Akce v Lidlu

Uživatelský avatar
TommyMe
Motorkář
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 04. lis 2010 19:45:19

Akce v Lidlu

Příspěvek od TommyMe »

Ahojte Freewindaci,
chci se zeptat na Vase nazory na prodavane motorkarske veci v Lidlu.
Od 14.3. tam toho bude vice. Doporucuji mrknout na http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-BFF ... date=17061

Planuji koupit rukavice, mozna batuzek a pripadne vyklopnou helmu,ale jsem si dost nejisty kvalitu.
(vse vyzkouset samozrejme)
Z Lidlem mam dobre zkusekost - jiz mam znamou nabijecku a motrokarskou bundu, ktera se skutecne vyrovna drahym bundam.

Pristi tyden jdu kupovat WAPKU za 2690,- http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz ... _16981.htm
Doufam ze to nebude nejaky smecko.

Co o techto nakupech v Lidlu myslite? Ano nebo NE?
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od jahodak »

Ahoj,
v Lidlu nakupuju dost věcí v akci a mám jen ty lepší zkušenosti ;) .Kupoval jsem tam kdysi i věci na motorku a vše OK. Akorát u helmy nevím, předtím jsem měl UVEX a teď mám MAXX ale tam jsem jí nekoupil a nevím jestli bych to lajsnul i když dnes už je to asi jedno kde to kupuješ, protože oni si nic nerisknou a homologace to má.Těžko radit.Stejně je to všechno z číny :cry: .Každopádně děkuji za upozornění na akci.Hned ráno když začne tam musím, protože k polednímu tam už nic nebude :( .A s reklamacema u Lidlu není problém, takže bych se tý vapky vůbec nebál.Já jsem tehdá kupoval značkovou vapku za 10tis.(měsíc po tom jí zlevnily na cca.5000,- :twisted: :evil: :x ) a na to naše čudlání je to jedno 8-) (teda jestli se tím nechceš živit :P ),už bych značkovou nekupoval.Ve finále to umeje všechno stejně.Tak ahoj a dík za upozornění :) .
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
TommyMe
Motorkář
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 04. lis 2010 19:45:19

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od TommyMe »

Ja diky za podporu. Helmy tam asi kupovat nebudu jelikoz jsem uz zkousel v prodejne motorek Caberg,Marushin a nejlepsi byla LS2 za 3litry tak po ni touzim :)

Po precteni tohoto jsem moc nadseny nebyl http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=103817&fid=22
vice negativnich zkusenosti,ale myslim,ze to je skutecne pripad od pripadu a pokud nekdo ma problem tak at to reklamuje a s tim mam taky zkusenosti. Reklamoval jsem jednou vrtacku v Kaufu a na informacich se ani nepodivali do krabice .)

Pokud budu zklamany tak me muze tesit pocit, ze to moc nestalo.

Dikes
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od jahodak »

Dojdeš po roce že se něco páře a ani to neřešej a vrátěj peníze.Za ty prachy v poho :) .A já jsem skoro nic nereklamoval, většinou spokojenost. :)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Honzejk
Big motorkář
Příspěvky: 131
Registrován: pát 05. lis 2010 11:10:35
Bydliště: Vsetín

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Honzejk »

Tak tak taky od nich něco mám a vše OK.

Nevím jestli čína ale prochází to certifikacema NDR :))) (Jejich hoby je naše poloprofi :))

takže jen doporučuju
Free Wind
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj Tommy
co jsem v zimě pročetl na četech, tak věci na mašinu z lidlu všichni očekávaj s nadšením....a kvalitu motohadrů jeden kluk komentoval jednoduše....po 3 letech bylo znát že se to sype.....ale cena byla velmi příznivá :mrgreen: :mrgreen: ....doplňky- spreje mazaání atd si každej chválí hlavně cenou, nabíječka funguje kamošovi asi 5 rokem a poho......prostě lidl má levný věci a mnohdy se až časem užívání projeví že je to levný .!!!!....u něčeho zas výdrž jako kráva s poměrem cena :lol: helmu omrkni- já sem si koupil v německu ve slevách HJC ....ale teď beru lidl útokem- chci ten zámek, pro maminu helmu a rukavice a možná i baťoh, a ještě ten tankvak...uvidím osobně....jo a pokud budou spreje-mazání a čištění řetězu...
Jinak vapku........všechny tyhle levný krámy nemaj takovej tlak...ale hlavně veškerý střeva jsou z plastu.....takže ty pístky tam nebudou navěky....oprava se navyplatí...většinou....samo že origo WAP máš snad do smrti ale tak 6* dráž......tam je to vo jiným....jestli to potřebuješ na domácí účely...auto, mašina, chodník, fasáda, plot,.....tak určitě napohodu...většina těch levnejch věcí formou hobby si vodmaká svoje....
Vzít to někam do práce na denní šichtu by byl blbej nápad.
Mám z lidlu taky dost věciček a na hobby jsem spokojenej :lol: :ugeek: cena vždy dobrá
Profi cajk do práce bych tam nebral ani náhodou...respektive nevydrží...a nakonec stejně koupíš profi
Tak hodně zdaru všem
na lidl jsem se mooooc těšil...už abych to tam koupil

