Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Odpovědět
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od yuri13 »

Co dodat.. Rád bych ho dal do dobrých rukou.. Co vím, to povím.. Co mám, to dám.. :ugeek:

>> VÍCE ZDE: http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 53656.html
Přílohy
P1100250.jpg
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od Milanek »

yuri13 píše:Co dodat.. Rád bych ho dal do dobrých rukou.. Co vím, to povím.. Co mám, to dám.. :ugeek:

>> VÍCE ZDE: http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 53656.html

i ty brute ?:-D jestli ti muzu radit - takhle to neprodáš :-) vim o cem mluvim , cestovatelka se proste neda prodat a když tak prakticky za stejny prachy jako leskly holatko, lidi mají hruzu z toho ze se na motorce snad i jezdi - jsou to paka :-) druha věc je ze skutecne hodnotne jsou jen ty kufry + nosice a padaky a i ty ti zvysuji cenu o max 3000 - ano opravdu 3000 ! vic ani korunu , zbytek vybavy jakoby tam nebyl - no dobře mozna + 2000 za VSECHNO to je + 5000 oproti holatku , ja bych ti za to jako zakaznik nezavazne porovnavajici inzeraty nedal vic nez 45 - spatny rok moc km (a fakt neres ze tvoje jsou poctivya jiny ne, zakaznik kouka na km podle lesklosti laku :lol: ) navíc je podzim , je to proste realita , mas 2 moznosti - odstroj to o všechno co ma cenu a nebo by to někdo chtěl a prodej holatko za 40 + vybavu - vyděláš vic

co se tyce mne muzu ti s tim pomoct :-D - vzal bych si ty mitasky a teplomer oleje :--)

druha moznost : kup si GS1100 o 50000 levnejsi nez 1150 (buldozer jako buldozer zase takovej rozdil mezi nima fakt není ) třeba tohohle http://www.bmwgs.cz/forum/viewthread.ph ... d_id=27659 a prcka si nech na relax az te prestane bavit tahat třeba do práce z garaze lokomotivu :-)
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od yuri13 »

Tak ti musím v lecčem stran toho inzerátu i přístupu potenciálních zákazníků dát za pravdu.. :D Jak jsem se do toho pustil, tak mě chytla vypravěčská a už jsem to sypal..

Jen tak pro zajímavost ale, co se týče těch GS, ony se liší víc, než by se zdálo.. Nejdřív jsem to viděl stejně, ale 1150 má oproti 1100 třeba 6-ti kvalt místo 5-ti kvaltu, hydraulickou spojku místo mechanické, parádní dvouparabolový světlomet s H7/H1 místo světla z Avie s klasickou H4, taky jeho převodovka nevyžaduje výztuhu od Touratechu, když ho chceš naložit do plna, protože ji mezigeneračně upravili.. :) Zbytek už je jen design, to zas jo.. :D
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od Milanek »

yuri13 píše:Tak ti musím v lecčem stran toho inzerátu i přístupu potenciálních zákazníků dát za pravdu.. :D Jak jsem se do toho pustil, tak mě chytla vypravěčská a už jsem to sypal..

Jen tak pro zajímavost ale, co se týče těch GS, ony se liší víc, než by se zdálo.. Nejdřív jsem to viděl stejně, ale 1150 má oproti 1100 třeba 6-ti kvalt místo 5-ti kvaltu, hydraulickou spojku místo mechanické, parádní dvouparabolový světlomet s H7/H1 místo světla z Avie s klasickou H4, taky jeho převodovka nevyžaduje výztuhu od Touratechu, když ho chceš naložit do plna, protože ji mezigeneračně upravili.. :) Zbytek už je jen design, to zas jo.. :D
no vida to uz je realistictejsi :-) - co ty gumy a teplomer? - ted když je to v "a další" uz je to castka na primej zisk :-)

GS: však no proto je taky mezi GS1100 a GS 1150 rozdil jednoho freewinda ;) :D vyber moto je na tobe, nevyhoda je ze 1150 chce ted kazdej kdezto 11ka kvůli svetlu z karosy je trosku min zadana a za tech cca 90tis je to odpovidajici kus motorky , ta 6ka je precenovana na 11ctce zaradis 5 a mas ji tam furt na 1150 tu sestku furt dorazujes a vyndavas :-) ale na dalnici je to samozrejme bonus
Uživatelský avatar
Honzejk
Big motorkář
Příspěvky: 131
Registrován: pát 05. lis 2010 11:10:35
Bydliště: Vsetín

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od Honzejk »

No myslím, že na zisk to bude lepší odstrojit.

