Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

POZOR PSÍ HUBÍK MÁ VÝPRODEJ
klik-bunda
Moje bunda je za polovinu toho co jsem dal já. :!: :!: :!:
Ujišťuji, že je naprosto super. 8-)
Vyprodávají kde co, asi si pojedu pro kalhoty k bundě. :!: :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Dnes jsem mluvil s Plukovníkem, nadával že se vypravil k Hubikovi a obsluha naprosto zklamala. :( Prý se mu nevěnovali nebyli ochotní se s ním moc bavit a vysvětlit mu vlastnosti materiálů. Byli podle toho co říkal víceméně nepříjemní, to je velká škoda na tak dobré dobré jméno a renomé. Jen mě mrzí že jsem ho zapomněl varovat že v našich velikostech už nic nemají. :evil:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Dave842 »

Koupil jsem si bundu Roleff Racewear a k tomu i gatě. Na gatích je velkej i malej zip, ale na bundě je jen malej. Ten velkej si tam mám jako přišít?? Díky
D@VE
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Maxton »

čau, nahoď sem foto at víme jak vypadá :twisted: .... skus pohledat, ja ten velkej zip měl v ty bunde uplne schovanej za takovym lemem z látky, takže jsem ho taky nemohl najít :D
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Dave842 »

Nějaký fotky jsou teďka na mým "profilu", ale jestli chceš nějaký detailní, tak to až zítra. :)
D@VE
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Maxton »

V pohode , uz jsem koukal a ;) super.... taky jsem si udelal tenhle rok radost s hadrama :-P, koukni mi do galerie ... razím názor že na vědší moto jen s pořádnym vybavenim :-) .... taky potřebuju ješte botky no :-( ale už nejsou penízky a ješte by to chtelo novy rukavičky a helmu, abych tu stávajíci mohl přenechat spolujezdci.....PS.: Kolik tě to stálo ? :ugeek:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Dave842 »

No ty boty by se šikly :D Cena bundy 2000 a gatě taky. Helma byla za 2400,-. Bylo to slevněný nějak ze 4500 a helma taky nějak tak. Ono prý ta firma Nitro (helma) zkrachovala, či co, takže teďka doprodávají poslední kusy celkem lacino. Takže jestli chceš helmu, tak se rychle koukni!! ;)
D@VE
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Maxton »

Já musim mít výklopu, kvuli brýlím :x ..... teda nemusim, ale chci :D je to pohodlnější, když si povídáš nekde kde zastavíš, nemusíš sundavat, na benzině taky ne, a celkově se mi do ní líp leze a má ty vnitřní brýle .... inu sem línej si sundavat okuláre když nandavám helmu :P :lol: , a všichni maj kecy na bezpečnost... nejezdim na sportu 200 abych se nekde rosekal, už sem v ní dvakrát spadl ješte na bejvalé motorce v 50km/h na vodě (děkujeme světu za pneu značky MITAS :evil: :oops: ), a celej sedřenej, hadry roztrhany ale helma se jen odřela ale jinak v poho, pořád drží :ugeek: , a hlavne když je v létě mooc vedro třeba na semaforech tak vyklopim celou bradu a je mi hej :lol: jinak mam LS2 DELTA :!:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Maxton píše:LS2 DELTA :!:
Výborně, já si budu objednávat Ls2 Rider plus Pinlock do ní :) Bílou velikost XXL, už jsem si jí vyzkoušel. A moc se mi líbí, a nejen kvůli ceně. ale i kvůli testům bezpečnosti.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Maxton »

