže.. :D Mají tam i tyhle samý - širší a nižší.. Měl jsem je v ruce a nebylo to zlé.. Co se týče lanek, ony se nechají ještě o trochu povytáhnout, takže 80cm široký řidítka snesou.. Ale pozor na výšku! Dej si u Freewa plnej rejd a uvidíš, že nová nesmí být ani o milimetr nižší, jinak budeš drkat do nádrže zvrchu.. To ti dost zúží výběr.. :( A taky nesmí mít o moc širší středovou část, zas bys drkal do nádrže.. Omrkni, oměř, vybírej.. ;)

P.S.: Já měřím 190cm a jsem vpoho.. :ugeek:
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
jiřík

Re: Řidítka

Příspěvek od jiřík »

Ivos píše:Ahoj,
sháním nějaký řidítka na Freewinda. Můžete někdo doporučit nějakou alternativu?? Případně jak široký řidítka snesou kabely?? Na netu jich je spousta ale nevím které by pasovali. Chtěl bych trošku širší, případně i vyšší. Ty původní se nějak ohnuly :-)

Dík za rady.
asi mám řidítka ze stejné výrobní sady - taky se mi nějak ohnuly/kdo to zná nad Koločavou tak tuší.../
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidítka

Příspěvek od Sinner »

Řidítka se normálně ohýbají, občas dozraje i závažíčko. ;)
Mně je rovnal klučina za pomoci 1,5 metru dlouhé lešenářské trubky. Nejdříve obalit hadrem, po narovnání zkontrolovat zda se nepohnuly vidle v brýlích.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Bacalar
Big motorkář
Příspěvky: 107
Registrován: stř 21. bře 2012 11:48:00
Bydliště: Chudčice

Re: Řidítka

Příspěvek od Bacalar »

Jak maj byt siroka a vysoka riditka v originale?
rv. 1999, najeto 56780 km, D.I.D. 525 zlatej, Blastry, vyhřivané rukojeti SatoII, padáky a stojan by Rimmerak, topcase, 12v zasuvka
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidítka

Příspěvek od Maxton »

Zitra to můžu zmeřit, jestli mě nekdo nepředběhne ... teď už se k moto nedostanu :oops:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Řidítka

Příspěvek od šimi »

Bacalar píše:Jak maj byt siroka a vysoka riditka v originale?
Zítra přece jedu k Tobě,můžeš se podívat ;)
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Bacalar
Big motorkář
Příspěvky: 107
Registrován: stř 21. bře 2012 11:48:00
Bydliště: Chudčice

Re: Řidítka

Příspěvek od Bacalar »

ty jo nojo:-) takze zitra si omerim tvyho wetraka uplne celeho
rv. 1999, najeto 56780 km, D.I.D. 525 zlatej, Blastry, vyhřivané rukojeti SatoII, padáky a stojan by Rimmerak, topcase, 12v zasuvka
Ivos

Re: Řidítka

Příspěvek od Ivos »

Ahoj, nemáte nakonec tedy někdo originál rozměry řidítek, případně kde je sehnat? Nebo nějaké podobné, případně i širší či višší.

Díkec.
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidítka

Příspěvek od yuri13 »

Jestli chceš, stav se a dám ti svoje.. Když si je trochu nahřeješ, šly by asi snadno srovnat.. Jinak, osobně bych na originálech netrval.. Nová stojí cca 2300,- Kč.. A za to už se pořídí mnohem lepší značková řidítka od WRP nebo ProTaperu.. 8-) :ugeek:
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Ivos

Re: Řidítka

Příspěvek od Ivos »

Díky za radu. A nemůžeš sem prosím hodit odkaz, které se na freewinda dají použít, aby vyšly kabely a tak.

Díky moc.
Ivos

Re: Řidítka

Příspěvek od Ivos »

Ahoj,
hoďte mi prosím někdo odkaz na řidítka, minimáleně stejně široká jako originál. Vůbec nevím, která jdou použít kvůli kabelům a tak.

Díkec.
Uživatelský avatar
honza780
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 28. čer 2012 13:29:43
Bydliště: Brno

Re: Řidítka

Příspěvek od honza780 »

Odkud seš?Já ti dám origoš nepoškozený.Ale musel by sis dojed.
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život
Ivos

Re: Řidítka

Příspěvek od Ivos »

Bydlím u Šumperka, ale v Brně jsem často. Můžeš kdyžtak napsat na ivo.prikryl@seznam.cz ?

Díkec.

Ivoš
Odpovědět