Když tak se hlásím o přídavné světlomety a teploměr :D
Free Wind
Phonek
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. kvě 2015 17:29:01
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od Phonek »

Milanek píše:
yuri13 píše:Co dodat.. Rád bych ho dal do dobrých rukou.. Co vím, to povím.. Co mám, to dám.. :ugeek:

>> VÍCE ZDE: http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 53656.html

i ty brute ?:-D jestli ti muzu radit - takhle to neprodáš :-) vim o cem mluvim , cestovatelka se proste neda prodat a když tak prakticky za stejny prachy jako leskly holatko, lidi mají hruzu z toho ze se na motorce snad i jezdi - jsou to paka :-) druha věc je ze skutecne hodnotne jsou jen ty kufry + nosice a padaky a i ty ti zvysuji cenu o max 3000 - ano opravdu 3000 ! vic ani korunu , zbytek vybavy jakoby tam nebyl - no dobře mozna + 2000 za VSECHNO to je + 5000 oproti holatku , ja bych ti za to jako zakaznik nezavazne porovnavajici inzeraty nedal vic nez 45 - spatny rok moc km (a fakt neres ze tvoje jsou poctivya jiny ne, zakaznik kouka na km podle lesklosti laku :lol: ) navíc je podzim , je to proste realita , mas 2 moznosti - odstroj to o všechno co ma cenu a nebo by to někdo chtěl a prodej holatko za 40 + vybavu - vyděláš vic

co se tyce mne muzu ti s tim pomoct :-D - vzal bych si ty mitasky a teplomer oleje :--)

druha moznost : kup si GS1100 o 50000 levnejsi nez 1150 (buldozer jako buldozer zase takovej rozdil mezi nima fakt není ) třeba tohohle http://www.bmwgs.cz/forum/viewthread.ph ... d_id=27659 a prcka si nech na relax az te prestane bavit tahat třeba do práce z garaze lokomotivu :-)
Mohu znát důvod, proč je 1997 špatný rok? Že je starší? nebo že na něm jsou nějaké závady?
Dík
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od Milanek »

Phonek píše:
Milanek píše:
yuri13 píše:Co dodat.. Rád bych ho dal do dobrých rukou.. Co vím, to povím.. Co mám, to dám.. :ugeek:

>> VÍCE ZDE: http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 53656.html

i ty brute ?:-D jestli ti muzu radit - takhle to neprodáš :-) vim o cem mluvim , cestovatelka se proste neda prodat a když tak prakticky za stejny prachy jako leskly holatko, lidi mají hruzu z toho ze se na motorce snad i jezdi - jsou to paka :-) druha věc je ze skutecne hodnotne jsou jen ty kufry + nosice a padaky a i ty ti zvysuji cenu o max 3000 - ano opravdu 3000 ! vic ani korunu , zbytek vybavy jakoby tam nebyl - no dobře mozna + 2000 za VSECHNO to je + 5000 oproti holatku , ja bych ti za to jako zakaznik nezavazne porovnavajici inzeraty nedal vic nez 45 - spatny rok moc km (a fakt neres ze tvoje jsou poctivya jiny ne, zakaznik kouka na km podle lesklosti laku :lol: ) navíc je podzim , je to proste realita , mas 2 moznosti - odstroj to o všechno co ma cenu a nebo by to někdo chtěl a prodej holatko za 40 + vybavu - vyděláš vic

co se tyce mne muzu ti s tim pomoct :-D - vzal bych si ty mitasky a teplomer oleje :--)

druha moznost : kup si GS1100 o 50000 levnejsi nez 1150 (buldozer jako buldozer zase takovej rozdil mezi nima fakt není ) třeba tohohle http://www.bmwgs.cz/forum/viewthread.ph ... d_id=27659 a prcka si nech na relax az te prestane bavit tahat třeba do práce z garaze lokomotivu :-)
Mohu znát důvod, proč je 1997 špatný rok? Že je starší? nebo že na něm jsou nějaké závady?
Dík
zavady ne ty moto jsou prakticky stejny az po konec vyroby spatny je mysleno pouze tim ze je první :-) tj. nejstarsi moto pokud někdo kouka na vetraky a vidi tam 97ku s 85000 za 50 a hned vedle mu to vybleje 2002 s 45000 za 45 nejsou ty kufry a doplňky dostatecna vyhoda , to je cely :-) , co se tyce mne tak naopak stara maska ej podle mne lepsi - protoze světlomety jsou naprd oboje a nova ma ostrejsi sklon takze fouka ještě vic nez na stary
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od kanko00 »

No neviem. Holu-bosu motorku (ziadnu) za 5000 czk nevybavis tak, ako je jeho Freewind. Radsej by som kupil jeho moto ako mladsiu bez vybavy. A najazdene km, to je taky virtualny udaj v CR a SR.... Stav moto a jej vybava urcuju cenu.

