Pokec

Odpovědět
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Pokec

Příspěvek od martinbrejcha »

tak plukovníku, povídej, jaká barva ???
Já jenom jestli mám spěchat do obchodu Radkovi pro bechera :lol:


Ale máš ho Radku u mě i tak.........dobrej tip


A plukovníku, dobrá volba, co jsem konzultoval s Cendurákama, GS Dakar má prej nejlepší podvozek v segmentu malých cendur.
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Pokec

Příspěvek od Radek »

martinbrejcha píše:tak plukovníku, povídej, jaká barva ???
Já jenom jestli mám spěchat do obchodu Radkovi pro bechera :lol:


Ale máš ho Radku u mě i tak.........dobrej tip


A plukovníku, dobrá volba, co jsem konzultoval s Cendurákama, GS Dakar má prej nejlepší podvozek v segmentu malých cendur.
Jen jsem to tipl,protože jsem brouzdal po bazaru v motorkářích a prostě mi ten dakar padl do oka :shock: . Moc pěkná motka a s těmi indiciemi,jako že je to víc enduro se ten výbě celkem zmenšil,ale byla to haluz :lol: .
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

Jsme na cestě pro onu krásnou BMW 650 GS DAKAR. (bílo-černá)
Za hodinu a půl jí má Plukovník naloženou v tranzitu.
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Akoj GeneraleS 8-)
Gratulujem k vyberu. Je to super motorka.

p.s.: Neboj. Nebudeme Ta degradovat. :lol: Budes mat sice dva vyfuky a retaz na zlej strane, ALE stale jeden valec v potrebnej velkosti! :D 8-)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

a co fotky už budou ;) :?: :?:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

Opravdu Perovi Dakar sluší.

http://www.youtube.com/watch?v=W_EWUo9rN1U

Mě hodně překvapilo že je cca o 3cm vyšší než 800 GS.
Přílohy
IMG_1577.JPG
IMG_1577.JPG (116.45 KiB) Zobrazeno 13926 x
IMG_1576.JPG
IMG_1576.JPG (103.06 KiB) Zobrazeno 13924 x
IMG_1575.JPG
IMG_1575.JPG (111.71 KiB) Zobrazeno 13924 x
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

Pěkná mňam :) :P .Tak Petře hlavně opatrně 8-)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Pokec

Příspěvek od Radek »

Je krásná,supr ale freew je lepší.......... :lol: ale kdyby jsi chtěl zpět freewa tak dej vědět :roll:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Krasavec je to (male GSko) ;)
A "plukovnik" donho s cim vrta? co to donho pcha pri hlavnom stojane? :shock:

p.s.: Kto mu zhodil zadne "lizatko"?
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Maxton »

Pěknáá a mooc :-) Plukovním mě večer volal, a nejak jsem ho nepochopil :D Odvezl si jí teda nakonec domu ? :?:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

Přijeli jsme, z auta vypadala úžasně, po hrubém zhédnutí to vypadalo že je rozhodnuto.
Pak ovšem začali vylézat na povrch mouchy. Celý rám je nastříkaný, zobák utržený a už dvakrát svařovaný, prasklý zadní světlo, chybějící kus plastu pod zadním světlem, podezřele moc opotřebovaný hefty, utrhlý šroub na padáku.

Petr najednou povídá. "hele, já tě asi nebudu trápit nějakým tlačením ceny dolu a pojedem"
Prodejce i jeho fotr najednou zrudli a začali smlouvat. Docela prča.
Ale to jistě povypráví Petr sám.

Nakonec jsme tedy odjeli tedy bez ní.
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Pokec

Příspěvek od LiborZ »

:shock: tak to je teda závěr :shock:
Jinak ke dříve vzpomenutému TAčku. Před Windem jsem po něm také pokukoval, ale byl mě též malý :shock: Asi mám moc dlouhé nohy, nějak mně nepasovaly kolena do vybrání v nádrži. U Winda je to o poznání lepší :D
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Maxton »

J-Fox píše:Přijeli jsme, z auta vypadala úžasně, po hrubém zhédnutí to vypadalo že je rozhodnuto.
Pak ovšem začali vylézat na povrch mouchy. Celý rám je nastříkaný, zobák utržený a už dvakrát svařovaný, prasklý zadní světlo, chybějící kus plastu pod zadním světlem, podezřele moc opotřebovaný hefty, utrhlý šroub na padáku.

