Už sme doma z Pastvin

Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Sinner »

Sem doma a byl to malej horor :evil: :evil: :evil:

Tak po té co jsem vyrazil s Pastvin, jsem zjistil že jsem si do navigace nedal vyhledat nejbližší pumpu. Tak jsem zastavil asi tak 1km od kempu zadal pumpu do navigace, měla být asi 400m ode mně, nebylo tam nic. Říkám si dobrý dotankuji v Žamberku. Zajel jsem k pumpě v Žamberku. Když jsem k ní dojížděl začala mi poskakovat ručička otáčkoměru jak šílená. To už znám, tak jsem šel skoro najisto, pomlel dráty u jedné svorkovnice a dobrý. To akorát projeli okolo kluci z Liberce, aspoň myslím (troubili na mně 8-) ) natankoval jsem a vyrazil za nimi s myšlenkou že je dojedu, a do Hradce se sklouznu s nimi. Nesklouzl. Neujel jsem ani 50m a střelba z výfuku zdechávalo to, zase ke krajnici znova pomlet svorkovnicí a jedem. Sice se to chytlo, ale nebylo to nějak pořád ono. ALE CO, hlavně že jedu, ujel jsem asi 5 km a dostal jsem ránu do zad, hned už jsem věděl že jsem idiot pořádně nezavřel topcase. Zastavil a zjistil že nepromok, a výstražná vrstva je v dupě. Zavřel kufr a pokračoval. Už před Hradcem jsem chytil déšť, začal být trochu kosa, za chvilku jsem najel na dálnici. Přišel docela slušnej slejvák tak jsem to zabodnul na benzínce před Sadskou. Tam jsem se navlékl tam do svetru. Mezi tím se kolem mně odsmrdoval takovej mírně přiopilej chlap. Očumoval motorku něco si brumlal. Nevěnoval jsem mu pozornost. Když jem nasedal tak jsem blbě zavadil o kufr a mašina se začala kácet. Stál jsem sice nad ní, držel jí, ale nebyl jsem sto jí zvednout z toho náklonu ve kterém už byla. Řvu na toho idiota "můžete mi pomoct!" stál vedle mně asi metr spíš míň, pokuřoval a pořád jen čuměl a čekal až mi to zbuchne. :evil: No imbecil neskutečnej!!! ještě tam byl nějakej malej kluk 10 možná 12 let, tak jsem zařval ať skočí pro někoho dovnitř. Čuměl úplně stejně jak ten kokot ani se nehnul. Nakonec jsem ucítil jak mne někdo zezadu rovná. Byl to chlapík z obsluhy čerpadla. Poděkoval jsem mu, a tomu druhému co na mě jen koukal zdělil že je kretén. Uraženě se otočil a odešel. Nastartoval jsem a zase střelba do výfuku, mašina nejela, odšlapal jsem jí na stranu abych už nepřekážel. Mezi tím aspoň přestalo pršet. Zase dolů plasty, ale tentokrát mi pohyb dráty u svorkovnice už nepomohl. Vůbec žádná elektrika nikam nešla. Chvilku jsem kolem střečkoval, když koukám a hele kontrolka svítí. Tak rychle nandat plast ani jsem ho nepřišrouboval, naskočím na mašinu a kontrolky zase zhasli. MRTVICE!!! Vytahuji mobil a volám do prahy kámošovy co se vyzná (Jeník789), jenom jedna čárka na baterce telefonu mne moc nevzrušuje. Mám founy dva a druhej byl ráno plnej. Nikam jsem se sice nikomu nedovolal, ale přijeli tam dvě údržbářská auta od Kapshe, (mýtné brány) požádal jsem je o pomoc. Vytáhli voltmetr a změřily baterku. 12,6 V na kontaktech, ale za ní už nikde nic. Nakonec jsem zjistil že ten bordel dělá asi? pojistkové pouzdro. Podařilo se mi nastartovat. Valil sem domu co to šlo. Ještě zdechla asi 500m od baráku. Zase pomlet pojistkou a hup domu naposled zdechla u baráku, ale to jsem už doklouzal na vymáčknutou spojku. Hurá mám to za sebou! Popadl jsem dva kufry a vyrazil domů, praštil s kufry, umyl si ruce vlítl na hajzlík a když jsem šel potom znova z koupelny si říkám, "dám hned na nabíječku mobil a vezmu si zatím ten druhej". Nebudu vás napínat žádnej druhej telefon už nemám, někde jsem ho nechal nebo ztratil, naposled sem ho měl v ruce co si pamatuji když jsem ho ráno ukazoval Deepovi. Moje oblíbená Nokie E51je řiti a já doma. :shock: Jinak bez ohledu na moje peripetie se mi SRAZÍK moc líbil. Nejvíc mně těší že kolem Freewindú a Freewiďáků je motají prima a slušní lidé. Tímto Vám všem děkuji. Míra alias Sinner. :) ;) :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sma doma z Pastvin

