podzimní buřt...

Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od tlapik03 »

Tlapík a Mirka prosíme chatku na dvě noci. Jelikož nevím jak se děkuje zadem, děkuji předem. Díky.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od LiborZ »

Situace se nám trochu zkomplikovala.
Dnes po práci jsem jel omrknout terén a přitom jsem zažil několik nemilých překvapení.
V první řadě mizerná průjezdnost silnic kolem Mikulova, Věstonic, Pavlova, Strachotína atd. Všude plno oprav, semafory a místy jsou kvůli vodě a sesuvům půdy silnice úplně zavřené. Katastrofa. Trasa, kterou jsem původně plánoval je pasé.
Pak jsem zajel do kempu jen tak pro jistotu ověřit volnou kapacitu. Do dneška byli na nocleh jistí pouze Vlasta a Radek, tak jsem zatím nic nerezervoval. K mému překvapení jsem se dnes na recepci dověděl, že předcházející info bylo mylné, a že už mají volné pouze rybářské buňky s nulovou výbavou. O stanech se asi nemá cenu bavit.
Objel jsem ještě pár kempů a nakonec předběžně zamluvil tři chatky v mírně vybydleném kempu Apollo u Lednice http://www.atcapollo.cz/. Výbava a vzhled chatek odpovídá nízké ceně. Mírně řečeno nic moc. Voda, která momentálně stojí mezi chatkami snad do pátku vsákne...
Ještě se pokusím sehnat něco lepšího, ale potřebuju od všech potvrzení účasti. Zatím zájem nic moc a je otázka, jestli má smysl akci pořádat pro 5-6 lidí...
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od Sinner »

V Apollu jsem byl jednu noc, když jsem odjížděl do Turecka. Blbě se hledá, já se doptával si na 5x než jsem to našel. Pokud je zavřená "putna" je tam suchej zákon v okolí pěšky dostupné není nic. Já tam byl 1 května pil jsem vodu. Vybavení je opravdu poslabší a děsivá mračna komárů, hned za kempem začíná voda :? Byl jsem "dojebanej", že se mi málem nevešla hlava do přilby :o . a to jen než jsem postavil stan a ráno zase zabalil. Ceny jsou mírné.
Je tam hospoda v kempu, druhá hned vedle kempu nad recepcí, a přes silnici nějakej stánek. Ale jak to tam vypadá a jaká je kvalita netuším. Když jsem tam byl, bylo vše zavřené. :cry: Jak to tak sleduji raději přihodím stan a karimatku se spacákem. :lol:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od vitas »

Ahoj lidi, v sobotu jdu bohužel také do práce. Dlouho jsem marodil, tak se mi to teď vrací.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od LiborZ »

Z důvodu probíhajících akcí po okolí jsem jiné ubytování nesehnal a včera večer u nás znovu pořádně pršelo. Tak jsem dnes znovu zajel do kempu obhlédnout situaci.
Vodu u chatek personál odčerpává a ujišťuje, že tam bude do pátku sucho. Možná bude, ale také nemusí. Aktuální stav viz. foto.
Pak jsem si řekl, že motorkář má rád kola (a něco vydrží) a rezervaci jsem změnil na chatky na kolečkách. Do nich určitě nenateče alespoň ne spodem :D
Takže aktuálně máme rezervovány na dvě noci tři maringotky á 4 osoby. Žádný velký komfort, vybavení základní = dvě samostatné postele + jedno "bydlo", policový regál, na terásce plastový stůl a 4 židle (vejdou se i dovnitř).
Cena 530 Kč za chatku a noc. Moto 30 Kč na den.
Chatky mají čísla 2, 3, 4. Na recepci ohlásit heslo rezervace "BUŘT" :D
Občerstvení bude údajně fungovat, ale mám obavu o jeho kapacitu, protože na stejný termín si cca 20 chatek rezervoval nějaký jiný motorkářský gang. Uvidíme jak budou stíhat.
Vzájemně by jsme se rušit neměli. Kemp je dost členitý.