Nevim... Mě se ta ride nelíbí vzhledem, nevim přoč, ale vypadá zvláštně, i když naživo tomu může být jinak :-) ... Někoho odrazuje od DELTY že má malej prostor na bradu, ale ja sem malej, tak mi to nevadí :twisted:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Měl jsem je v ruce obě dvě, na obrázku vypadá Rider on něco delší nežli je ve skutečnosti. Kdysi mi vysvětloval jeden prodejce proč jsou některé helmy tak dlouhé, a skoro stejné zas někdy krátké. Má to být údajně rozdělené na přilbu pro řidiče (delší - víc místa a lépe jí obtéká vzduch) a spolujezdce (kratší - nenaráží při brzdění do přilby řidiče. )
Mě se na Ridru líbí podbradní deflektor a příprava na Pinlock. Je to skvělá věc oboje. Co se celkového dizajnu týká, myslím že ničím nepřekvapí, ale ani neurazí, řek bych téměř německá strohost. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Vitouš »

Sinner píše:Měl jsem je v ruce obě dvě, na obrázku vypadá Rider on něco delší nežli je ve skutečnosti.
Mě se na Ridru líbí podbradní deflektor a příprava na Pinlock. Je to skvělá věc oboje. Co se celkového dizajnu týká, myslím že ničím nepřekvapí, ale ani neurazí, řek bych téměř německá strohost. :)
Byl jsem se se Sinnerem na tu helmu LS2 Rider podívat a docela mě oslovila a zdá se mě dobrá tak jsem si jí koupil. :P Utěšuji se pokud jsem s touto helmou šlápl vedle :o tak mám ještě čtyři starší které jsou dobré akorát už jsou trochu utahané a okoukané. ;)
Uživatelský avatar
Honzejk
Big motorkář
Příspěvky: 131
Registrován: pát 05. lis 2010 11:10:35
Bydliště: Vsetín

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Honzejk »

Každému sedí něco jinéo :) Já ke konci roku koupil LS2 Deltu a za týden vrátil..... :(

To že mi seděla nejlíp ze všech bylo fajn, ale při určité rychlosti se mi rozřásla až sem málem nepřečetl espézety předemnou. Podotýkám nebyla volná a na ten hluk co dělá vyklápěčka sem si taky nezvykl. Takže jen necelých 100Km a vyměnil sem ji za jinou. Ale byla fajnová.
Free Wind
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Maxton »

Mě sedí dobře a už jí budu mít 3tí sezonu ;) hluk nemužu porovnat protože jsem nikdy neměl jinnou přilbu, takže mi to nepřipadá nijak strašný .... a ani při 110 km/h co jsem vytáhl na dálnici ze svýho předešlýho DR 125 SM se mi helma neroztřásla a to byl motard, takže ochrana před větrem žádná.... Akorát už za ty 2 roky a plno začátečnickejch pádů a pádu ze sedačky při stání a to že jí celej den tahám ve škole po třídách se na ní dizajnově hodnš negativne podepsalo :-), ale stále drží a je pevná, jako nová :geek:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Honzejk píše:Každému sedí něco jinéo :) Já ke konci roku koupil LS2 Deltu a za týden vrátil..... :(

rozřásla až sem málem nepřečetl espézety předemnou. Podotýkám nebyla volná a na ten hluk co dělá vyklápěčka sem si taky nezvykl.
Nestraš, bojím. :cry: :) Snad to bude dobrý. Větší randál než Justissimo určitě dělat nebude a s tím třesením nevím uvidíme.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Honzejk
Big motorkář
Příspěvky: 131
Registrován: pát 05. lis 2010 11:10:35
Bydliště: Vsetín

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Honzejk »

Není čeho se bát ;)
Ono když sou vedle sebe tři stejné přilby tak stejně je každá jiná :))
Sem šáhl na páteční kus z milionu :))
Kamarádi od nás ji taky mají a samá chvála, asik mám šišatej kokos :-D
Free Wind
Jirka.Z
Příspěvky: 25
Registrován: úte 27. říj 2009 17:52:39

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Jirka.Z »

Já můžu doporučit tuhle přilbu-http://www.marushin.cz/produkty/integra ... monocolor/
Mám ji v černý barvě.Za tu chvilku co jezdím je to moje třetí,ale tohle je teprve ta pravá. A POZOR váha 1100 g :o
Odpovědět