Maxton

Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Maxton

Příspěvek od Maxton »

Zdar... Tak jsme to s Plukovníkem nakonec upekly :-) Takže jsem novým majitelem jeho Freewinda ..... Je opravdu vymazlenej, i když je na něm občas nejakej škrábanec, a dneska taky jeden přibyl ale to pozdeji......Je uškrcenej na 25 kw... tak doufám že se mnou budete mít strpení :-) ... časem to odškrtim :-) Dal jsem mu jméno DUCK :twisted: dábelský DUCK.... Už se na vás moc teším na jarní buřt.... snad stihnu udělat noty ;) ..... PS: když jsem slyšel ten zvuk... tak jsem ten laďák proste musel vzít.... sice mi nezbylo na vánoční dárky, ale nevadí.... Je to brutál :-) .... Jinak na motorce plánuju hodne uprav, takže jí (doufám ze vsechno vyjde) na srazu nepoznáte......

......K těm škrábancum..... Při odjezdu ze servisu Suzuki Hamouz na Kladně - (hodně dobrej přístup a somluva i cena... za komplet uškrcení jsem platil 3000,- ) - Jsme zapomeli zajistit motorku ve predu paletou... sklopil se hlavní stojan a už ležela :-( výsledek : Já málem dostal infarkt... Plukovníkova dodávka má díru v plechu :D a DUCK ulomený zrcátko :( nic co by nezpravilo pár kapek lepidla, a láskyplná pěče...... Pěkne jsme zažali... tak doufám že timhle stylem nebudem dál pokračovat :D

..... Kdo to celý přečetl tak palec hore :!: a omlouvám se že jsem se tak rozvášnil ale jsem nadšenej

Zatim Zdar Maxton :twisted:
Přílohy
261120111798.jpg
261120111798.jpg (134.07 KiB) Zobrazeno 16863 x
Duck :-)
Duck :-)
261120111797.jpg (152.32 KiB) Zobrazeno 16863 x
U Plukovníka na Zahradě
U Plukovníka na Zahradě
261120111796.jpg (124.92 KiB) Zobrazeno 16863 x
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

Ješte jedna várka foto :-)
Přílohy
Plukovník a Freewind :-)
Plukovník a Freewind :-)
261120111804.jpg (101.13 KiB) Zobrazeno 16863 x
Nahatý Duck :-)
Nahatý Duck :-)
261120111801.jpg (115.5 KiB) Zobrazeno 16860 x
Seškrcení
Seškrcení
261120111800.jpg (104.17 KiB) Zobrazeno 16863 x
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Fernet
Motorkář
Příspěvky: 89
Registrován: sob 01. lis 2008 22:36:41
Bydliště: Praha Žižkov

Re: Maxton

Příspěvek od Fernet »

Máš to pěkný, "duck" je kachna ne? to ste s tim škrcením ňák přehnali, já mam jestřába = :evil: "HAWK" :evil:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Maxton

Příspěvek od jahodak »

Tak je to v poho.Plukovník na fotkách ani nepláče :lol: Ale tebe tam nevidím jak se přetahujete :?: To já mám sinnera na fotce jak se křečovitě a se slzami loučí se svou motkou.Jenom ta plukovníkova motka u nikoho dlouho nevydržela (cca.poslední 3lidi) tak snad už našla toho pravého i když Plukovník večřer taky nějakou tu slzu uroní.Alespoň do zejtřka :lol: .Tak ti přeju ať slouží a chci vás oba vidět na další akci ;) :)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

Přesne DUCK je kachna.... vymislela to moje přítelkyně... podle toho pohledu zepředu :twisted: ..... na akci se pokusim dorazit už na jarního Buřta... ale nevim jestli stihnu papíry... tak kdyžtak dorazim jako baťůžek :D .... Letní sraz to jistí... tak zatim čau Maxton
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Vitouš »

jahodak píše:Tak je to v poho.Plukovník na fotkách ani nepláče :lol: Ale tebe tam nevidím jak se přetahujete :?: To já mám sinnera na fotce jak se křečovitě a se slzami loučí se svou motkou.Jenom ta plukovníkova motka u nikoho dlouho nevydržela (cca.poslední 3lidi) tak snad už našla toho pravého i když Plukovník večřer taky nějakou tu slzu uroní.Alespoň do zejtřka :lol: .Tak ti přeju ať slouží a chci vás oba vidět na další akci ;) :)
Jak to že u nikoho wětráček dlouho nevydržel já ho měl tři roky. :idea: Jinak se taky těším na jaro a naše akce. :P
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Maxton

Příspěvek od jahodak »

