Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od KOMETA »

kanko00 píše:Household ty potvoro!!!! :shock: :D
No co vždyt je to krásná fotečka až na ..... :shock: :P
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od Radek »

Pár fotek : http://rapruch.rajce.idnes.cz/Motosraz_ ... 2_Planinka. V plné kvalitě je dám na ulož to .
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od LiborZ »

Něco málo pohyblivých obrázků jsem šupnul sem: http://liborz.rajce.idnes.cz/Planinka_2012_Malacky/
V případě zájmu o plné rozlišení jsem k dispozici 8-)
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od LiborZ »

kanko00, ukázal se na srazu po mém odjezdu tento pilot, jak ohlásil? Pokud ano, tak mě mrzí, že jsme se minuli...
Přílohy
xsarkanx.jpg
xsarkanx2.jpg
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od Zeusik »

LiborZ píše:kanko00, ukázal se na srazu po mém odjezdu tento pilot, jak ohlásil? Pokud ano, tak mě mrzí, že jsme se minuli...

JJ ukazal a jak jsou vzadu ty schody v kempu tak je vyhopl a zase sjel jak nic :lol:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od kanko00 »

Libor, budes smutny ked ti napisem pravdu.
Bol.
Nechal ta pozdravovat
Potom na rozlucku uplne polahky vysiel na moto po schodoch na terasu kastiela. Otocil sa okolo nohy a zbehol na moto po schodoch dolu.
Vsetci co to videli hykali ako male stastne somariky este polovicu vecera... :-)
Bola s nim aj pekna baba na vlastnom Freewinde.... :-)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od KOMETA »

kanko00 píše:Libor, budes smutny ked ti napisem pravdu.
Bol.
Nechal ta pozdravovat
Potom na rozlucku uplne polahky vysiel na moto po schodoch na terasu kastiela. Otocil sa okolo nohy a zbehol na moto po schodoch dolu.
Vsetci co to videli hykali ako male stastne somariky este polovicu vecera... :-)
Bola s nim aj pekna baba na vlastnom Freewinde.... :-)

JJJ musím říct,,,BOREC NA KONEC!!!!!! :shock:
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od LiborZ »

kanko00 píše:Libor, budes smutny ked ti napisem pravdu.
Bol.
Nechal ta pozdravovat
Potom na rozlucku uplne polahky vysiel na moto po schodoch na terasu kastiela. Otocil sa okolo nohy a zbehol na moto po schodoch dolu.
Vsetci co to videli hykali ako male stastne somariky este polovicu vecera... :-)
Bola s nim aj pekna baba na vlastnom Freewinde.... :-)
Ach jo, som smutný :(
Že jste to vy darebáci nikdo nenatočili :x ;)
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od KOMETA »

LiborZ píše:
kanko00 píše:Libor, budes smutny ked ti napisem pravdu.
Bol.
Nechal ta pozdravovat
Potom na rozlucku uplne polahky vysiel na moto po schodoch na terasu kastiela. Otocil sa okolo nohy a zbehol na moto po schodoch dolu.
Vsetci co to videli hykali ako male stastne somariky este polovicu vecera... :-)
Bola s nim aj pekna baba na vlastnom Freewinde.... :-)
Ach jo, som smutný :(
Že jste to vy darebáci nikdo nenatočili :x ;)
Bylo to suprové,,ale hrozně rychlé,,myslím že nikdo to nestihl natočit :-( :-( :-(
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od Radek »

REKLAMA NA SUZUKI
Přílohy
suzukiI.jpg
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od KOMETA »

Radek píše:REKLAMA NA SUZUKI

se pose.....růůůůůůůů :-) mazec fakt,,, :-D :-P
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od kanko00 »

Libor on bol na odchode. Sedel obleceny na moto, ked ktosi spomenul jeho videa z netu. On na to pustil, ze schody jazdinuz aj smerom hore. My na to :shock: :shock:

On ze vrn vrn bol hore, otocka a bol dolu. My na to ze :shock: :shock:

Som nevedel ci sa mi sniva alebo nie. Vobec ma nebnapadol fotak....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
xsarkanx
Příspěvky: 24
Registrován: stř 18. bře 2009 22:50:28

