Pokec

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Rimmerak »

Jste moc choulostivý. Já se jel minule projet s bráchou, takže jsem jel ve dvou pomalejš a 280km s přestávkou na nanuka a v pohodě.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
sonyk
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: pát 07. lis 2008 18:34:10
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od sonyk »

zdar a sílu, dlouho sem tu nebyl o co sem prisel
Kawasaki z750
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od DEEP »

sonyk píše:zdar a sílu, dlouho sem tu nebyl o co sem prisel
jo na pristim srazu se budem drzet mi dva za rucicky mame dost podobny masiny :lol: :lol:
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
sonyk
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: pát 07. lis 2008 18:34:10
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od sonyk »

Co to?
Kawasaki z750
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od DEEP »

sonyk píše:Co to?
Co,co to?Normalka Inazuma mne vzdicky lakala.Byla za dobrou cenu.A na Free mi prisla zase dobra nabytka.tak jsem do toho sel.A vysledek je O.K.
Co je stary,to je dobry ...
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od kuklic »

No jo, Inazuma je moc pěkná. Taky jsem o ní přemýšlel, ale pak jsem koupil Winda.Tak ať dobře slouží. I-na-zu-mm-ááá! ;)
Uživatelský avatar
sonyk
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: pát 07. lis 2008 18:34:10
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od sonyk »

inazuma nic moc :-) lepe MT01 nebo GSR :-D ja kdyz budu menit tak zas za bandita ale tentokrat posledni vzduchac rok 2006 a 650 N

Tak at ti dobre slouzi
Kawasaki z750
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od kuklic »

Takže pánové a dámy, položil jsem Freewinda a přitom zachránil psa. Jedu si takhle u rybníka do pravotočivé zatáčky (cca 30 km/hod) a vidím psa (čivavu), bez vodítka a majitel nikde. Tak zpozorním, avšak při objíždění se mi ten pitomý pes vrhl pod přední kolo. Vzal jsem za přední brzdu, ale jak jsem byl v tom náklonu, tak jsem spadl na hubu. Čivava O.K. a hned zbaběle utekla, než jsem jí vůbec stačil říci pár sprostých slov. Já jsem byl docela O.K., moto má rozbitý přední blinkr, ohnutá řídítka, poškrabanou pravou stranu a ohnutou páčku zadní brzdy. :evil: Jak jsem byl nasraný :evil: :evil: , hned jsem si našel majitele- no měl toho psa půjčeného od majitelky. Byl docela rozumný, tak jsme sepsali,co se stalo a já vyfotil poškození moto. Majitelka má psa pojištěného.Tento týden jsem dostal od její pojištovny dopis, co všechno jim mám poslat (foto moto,...). Tak jem zvědavý, kolik mi dají a jestli to pokryje 100% náklady na opravu. Pak se ozvu, jak to dopadlo. Jo a tento rok jsem s Wětrákem najezdil asi 300 km a teď se stane tohle- čili si asi dokážete představit, jak jsem z toho nadšený. Jestli se mi to někdy stane znova, nebrzdim a jedu furt- čivava nečivava. :(
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hroch »

me se stalo tohle kdysi na pionyru a od te doby na psi seru uz dvakrat jsem musel psa nakopnout kdyz my skocil po noze ,nedelam to rad ja mam psy rad, taky mam psa, ale ja bych ho radsi prejel.ale jinak vsechna č est ze jsi ho neprejel. 8-)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od DEEP »

Ty jsi si znicil Freewa kvuli Civave?No to snad ne.A co kdyby ti tam vbehlo divoke prase.To by jsi byl uz asi mrtvy.
Co je stary,to je dobry ...
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od kuklic »

DEEP píše:Ty jsi si znicil Freewa kvuli Civave?No to snad ne.A co kdyby ti tam vbehlo divoke prase.To by jsi byl uz asi mrtvy.
Já mám psy rád, no ale příště jedu dál.
Uživatelský avatar
sandman.21
Big motorkář
Příspěvky: 113
Registrován: ned 21. čer 2009 9:46:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od sandman.21 »

kuklic píše:Takže pánové a dámy, položil jsem Freewinda a přitom zachránil psa. Jedu si takhle u rybníka do pravotočivé zatáčky (cca 30 km/hod) a vidím psa (čivavu), bez vodítka a majitel nikde. Tak zpozorním, avšak při objíždění se mi ten pitomý pes vrhl pod přední kolo. Vzal jsem za přední brzdu, ale jak jsem byl v tom náklonu, tak jsem spadl na hubu. Čivava O.K. a hned zbaběle utekla, než jsem jí vůbec stačil říci pár sprostých slov. Já jsem byl docela O.K., moto má rozbitý přední blinkr, ohnutá řídítka, poškrabanou pravou stranu a ohnutou páčku zadní brzdy. :evil: Jak jsem byl nasraný :evil: :evil: , hned jsem si našel majitele- no měl toho psa půjčeného od majitelky. Byl docela rozumný, tak jsme sepsali,co se stalo a já vyfotil poškození moto. Majitelka má psa pojištěného.Tento týden jsem dostal od její pojištovny dopis, co všechno jim mám poslat (foto moto,...). Tak jem zvědavý, kolik mi dají a jestli to pokryje 100% náklady na opravu. Pak se ozvu, jak to dopadlo. Jo a tento rok jsem s Wětrákem najezdil asi 300 km a teď se stane tohle- čili si asi dokážete představit, jak jsem z toho nadšený. Jestli se mi to někdy stane znova, nebrzdim a jedu furt- čivava nečivava. :(

Nazdárek, no tak aby jsi nebyl sám, tak mě se povedlo freewa taky položit a stejně jak ty na pravou stranu,ale cca v 50 km/h.