Vitouš píše:
jahodak píše:Tak je to v poho.Plukovník na fotkách ani nepláče :lol: Ale tebe tam nevidím jak se přetahujete :?: To já mám sinnera na fotce jak se křečovitě a se slzami loučí se svou motkou.Jenom ta plukovníkova motka u nikoho dlouho nevydržela (cca.poslední 3lidi) tak snad už našla toho pravého i když Plukovník večřer taky nějakou tu slzu uroní.Alespoň do zejtřka :lol: .Tak ti přeju ať slouží a chci vás oba vidět na další akci ;) :)
Jak to že u nikoho wětráček dlouho nevydržel já ho měl tři roky. :idea: Jinak se taky těším na jaro a naše akce. :P
no a po tobě jel někam k nám a potom ho měl hned Petr.je to tak :?:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od J-Fox »

Nemůže plakat protože má plnou hlavu zítřka a já se mu vůbec nedivím. :D
Jinak gratuluji k nové motorce, Freewind je pro začátek úžasný stroj.
Já ho vyměnil jen kvůli cestování na delší vzdálenosti.
Rád Tě na jarním BUŘTU poznám. :D
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

Díky všem za vřelé přivítání, a přijetí do party... Na jaře to (snad) zapijem.... jestli stihnu papiry tak i zajedem :?: ... kdyžtak jako baťůžek to jistim... Jinak zitra budu leštit a pustim se do nejakych Oprav/uprav tak pak nahodim foto :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Maxton

Příspěvek od kanko00 »

Ja mam XFko uz 4 roky. Pokazde ako sa sa nim preveziem, tak nejak zabudam na to, ze ho chcem predat... :shock:

Je to dobra moto. Mensia, slabsia ale za to uzasny kompromis vo vlastnostiach.
Urob papiere a opatrne sa zoznamte...
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

Tak... Poslušne hlásím že jsem se dnes pustil do Oprav/úprav a leštil jsem :P .... fotky pak nahodim zitra jelikož jsem nestihal fotit :-)
Ješte jsem delal vedší dorazy na vidlici , aby při plnym rejdu nenarážely blastery do plexi :-) takže jsem tam dal kousek gumy, aby se zvedšily :-) ... taky jsem to cely čistil... izoloval kontakty, a pustil jsem se do vyroby deflektoru, ale fotky nemam, tak až zítra :twisted: ...... Dneska mam jen fotky z voskování :geek: zasloužila si to holka :-) Zitra vam vyfotim jak se leskne... i když na nekteré blázny tady z fora nemám :roll:
Přílohy
Freewind logo :-P
Freewind logo :-P
271120111817.jpg (74.06 KiB) Zobrazeno 16786 x
Zadní plast :-)
Zadní plast :-)
271120111816.jpg (100.83 KiB) Zobrazeno 16788 x
Navoskováno barvou na metalízu
Navoskováno barvou na metalízu
271120111815.jpg (96.45 KiB) Zobrazeno 16790 x
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

Tak.... Včera byl s velkou pravdepodobností poslední hezkej den tohoto roku :-( ...... tak jsem udelal alespon nejaky pamatecni foto.... od ted se muzete tešit na fotky z uprav :-P pustim se do toho pristi tyden :twisted: Na konci této sezony ma Duck najeto 33 000 km, tak jsem zvedav, kolik stihnem pristi sezonu... ceka nas vymena kotoučů :-( ale až na konci sezony protoze nemam penize, tak to snad vydrží ... a přikoupení nejakého kufru atp... :P
Přílohy
021220111834.jpg
021220111834.jpg (168.93 KiB) Zobrazeno 16748 x
021220111829.jpg
021220111829.jpg (161.9 KiB) Zobrazeno 16746 x
021220111827.jpg
021220111827.jpg (154.32 KiB) Zobrazeno 16750 x
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Maxton

Příspěvek od Radek »

Pěkné ,tak přemýšlím že bych tu moji mohl zaparkovat přez zimu k té tvoji. Ta péče by se ji také moc šikla................. :roll: Taky se jdu ještě projet a zítra sundám kola a dám je přezout,ale nemyslete,že na zimní jen nové na jaro :lol:
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

:D Škoda ze to máš tak daleko ... parkujou u me prez zimu dalsi 2 motorky známejch :D..... protoze razim nazor ze motorka musi stat v teplicku i prez zimu :-) Takže stoji v "druhym obejvaku" kterej mame ve sklepě .... je to mistnost 6x5 koberec , cistoučko...... cela jen pro moje motorky + nářadí atd :-) a celou zimu je to vytapeny takze je tam 20 stupnu :-) a muzu leštit a mazlit celou zimu :-P

Tak přeju šťastné zazimování vašich miláčku... na Jaře bezproblemovy start a drzte mi palce at stihnu co nejdřív ridičák at se vydíme na jarnim BUŘTovi ;)

Maxton
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Zeusik »

no teda obejvak pro motorku kam se hrabu ten muj mazel je zakrytej v garaži a a chladu :-)
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