Petr najednou povídá. "hele, já tě asi nebudu trápit nějakým tlačením ceny dolu a pojedem"
Prodejce i jeho fotr najednou zrudli a začali smlouvat. Docela prča.
Ale to jistě povypráví Petr sám.

Nakonec jsme tedy odjeli tedy bez ní.
AHA..... tak jsem to pochopil dobře.... byl docela zklamanej když volal :-( ... rikal ze v porovnáni s windem to byla pěkná mrdka :roll:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

Tak to znám :( .Já měl to samý s tím Zlínem :x .Na jednu stranu je dobrý že dal Petr na svůj dojem a radši jí nevzal :!: Ale přesně jsi vzpomínám jak jsem byl zklamaný i naštvaný(ty pocity se nedaj ani popsat :x ).A teď ten plus je že zima je před náma a do jara sežene lepší(jestli nepujde do bmw 800 to si nepomůže :lol: viď foxíku :lol: :lol: ).Každopádně budu hledat taky a kdyby něco dám vědět.Určitě jsi Petře udělal dobře ;)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

Tak to je opravdu nečekanej závěr.Já jsem ti Petře řikal že je to stím novím lakem divný. :? Podle toho co popsal Foxik tak jsi udělal dobře že jsi to nevzal.A nevěš hlavu :!: Nabídka je vyžší než poptávka a do jara času dost.Určitě něco seženeš co ti budem závidět. :oops: :P
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

Maxton píše:
J-Fox píše:Přijeli jsme, z auta vypadala úžasně, po hrubém zhédnutí to vypadalo že je rozhodnuto.
Pak ovšem začali vylézat na povrch mouchy. Celý rám je nastříkaný, zobák utržený a už dvakrát svařovaný, prasklý zadní světlo, chybějící kus plastu pod zadním světlem, podezřele moc opotřebovaný hefty, utrhlý šroub na padáku.

Petr najednou povídá. "hele, já tě asi nebudu trápit nějakým tlačením ceny dolu a pojedem"
Prodejce i jeho fotr najednou zrudli a začali smlouvat. Docela prča.
Ale to jistě povypráví Petr sám.

Nakonec jsme tedy odjeli tedy bez ní.
AHA..... tak jsem to pochopil dobře.... byl docela zklamanej když volal :-( ... rikal ze v porovnáni s windem to byla pěkná mrdka :roll:
Myslel to tak, že Freewinda ti předal bez závad. Ale tady si všimneme že je nalomený zobák. A najednou z něj vyleze že už ho dvakrát vařil atd.
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

Vitouš píše:Tak to je opravdu nečekanej závěr.Já jsem ti Petře řikal že je to stím novím lakem divný. :? Podle toho co popsal Foxik tak jsi udělal dobře že jsi to nevzal.A nevěš hlavu :!: Nabídka je vyžší než poptávka a do jara času dost.Určitě něco seženeš co ti budem závidět. :oops: :P
Myslím že nemusí a ani nevěší hlavu, je spíš poučenej.
Pořád je z čeho vybírat.
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Kurnik sopa... to je robota...
Klasika, zhanal som pre drahu male auto - jazdenku. Po 3 mesiacoch som bol tak sklamany, nastvany, ze som skoro isiel kupit funglovku. Potom som, ale nasiel jednu Fiestu a poctiveho, normalneho cloveka - ziaden priekupnik, ci bazar alebo nebodaj AAA.

Peter, drzim palce, neboj najdes dobru moto.
p.s.: Len davaj bacha, lebo poznam par ludi co GS650 Dakar nutia plut krv v terene a na roznych "pretekoch"...
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Pokec

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj.....přátelé...........jem uplně na dně.........
dnes jsem předal tak krásnou fasádu...........za tak nádherný peníze,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,že jsem v prodělku 30 tis,,,,,,,,,,,pro známeho.........co byl na moji svatbě a já mu postavil celsj barák.............
a ta kurva mi píchla kudlu do zad že jsem prý svině. zloděj a já nevím co,,,,,,,,,,,,,dal mi o 20 tis mín než jsme se dohodli...a žije v domění že mi dal ještě za tu snahu mnoho pěněz.............někdo vám prej petře nezaplatí vůbec..........
Takže svět je totálně zkurvenej ,,,zjebanej svině jebe svini,,,,,,,,,,,,proč já podnikám,,,,poctivě....když všem prochází jebárny..a ůpíčusoviny...........
Dakar je kurva v píči...........a nebo totální jebka v garáži.....................
kurva píča jedna zkurvená..........za co vole............
no nic koupím si nejhezčího a nejlepčího dakara co jste kdy viděli...............a až bude někdo říkat že podnikatel se má.........prosím mě vynechte......................radši se zadlužím ...ale bude bezva stroj...jako doteď
Takže nikdo nepeodnikejte...........!!!!!!!!!!!!!Dělám to s celým otevřeným zranitelným srdcem a mám z toho akorát svině a ostudu.......
Jenže mě jen tak nesrazej na kolena..........těším se na normální kamarády...............na Vás............
¨na čem vlastně dorazím už bohužel nevím...
ale budu mít svoje srdce a budu Váš Plukovník
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

