Obuv moto.

SMIEGL

Obuv moto.

Příspěvek od SMIEGL »

Zdravím, může mi někdo poradit jaký boty bych si měl koupit na KTM 990 Adventura. Jsem nováček doufejme že tu bestii zkrotím, obávám se že budu mít co dělat. Oblečení jsem koupil myslím že dobře ale Boty to je oříšek, myslím si že do začátku silnice tak měsíc a pak uvidím jak se mi povede a jestli přežiju tak bych chtěl pomalu na nějakou tu polní cestu. Poradíte mi někdo jaký boty ?
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Household »

Zaleží od ceny a koľko do toho chceš dať ;)

Napr. na mňa sa už tešia Diadora Stone :lol:
Keď budem veľký tak si ich kúpim.
Přílohy
diadora_stone_3_pro_trials_boot.jpg
diadora_stone_3_pro_trials_boot.jpg (33.65 KiB) Zobrazeno 16598 x
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Zeusik »

ja mam podobne XVR s 4mi přeskama a pohoda jsem spokojen ;)
SMIEGL

Re: Obuv moto.

Příspěvek od SMIEGL »

Super, vypadají opravdu skvěle koukal jsem jestli někde v Praze není kamenný obchod nebo prodejce ale všechno Morava a jižní Čechy. klido bych je objednal přes net ale mám obavu o velikost mám 42 až 43 a tyhle boty se musí kupovat tak o číslo až dvě větší? Někde jsem to četl ale už to nemohu najít. Takže kdyby jste někdo věděl kde je koupit v Praze nebo okolí budu rád , jsou moc hezký a budou určitě pohodlný a snad i těsný kvůli vodě. Díky moc za poznatky a typ. Zdeněk
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Zeusik »

zkus se podivat vedle Y-shopu na VRBOVA 19 PRAHA 4: do bajkrownu nebo jak se ten obchod jmenuje ja je kupoval tam nad prodejnou suzuki :D pokud si dobre pamatuju dal jsem za ne cca 3000kč
Přílohy
xvr-outb-bk[1].jpg
xvr-outb-bk[1].jpg (69.82 KiB) Zobrazeno 16569 x
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Vitouš »

Zeusik píše:zkus se podivat vedle Y-shopu na VRBOVA 19 PRAHA 4: do bajkrownu nebo jak se ten obchod jmenuje ja je kupoval tam nad prodejnou suzuki :D pokud si dobre pamatuju dal jsem za ne cca 3000kč
Standa ti dal dobrej typ na tu Vrbovku.Je tam ještě jeden obchod hned vedle Bikcrs crovnu nevím ale jak se jmenuje.Je to ale stejná adresa.Taky máš ve Vrbovce prodejnu KTM.Další Bikcrs crown je v Ruzyni na Praze 6 a potom je docela velký obchod na Praze 9 v Letňanech hned vedle Globusu a jmenuje se Paolo.Vše najdeš i na vebu.
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Zeusik »

ten druhej je Y-shop ale tam nic moc ;)
SMIEGL

Re: Obuv moto.

Příspěvek od SMIEGL »

Jasnačka na Vrbovce v KTM mám kámoše a tam jsem motorku koupil. stavim se v tom shopu a okouknu ty boty ale vypadají velmi slibně. Díky chlapi.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Rimmerak »

Zeusiku, jak jsou na tom ty tvé botky v dešti atd. Teče do nich nebo ne? Líbí se mi a boty zrovna sháním. Díky Rimmerak
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Zeusik »

Rimmerak píše:Zeusiku, jak jsou na tom ty tvé botky v dešti atd. Teče do nich nebo ne? Líbí se mi a boty zrovna sháním. Díky Rimmerak

za běžneho provozu do nich neteče jsou nepromokova ale jednou jsem malo dotahl spodni přesku a chytl jsem prutrž ne běžnej deštik dokonce i auta zastavovali a čekali jen ja magor pokračoval dal a to mi jednou do nich nateklo ale řikam byl to masakr zrovna. Jinak jsem měl nohy v suchu. :)
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Zeusik »

a ještě dodam novej poznatek k nim dnes když jsem je měl od blata a oplachl je tvrdě hadici měl jsem mokro v botech :( :( :cry:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Obuv moto.

Příspěvek od kanko00 »

Natri ich "vcelim voskom". Moje boty po takejto udrzbe nepremokaju.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Rimmerak »

Byl jsem se na ně podívat v BikersCrownu a jsou strašně tvrdý. Zkoušel sem se v nich projít a je to jako v lyžákách. Takže takový ne-e :-) Ale zajedu se zítra podívat na tyhle http://www.eshop-moto.cz/detail/alarm/m ... -motoboty/
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Obuv moto.

Příspěvek od kanko00 »

Rimmerak píše:Byl jsem se na ně podívat v BikersCrownu a jsou strašně tvrdý. Zkoušel sem se v nich projít a je to jako v lyžákách. Takže takový ne-e :-) Ale zajedu se zítra podívat na tyhle http://www.eshop-moto.cz/detail/alarm/m ... -motoboty/

Presne tento isty dizajn mam ja, ale original Diadora GT. Su super - tie Diadory. Staly priblizne rovnako ako tie z linku, co si sem dal.
Moje maju iba jednu nevyhodu, co som si musel zvyknut. Maju dost vysoku spicku a na zaciatku sa mi horsie radili rychlosti...

Link na moje:
http://www.paolo.sk/index.php?page=shop ... emid=10138
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Zeusik »

Rimmerak píše:Byl jsem se na ně podívat v BikersCrownu a jsou strašně tvrdý. Zkoušel sem se v nich projít a je to jako v lyžákách. Takže takový ne-e :-) Ale zajedu se zítra podívat na tyhle http://www.eshop-moto.cz/detail/alarm/m ... -motoboty/
Ta tvrdost se rozchodi po chvilce už mi to ani nepřijde.mi tam chčije do nich ja je ta latka vevnitř tak přez ni. na to vosk asi nepomuže :(
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Obuv moto.

