rozeta

Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: rozeta

Příspěvek od Plukovník »

Maty ...co toto
Přílohy
Yamaha 1200.jpg
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: rozeta

Příspěvek od martinbrejcha »

Plukovník Hu-Hu píše:doložím jízdou dvou dakarů vedle sebe....vy trojčlenky.....se pak budete klanět a prosit za odpuštění :lol:
samo že je dobré- objednat rozetu, kolečko a řetěz dohromady( délku řetězu, počty zubů...)---a sadu takto jezdit...celou dobu....
Freew má na víc taky...a všichni jsme tam lámali 6tku....bylo by to skvělý......ho poupravit

jinak Vám to vymlovat nebudu....já to viděl na vlastní oči...a jak přijede někam i Newman s dakarem a jeho origo sadou zubů a řetězu- uvidíte....
takže na srazu ahoj......

A Maty lc8...je dobrá mašina...ale má taky dost much.....včetně ceny a servisních prací :lol:
Takže jezděte
čus du vydělávat, debaty jsou k ho...nu
joo, to byla jenom matematika, samozřejmě, že fyzika, hlavně odpor vzduchu s tím udělá divy.
Určitě když dá o dva zuby menší rozetu, bude to mít dobrej vliv na cestovatelskou rychlost, i spotřebu.

Nemám nic proti jednobuchům, ale na delší cestování je dvouvál neocenitelnej. A třeba Africa, nebo ST
jsou stroje cenově dostupné, třeba i břichoplaz DL650. Sice nebudou dosahovat kvalit podvozku Dakara,
ale motoricky budou jinde.
A právě proto, jak jsem tady špekuloval já. Přizpůsobit Freewa svý postavě + zvednout výkon( já měl 25kW)
mi nakonec vyšlo lépe pořídit dospělou motorku :twisted:
A teď do mě...
Maty
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: rozeta

Příspěvek od martinbrejcha »

Plukovník Hu-Hu píše:Maty ...co toto
Tomuto já nerozumím, naprosto mimo moje fin. možnosti.
Ale určitě super svezení. Loni byl se mnou na pokoji
maník, co jí měl a jezdil OFF, kterej ji chválil dost...
Ale pro mě by prostě přišlo nerozum praštit někde s
takovým drahým strojem....
Stejně jako s s F800GS, nebo R1200GS, nebo LC8....

Maty
Odpovědět