Příspěvek od KOMETA »

Ahoj :-D Já a Milan a Evča a Zdenek hlásím všichni v pořádku :-DDDD už aby byl další srazíček :-DD
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od DEEP »

No jsem taky uz doma.Cestou jsem zmokl ale jen nezne.Spis vubec.Za Chrastavou asi 10 km od baraku jsem chytl takovy cedak o kterem se mi ani nezdalo po 5km jsem byl durch.Doma teply kafe tepla koupel a roztopit krb na uschnuti veci a mne.Ted si jdu omit motku .Nalestit a nakonzervovat.Zase se dlouho nedostanu domu.Jinak sraz i kdyz pro mne velice kratky byl dobry.Rad jsem vas vsechny aspon videl.Sobotni vecer mne sejmul z unavy z patku ktery jsem stravil skoro cely na cestach a malo naspanych hodin dokonalo sve.Aspon jsem se krasne vyspal kdyz uz nic?Jinak dle meho nazoru pivo bylo fakt dost HROZNY!!!
Jdu umejt tu masu.Tak zatim cus Marek. ;)
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Ovin »

Já už jsem taky doma zmok sem durch protože při balení měl před nepromokem přednost spacák. Na benzínce u Pelhřimova jsem se potkal z 2 KTMkářema ty jeli ze srazu od Českého Krumlova domu do Svitav. Když sem jim řek, že já jedu z Pastvin do Prachatic tak jsme se v tom dešti zasmáli a pokračovali každej opačným směrem a přesto domu.
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Už sma doma z Pastvin

Příspěvek od jahodak »

Petra píše:Ahoj :-D Já a Milan a Evča a Zdenek hlásím všichni v pořádku :-DDDD už aby byl další srazíček :-DD
A co ocásek :?: Pořád špatnej :lol: :lol: :lol: :lol:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od jahodak »

My jsme dojeli cca 13:00 a lehce zmokli až od turnova ;) :) .Škoda že jsi nemávl pořádně :( ,jsme mohli zastavit a alespoň ti to zpestřit :P .No hlavně že jsi dom a v pořádku a všichni ostatní taky.Sraz super :D ,lidičky super :D ,prostě jsem vás všechny rád poznal a už se těším na další akci :D ;) :D .Všem moc děkuji moc se mi to líííííííííííííbit.(a my už se známe Petro :? :lol: :lol: :lol: )
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sma doma z Pastvin

Příspěvek od KOMETA »

jahodak píše:
Petra píše:Ahoj :-D Já a Milan a Evča a Zdenek hlásím všichni v pořádku :-DDDD už aby byl další srazíček :-DD
A co ocásek :?: Pořád špatnej :lol: :lol: :lol: :lol:
JJ pořád špatnej :-D a kterej ty jsi???? Známe se :-D
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od šimi »

Ahoj,já jsem s Ondrem a Renatou přijel v 17.00 hodin z našeho dalšího výletu v Jeseníkách.Z Jeseníku až do Prostějova jsme jeli v pořádné průtrži mračen,až se mi chvílema zdálo že jedu poslepu.Od Prostějova k Vyškovu už jen pršelo a 20km před Brnem už bylo sucho.Takže jsme krásně zmokli.Ale sraz byl skvělý a nějaký déšť nás nerozháže.Za víkend mám najeto 590km.Tak dojeďte všichni vpořádku.


p.s.Sinnere,Sinnere,ta Tvá smůla zřejmě začala tou sluneční clonou,ale hlavně že jsi OK.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Redy
Big motorkář
Příspěvky: 117
Registrován: úte 12. kvě 2009 20:13:37
Bydliště: Pardubice

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Redy »

Tak my už sme taky doma, zmokli sme až skoro v Pardubicích, když sme vyrazili od Rohatého kola z oběda. Sraz byl super, tak zase někdy někde jinde...
PS: teda Sinnere, ty si se vůbec nenudil, no hlavně že si v pořádku dojel!!!
PS2: hlásím návrat v pořádku i u Banyho a Libora :)
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Zeusik »

Tak vas zdravim taky už jsem doma vyrazil jsem po 16h z žamberka a ouha nezmokl jsem a ještě bylo krasně slunečno :lol: :lol:
Sinere teda maš pech ale si šikovnej a dal jsi to ja bych asi volal už v pulce auto s vozejkem :P
Jinak jsem vas rad všechny viděl a tešim se na dalši akcičku :)
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od KOMETA »

Zeusik píše:Tak vas zdravim taky už jsem doma vyrazil jsem po 16h z žamberka a ouha nezmokl jsem a ještě bylo krasně slunečno :lol: :lol:
Sinere teda maš pech ale si šikovnej a dal jsi to ja bych asi volal už v pulce auto s vozejkem :P
Jinak jsem vas rad všechny viděl a tešim se na dalši akcičku :)