Ano, kompletne odstrojit a predavat X dalsich veci samostatne, mozno ziskas. Ja by som radsej naraz predal celu moto, aj s vybavou (ano prerobim par CZK/EUR) ale mam pokoj a mozem hladat novu krasku.....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od yuri13 »

kanko00 píše:No neviem. Holu-bosu motorku (ziadnu) za 5000 czk nevybavis tak, ako je jeho Freewind. Radsej by som kupil jeho moto ako mladsiu bez vybavy. A najazdene km, to je taky virtualny udaj v CR a SR.... Stav moto a jej vybava urcuju cenu.

Ano, kompletne odstrojit a predavat X dalsich veci samostatne, mozno ziskas. Ja by som radsej naraz predal celu moto, aj s vybavou (ano prerobim par CZK/EUR) ale mam pokoj a mozem hladat novu krasku.....

Přesně tak to vidím i já.. Co se zisku a prodejnosti týče, má pravdu Milánek, to zas jo.. Já bych to ale nemohl udělat ani tomu stroji, tolik času spolu v dílně i na cestách a teď ji očesat.. Proto jsem ji nedělal.. Ale je jasné, že na tom prodělám.. To zas jo.. :? Když by bylo nejhůř, tak odstrojit ji můžu vždycky, jen zatím nechci, věřím, že tu práci někdo ocení..

V sobotu se přijede podívat Phonek, pokud by ty moje zánovní MITASky nechtěl, tak ty budou k dispozici.. Tak uvidíme, jestli se domluvíme..

Jo a můj stroj je sice r.v. 1997, ale v provozu je až od roku 1999.. 8-) :D
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od kanko00 »

Ked si niekto precita tu na fore story tvojej moto, to ako sa o nu staras, poznas ju a udrzujes - tak kupec sa urcite najde.
Mojho Freewinda som predaval tak ako som pisal....prerobil som, ale mohol som hned kupit moto, co som mal vyhliadnutu :D 8-)
Chces predat rychlo a hned? Chces predavat a je ti jedno, ci sa preda? Toto je jedina dilema. JA sedim uz par veceroch, posrkavam Cabernet a rozmyslam, ci predat moju moto potom, co som do nej dal hodne a nie lacnych doplnkov, robil servis kvalitne a pravidelne.....a kupit inu.... :shock: :oops: :shock:

Ozaj teraz po rokoch ma mojho byvaleho Freewinda uz treti majitel po mne.... Kedze je to detailista, asi by bol rad, keby ju bol kupil kedysi od mna, v top stave a cene, za ktoru som ju predal ja. ;) Predaj je vzdy problem v tom, ze kazdy chce lacno kupit dobru/velmi dobru moto a porovnava ju s najlacnejsimi v ponuke na internete. Dobra moto je drahsia aj v DE aj v IT. Dokonca maju take moto najazdene kilometre, o ktorych si myslia ludkovia v SR a CR, ze ziadna moto TOOOLKO nemoze mat. Hahahahaha.....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Phonek
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. kvě 2015 17:29:01
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od Phonek »

yuri13 píše:
kanko00 píše:No neviem. Holu-bosu motorku (ziadnu) za 5000 czk nevybavis tak, ako je jeho Freewind. Radsej by som kupil jeho moto ako mladsiu bez vybavy. A najazdene km, to je taky virtualny udaj v CR a SR.... Stav moto a jej vybava urcuju cenu.

Ano, kompletne odstrojit a predavat X dalsich veci samostatne, mozno ziskas. Ja by som radsej naraz predal celu moto, aj s vybavou (ano prerobim par CZK/EUR) ale mam pokoj a mozem hladat novu krasku.....

Přesně tak to vidím i já.. Co se zisku a prodejnosti týče, má pravdu Milánek, to zas jo.. Já bych to ale nemohl udělat ani tomu stroji, tolik času spolu v dílně i na cestách a teď ji očesat.. Proto jsem ji nedělal.. Ale je jasné, že na tom prodělám.. To zas jo.. :? Když by bylo nejhůř, tak odstrojit ji můžu vždycky, jen zatím nechci, věřím, že tu práci někdo ocení..