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od xsarkanx »

ahoj Libor, prisiel som tam , tesil som sa ze ta uvidim,ze pokecame, sakris a uz si neprisiel, no neva, som ti aj to plexi chcel ukazat, mam uz nove , iny system, ale podobny,tie schody boli fajn, ono mi to akosi nikto nechcel verit, no tak som musel ukazat,ze ked poviem ano je ano :) . Rasto , mal si mi povedat ,ze to chces fotit, by som ti to dal este raz, alebo dva, to jejedno :). ale sak to by dal asi kazdy tam, no nie ? najma kamos na tenere, ale inak veelmo pysny som bol ,ze som tam mohol byt, som sa chcel aj otocit este :) ale tak ked uz sme isli, tak sa tesim nabuduce, dufam ze to bude este nabuduce na slovensku. a rasto, vsak je to najkrajsi edvencr freewind :) ciii ????
Uživatelský avatar
Martin G
Big motorkář
Příspěvky: 240
Registrován: stř 01. říj 2008 21:31:52

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od Martin G »

LiborZ píše:Něco málo pohyblivých obrázků jsem šupnul sem: http://liborz.rajce.idnes.cz/Planinka_2012_Malacky/
V případě zájmu o plné rozlišení jsem k dispozici 8-)
Ahoj,tak ja by som poprosil keby zavesíš na ulož.to ten predposledný klip.Myslím že sa to volalo výstižne NEPRÁŠTE TU !!! :D
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od kanko00 »

Ty brdo, kde si zohnal cervenu ceruzku? :-)
Som velmo rad, ze si prisiel a videl som Ta. A tiez spolufreewindacku. :-)

S plnou vaznostou prehlasujem, za tvoj Freewind je najviac enduroFreewind co poznam. Neskutocne veci s nim robis. Je v dobrom stave a vyzera super. Staras sa on ho, davas mu co treba a on za odmenu robi s Tebou to, co som este na Freewinde nevidel. V CR a SK urcite malokto, ak vobec niekto.
Obavam sa, ze by si aj moju moto dal na drapaky a behal po schodoch. :shock:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
xsarkanx
Příspěvky: 24
Registrován: stř 18. bře 2009 22:50:28

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od xsarkanx »

dakujem dakujem.aj tvoju... kazdu ved :) ono tie schody to je oddychovka pre radost, vies ? a moooc skoda , ze som nebol s vami aj v sobotu, na tych pieskoch,fakt skoda, ked som to pozeral, joj, na na konci leta musis zopakovat planinku a ja pridem v piatok a odidem v nedelu :) a to take veci postvarame , ze az joj.
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od KOMETA »

xsarkanx píše:dakujem dakujem.aj tvoju... kazdu ved :) ono tie schody to je oddychovka pre radost, vies ? a moooc skoda , ze som nebol s vami aj v sobotu, na tych pieskoch,fakt skoda, ked som to pozeral, joj, na na konci leta musis zopakovat planinku a ja pridem v piatok a odidem v nedelu :) a to take veci postvarame , ze az joj.
Nevěřila jsem že to vyjedeš,musím říct,,že sem tak hodinu po tvé akci nechápala,,jak jsi to udělal :-))) Seš fakt DOBREJ!!!!! Všechna čest!! :-)
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od jahodak »

Tak mě napadá KDE BUDE DALŠÍ SRAZ?
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od Sinner »

No Jahodaku, když si se tak pěkně ozval. Co tak kdyby si něco zorganizoval ty? Na Liberecku by to mohlo být fajn, a termín by sis mohl určit. A k tomu bych dodal, že slovenskej "drak" by měl mít účast povinnou. ;) Xsarkane já to neviděl, ale souhlasím s názorem že si dokázal že Wětrák je opravdu enduro bez diskusí. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od LiborZ »