Pravotočivá zatáčka lehce do kopce, tak tam najedu a šup přede mnou opravovaná silnice a na ní štěrk, už sem ležel-letěl.

Na moto jen trocha odřený kryt výfuku a plast pod ním, zohlá páka zadní brzdy, podřená vidle a blinkr, ohnutý řídítka... asi

(prostě když jedu rovně, řídítka jsou trošku natočena doprava, ještě jsem se na to pořádně nedíval)


Jinak já sem vpohodě, ani škrábanec, jen mě trocha bolí rameno...
Freewind r.v.1999, modro-stříbrná, najeto při koupi 42tis, teď 48 tis. , vyhřívaný hefty,kufr GIVI, pneu MITAS E08 :-)
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od kuklic »

Nazdárek, no tak aby jsi nebyl sám, tak mě se povedlo freewa taky položit a stejně jak ty na pravou stranu,ale cca v 50 km/h.

Pravotočivá zatáčka lehce do kopce, tak tam najedu a šup přede mnou opravovaná silnice a na ní štěrk, už sem ležel-letěl.

Na moto jen trocha odřený kryt výfuku a plast pod ním, zohlá páka zadní brzdy, podřená vidle a blinkr, ohnutý řídítka... asi

(prostě když jedu rovně, řídítka jsou trošku natočena doprava, ještě jsem se na to pořádně nedíval)


Jinak já sem vpohodě, ani škrábanec, jen mě trocha bolí rameno...[/quote]

Já mám taky právě řídítka trochu do prava. Moto se opraví, hlavně že my jsme O.K. ;)
Uživatelský avatar
sandman.21
Big motorkář
Příspěvky: 113
Registrován: ned 21. čer 2009 9:46:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od sandman.21 »

kuklic píše:Nazdárek, no tak aby jsi nebyl sám, tak mě se povedlo freewa taky položit a stejně jak ty na pravou stranu,ale cca v 50 km/h.

Pravotočivá zatáčka lehce do kopce, tak tam najedu a šup přede mnou opravovaná silnice a na ní štěrk, už sem ležel-letěl.

Na moto jen trocha odřený kryt výfuku a plast pod ním, zohlá páka zadní brzdy, podřená vidle a blinkr, ohnutý řídítka... asi

(prostě když jedu rovně, řídítka jsou trošku natočena doprava, ještě jsem se na to pořádně nedíval)


Jinak já sem vpohodě, ani škrábanec, jen mě trocha bolí rameno...
Já mám taky právě řídítka trochu do prava. Moto se opraví, hlavně že my jsme O.K. ;)[/quote]




Tak mě bude stačit jen nahřát a ohnout zpět páku zadní brzdy, bo podle staré nechám udělat novou, stejně mě štvalo, že je moc nahoře a když člověk chce brzdit tak musí zvednout nohu, ne jen špičku tak bych ji rozvnou udělal podle mýho.


Spíš mě serou ty řídítka, co myslíš že o může být?! Doufám, že nebude nějak hýblý geometrií....

Kdyby jsi na to přišel dřív než já, tak dej vědět, dík
Freewind r.v.1999, modro-stříbrná, najeto při koupi 42tis, teď 48 tis. , vyhřívaný hefty,kufr GIVI, pneu MITAS E08 :-)
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Mozu to byt posunute trubky v okularoch.... Po naraze idu trochu sregom... Povolit a nastavit spravne.
Ak to bola pecka do niecoho, moze byt ohnuta niektora rura/teleskop...

Riditka su v akom stave?
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
sandman.21
Big motorkář
Příspěvky: 113
Registrován: ned 21. čer 2009 9:46:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od sandman.21 »

Řídítka jsou vpohodě, takže si myslím, že je to spíš jen na těch brýlích. Dnes to zkusím rozdělat, povolit, nastavit a utáhnout.

