Nebojte se teploměru a vyražte !

traxxas

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od traxxas »

Martin G píše:
traxxas píše:Jak jsem psal o tom vydechování-foukání pod bradu, zapoměl jsem napsat, že ne nosem, ale pusou ( nosem vůbec-jako potápěč s dejchákem).....prostě zatáhnete spodní ret dovnitř do pusy a horní naopak se sám jakoby předsune...schválně-kolik z vás, teď když to čte to zkouší... :lol: a vyfouknete jako pod tlakem. Když se to naučíte, tak vám to třeba na křižovatce ani nepřijde... :lol: A fakt to funguje a je to zadarmo.... :lol:

Tak určite na tom niečo bude len nesmieš zabudnúť prestať to robiť keď budeš mať dole prilbu.
Asi by sa natom ľudia dosť pobavili. :D
Inak vďaka za typ,určite to vyskúšam.
;)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Sinner »

Včera tj. sobotu 7.2. v 15:50 hod se někdo teploměru nebál. Potkal jsem Freewinda nad metrem Kačerov, ulice Budějovická, jel směrem do kopce já proti němu s autobusem. Byl to černostříbrný větrák vzadu měl velký černý topcasse. A myslím, že měl vypucovaný přední světlomet bo mu to šajnilo jako blázen, nebo ho má jen blbě seřízený a oslňoval. :D
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od DEEP »

27.2 jsem byl v Praze na vystave Drevostaveb.Teda vam povim bylo tam 10 stupnu.Se ani nedivim ze tam na masinach litaj skoro celej unor.Ja tady mam okolo baraku 40 cm snehu.Takze pocitam ze pojedu az tak Konec brezna zacatek dubna.
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Vitouš »

DEEP píše:27.2 jsem byl v Praze na vystave Drevostaveb.Teda vam povim bylo tam 10 stupnu.Se ani nedivim ze tam na masinach litaj skoro celej unor.Ja tady mam okolo baraku 40 cm snehu.Takze pocitam ze pojedu az tak Konec brezna zacatek dubna.
To si se trefil do teplého dne.Ještě 24.2. jsme tu měli sníh.Během 2 následukících dní byl konečně pryč ale zase prší.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od šimi »

Tak dneska jsem využil "teplého"počasí a vyrazil jsem na první letošní projížďku.Vyrazil jsem kolem druhé odpolední a teploměr ukazoval 11°C ve stínu.Projel jsem se Brno-Rajhrad-nádrž Nové Mlýny-Pohořelice-Ivančice a domů.Bylo to jenom cca.120 km,ale užíval jsem si to.Jel jsem kousek po dálnici a tam jsem Wětráka rozsvzteklil na 150km v hodině.S mými 193cm,120kg a velkým 46l.kufrem vzadu to byl pro něj úctyhodný výkon.Každopádně BOMBA.Opravdu skvělý pohled byl na nádrž Nové Mlýny,tady tomu říkáme Mušov,když jsem jel po silnici která dělí ty dvě největší jezera,naskytl se mi pohled na rozvlněnou hladinu vody na jedné straně a zamrzlou hladinu na straně druhé.Po tom tříměsíčním absťáku jsem si to opravdu vychutnal.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Rimmerak »

Kdo je nejaktivnější (čti nejvíc blázen) freewindák? Já už se byl projet 5× (dohromady 230 km) z toho 200km na nový heidenau k60 pneu + turistický štítek. Zkoušel sem jet kolem 110km/h a fouká to výrazně míň do helmy, už to cloumá jen rameny.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Sinner »

Včera tj. 6.3. 2009 jsem na večer vyrazil, celkem jen asi 60 km a jen po Praze, ale bylo to super. ;) Teploměr v autě ukazoval +7°.
Dnes mám nějaké vyřizování, tak asi znova. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Sinner »

Včera jsem si zajel s kamarádkou do Budče u Prahy k rotundě a dnes jsme měli v plánu Jažlovice v kostelíčku kde mají veselého anděla. Pak jsme chtěli přejet do Jenče. Ale nepřejeli. V Dolních Břežanech jsem dostal defekt. :x
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sepie
Motorkář
Příspěvky: 93
Registrován: stř 01. říj 2008 10:29:18

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Sepie »

Já už včera taky vyrazila. Pravda, byl to jenom krátký přejezd od ze zimního stání a servisu do garáže, ale bylo to fajn. Tedy až na to, že jsem pak zapomněla vypnout svoje nové vyhřívání řídítek a ztratila klíče od garáže...
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Sinner »

Sepie píše:Já už včera taky vyrazila. Pravda, byl to jenom krátký přejezd od ze zimního stání a servisu do garáže, ale bylo to fajn. Tedy až na to, že jsem pak zapomněla vypnout svoje nové vyhřívání řídítek a ztratila klíče od garáže...
Já jsem si nechal vyhřívání heftů zapojit na klíče, tudíž se vypnou jakmile vytáhnu klíče.
Zásuvku na 12 V, ale mám taky rovnou na baterku.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
traxxas

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od traxxas »

Mám to stejně jako ty-oboje , alespoň se přes tu zásuvku nechá pohodlně dobíjet baterka bez vyndavání a proti zkratu je tam pojistka....a hefty při blbosti nevytlučou batku. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Rimmerak »

Sinner píše:Včera jsem si zajel s kamarádkou do Budče u Prahy k rotundě a dnes jsme měli v plánu Jažlovice v kostelíčku kde mají veselého anděla. Pak jsme chtěli přejet do Jenče. Ale nepřejeli. V Dolních Břežanech jsem dostal defekt. :x
Mirku, budeme se někdy muset domluvit, až bude tepleji na projížďce. Zrovna do Jenče to mám 5 km ;)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Sinner »

To by jsme mohli něco podniknout. Já mám tedy volno jen jednou za 14 dní ale koupil jsem si super knížku
http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=63053
A nyní se podle ní snažím něco vidět. :) jak bude počasí tak ti dám vědět. Konec konců můžu to pověsit i na Web že ano? :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebojte se teploměru a vyražte !

Příspěvek od Rimmerak »

Já jsem na tom teď s volným časem taky špatně... Takže se shodnout nebude nejlehčí.
Jinak v pátek jsem se byl podívat do vesnice Řež u Vltavy... a jelikož jsem zjistil, že přes řeku je jen můstek pro pěší s asi 50 schody, tak jsem musel jet domu přes Prahu (zpět do Kralup se mi nechtělo) - výlet 100km
Včera, v nedělí, jsem se byl projet s bráchou, jeli jsme přes Rudnou do vesničky Svatý Ján pod skalou, je tam klášter a krásný skály na dívání, až nebude bahno, půjde možná vyjet i na vyhlídku - 90km výlet (ale už bylo pozdě a byla už trochu zima).
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Odpovědět