Pokec

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Pokec

Příspěvek od Radek »

martinbrejcha píše:takže bych vyhlásil soutěž. Kdo uhádne typ a barvu, má u mě u mě na srazu půlčika bechera :lol:
já začínám..TA 650 v modré barvě !!!!
Ahoj všichni. Tak já bych to viděl na BMW F 650 GS Dakar v modré :roll: . Taky bych chtěl takového štědrého ježíška :lol: .
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Maxton »

martinbrejcha píše:jo, vidíš to, na to jsem myslel, že to víš. Akorát jsem na to tam zapomněl napsat!!!!!!!
Ne jenom já, ale i ty dorazíš na sraz se zápisným :twisted: :twisted: :twisted:
Ano :twisted: zápisný je už nakoupený dopředu :D ... jen abych na jaře stihnul papíry.... už aby bylo jaro :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Fernet
Motorkář
Příspěvky: 89
Registrován: sob 01. lis 2008 22:36:41
Bydliště: Praha Žižkov

Re: Pokec

Příspěvek od Fernet »

Na co papíry? S XFkem polišům ujedeš :D zrychlení z 0 na 100 za 4,2 :!: :!: to ty jejich oktávky nedaj :mrgreen:
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Maxton »

:D to máš sice pravdu... polišům ujedu, ale rodičum ne :D:D:D ... dokud prej bydlim doma, tak budu poslouchat a nebudu vyvádet blbosti... budu rád když se na jaře projedu po polních cestách nebo kolem komína :D
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

Maxton píše::D to máš sice pravdu... polišům ujedu, ale rodičum ne :D:D:D ... dokud prej bydlim doma, tak budu poslouchat a nebudu vyvádet blbosti... budu rád když se na jaře projedu po polních cestách nebo kolem komína :D
Technicky vzato když budeš s náma tak doma nebydlíš a dostaneš ještě omluvenku :lol: ;)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

Radek píše:
martinbrejcha píše:takže bych vyhlásil soutěž. Kdo uhádne typ a barvu, má u mě u mě na srazu půlčika bechera :lol:
já začínám..TA 650 v modré barvě !!!!
Ahoj všichni. Tak já bych to viděl na BMW F 650 GS Dakar v modré :roll: . Taky bych chtěl takového štědrého ježíška :lol: .
Ona i červená je pěkná :) .No pár kusů už jsme poslintaly :lol: :lol: :lol: :lol:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

A tahle se mi líbila ale je to vodník a žil jsem v domění že to je BÁWO :oops: a na srazu jsem vás přesvědčoval :( .Tímto se omlouvám hlavně foxíkovy a plukovníkovy ;) :cry: .Ale nějaká taková kombinace by bávu slušela taky 8-)
Jó a pohybujou se kolem cca.45000kč
Přílohy
78_tb[1].jpg
78_tb[1].jpg (48.95 KiB) Zobrazeno 15987 x
20665_0_1_2_pegaso%20i.e.%20tuscany%20tibet%20raid_Image%20credits%20-%20Aprilia[1].jpg
20665_0_1_2_pegaso%20i.e.%20tuscany%20tibet%20raid_Image%20credits%20-%20Aprilia[1].jpg (31.36 KiB) Zobrazeno 15985 x
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Maxton »

jahodak píše:
Maxton píše::D to máš sice pravdu... polišům ujedu, ale rodičum ne :D:D:D ... dokud prej bydlim doma, tak budu poslouchat a nebudu vyvádet blbosti... budu rád když se na jaře projedu po polních cestách nebo kolem komína :D
Technicky vzato když budeš s náma tak doma nebydlíš a dostaneš ještě omluvenku :lol: ;)
Dobře ... beru tě za slovo :D Beru sebou papír na omluvenku :D .... a s omluvenkou nejakej ten litr lihu :-P
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

A pak ještě tohle by se mi mooooc líbilo :P http://www.tipmoto.com/motorky/aprilia/ ... trail.html
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

jahodak píše:A pak ještě tohle by se mi mooooc líbilo :P http://www.tipmoto.com/motorky/aprilia/ ... trail.html
To je přesně to co ty potřebuješ. :D
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

Fernet píše:No ale Plukovníku ten tvuj Freewind tě šel dobře k pleti, i paní hostinská to říkala ;)
Taky pani hostinská říkala "na chcípákách jsme začínali všichni" :lol:
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Pokec