V sobotu se přijede podívat Phonek, pokud by ty moje zánovní MITASky nechtěl, tak ty budou k dispozici.. Tak uvidíme, jestli se domluvíme..

Jo a můj stroj je sice r.v. 1997, ale v provozu je až od roku 1999.. 8-) :D
Si piš, že přijedu, a jsem zvědav na tu motku. To máš mitasky e-07? Všichni říkaj že kloužou a hlavně na mokru.. ale já nevím.. jel jsem v nich z Brna až do Jablonce v naprostém slejváku.. a v pohodě.. i 120km/h jsem v tom jel :D(njn nezkušený řidič riskuje) ;)
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od Milanek »

Phonek píše:
yuri13 píše:
kanko00 píše:No neviem. Holu-bosu motorku (ziadnu) za 5000 czk nevybavis tak, ako je jeho Freewind. Radsej by som kupil jeho moto ako mladsiu bez vybavy. A najazdene km, to je taky virtualny udaj v CR a SR.... Stav moto a jej vybava urcuju cenu.

Ano, kompletne odstrojit a predavat X dalsich veci samostatne, mozno ziskas. Ja by som radsej naraz predal celu moto, aj s vybavou (ano prerobim par CZK/EUR) ale mam pokoj a mozem hladat novu krasku.....

Přesně tak to vidím i já.. Co se zisku a prodejnosti týče, má pravdu Milánek, to zas jo.. Já bych to ale nemohl udělat ani tomu stroji, tolik času spolu v dílně i na cestách a teď ji očesat.. Proto jsem ji nedělal.. Ale je jasné, že na tom prodělám.. To zas jo.. :? Když by bylo nejhůř, tak odstrojit ji můžu vždycky, jen zatím nechci, věřím, že tu práci někdo ocení..

V sobotu se přijede podívat Phonek, pokud by ty moje zánovní MITASky nechtěl, tak ty budou k dispozici.. Tak uvidíme, jestli se domluvíme..

Jo a můj stroj je sice r.v. 1997, ale v provozu je až od roku 1999.. 8-) :D
nechtel sjem zpochybňovat hodnoty stroje to ani omylem -ale je rozdil prodat na foru známou motorku a nebo anonymovi na motorkářích pro kterého jsi jen dalsi řadek ve vyberu - co se týčě mitasek 07 - odjezdil jsem na nich uz mozna 100tis km a pohoda a minulej vykend jak bylo oslizlo jsem se byl projet a nekolikrat jsme se regulerne malem rozsekal , mistama to klouzalo vic nez na lede !! takze mitasky jsou v poho ale ne na podzim 2015.-) nejspsi malo prsi a srajdy ze stromu + vlhko z mlhy delaji ze silnic klouzačku největší tak bacha
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od yuri13 »

Phonek píše:Si piš, že přijedu, a jsem zvědav na tu motku. To máš mitasky e-07? Všichni říkaj že kloužou a hlavně na mokru.. ale já nevím.. jel jsem v nich z Brna až do Jablonce v naprostém slejváku.. a v pohodě.. i 120km/h jsem v tom jel :D (njn nezkušený řidič riskuje) ;)
Milanek má mnohem větší zkušenost s těmi pneu, ale moje je taky pozitivní.. Jak je na asfaltu mokro nebo takhle podzimně oslizlo, tak jezdím poměrně pomalu, takže jsem nic extra nepozoroval.. Každopádně na jaře tě podrží, protože ti nebudou ustřelovat na zbytcích posypů, apod. :)

Teď mám ty Dunlop TrailSmart, co jsem dostal na test a ty jsou na silnici perfektní! Vrstva vody na silnici a frčí jako na kolejích.. :D Mimo něj jsou ale spíš jen tak na polňačku.. Za mě "SEDM!" forever.. :D :ugeek:
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od yuri13 »

PRODÁNO.. ;)

Prosím o uzavření tématu..
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od Sinner »

Není třeba uzavírat, bylo tady hodně podnětného ctiva a názorů. Když to zamknu tak už tu nikdo nebude hledat.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od yuri13 »

Oki.. :) Tím lépe..

Jinak, novým majitelem je Phonkův brácha.. ;)
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od Milanek »

yuri13 píše:Oki.. :) Tím lépe..

Jinak, novým majitelem je Phonkův brácha.. ;)
tak granulace :-)
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Prodej zcestovalého dobrodruha v červeném

Příspěvek od kanko00 »

Podla mojho nazoru, kupil dobru a velmi slusne vybavenu motorku, tak nech sluzi dalej a dobre sa o nu stara....
A to hlinikove kufre prave nemusim.... :-)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Odpovědět