Moto po Freewindovi

Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz 2010

Příspěvek od kanko00 »

[/quote]Teď už jsme u jiného vážného tématu.Tvoje neochota přispět nám alkoholiků na pití je teďkon vedlejší :D (nehledě na to že mě se to možná taky bude týkat neb pokukuji po něčem silnějším)[/quote]

Ako sa uberas s tou buducou kraskou? Ides na Versys?

Mne sa paci aj TDM 900. MA to 2v R motor s pootocenou klukou a vdaka tomu sa chova skoro ako 2v do V motor.
Ak sa TDM nastavi natvrdo, tak je to dooobra cica. A predne przdy z R1 su moc dobre. Budem sa snazit predat freewind (bude mi za nim luto, ale nie je miesto v garazi a penez nazvys) a kupit bud Versys alebo TDM 900.
Chcel som Buell XB12X (jaaaj to bol orgazmus), ale moc penez je to za jazdenku..... Nechci vediet, ako to ide a ako sa klopi. A predna brzda, to je ina ceresnicka....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Moto po Freewindovi

Příspěvek od Vitouš »

Tedeemko se mi taky líbí ale slyšel jsem že jsou poruchový.Jinak jak jsi popisoval vlastnosti Versyse to mě zaujalo a moc bych ho chtěl.Freewinda bych neměnil má skvělé jízdní vlastnosti na silnici které já při svém stylu jízdy mocně oceňuji.Bohužel mu chybí nějakej ten koník výkonu.Jak jsi ty a Ovin psali tak Versys má podobné jízdní vlastnosti jako wětrák ale má právě nějakýho koníka na víc.Pokud se mě podaří slušně prodat freewa tak jdu do versyse. 8-) (i když Freewinda jsem si vylepšil k obrazu svému laďák,padáky,kryty rukou nová řetězovka brzd.desky,pneu atd)tak nevím jestli je to rozumné se ho teď zbavovat. :?
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Moto po Freewindovi

Příspěvek od kanko00 »

Vitouš píše:Tedeemko se mi taky líbí ale slyšel jsem že jsou poruchový.Jinak jak jsi popisoval vlastnosti Versyse to mě zaujalo a moc bych ho chtěl.Freewinda bych neměnil má skvělé jízdní vlastnosti na silnici které já při svém stylu jízdy mocně oceňuji.Bohužel mu chybí nějakej ten koník výkonu.Jak jsi ty a Ovin psali tak Versys má podobné jízdní vlastnosti jako wětrák ale má právě nějakýho koníka na víc.Pokud se mě podaří slušně prodat freewa tak jdu do versyse. 8-) (i když Freewinda jsem si vylepšil k obrazu svému laďák,padáky,kryty rukou nová řetězovka brzd.desky,pneu atd)tak nevím jestli je to rozumné se ho teď zbavovat. :?

Rozumne to asi nie je. Ale moto nie je o rozume. Mne "rozum" vravi nechaj si Freewind. Bezudrzbova, blbovzdorna masina bez elektroniky. Stara poctiva konstrukcia...
Kurnik ale tych 47 ci 48 jednovalcovych konov od 4000 do cca 7000 (7500) ot/min sa mi akosi znechutilo ako jazdim s tym kamosom co ma Versys. :(
Keby si videl tie "sialenosti" co Versys vie v zakrute! Zabudni, ze freewind ma dobre jazdne vlastnosti na ceste. :P ;) V svojej triede mozno hej. Je lepsi ako F 650 GS a pod...
Ale Versys sa Ti zdiha s plynom na zadne. A taha, taha... Vyjazd zo zakruty je o inom a nemusis tu Kawu drzat pod krkom a triast z nej dusu...

p.s.: TDM 900 je celkom ina moto ako TDM 850. O poruchovosti neviem nic podstatne. Zle meno ma mozno kvoli vzitym predstavam este z dob TDM 850. Ale je to dost cestovatel. Versys je moto pre radost a zakruty...
Uvidime ako bude a co bude... Ak da niekto 2100 - 2200 € tak budu zmeny. :lol:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Moto po Freewindovi

Příspěvek od Vitouš »

