Vyhřívané hefty a další

buba
Motorkář
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. říj 2008 7:08:14

Re: Vyhřívané hefty a další

Příspěvek od buba »

Sinner píše:
Rimmerak píše:Hale kucí, jaký jsou ty SAITO hefty a v čem je jiná verze označená římskou 2? Podle fotek nevypadají moc bytelně, hlavně co se týče krabičky ovládání.. co na ně říkáte po delším používání?
Chci je koupit bráchovi k narozeninám, zítra mu jedu do Mladý Boleslavi pro Varadero 125, rok 2002 tak budu prostřednictvím narozenin a svátků tunit jeho motorku :-D
S odstupem času je to asi takhle, určitě je to fajn, ale znatelně se zesílí obvod heftu a nedrží se tak příjemně jako origo.
U tech mých topila jedna rukojeť víc jak druhá. Saita II mají další polohu regulace já měl jen 2, II mají 3.
Díky zprasené práci v servisu kde mě je namontovali, se po dotažení závažíčka nevracel heft, a nakonec jako perlička se začal protáčet kolem dokola. Samo že se neopravitelně utrhla elektrika.
Co se týká bytelnost ovládání není to nic fórového, ale zase nějaká skvělá třída kvality taky ne. Přesto tohle fungovalo bezchybně.
Určitě je koupím znova a sice ty taky už ty II.

já mám Saito II asi 2 roky a zatím bez problémů..montoval sem si je sám ale protože to má celkem krátké dráty tak připojení mě udělal elektrikář..
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané hefty a další

Příspěvek od Rimmerak »

Ok, dík za info. Dráty nebudou problém, obdarovaný je elektrotechnik.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
sandman.21
Big motorkář
Příspěvky: 113
Registrován: ned 21. čer 2009 9:46:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané hefty a další

Příspěvek od sandman.21 »

Já mám SAITO II a zatím vpohodě, jezdím s nima i teď když je sice krásně, ale "pocitová" teplota při jízdě nic moc, hezky zahřejí, jen je trocha cítit když dáš do polohy START ( myslím že v ní žerou cca 40W) že jedna rukojeť je nahřátá dřív a druhé to trvá dýl.Ale pohoda, zas na polohu HIGHT mi připadne že při cestovním tempu cca 110 - 130 km/h nic moc nehřejí. Pak když zas člověk vjede do delší dědiny, tak cítí že začnou hřát víc. Za mě celková známka 2 .... provedení bych řekl za 1 výdrž atd...

Jo problém se závažím a plynem jak tu někdo měl žádnej....
Freewind r.v.1999, modro-stříbrná, najeto při koupi 42tis, teď 48 tis. , vyhřívaný hefty,kufr GIVI, pneu MITAS E08 :-)
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané hefty a další

Příspěvek od Rimmerak »

Super, tak už vím co mu koupím k narozeninám.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Chozze1
Motorkář
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 29. črc 2010 12:06:45
Bydliště: Příkazy

Re: Vyhřívané hefty a další

Příspěvek od Chozze1 »

Tak se mi u Saito II odporoučel levý grip. :x Šťáva do něho jde, ale nehřeje. Nevíte, jestli se dá sehnat samostatně grip? Nechce se mi totiž dávat 1.145,-kačen za celou sadu. Dík za info.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané hefty a další

Příspěvek od Rimmerak »

Teoreticky by to šlo možná opravit... ale nevím jak se do něj dá vlézt. Mě přestala hřát topící dečka do auta, tak jsem jí rozpáral a byl ten topnej kabel jen přelomenej, tak sem ho spojil pájkou a jde to :-)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Chozze1
Motorkář
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 29. črc 2010 12:06:45
Bydliště: Příkazy

Re: Vyhřívané hefty a další

Příspěvek od Chozze1 »

Rimmerak píše:Teoreticky by to šlo možná opravit... ale nevím jak se do něj dá vlézt. Mě přestala hřát topící dečka do auta, tak jsem jí rozpáral a byl ten topnej kabel jen přelomenej, tak sem ho spojil pájkou a jde to :-)
To je sice krásné, ale když rozpárám gripy, tak je asi už dohromady nedám.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané hefty a další

Příspěvek od Sinner »

Chozze1 píše: To je sice krásné, ale když rozpárám gripy, tak je asi už dohromady nedám.
Potvrzuji nedáš :lol:
Mluvím z vlastní zkušenosti.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Odpovědět