Aktualizace účastníků:
LiborZ
Vlasta, Radek 2 noci, chatka
Ondra, Renča 2 noci, chatka
Tlapík, Mirka 2 noci, chatka
Sinner sobota večer, chatka nebo karimatka s moskytiérou na terase chatky :lol:
Šimi ?
Zeusík možná, ubytování chatka
KOMETA možná sobota večer
kanko00 asi ne, je marod

Mezi maringotkami 2-lůžkové nebyly. V případě zájmu se stydlivé a zamilované páry se mohou při příjezdu na recepci zeptat, jestli není nějaká volná v jiné části kempu. Nechtěl jsem nikoho vyčleňovat.
Druhá možnost je, že v pátek, na kdy je nás zatím 7, si střihnete komu budu dělat křena :mrgreen: a další páry odsadí celé chatky pro sebe.

PS: Komárů je letos abnormálně málo. Asi se utopili :D Repelent pro jistotu beru.
Přílohy
tady ne.jpg
2, 3, 4.jpg
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od LiborZ »

Info ohledně příjezdu.
Kemp leží u silnice z Lednice do Břeclavi. Vjezd do něj je v mírném esíčku a není z dálky vidět. Cedule vidět jsou :)
Od Břeclavi je to celkem bez problému.
Za Lednicí se jede kolem rybníka (ten se přehlédnout nedá), hned za ním je napravo zastávka autobusu a naproti ní je vracečkou vjezd do kempu.
Pokud někdo pojede po dálnici od Brna a bude se chtít z ní sjet v Břeclavi, tak to neriskujte. Sjezd u Břeclavi je zavřený a pokud ho do pátku neotevřou, tak si uděláte výlet na Slovensko. Poslední sjezd z dálnice je u Podivína a odtud je to kousek do Lednice. V Lednici pak už jen na stopce do leva směr Břeclav a za chvíli jste na místě.
Já bych měl být na místě kolem 16:00 hod.
Pro jistotu můj mobil 606 664 787
Přílohy
od Lednice.jpg
od Břeclavi1.jpg
od Břeclavi2.jpg
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od šimi »

Uff :shock: ,teda,tak hezky jsem to měl naplánovaný :mrgreen: .Holt "nedá se svítit". ;) Přijedu v pátek - chatka 2 noci. :D Těším se na Vás bando :!:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
dratenik
Motorkář
Příspěvky: 52
Registrován: pon 18. srp 2014 17:31:01
Bydliště: kósek vod Brna

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od dratenik »

Já bohužel nemůžu:-( A to jsem se těšil, že poznám fajn bandu Feewindistů, ale hold budu muset počkat do jara na nějaký ten další srazík.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od LiborZ »

Doslechl jsem se, že mé a Sinnerovi komentáře ke kempu mírně vystrašily některé účastníky a další potenciální možná odradily. Zatím asi nikdo není na cestě, takže v případě zájmu je změna možná.
Z toho důvodu překládám na zvážení plán "B" .
Ubytování v kempu Olšovec u Jedovnice http://www.olsovec.cz/. Výbava a týlové zabezpečení je dle referencí na velmi dobré úrovni.
Ve stejném termínu se v místě konají i srazy nějakých plechovkářů. Tuším, že LADA a MERCEDES. Volné kapacita na ubytování je ale i tak dostatek. V bungalovech aktuálně cca pro 30 a ve zděných chatkách pro 20 lidí. Základní chatky á 2 osoby 3x a základní chatky pro 4 osoby víceméně bez omezení (25x). Rezervace tím pádem není v podstatě potřebná.
Je to kousek nad Brnem, takže by se jednalo i o změnu lokality z Lednice a jižní Moravy na Moravský kras (Macocha je coby kamenem dohodil).
Trasu na vyjížďku bychom naplánovali asi až na místě s někým znalým místních poměrů.
Ubytovávání by probíhalo individuálně podle příjezdu jednotlivých účastníků s možnou asistencí někoho z dříve ubytovaných. Já to mám cca 80 km (bez objížděk) a můžu jet až po práci, takže bych tam asi první nebyl...
Co vy na to. Kdo je pro A a kdo pro B?
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od kanko00 »

Kanko chory, s Kankom trasie kasel..... Kanko je KO. :oops:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od Radek »

Trochu diplomacie. :-)

Já za sebe ,, JE MĚ TO JEDNO"
Za Vlastu ,,PLÁN B"
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od Sinner »

jsem pro B. Olšovec. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Renča
Motorkář
Příspěvky: 66
Registrován: ned 01. črc 2012 18:25:35
Bydliště: Brno