Martin G píše:
LiborZ píše:Něco málo pohyblivých obrázků jsem šupnul sem: http://liborz.rajce.idnes.cz/Planinka_2012_Malacky/
V případě zájmu o plné rozlišení jsem k dispozici 8-)
Ahoj,tak ja by som poprosil keby zavesíš na ulož.to ten predposledný klip.Myslím že sa to volalo výstižne NEPRÁŠTE TU !!! :D
Ahoj, na uloz.to jsem pověsil všechno. Je to seknuté na dvě části. Pokud chceš jenom jeden klip, tak se musíš smířit s tím, že si jich stáhneš víc :)
Pár lidí už adresy dostalo přes SZ, ale takto to asi bude jednodušší:
http://www.uloz.to/xvzH6Nu/planinka-01-06-zip
http://www.uloz.to/xEcKWhK/planinka-07-11-zip
heslo: liborz
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od LiborZ »

xsarkanx píše:ahoj Libor, prisiel som tam , tesil som sa ze ta uvidim,ze pokecame, sakris a uz si neprisiel, no neva, som ti aj to plexi chcel ukazat, mam uz nove , iny system, ale podobny,tie schody boli fajn, ono mi to akosi nikto nechcel verit, no tak som musel ukazat,ze ked poviem ano je ano :) . Rasto , mal si mi povedat ,ze to chces fotit, by som ti to dal este raz, alebo dva, to jejedno :). ale sak to by dal asi kazdy tam, no nie ? najma kamos na tenere, ale inak veelmo pysny som bol ,ze som tam mohol byt, som sa chcel aj otocit este :) ale tak ked uz sme isli, tak sa tesim nabuduce, dufam ze to bude este nabuduce na slovensku. a rasto, vsak je to najkrajsi edvencr freewind :) ciii ????
Ahoj šarkane :D , škoda, že jsme se minuli. Bohužel jsem se musel trhnout předčasně. Znáš to, pořád je něco. Doufám, že bude co nevidět nějaká jiná příležitost k pokecu (i když bych uvítal, kdyby to bylo blíž než v Liberci :lol: ).
Jen tak mimo téma. Kolik má Tvůj wind teď naježděných km?
xsarkanx
Příspěvky: 24
Registrován: stř 18. bře 2009 22:50:28

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od xsarkanx »

petra dakujem moc :) , no dalsi freewind setkani (stretnutie) , by mohlo byt v maninskej tiesnave, kuknite na guugli, je to u nas v okoli, a je tam krasna priroda.... niektori tusia na co myslim :P a po cestach veeela veci kde sa oplati ist pozret.no. len ci by sa vam tam lubilo, to by som vas tam pozyval ja .:) tak si to pozrite a treba sa dohodnut, Libor, ted ma najeto pouhych 76000km :)
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od jahodak »

Sinner píše:No Jahodaku, když si se tak pěkně ozval. Co tak kdyby si něco zorganizoval ty? Na Liberecku by to mohlo být fajn, a termín by sis mohl určit. A k tomu bych dodal, že slovenskej "drak" by měl mít účast povinnou. ;) Xsarkane já to neviděl, ale souhlasím s názorem že si dokázal že Wětrák je opravdu enduro bez diskusí. 8-)
No právě jsem nad tím přemýšlel :) .Doma jsem to nadhodil a v poho.A v penzionu jsem se taky ptal a kapacita není taky problém cena je gut i s ohništěm a obsluhou až do rána(obsluha je kámoš).Tak se vyjádřete.Jó Sinnere zkus tuto diskuzi hodit do nového témato něco jako další sraz ať to tady nezasíráme.
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od kanko00 »

xsarkanx píše:petra dakujem moc :) , no dalsi freewind setkani (stretnutie) , by mohlo byt v maninskej tiesnave, kuknite na guugli, je to u nas v okoli, a je tam krasna priroda.... niektori tusia na co myslim :P a po cestach veeela veci kde sa oplati ist pozret.no. len ci by sa vam tam lubilo, to by som vas tam pozyval ja .:) tak si to pozrite a treba sa dohodnut, Libor, ted ma najeto pouhych 76000km :)
To si tie km zaslizi Tvoj Freewidik vynasobit kratdva.... Vsak to co jazdis ty, je ine ako asfaltmrdat na Trail Attackoch! :-)

- Maninska Tiesnava moze byt. Obavam sa, ze budu dva vyjazdy OFF a on road.
- Liberecko moze byt. Nikdy som tam nebol.... Aspon si trochu zajazdim smerom na a zo zrazu. :-)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Zraz SLOVENSKO 2012, 15-17června

Příspěvek od jahodak »

Tak já hlasuju příští rok pro Liberecko :lol: :lol: :lol:
1hlas
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Odpovědět