K nasrání, jsem raději zaměstnanec. Taky je to jen pseudo-jistota, Nikdy nevím co se bude dít. :cry:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Fernet
Motorkář
Příspěvky: 89
Registrován: sob 01. lis 2008 22:36:41
Bydliště: Praha Žižkov

Re: Pokec

Příspěvek od Fernet »

Na ja, doba je zlá, možná budeme muset přitvrdit a přetransformovat se na :twisted: "HELLS ANGEL´S" :twisted: na freewindech, možná kdyby sme projeli párkrát kolem toho neplatičskýho hovada se zapálenýma pochodněma tak by se ti určitě vylepšila vyjednávací pozice, kdybys mu řek "raděj zaplať, kamarádi už jsou ňáký nasratí..."
Uživatelský avatar
Fernet
Motorkář
Příspěvky: 89
Registrován: sob 01. lis 2008 22:36:41
Bydliště: Praha Žižkov

Re: Pokec

Příspěvek od Fernet »

Jo plukovníku ještě k tomu BMW 650, ten chlapík co mě prodával freewa si pak pořídil to GS 650 hodně zánovní ale dost nadával, že prej zlatej freew, že má lepší řazení- BMW má motor od rotaxu, líp do zatáček a lepší posez. Za rok ho prodal a šel do XT 660 ta je prej nastejno s freewem ale brzo jí rozmlátil, tak šel do báva gs 1200 (on prachy neřeší) ta je prej vymakaná ale moc těžká :!: Takže ať děláš co děláš freewind je nejlepší. :ugeek:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

Fernet píše:Jo plukovníku ještě k tomu BMW 650, ten chlapík co mě prodával freewa si pak pořídil to GS 650 hodně zánovní ale dost nadával, že prej zlatej freew, že má lepší řazení- BMW má motor od rotaxu, líp do zatáček a lepší posez. Za rok ho prodal a šel do XT 660 ta je prej nastejno s freewem ale brzo jí rozmlátil, tak šel do báva gs 1200 (on prachy neřeší) ta je prej vymakaná ale moc těžká :!: Takže ať děláš co děláš freewind je nejlepší. :ugeek:
Fernete to je jinej motor, oni nechali stejné označení, jako na fundurech a dakarech, ale je to 800, jen je udělanej tak aby nešel třeba jen přetiskováním změnit výkon na Foxovu úroveň. Jinak jsou ty motory totožný.

ZPĚT KECÁM. :roll: To není on, máš pravdu je to ještě Rotax!
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Fernet
Motorkář
Příspěvky: 89
Registrován: sob 01. lis 2008 22:36:41
Bydliště: Praha Žižkov

Re: Pokec

Příspěvek od Fernet »

Ja ja, ten samej motor dává jawa, je to jednobuch vodník.
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Pokec

Příspěvek od martinbrejcha »

Fernet píše:Na ja, doba je zlá, možná budeme muset přitvrdit a přetransformovat se na :twisted: "HELLS ANGEL´S" :twisted: na freewindech, možná kdyby sme projeli párkrát kolem toho neplatičskýho hovada se zapálenýma pochodněma tak by se ti určitě vylepšila vyjednávací pozice, kdybys mu řek "raděj zaplať, kamarádi už jsou ňáký nasratí..."
hrubou silou to asi nebude. Plukovník by si určitě dokázal sjednat pořádek sám.............................
taky jsem prodával ( teď už bejvalý ) kamarádce byt. Když ho kupovala prohlašovala, že je to nejkrásnější
byt, co viděla, oproti nabídce realitek a za velmi rozumnou cenu.....
potom mě pomluvila kde mohla a to jsme po sobě uklidili, vymalovali, zadělal jsem každou díru po hřebíku....
kamarádi patřej do hospody a ne na kupní smlouvu !!!!!!!
Odpovědět