Standíku,,díky za krásnej srazíček :-D. Chudáku vše si obsral z babou jagou,,,,ale ber to z té lepší stránky,,,kdyby šlo vše hladce,,nezažily by sme tolik zážítků,,, :-D.Musím říct v Tvém postavení bych nechtěla být,,ale ty jsi šikula a vše si zařídil úplně skvěle,,, už se těším k Tobě na náštěvičku :-DDD dáme po kalíšku opečeme buřtíčka,,DÍKY!!!!!!
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od KOMETA »

Petra píše:
Zeusik píše:Tak vas zdravim taky už jsem doma vyrazil jsem po 16h z žamberka a ouha nezmokl jsem a ještě bylo krasně slunečno :lol: :lol:
Sinere teda maš pech ale si šikovnej a dal jsi to ja bych asi volal už v pulce auto s vozejkem :P
Jinak jsem vas rad všechny viděl a tešim se na dalši akcičku :)

Standíku,,díky za krásnej srazíček :-D. Chudáku vše si obsral z babou jagou,,,,ale ber to z té lepší stránky,,,kdyby šlo vše hladce,,nezažily by sme tolik zážítků,,, :-D.Musím říct v Tvém postavení bych nechtěla být,,ale ty jsi šikula a vše si zařídil úplně skvěle,,, už se těším k Tobě na náštěvičku :-DDD dáme po kalíšku opečeme buřtíčka,,DÍKY!!!!!!
Jo Stando poděkuj mamince buchty výborné :-D nejhodnější,,,,
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj lidičky..... ;)
Dorazil jsem kolem půl 3 .........v pohodě a nezmokl jsem......pouze jsme míjeli louže a mokrý silnice....štěstíčko :lol:
Sraz byl opravdu moc pěknej...... :mrgreen:
jenom škoda že jste všichni abstinenti........... :shock: mohli jsme aj zapařit :lol: :lol: :lol:
ještě jeden takovej povedenej sraz :!: :mrgreen: :mrgreen: a rozpadnou se mi játra :roll: :lol:
Super lidičky, super nálada, prostě moooc pěknej víkend.....
Také vás rád uvidím znova :lol: :lol:
Pro Petru.....já jsem ten s tou jizvou :roll: :lol: aby jsi mě příště poznala ;)
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od kanko00 »

Ahoj.
Tiez som doma. Par km prsalo, ale stalo to za to - poriadny dazd. AJ bez nepremokov som bol v suchu. :P
Bolo super, sobotny vylet bol na jednicku s hviezdickou.

p.s.: Stano, nic si nerob z toho prveho kempu. Zivotna skusenost na nezaplatenie. Neuveritelne, ze ziju a hlavne podnikaju taki ludia! :D :D :D
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od KOMETA »

Plukovník píše:Ahoj lidičky..... ;)
Dorazil jsem kolem půl 3 .........v pohodě a nezmokl jsem......pouze jsme míjeli louže a mokrý silnice....štěstíčko :lol:
Sraz byl opravdu moc pěknej...... :mrgreen:
jenom škoda že jste všichni abstinenti........... :shock: mohli jsme aj zapařit :lol: :lol: :lol:
ještě jeden takovej povedenej sraz :!: :mrgreen: :mrgreen: a rozpadnou se mi játra :roll: :lol:
Super lidičky, super nálada, prostě moooc pěknej víkend.....
Také vás rád uvidím znova :lol: :lol:
Pro Petru.....já jsem ten s tou jizvou :roll: :lol: aby jsi mě příště poznala ;)

OKI..ale já se ráda seznámuji :-D Pokusím se to zapamatovat :-D mám Tě vyfoceného s Majklem tak snad nezapomenu :-DDD aa mimo to my byly vzhůru až do 4 do rána :-D i Foxík tam byl ale napamatu je se :-D
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od martinbrejcha »

JJ, díky Zeusíku, prima sraz!!! Mirku, to jsi měl teda hard-core návrat !!! Ale dobře, že to bylo bez odložení. Já si teda udělal pernou chvilku, když jsme se rozloučili s Jahoďákem, probrzdil jsem odbočku :mrgreen:
Jsme si ještě dali nakonec Záskalí, aby jsme otestovali E-07 na mokru 8-)
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od J-Fox »

Zastavil jsem se na pár hodin v Kolíně a pak domu už za sluníčka. Jinak jsem též nezmok.
Mě teda pivo chutnalo i medovina a slivka nevim (nepamatuju se) :D
Hlavně že jsi v poho dojel.
Hned jsem si v Kolíně koupil zalenou moto vestu.
Bylo to super a baba jaga byl neuvěřitelnej zážitek.
Fotky jsou zde: http://www.ulozto.cz/9352118/vcvbbbr-zip heslo je: Freewind
Přílohy
Ohol se a nikdo vás nerozezná :-)
Ohol se a nikdo vás nerozezná :-)
P1090009.JPG (137.08 KiB) Zobrazeno 18117 x
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
halamka
Příspěvky: 19
Registrován: stř 01. čer 2011 14:39:31
Bydliště: Hradec Králové