Máš pravu o té poruchovosti TDM to asi byla osumsetpadesátka.Přes týden na ježdění nemám čas.Jezdím jen o víkendu a dovolené tak že motorku mám pro radost a blbnutí.Na to by myslím byl právě ten Versys.Jak si říkal pokud se mě podaří slušně prodat freewa tak jdu do versyse.(i když měl jsem hodně motorek a většinou jsem byl rád že jsem se jich posléze zbavil.Freewind je jediná po které by se mě stýskalo) :?
Uživatelský avatar
sonyk
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: pát 07. lis 2008 18:34:10
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od sonyk »

Ty zatacky ten asfalt, ta rychlost, to pretizeni pri brzdeni , ten naklon, ten adrenalin to byla pecka , lepsi usek sem jeste nejel. S hrochem sem si dal zatacky pred plzni ale to sem si malem rozbil hubu takze tam nebyl adrenalin ale malem skrtatko :-D Sem trosku obrousil stupacku a kapanek sem se lekl a uibral plyn co z byla chyba. Zavrtela se mi prdel ze sem myslel ze poletim do vzduchu. A hroch mi pak pekne vynadal :-D

Vitous. co silnejsiho? dobra no lahvinku rumu bych mohl vzit, ale ja zustavam u coca coly redene vodkou
Kawasaki z750
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Vitouš »

Teď nevím jestli se ptáš na silnější chlast nebo motorku.Já mám na mysli motku.Šilhám po Kawasaki Versys.Není to tak silný jako tvuj banďour ale takhle bych ti mohl stačit i na rovině ne jen v zatáčkách ;)
Uživatelský avatar
humusak
Motorkář
Příspěvky: 74
Registrován: ned 12. dub 2009 22:56:09
Bydliště: Spišská Nová Ves, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Moto po Freewindovi

Příspěvek od humusak »

yamaha bulldog bt 1100 - a nemusim si kupovat radio nech mam po ceste co pocúvat
,,,
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Moto po Freewindovi

Příspěvek od DEEP »

sandman.21 píše:Tak tohle téma jsem okrajově řešil, mám pár horkých želízek v ohni.


Aprilie Caponord ETV1000 .... dobrý, ale Aprilie, nemíním v sezonu čekat na nějaký díl měsíc než budu moct zas jezdit.

Honda XL1000 Varadero ...... kámoš je s ním naprosto spokojen, jen pro mě s mou postavou už asi těžká moto co má na mě vysoko sedlo


Honda XL700V Transalp ..... zatím asi vítěz, sedlo hmotnost OK i ceny se daj zkousnout, jen mám zas strach z výkonu, přece jen 44kw není až tak moc...

poslední dobou ještě Honda CBF 1000 .... nebyla možnost si ji ještě ošahat v praxi, takže jen studie z netu.


DL-650 Vstrom ..... podobný jak 700 transalp...



no uvidíme

Na transalpu 700 uz jsem jezdil ma ji muj svagr.Parada pohodlna pevna vubec se nekrouti jede pekne.Taky bych ji bral ale nejsou dengy.A svist se na ni muzu kdykoliv.
Uz mam Inu.CBF je taky pecka kamos mel moznost se povozit a rikal ze to je super cestak.
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od DEEP »

Vitouš píše:Teď nevím jestli se ptáš na silnější chlast nebo motorku.Já mám na mysli motku.Šilhám po Kawasaki Versys.Není to tak silný jako tvuj banďour ale takhle bych ti mohl stačit i na rovině ne jen v zatáčkách ;)
Ehm

coto,coto jsem vydel tady na tech strankach:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk ... ewind.html
Tady jeden typek shani Freewa tak jsem mu te hned predhodil.Hodne stesti z prodejem MAZLICKA ;)
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Vitouš »

DEEP píše:
Vitouš píše:Teď nevím jestli se ptáš na silnější chlast nebo motorku.Já mám na mysli motku.Šilhám po Kawasaki Versys.Není to tak silný jako tvuj banďour ale takhle bych ti mohl stačit i na rovině ne jen v zatáčkách ;)
Ehm

coto,coto jsem vydel tady na tech strankach:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk ... ewind.html
Tady jeden typek shani Freewa tak jsem mu te hned predhodil.Hodne stesti z prodejem MAZLICKA ;)
To jseš rychlej já ten inzerát podal asi před půlhodinou.Ty prodáváš Freewindy dobře mohl by jsi to dělat za provizi :D No kdyby si to někdo s tvích známích koupil byl bych rád.Alespoň by byl můj miláček v dohledu.
Odpovědět