Příspěvek od kanko00 »

Zeusik píše:
Rimmerak píše:Byl jsem se na ně podívat v BikersCrownu a jsou strašně tvrdý. Zkoušel sem se v nich projít a je to jako v lyžákách. Takže takový ne-e :-) Ale zajedu se zítra podívat na tyhle http://www.eshop-moto.cz/detail/alarm/m ... -motoboty/
Ta tvrdost se rozchodi po chvilce už mi to ani nepřijde.mi tam chčije do nich ja je ta latka vevnitř tak přez ni. na to vosk asi nepomuže :(
Ta latka by mala mat menbranu....
Ak nema tak na suche (fakt na suche) boty treba streknut impregnacny sprej. Boty nechat par hodin stat.
Ten impregnator bud n trek obchode, na motooblecenie alebo podobne.

p.s.: Ja som chodil pesi v mojich vo vode (prebehol cez rieku) a nic, stale sucho.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Zeusik »

zkusim je prostřiknou tou impregnaci ted jsem si ji kupoval na hadry a přiště zkusim ještě dotahnout trochu přezky. Dle mě je tam blbě vymyšlena ta vnitřni latka měli ji dat o 5 čisel viš a byl klid jen by se huř obouvali.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Rimmerak »

Tak jsem si nakonec koupil tyhle http://www.motoobchod.cz/boty/cestovni/30244-2

PS: Super obchod, doporučuji. Velice příjemná obsluha.
Boty.jpg
Boty.jpg (157.19 KiB) Zobrazeno 16333 x
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Obuv moto.

Příspěvek od kanko00 »

Vyzeraju dobre a spicku nemaju tak masivnu. To je vyhoda pri radeni smerom hore...
Ale k tej cene co na internete uvadzaju :shock: :shock: :shock: To je dost. Za to si mohol mat ine boty.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Zeusik »

pěkne hlavně at slouži až je otestuješ pořadně napiš jak si dopadl :D
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Rimmerak »

Jel jsem do toho obchodu pro Terra 340, ale bohužel neměli aktualizovanej e-shop a už neměli 44 velikost. Tak mi nabídli slevu na tenhle model, který tu 340ku nahrazuje. Slevili mi na 3590kč. Což je pecková sleva, kterou jsem ani ve snu nečekal. Za 4600 bych je nekoupil, nejsem magor :-D
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
komcas
Big motorkář
Příspěvky: 151
Registrován: pon 31. srp 2009 1:19:39
Bydliště: Blansko

Re: Obuv moto.

Příspěvek od komcas »

to já bych si mohl dovolit maximálně ty z LIDLu... Prý za cca 700 a dobrý. Nějaký zkušenosti?

-Kámoš si zlomil nohu u kotníku (vícečetná zlomenina), když mu na ni spadla mašina. Měl ty boty z LIDLu. Povídal, že kdyby měl kvalitní, tak by se to asi nestalo nebo by měl třeba jen jednoduchou zlomeninu. Nenadával na ně, spíš si říkal, jaká je to blbá náhoda, že na tebe spadne mašina :lol: Každý si říká, že na něho přece nemůže motorka spadnout a ono to fakt jde.
r.v.1999; poč.stav: 13300km x 32222km nyní; Pneu Michelin Anakee 2; Motul 5100; NGK CR10EK-22222km; Goldfren AD(vydržely jen 15000km) +seřízení ventylů-24200km
Výlety: Barcelona, Řím; UK
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Sinner »

Od začátku mého motorkaření jezdím v Parabor 2000 jsou to nynější vojenské boty, něco jako kanady, ale daleko lepší, ještě nikdy nepromokli. projel jsem v nich i pár brodů, v rakousku 50 letou bouří, (to byl fakt děsnej zážitek), jinak PSI HUBIK má luxusní cestovatelské botky ale za 7000. Dělají je Němci v Německu z evropských dílů - údajně.
PSI HUBIK Jabloňová Praha, číslo nevim.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Vitouš »

komcas píše:to já bych si mohl dovolit maximálně ty z LIDLu... Prý za cca 700 a dobrý. Nějaký zkušenosti?

-Kámoš si zlomil nohu u kotníku (vícečetná zlomenina), když mu na ni spadla mašina. Měl ty boty z LIDLu. Povídal, že kdyby měl kvalitní, tak by se to asi nestalo nebo by měl třeba jen jednoduchou zlomeninu. Nenadával na ně, spíš si říkal, jaká je to blbá náhoda, že na tebe spadne mašina :lol: Každý si říká, že na něho přece nemůže motorka spadnout a ono to fakt jde.
S botama z Lídlu jsem začínal (myšleno teď na stará kolena :D ) a mám je do teď i když už je nepoužívám a koupil jsem si lepší.Byl jsem s nima spokojen akorád jak píše Rimerak postrádaj nějaké bezpečnostní prvky a bohužel nejsou odolné vodě.Ale vzhledem k ceně tak to jsou docela slušný botky.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Obuv moto.

Příspěvek od šimi »

Taky něco přidám :lol: .Já mám boty z Armyshopu;klasické lampasácké kanady za 150kč.Mám je dva roky.Brodit se s nima nedá,ale když je nakrémuju vojenským mazadlem,není problém jet v dešti.Jejich hlavní výhoda je hlavně cena,vzhledově nic moc,ale dobře spevní nohu,v terénu mi padla motorka na nohu a vpohodě,a není problém za jízdy v terénu škrtnout podrážkou při vyvažování o zem.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Odpovědět