Zdraví Vás Plukovník
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Vitouš »

(guote Plukovník) Petře dej pozor s tím tankvakem.Freewind má plastovou nádrž tak že magnety jsou na nic a tankvak by musel mít dobré popruhy a to si u toho Lidlovského nejisem jistej. :?: Jinak já nedám na věci z Lídlu dopustit.Mám z Lídlu super termoprádlo,nabiječku,dešťovky,zámek vše ok.Měl jsem i boty za tu cenu byli docela dobré ale teklo do nich a vydrželi 3 roky ještě mám ledviňák ale už jsem si koupil přeci jen lepší.Kupoval jem v Lídlu ještě i nějaké nářadí a taky je ok. :P
Uživatelský avatar
TommyMe
Motorkář
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 04. lis 2010 19:45:19

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od TommyMe »

Pokud se nepoperu s duchodci tak na wapku kaslu a koupim nejakeho Karchera do 5tis. Na motodily se tesim,ale jen asi na batuzek a rukavice. Vsechno tam radne odzkousim :) Pak dam vedet jak jsem dopadl. Doufam, ze ne jak jsem sel pred Vanocemi na Heru v akci a duchodci zacli behat aj s berlama :) Uz jen to je kulturni zazitek.
buba
Motorkář
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. říj 2008 7:08:14

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od buba »

založte fanclub Lidl :lol:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Sinner »

buba píše:založte fanclub Lidl :lol:
Dobrá tedy, měl sem od nich nabíječku. 8-) hlásím se do klubu. :P :lol:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Zeusik »

tu wapku tam neber rači si přidej a kolem 5000 koupiš starši zrepasovano kranzly a ta tě přežije :lol: s těm mam zkušenosti :-) karcher tak za 8000 levnějši jsou jen hoby a do 2 let jsou kaput.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Vitouš »

Zeusik píše:tu wapku tam neber rači si přidej a kolem 5000 koupiš starši zrepasovano kranzly a ta tě přežije :lol: s těm mam zkušenosti :-) karcher tak za 8000 levnějši jsou jen hoby a do 2 let jsou kaput.
Stando dovolím si ti odporovat :!: Mám malého Karchera stál v akci okolo 2000,-kč už přesně nevím a mám ho už přes dva roky a je pořát ok :P Pravda používám ho jen na mytí auta a motorky.Problém bych neviděl v životnosti ale ve výkonu.Ač píšou docela slušnej tlak tak za těma dražšíma značně zaostává.Tak že já bych příště volil wapíka raději podle výkonu ale :!: :idea:
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od martinbrejcha »

a já si zajedu po offroudu na myčku, za 20,- mám umyto a nemám před barákem bordel :lol:
cestou domů se Wind i vysuší, takže to mám i se sušičkou..........
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Zeusik »

Vitouš píše:
Zeusik píše:tu wapku tam neber rači si přidej a kolem 5000 koupiš starši zrepasovano kranzly a ta tě přežije :lol: s těm mam zkušenosti :-) karcher tak za 8000 levnějši jsou jen hoby a do 2 let jsou kaput.
Stando dovolím si ti odporovat :!: Mám malého Karchera stál v akci okolo 2000,-kč už přesně nevím a mám ho už přes dva roky a je pořát ok :P Pravda používám ho jen na mytí auta a motorky.Problém bych neviděl v životnosti ale ve výkonu.Ač píšou docela slušnej tlak tak za těma dražšíma značně zaostává.Tak že já bych příště volil wapíka raději podle výkonu ale :!: :idea:

Vitouši maš pravdu pokud se použiva občas neni to nejhorši ja to beru podle sebe mam baraček 3 auta moto a malou 4kolku a použivam i na jine věci tak mam z prace pořadnou mašinu ale taky cena 65 000 a tlak jako blazen ale co vim když kecam se servisakama a znamima co si je pořidily tak se jim brzo porouchala :-) zaleži taky na to jak se o ni člověk stara jak často funguje a nesmi zamrznout voda v ni a dostat se tam bordel a tak dal :lol: :lol:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od jahodak »