Však si to zaslouží holka.... a doufám že mi to oplatí spolehlivosti :-) a hlavne chci delat přez zimu nejaky upravičky jako deflektor a neco s elektroinstalací :-) ... takze na to bude teplíčko a klídek.... na jaře musim vydelat penize abych mohl koupit svoje vysněné Conti Trail Attacky :-) ..... a už se tešim na letni sraz... tenhle rok se jede na slovensko co ? .... Tak vás trošku proženu v zatíčkách :-) doted jsem jezdil na Motardu... takze jsem na vysokej posez zvyklej a klopení až na ucho :-) Takže bude jezdit podobně jako za Vitoušovi ÉRY :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Vitouš »

Maxton píše:Však si to zaslouží holka.... a doufám že mi to oplatí spolehlivosti :-) a hlavne chci delat přez zimu nejaky upravičky jako deflektor a neco s elektroinstalací :-) ... takze na to bude teplíčko a klídek.... na jaře musim vydelat penize abych mohl koupit svoje vysněné Conti Trail Attacky :-) ..... a už se tešim na letni sraz... tenhle rok se jede na slovensko co ? .... Tak vás trošku proženu v zatíčkách :-) doted jsem jezdil na Motardu... takze jsem na vysokej posez zvyklej a klopení až na ucho :-) Takže bude jezdit podobně jako za Vitoušovi ÉRY :-)
Ještě tě osobně neznám ale když tohle čtu tak musím říc DĚLÁŠ MĚ RADOST. :P
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

Díky :-) a moc se těšim až tě osobne poznám :-) ... stejne jsem si vybral nejlepší motorku ... krásnou, spolehlivou, se supr zvukem, na moji vyšku akorat, a je okolo ní super parta lidí :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Maxton

Příspěvek od jahodak »

Maxton píše:Díky :-) a moc se těšim až tě osobne poznám :-) ... stejne jsem si vybral nejlepší motorku ... krásnou, spolehlivou, se supr zvukem, na moji vyšku akorat, a je okolo ní super parta lidí :-)
Hlavně ta PARTA ;) :D :D Počkej až nás poznáš :shock: :lol: :lol:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Maxton

Příspěvek od martinbrejcha »

U nás bylo ječtě včera slunečno, tak jsem se zklouznul asi 30 km a už jsem vyndal baterku. Každopádně ještě winda oživím, vypadá to na štědrý den dopoledne.
Pěkná leštěnka. jj, plukovník taky sliboval, že se podívá za námi na offík. Ale skutek utek :? :? Vzhledem k tomu, že chceš Trail Attacky se wind do bláta zase asi moc nepodívá, chudák :lol: čau Martin
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

:D Windíka si chci nechat dlouho :D tak se musim starat :-) a leštit aby byl furt kráásnej :twisted: na terenní mrdání jsem mel 125ccm ... a tam jsem za rok domrdal podvozek :D gufera a zadni tlumič poněkud zmeknul :D .... je pravda ze jsem třeba ve měste najizdel na spomalovaci pruhy cca 90kou :D nebo po zadnim no :D ... ale na otrkání sem mel tu dvacku no :-) Windík je jinná liga a budu se o nej starat ;) a hlavne tunit :idea: a musim s nim jezdit v klidu... abych ho uživil :D přece jen ta moje mala stříkačka co jsem mel predtim žrala 2,75/100 km :D
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Honzejk
Big motorkář
Příspěvky: 131
Registrován: pát 05. lis 2010 11:10:35
Bydliště: Vsetín

Re: Maxton

Příspěvek od Honzejk »

Koukám že majitelé se sem tam prohodí, ale větráček zůstává stejný.:)
Větráček je hezčí a hezčí :)
Free Wind
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

Wetráček je hezčí než při koupi to ano :-) .... ale nejni to nic proti tomu co vyjede z garaze na jaře, jestli vsechno pujde podle planu :-) .... Windík je cim dal tim hezčí a jeho majitelé čím dál tím mladší :lol:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od J-Fox »

Maxton píše:Wetráček je hezčí než při koupi to ano :-) .... ale nejni to nic proti tomu co vyjede z garaze na jaře, jestli vsechno pujde podle planu :-) .... Windík je cim dal tim hezčí a jeho majitelé čím dál tím mladší :lol:
Většina lidí zněj časem vyroste. Ale pro začátek super moto. :D
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxton

Příspěvek od Maxton »

To máš pravdu :-) , taky časem plánuju Kawasaki Versys, ale to je hudba vzdálené budoucnosti, jelikož jsem ješte student, takže budu mít Winda minimalne 4 sezony :-) než našetřim na novou ....dneska jsem si moto vložil na Motorkaři.cz .... tak mi tam hodte nejaky komenty a hodnocení prosím
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Odpovědět