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od Renča »

Ondra a Renča jsou pro plán B s večerním příjezdem.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od šimi »

Mě stačí chatka se suchou postelí. ;) Přispůsobím se většině. 8-)
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od Zeusik »

tak pokud se nic neposere ukážu se večer v pátek po práci. a v sobotu na večer mažu nazpět domu v nedělu musím makat zákazník se zbláznil :-( jaky plá nechám na vás většina rozhodne mi to nedělá žádnej problém :-)
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od LiborZ »

Upřesnění pravidel. Hlasovat je možné do čtvrtka 18:00. Pak do 20:00 demokraticky rozhodnu :twisted:
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od šimi »

kanko00 píše:Kanko chory, s Kankom trasie kasel..... Kanko je KO. :oops:
:!: Zalehni do betle,dej si slivovicu s čajem a v pátek naklusej do Olšovce :roll:



Hlavně se Rosťo pořádně vylež,ať jsi zase OK.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od LiborZ »

šimi píše:
kanko00 píše:Kanko chory, s Kankom trasie kasel..... Kanko je KO. :oops:
:!: Zalehni do betle,dej si slivovicu s čajem a v pátek naklusej do Olšovce :roll:



Hlavně se Rosťo pořádně vylež,ať jsi zase OK.
Šimi, jen nevím, jestli Kanko ví, co je to betla :lol:
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od tlapik03 »

Pokud mohu mluvit za oba jsme též pro B. S ohledem na dámy si myslím, že budou také pro.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od LiborZ »

18. hodina odbila a rozhodnutí je plán B
Ubytování - zamluvil jsem 5 čtyřlůžkových chatek, každá za cenu dvoulůžkové :D . Spát můžeme po dvou a odkládací prostor na horní posteli se hodí. Mám slíbeno, že chatky budou "pokopě". Když by nás bylo víc, tak snad nebude problém nějakou chatku přibrat. Heslo pro rezervaci je opět BUŘT
Na sobotní vyjížďce se dohodneme na místě. Ty končiny moc neovládám a jak je to momentálně např. s nutností rezervace prohlídky Punkevní jeskyně nemám potuchy :oops: K původně naplánované trase je to bohužel trochu z ruky :(
Už se na Vás všechny těším a zítra ahoj :D
PS: Tlapíku, zmeškal jsi termín :lol:
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od tlapik03 »

LiborZ píše:18. hodina odbila a rozhodnutí je plán B
Ubytování - zamluvil jsem 5 čtyřlůžkových chatek, každá za cenu dvoulůžkové :D . Spát můžeme po dvou a odkládací prostor na horní posteli se hodí. Mám slíbeno, že chatky budou "pokopě". Když by nás bylo víc, tak snad nebude problém nějakou chatku přibrat. Heslo pro rezervaci je opět BUŘT
Na sobotní vyjížďce se dohodneme na místě. Ty končiny moc neovládám a jak je to momentálně např. s nutností rezervace prohlídky Punkevní jeskyně nemám potuchy :oops: K původně naplánované trase je to bohužel trochu z ruky :(
Už se na Vás všechny těším a zítra ahoj :D
PS: Tlapíku, zmeškal jsi termín :lol:
To se nedá nic dělat naštěstí volba je mi blízká. :o Zítra se uvidíme.
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od kanko00 »

Nevim co je "betle"....
Uz sa z toho ale lizem....mozno, mooozno v sobotu ;-) este uvidim co hazy sarkan bude bzucat :-)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od Vitouš »

Je mě líto ale poprvé vynechávám tuto akci. :cry: Tak si to všichni užijte a připite si dobrým mokem. ;) :P
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od Zeusik »

Ahoj akce byla skvělá a počasí obědnané perfektně :-) ani cestou tam ani cestou nazpatek ani na vyjíždcě jsem nezmokl nádhera pršet začalo až lechce když jsem moto zaparkoval do garáže :twisted:
Ondro chválin ještě jednou medicínku byla výborná :P
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: podzimní buřt...

Příspěvek od Sinner »

Jasse Jirkou taky v poho ale zmokli jsme paradne. Uz jsem v posteli a tesim se na dalsi sraz. Mimochodem pamatuji si ze se mluvilo o nejake velice exotické destinaci :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Odpovědět