Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Odpovědět
Simon98765
Příspěvky: 22
Registrován: sob 02. lis 2013 11:58:15

Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Příspěvek od Simon98765 »

Zdravim freewindaci :)
1. kedze sa blizi sezona a obe gumy si pytaju vymenu, co by ste mi odporucili? jazdim cca 85-90 % cesty, ci jedne ci druhe alebo kombinaciu :) mam teraz este staru e07 vzadu stupacka sla ked je sucho, mokra smola v lese - neovladatelna moto.... kedze maju uz nejaky ten rok nove zmesi, rad by som vedel nazory tych, ktori ich uz maju nejaky cas :) a aby som nezabudol, zvacsa jazdim vo dvojici ja 75 kg + spolujazdec/kyna cca 50-60 kg,

2. zadny tlmic sa zacina tvarit ze by ho bolo dobre skontrolovat- pocul som ze sa da vymenit napln a natlakovat - ma niekto skusenosti?

3. vyrobil si uz niekto zadne bocne kufre - hlinik/ plech s konstrukciou?

Vopred vdaka za odpovede :)
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Příspěvek od Milanek »

Simon98765 píše:Zdravim freewindaci :)
1. kedze sa blizi sezona a obe gumy si pytaju vymenu, co by ste mi odporucili? jazdim cca 85-90 % cesty, ci jedne ci druhe alebo kombinaciu :) mam teraz este staru e07 vzadu stupacka sla ked je sucho, mokra smola v lese - neovladatelna moto.... kedze maju uz nejaky ten rok nove zmesi, rad by som vedel nazory tych, ktori ich uz maju nejaky cas :) a aby som nezabudol, zvacsa jazdim vo dvojici ja 75 kg + spolujazdec/kyna cca 50-60 kg,

2. zadny tlmic sa zacina tvarit ze by ho bolo dobre skontrolovat- pocul som ze sa da vymenit napln a natlakovat - ma niekto skusenosti?

3. vyrobil si uz niekto zadne bocne kufre - hlinik/ plech s konstrukciou?

Vopred vdaka za odpovede :)

1) zalezi jak stara je ta mitaska - smes starne rychle a 5leta guma je uz opravdu tvrda a klouze oproti novy o hodne vic, rozdil v lese poznáš hlavne v tom ze budes mit vetsi vzorek - E07 sedi vcelku slusne i v terenu ale musíš tam mit prvních 30% vzorku :-) , jinak obuj E09ku - drzi dostatecne na silnici s v terenu parada, vymena je o 50% mensi zivotnost

2) ja delal repasi tady : http://www.prochymoto.cz/Oprava_Moto/Vitejte.html a spokojenost , ale jestli jezdis ve 2 v lese tak na zlepseni zapomen , ten tlumic na takovu jizdu proste nemá nosnost

3) na freewinda mam kompletni reseni vcetne nerez nosicu :-) http://alu-milanek.rajce.idnes.cz/Kufry ... 134317.jpg
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Příspěvek od hroch »

repasoval jsem sv zde. http://www.mifamoto.cz/
x x x jinak to neumim
Simon98765
Příspěvky: 22
Registrován: sob 02. lis 2013 11:58:15

Re: Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Příspěvek od Simon98765 »

a o niektom kto na slovensku robi doplnenie tlmicov? (som z Michaloviec co je pri hranici s Ukrajinou- dost daleko od ciech :D )
a gumy som chcel aby aj vydrzali kedze prioritne jazdim cesty, teren len obcas aj to v terene sam, na ceste casto s ladvinkou
a tie kufre este uvidim ci sa mi bude do nich chciet pustat :D
Uživatelský avatar
Twin
Big motorkář
Příspěvky: 225
Registrován: úte 27. zář 2011 17:17:44

Re: Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Příspěvek od Twin »

Já jsem šel do Hidenau k60 a zatím spokojenost.
Drží slušně i na mokru a v lehkém terénu se taky neztratí
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Příspěvek od Sinner »

Simon98765 píše:a o niektom kto na slovensku robi doplnenie tlmicov? (som z Michaloviec co je pri hranici s Ukrajinou- dost daleko od ciech :D )
a gumy som chcel aby aj vydrzali kedze prioritne jazdim cesty, teren len obcas aj to v terene sam, na ceste casto s ladvinkou
a tie kufre este uvidim ci sa mi bude do nich chciet pustat :D
E-07 nic jiného nejezdím
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Příspěvek od martinbrejcha »

Do predu E-09 urcite ne.......
Budto obe 07, nebo 07 predni a 09 zadni.....

Ja jezdil obe 07 a projel vsechno......

Maty
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Příspěvek od Dave842 »

Tak tak.. Mám "nově", lonim, obuto na 07 a přesně - projede všechno.

V terénum mi naprosto dostačuje. Když máš nový, velký vzorek, tak drží opravdu výborně! Na silnici brousím stupačku, guma je na hraně a taky v pohodě. Ovšem ta stupačka je už teda hranice..

Životnost je v poměru k ceně dobrá :D
D@VE
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Nesmrtelna tema - nova zmes mitas e07/08 + drobnosti

Příspěvek od šimi »

09 do zadu super,do předu průser.Přední nedrží dobře v terénu a na asfaltu při prudkém brždění taky uhýbá,na asfaltu bych skoro řekl že je při razantním brždění nebezpečná.Vlastní zkušenost a už nikdy více :( .Teď na jaře ji konečně shodím a "po doporučení kamarádů" ji nahradím Continentálkou TKC.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Odpovědět