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od halamka »

Ahoj borci,

díky za sobotní vyjižďku, mám Freewinda krátce a jel jsem s vámi poprvé. Díky také Vitoušovi s Vitasem, ke kterým jsem se připojil v Hradci. Od vojenského muzea jsme ale museli se synkem pálit domů do HK, což mne mrzí. Jak tam spadly ty 2 motorky, bolelo to i mne - totiž v sobotu ráno JÁ DEMENT upustil pravou stranou na silnici svůj stroj. Vizuálně se moc nestalo, ale byla to taková rána, že se bojím nějakých skrytých následků - např. na asfaltu byla loužička benzínu, nevím, jestli není zaděláno na problémy s displayem, elektronikou, atd. I když momentálně vše funguje, prostě bych se bál vyrazit někam dál. Budu vděčný za nějaké názory a zkušenosti z pádů a ran, co jiné Freewindy přečkaly.
Zdeněk.

Nějaké foto a video ze srazu ode mne zde: http://www.edisk.cz/stahni/62602/2011_F ... .73MB.html
Uživatelský avatar
Redy
Big motorkář
Příspěvky: 117
Registrován: úte 12. kvě 2009 20:13:37
Bydliště: Pardubice

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Redy »

Myslím si, že Freewind něco vydrží. Z vlastní zkušenosti: jednou mi spadl za jízdy,praskl blinkr a trochu se hnula řídítka,ale jinak vše OK,teda až na moji nohu. Na podruhé spadl ze stojánku a to se nestalo vůbec nic. A musím zaťukat, stále jezdí...

Jinak pár fotek je zde:

http://www.uloz.to/9355433/pastviny-zip
heslo: redysek
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od martinbrejcha »

jedno spadnutí by nemělo nic znamenat, i když to bylo na asfalt. Mě už spanul tolikrát, že to ani nepočítám, podařilo se mi ho i zapíchnout do škarpy plný tvrdýho sněhu ( a že to byla pořádná řacha ) a žádnej problém. Naposledy vlastně u toho bunkru, ale to bylo vyloženě něžný odložení :mrgreen:
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Household »

kanko00 píše:Ahoj.
Tiez som doma. Par km prsalo, ale stalo to za to - poriadny dazd. AJ bez nepremokov som bol v suchu. :P
Bolo super, sobotny vylet bol na jednicku s hviezdickou.

p.s.: Stano, nic si nerob z toho prveho kempu. Zivotna skusenost na nezaplatenie. Neuveritelne, ze ziju a hlavne podnikaju taki ludia! :D :D :D
Len doplním aby Sinner nebol sám. Mne tiež vypadol mobil z vrecka (Omnia 2) a nejako to nevie rozchodiť.
No skúsim ho reklamovať :oops: :lol:

Mimochodom priemerná spotreba za celý tento zraz u mňa vyšla na 4,92l

Ale jednoznačne STÁLO to zato !!! ;)
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od J-Fox »

Household píše:
kanko00 píše:Mimochodom priemerná spotreba za celý tento zraz u mňa vyšla na 4,92l
Spotřeba při vyjížďce 3,2l a při ceste domu po dálnici 5,5l
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Zeusik »

kurnik Foxiku kdy si to fotil hrozna fotka :cry:
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Vitouš »

Píšu pozdě ale přeci.Dorazil jsem ok.Akorát jsem litoval že jsem se od kluků oddělil v HK.a nejel na chalupu přez Prahu.Od Jičína až po Doksy jsem jel v hrozném slejváku že jsem skoro neviděl na cestu .Srazík byl fain a děkuji organizátorům.Tentokrát jsem se zůčasnil dokonce i rušení nočního klidu u ohně :lol: (zhruba do tří do rána)Dobře že jsme museli dopravit s Maiklem zamyšleného :D Vitase na pokoj.Jinak by mě asi po té Milanově skvělé slivovičce (dávám si tak hodinu)někdo taky musel dopravit do nějakého obydlí ;) Jinak ze Sinnerovích potíží s jeho Yamahou je zřejmé že měl zůstat u Freewinda :idea: ten pokud vím ho nikdy nezklamal.Tak zas někdy naschledanou. :P
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Už sme doma z Pastvin

Příspěvek od Radek »

Já chci ještě......... :lol:
Přílohy
Já chci ještě......
Já chci ještě......
Motosraz Pastviny. 11.jpg (200.81 KiB) Zobrazeno 17898 x
Odpovědět