Někde na motorkářích sem viděl, že se to řešilo...
Freewind r.v.1999, modro-stříbrná, najeto při koupi 42tis, teď 48 tis. , vyhřívaný hefty,kufr GIVI, pneu MITAS E08 :-)
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Zeusik »

sandman.21 píše:
kuklic píše:Takže pánové a dámy, položil jsem Freewinda a přitom zachránil psa. Jedu si takhle u rybníka do pravotočivé zatáčky (cca 30 km/hod) a vidím psa (čivavu), bez vodítka a majitel nikde. Tak zpozorním, avšak při objíždění se mi ten pitomý pes vrhl pod přední kolo. Vzal jsem za přední brzdu, ale jak jsem byl v tom náklonu, tak jsem spadl na hubu. Čivava O.K. a hned zbaběle utekla, než jsem jí vůbec stačil říci pár sprostých slov. Já jsem byl docela O.K., moto má rozbitý přední blinkr, ohnutá řídítka, poškrabanou pravou stranu a ohnutou páčku zadní brzdy. :evil: Jak jsem byl nasraný :evil: :evil: , hned jsem si našel majitele- no měl toho psa půjčeného od majitelky. Byl docela rozumný, tak jsme sepsali,co se stalo a já vyfotil poškození moto. Majitelka má psa pojištěného.Tento týden jsem dostal od její pojištovny dopis, co všechno jim mám poslat (foto moto,...). Tak jem zvědavý, kolik mi dají a jestli to pokryje 100% náklady na opravu. Pak se ozvu, jak to dopadlo. Jo a tento rok jsem s Wětrákem najezdil asi 300 km a teď se stane tohle- čili si asi dokážete představit, jak jsem z toho nadšený. Jestli se mi to někdy stane znova, nebrzdim a jedu furt- čivava nečivava. :(

Nazdárek, no tak aby jsi nebyl sám, tak mě se povedlo freewa taky položit a stejně jak ty na pravou stranu,ale cca v 50 km/h.

Pravotočivá zatáčka lehce do kopce, tak tam najedu a šup přede mnou opravovaná silnice a na ní štěrk, už sem ležel-letěl.

Na moto jen trocha odřený kryt výfuku a plast pod ním, zohlá páka zadní brzdy, podřená vidle a blinkr, ohnutý řídítka... asi

(prostě když jedu rovně, řídítka jsou trošku natočena doprava, ještě jsem se na to pořádně nedíval)


Jinak já sem vpohodě, ani škrábanec, jen mě trocha bolí rameno...


No jak tak koukam jsem to letos odstartoval :( nebudte smutni to jsem v tom tri jen s tim rozdilem že ja to poslal na levou stranu. škrabance na plastech (maska ,nadrž přelakovani si řekl melouchem 8000 strop) blinkr vyšel na 600 stejnej.Ale s pojištovnou to už řešim měsic a pul a zatim slyšim že už snad to pošlou prvně čekali na všechny podklady pak to zpracovaval likvidator a teď to zas je někde na kontrolnim jestli to nahodou likvidator nenadcenil nebo nepodcenil snad za tyden z nich vypadne kolik mi vlastně daji.Ale co jsem se bavil s manikem taky bych snad neměl byt stratnej tak uvidim mu prej dala pojištovna za R1 z 98 cce 50 papiru to bych byl velmi spokojenej a frew by byl jak novej :lol: ale nevěrim tomu na to mam smulu.
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od kuklic »

Dořešení mojí nehody se psem: Pojišťovna (psa majitelky) mě vyzvala, abych poslal přes mail foto moto, přesný seznam poškození a fakturu za opravu nebo likvidaci rozpočtem nákladů (tak jsem to udělal tou likvidací). Napsal jsem- nová řídítka, origo nová páčka zadní brzdy, stříknutí plastů u Suzuki, nový blinkr. Celkem to dělalo 4870 kč. Hned druhý den :!: jsem dostal odpověď, že na základě hlášení, jejich šetření a výpočtu rozpočtem mi pošlou..............4870 kč :D . To Winda opravím a ještě mi zbyde ;) . To je, co :?: . A prachy jsem dostal dnes. Takže super.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

Jseš dítě štěstěny.Většina majitelů nemá pojištění nebo je nedohledáš.Když se ti nic nestalo tak je to příjemný zakončení této lapálie. 8-)
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Zeusik »

tak to koukam pekne fofry s pojistovnou ... Jinak ja jsem uz taky poridil s pojistovnou poslali mi na tu totalku 32 tis. a jeste prispejou na hadry co zabreceli tak to dopadlo lip nez jsem cekal. ;)
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

Ahoj,už dlouho jsem nic nenapsal.Jen tak jsem procházel svoje záložky na internetu a našel jsem tam jednu z dob,kdy jsem se rozhodoval mezi koupí Freewinda nebo Aprilie Pegaso.Líbili se mě obě.Ale vzhledem k žádným zkušenostem jsem nevěděl kterou z nich si vybrat.Nakonec jsem dal přednost "Japonci" a jsem tomu rád.
Ale proč to píšu? Odkaz na tento článek mě dost ovlivnil v mém rozhodování :
http://www.jawamania.info/moto/detail.a ... eid=198559
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hroch »

to je borec :)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

Tady jsem náhodou našel stránku,kde jsou zobrazeny a popsány skoro všechny typy motorek značky Suzuki od roku 1952 až do dnes.:

http://translate.googleusercontent.com/ ... bVllkJylMQ
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

To jsi šikula kam na to chodíš? :?: Je to zajímavé palec nahoru :P
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hroch »

co to mas za avatar :shock:
x x x jinak to neumim
Odpovědět