Ladeny vyfuk

Odpovědět
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od kanko00 »

hroch píše:jestly dostanu od kazdeho panaka za to ze jsem tuto firmu co vam namontovala ty vyfuky sehnal , tak budu tak ozralej :lol: :lol:

No neviem... Ty si si neodpil ani moj dlh u Teba. Bol si daky nekomunikativny a nasrany na "casnicky" a zabudol na svoju ulohu! :) ;)
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

kanko00 píše:
hroch píše:jestly dostanu od kazdeho panaka za to ze jsem tuto firmu co vam namontovala ty vyfuky sehnal , tak budu tak ozralej :lol: :lol:

No neviem... Ty si si neodpil ani moj dlh u Teba. Bol si daky nekomunikativny a nasrany na "casnicky" a zabudol na svoju ulohu! :) ;)
no ta me srala krava jedna :evil: kdyz ono kdyz druhy den ridis tak se moc nemuze
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od kanko00 »

No neviem... Ty si si neodpil ani moj dlh u Teba. Bol si daky nekomunikativny a nasrany na "casnicky" a zabudol na svoju ulohu! :) ;)[/quote]
no ta me srala krava jedna :evil: kdyz ono kdyz druhy den ridis tak se moc nemuze[/quote]

Mam na Teba otazku. Zacinam byt namotany na ladeny vyfuk. Len uvazujem nad R.P. ktore robia kusok od Brna.
Nechce sa mi to tu cele citat. Takze iba jedno info: Kolko vyjdu tie Vase vyfuky?
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

5000kč
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

ja ho mel za 4500
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

Vitouš ho měl taky za 5000kč, asi pro velký zájem podražili. Mě říkal že je 4500 výfuk a svod - a 500 je napasování krytu.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

ja ho mam bez krytu tak proto
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Vitouš »

Tak se musím pochlubit taky jsem rozšířil vaše řady.Mám teď moc krásnej zvuk.Maikl mě jel naproti když jem jel z montáže v Rožmitálu a byl z mého laďáku skoro zelenej závistí :mrgreen: Cestou zpět jsme se zastavili pro Rimmeraka kterej se snáma svezl ke mě na chalupu.No vlastně jsme se moc nesvezli protože jsme cestou pěkně zmokli.(já ten den už potřetí)Já vlastně moc nezmokl oblékl jsem si nepromoky ale Michal se Zdeňkem u nás ždímali i ponožky.
Ještě k tomu seřízení:měl jsem seřízený karburátory na 4 otáčky a i s laďákem to ani moc nestřílelo.Dle rady zde na webu jsem nastavil 4,5 otáčky a motka začala mít divnej zvuk více poprdlávala a více začala střílet a zvíšil se mě volnoběh.Tak jsem to zase vrátil na 4 otáčky a až budu mít čas tak začnu laborovat.Svíčky mám šedivé.Akorát přístup k tomu pravímu šroubu u karbece je hrůza. :cry:
Kuba

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Kuba »

Vitouš píše:Tak se musím pochlubit taky jsem rozšířil vaše řady.Mám teď moc krásnej zvuk.Maikl mě jel naproti když jem jel z montáže v Rožmitálu a byl z mého laďáku skoro zelenej závistí :mrgreen: Cestou zpět jsme se zastavili pro Rimmeraka kterej se snáma svezl ke mě na chalupu.No vlastně jsme se moc nesvezli protože jsme cestou pěkně zmokli.(já ten den už potřetí)Já vlastně moc nezmokl oblékl jsem si nepromoky ale Michal se Zdeňkem u nás ždímali i ponožky.
Ještě k tomu seřízení:měl jsem seřízený karburátory na 4 otáčky a i s laďákem to ani moc nestřílelo.Dle rady zde na webu jsem nastavil 4,5 otáčky a motka začala mít divnej zvuk více poprdlávala a více začala střílet a zvíšil se mě volnoběh.Tak jsem to zase vrátil na 4 otáčky a až budu mít čas tak začnu laborovat.Svíčky mám šedivé.Akorát přístup k tomu pravímu šroubu u karbece je hrůza. :cry:
Jezdíš s homologační vložkou?
Já jo, nevím jestli můžu psát svoje postřehy, páč jsem úplný laik, ale vydedukoval jsem toto:
Originál otáčky: volnoběh nedrží, ve středních a vysokých otáčkách to je fakt mazec skvěle to tahá.
4 otáčky: volnoběh drží, už se to tak pěkně nevytáčí, ale docela pohoda, řekl bych optimal.
5 otáček: tady mi přišlo, že už motorka moc netahá. Trochu nuda, nemá takovou akceleraci.
Takže jsem to nastavil na 4 otáčky, jako Vitouš.
Jak říkám, jsem úplný amatér v tomhle ohledu, takže to berte s rezervou.
P.S. Vitouši, kdyby jsi našel nějakou optimálnější variantu, tak napiš, určitě jí zkusím ;)
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Vitouš »

Nejdříve budu laborovat o víkendu.Jinak okolo těch 4 ot.se mě zdá že to jen poprdává a střelí to tak jednou dvakrát.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Household »

No a ešte chvíľu o tom píšte, Rimmerak ešte chvíľu dráždi a budem si to tam musieť namontovať aj ja :evil:

Kua ale je to chrobák v hlave :lol:
kanko00 kedy ideme do Brna na montáž ? ;) :D
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od kanko00 »

Household píše:No a ešte chvíľu o tom píšte, Rimmerak ešte chvíľu dráždi a budem si to tam musieť namontovať aj ja :evil:

Kua ale je to chrobák v hlave :lol:
kanko00 kedy ideme do Brna na montáž ? ;) :D
Caf kolego.
Kusok pri Brne je vyrobca R.P. Kamarat ho pozna a ma od neho vyfuk na XTcke! To je zvuk...
Nie je dizajnovo taky pekny ako maju tu chalani. Ale dumam. Uvidime...
Mam totiz jednu velkuu mrlu s menom Tiger 955i vo vyhlade. Dako sa neviem rozhodnut...
Bud to kupim alebo si necham Freewind a budem ho pomaly obvesavat! :D
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

tiger 8-) is good
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od kanko00 »

hroch píše:tiger 8-) is good
Ja vim "Bohumile"! Ja vim Bohumile! :D
ALE: kriza, ale rodina, ale ... Uvidime na jesen... :P
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Sinner »

Tiger 955i jo, je nádherná. Jen si nedokážu představit servis v Čechách nebo na Slovensku a když jo takty ceny. :o
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od kanko00 »

Sinner píše:Tiger 955i jo, je nádherná. Jen si nedokážu představit servis v Čechách nebo na Slovensku a když jo takty ceny. :o
Sorry ale kazime tu temu o vyfuku s tym Tigrom. ;)
Spotrebne veci v pohode aj v SR a CR. Servis vo Viedni alebo Olomouc...
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Sinner »

Neboj za chvilku nám vynadám všem :lol: :lol: :lol: :lol:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

:oops: :oops:
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
sandman.21
Big motorkář
Příspěvky: 113
Registrován: ned 21. čer 2009 9:46:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od sandman.21 »

to: Rimmerak

Nazdárek,

hele tak to ti závidím.Já tak nějak měřis spotřebu a dostal jsem se na cca 6l/100km :shock: a to jsem za to až tak moc netahal. Nevím,jestli mám nechat skontrolovat karbec, seřízení atd...

Psal jsi něco ohledně bohatosti a 5,5 otáčkách. Mohl bych tohle skontrolovat, svíčky nejsou cihlově červené, spíš tmavší (viz. obrázky, co jsem ti posílal na mejla)

Dle tvé rady,jsem mrknul na vzduch. filtr, ten je vidět, že byl fakt před cca 1000km měněn, ani jsem ho nepral v jarové vodě...



Pokud bude mít někdo podobnou zkušenost ohledně spotřeby, prosím o radu, pomoc... samo že za panááááka, třeba i dva ;)
Freewind r.v.1999, modro-stříbrná, najeto při koupi 42tis, teď 48 tis. , vyhřívaný hefty,kufr GIVI, pneu MITAS E08 :-)
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

Ztáhnul jsem to na 4,5 otáčky, to jen proto že to tak mají i ostatní freewindáci s ladákem. S originál výfukem je tuším 3,5 nebo tak nějak, psal to tu Deep.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Vitouš »

[quote="sandman.21"]to: Rimmerak

Nazdárek,

hele tak to ti závidím.Já tak nějak měřis spotřebu a dostal jsem se na cca 6l/100km :shock: a to jsem za to až tak moc netahal. Nevím,jestli mám nechat skontrolovat karbec, seřízení atd...

6l je opravdu dost já to docela honím a mám spotřebu okolo 5l max 5,5l ale to už je extrém.Záleží taky aby si měl seštelovaný oba karburátory stejně.Filtr jsi říkal že je ok.Co svíce?I když to už je jen takové chytání čehosi... :( :?: Samozřejmě na spotřebu má vliv spoustu maličkostí jako je třeba řetězovka,pneu,váznoucí brzdy,stil jízdy atd)Jsou to maličkosti ale v globále...?Já bych přeci jen sázel na sladěnost obou karburátorů a na nastavení bohatosti. :idea:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Sinner »

Já skřípu zubama když moje spotřeba vyleze ve dvou na 5/100. :o Tam nebude něco v pořádku.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
sandman.21
Big motorkář
Příspěvky: 113
Registrován: ned 21. čer 2009 9:46:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od sandman.21 »

to: Sinner

Doufám, že neva že se tohle téma řeší v tématu o laď. výfuku...


Jo tak to jsi mě uklidnil, opravdu.Kdyby mi někdo alespon poradil,kde je ten šroub co nastavuje bohatost směsi, tak ho zkontroluju kolik otáček je...Takhle si můžu akorát lámat hlavu, díkyyy :?:
Freewind r.v.1999, modro-stříbrná, najeto při koupi 42tis, teď 48 tis. , vyhřívaný hefty,kufr GIVI, pneu MITAS E08 :-)
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od DEEP »

kanko00 píše:
Household píše:No a ešte chvíľu o tom píšte, Rimmerak ešte chvíľu dráždi a budem si to tam musieť namontovať aj ja :evil:

Kua ale je to chrobák v hlave :lol:
kanko00 kedy ideme do Brna na montáž ? ;) :D
Caf kolego.
Kusok pri Brne je vyrobca R.P. Kamarat ho pozna a ma od neho vyfuk na XTcke! To je zvuk...
Nie je dizajnovo taky pekny ako maju tu chalani. Ale dumam. Uvidime...
Mam totiz jednu velkuu mrlu s menom Tiger 955i vo vyhlade. Dako sa neviem rozhodnut...
Bud to kupim alebo si necham Freewind a budem ho pomaly obvesavat! :D
Cus ja mam Na Free R.P.
Super zvuk muzu dodati.Ale to tu asi vedi vsichni ;)
Co je stary,to je dobry ...
Odpovědět