Tak dneska cca. v 8:30 jsem tam nastoupil že si nakoupim věci na sebe :) .Bohužel u nás v lídlu takhle brzo ráno :? už zbylo jen pár návleků,nějaké přilby ale výklopka žádná :cry: ale podařilo jse mi ukořistit jeden ze tří posledních kusů kalhot a jedno triko, také jednu plachtu :cry: .Sečteno podtrženo, myslej jsem že jdu brzo ale bohužel již bylo pozdě :o .Naštěstí jsem jel ráno do Prahy a tam jsem pořešil zbytek co jsem chtěl :) .Tak zdarec :P
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Sinner »

jahodak píše:Naštěstí jsem jel ráno do Prahy a tam jsem pořešil zbytek co jsem chtěl :) .Tak zdarec :P
Sakra, že si se neozval, měl sem volno mohli jsme skočit aspoň na kafe. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od jahodak »

a TO JSEM MĚL JEŠTĚ JET NA HOKEJ ALE POPRVÉ JSEM TO VZDAL, PROTOŽE TAM RÁNO V 7 JEDU NA REKLAMACI.SAMOZŘEJMĚ AŽ TO BUDE V POHO(ČASOVĚ) TAK SE OZVU.TEĎ JSEM PŘIJEL Z MOTORKY A JEŠTĚ JSEM JÍ ZASVINIL VÍC :) NEŽ BYLA.ZEJTRA MUSÍM DO MYČKY ;) :)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj,
tak jsem nakoupil také vše co jsem potřeboval....helmu a rukavice pro maminu :D .....zámek pro mašinu :lol: a spodní prádelko....pro mě :oops:
u mě dobrý...
Jahodáku....Vy jste s Martinem zralý na klasický endura - třeba bratříčka .....Suzuki DR..... :mrgreen:
No hlavně ať to Vaše řádění neodnese zdraví nebo Frew :idea:
Ahoj
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od jahodak »

;) :P :P :P
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Honzejk
Big motorkář
Příspěvky: 131
Registrován: pát 05. lis 2010 11:10:35
Bydliště: Vsetín

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Honzejk »

Ahoj, tak u mě Lídl taky dobrý.
Prádélko, pláštěna a návleky (v dešti je to max 1x za rok:)) tak na to mi tohle stačí. :)

Jen helmu sem teda nebral, sice seděla ale sem zvyklý na jinší... :(
Free Wind
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Plukovník »

Hlásím že maj v Lidlu spreje - Mazání řetězu 200ml - 45kč a čištění řetězu 300 ml - 30kč :mrgreen:
No a spoustu píč...ovin na auto...kosmetika oleje atd..... :shock:
Takže jak je Vaše členství ve fan club Lidl......můžete nakupovat :?: Jak je libo ;)
Takže ahoj
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od jahodak »

Plukovníku dík ;) dnes jsem nakoupil a měly vše :) .Zdarec
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Rimmerak »

Ahoj, čištiče z Lidlu na řetěz používám, jsou super. Čistí všechno možný. Pucuju s nima i motor atd. Teď tam měli i suchý mazivo na řetěz, kdybych věděl, jak bude super, tak sem za těch 40kč vzal víc kousků než dva.
Taky jsem tam koupil přítelkyni za těch 1690kč nebo kolik helmu. Integrálku - protože výklopce v týhle cenový kategorii nedávám tolik důvěry co se týká ochrany jako integrálce. Suprová helma. Pohodlná, měkkoučká, zapínání na "zdrhovací pásek", integrovaná sluneční clona, v ceně pěkný látkový pytlík na přilbu a náhradní plexisklo. Navíc je to přejmenovaná helma Worker, takže o náhradní díly jako je plexi není nouze - a stojí neuvěřitelných 200kč. Na mou bývalou Vemarku stálo plexi 1600kč, takže šla do popelnice kvůli poškrábanýmu sklu, přes který bylo blbě vidět.

Takže helmu fakt můžu doporučit. Zkoušel sem jí a je stějně pohodlná a s dobrým větráním jako můj Airoh Miro.

No a ty spreje, to je prostě super kauf.
Jo a minule sem tam za 200kč koupil suprovou termo tašku na horský kolo... Možná by šla použít i jako tankvak na uchování studenýho bumbání :-)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Sinner »

Začal jsem používat taky suché mazání a už jiné nechci. Drylube :) 8-) 8-) 8-) 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce v Lidlu

Příspěvek od Vitouš »

Sinner píše:Začal jsem používat taky suché mazání a už jiné nechci. Drylube :) 8-) 8-) 8-) 8-)
Pořídil jsem v Lídlu taky to suché mazání.Cena je bombastická ale přeci jen...Když namažu řetěz mazáním od Motulu tak je vidět že je namazanej a vydrží to docela dlouho.To suché mazání musím poměrně často opakovat abych měl pocit namazaného řetězu.Tak že to kombinuji.Nějakou dobu používám suché mazání a čas od času zase mazání od motulu.
Odpovědět