Příspěvek od martinbrejcha »

jahodak píše:A tahle se mi líbila ale je to vodník a žil jsem v domění že to je BÁWO :oops: a na srazu jsem vás přesvědčoval :( .Tímto se omlouvám hlavně foxíkovy a plukovníkovy ;) :cry: .Ale nějaká taková kombinace by bávu slušela taky 8-)
Jó a pohybujou se kolem cca.45000kč
tak vono jsi nebyl uplně mimo mísu. Motor měly stejný....Rotax
Ale i přes to, že Pégo je moc pěkná motka, GS se mi líbí víc....prostě jsem na zobáky.
A že Doktor veliký ( DR BIG ) má nááádhernej zobák 8-) 8-) 8-)
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

J-Fox píše:
jahodak píše:A pak ještě tohle by se mi mooooc líbilo :P http://www.tipmoto.com/motorky/aprilia/ ... trail.html
To je přesně to co ty potřebuješ. :D
Nad touhle jsem pár večerů PROSLINTAL :lol: :lol: :lol: .Měl jsem to podle ceny a vzhledu tehdá: 1.BMW dakar a Pegeso trail
2.FREEW
3.tibet
Nicméně když jsem koukal před 2ma rokama tak dakar cca98tis a trail cca.150tis. takže raketa.
Každopádně FREEWIND byla moje správná volba :) .Ale kdybych to kilo měl volný tak jdu do dakaru nebo traila a samozřejmě víc času na ježdění ;) .Ale zatím my freew stačí.
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Inak lahvinky, nelahvinky "plukovnik" bude degradovany za vytrznictvo, dezerciu a freevindzradu! :lol:
Nepomozu mu ani reci o navsteve Slovenska, rodine na Slovensku a neviem ake ma este vyhovorky.... :P
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

Maxton píše:
jahodak píše:
Maxton píše::D to máš sice pravdu... polišům ujedu, ale rodičum ne :D:D:D ... dokud prej bydlim doma, tak budu poslouchat a nebudu vyvádet blbosti... budu rád když se na jaře projedu po polních cestách nebo kolem komína :D
Technicky vzato když budeš s náma tak doma nebydlíš a dostaneš ještě omluvenku :lol: ;)
Dobře ... beru tě za slovo :D Beru sebou papír na omluvenku :D .... a s omluvenkou nejakej ten litr lihu :-P
Tak ti gratuluji k nákupu tohoto stroje.Jako milenku jsem jí měl první totiž já :shock: Myslím že nebudeš litovat protože po mě byla myslím taky v dobrých rukách.Jiný je to stou omluvenkou :!: Obávám se pokud to vezmeme do rukou mi tak tě budou chtít rodiče vydědit. :lol: Jjinak typování se bohužel taky nemohu účastnit neb mě dnes plukovník volal s omluvou že prodal mou bejvalku a přiznal se co bude kupovat.(přiznání je polechčující okolnost)tak to Petrovi prošlo. :D
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Pokec

Příspěvek od Radek »

Však si tady povídejte ,já dnes večer za dva body a litr k tomu,no s takovou na novou motku nenašetřím. :cry: No nakonec že jsem teda zastavil to bylo jen za 500. Tak si to dám k vánocům :cry: . No ale brácha mě zlepšil náladu,prý kolik jsem ušetřil když mě nechytily asi tak v 99,99%. Tak jem vlestně ušetřil. :twisted: Tak jsem dostal chuť na panáka ,ale dám si ho až na srazu,když byde tolik toho zápisného :lol: . :ugeek:
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

Radku hodili by se taky ty vinikající klobásky co jste měli s Vlastou na jarním buřtíku. ;) :P
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Pokec

Příspěvek od Radek »

Vitouš píše:Radku hodili by se taky ty vinikající klobásky co jste měli s Vlastou na jarním buřtíku. ;) :P
Bodou ,si piš :lol: ,Potřebuji jen nějakou motku pro Vlastu,nebo přijedu jako BATŮŽEK mi ji nechce pujčovat. :( ,ale zase bude trochu vyježděná a dá vám na prdel :lol: . A já to zvádnu s těma zápisnýma......................
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Pokec

Příspěvek od jahodak »

Radek píše:
Vitouš píše:Radku hodili by se taky ty vinikající klobásky co jste měli s Vlastou na jarním buřtíku. ;) :P
Bodou ,si piš :lol: ,Potřebuji jen nějakou motku pro Vlastu,nebo přijedu jako BATŮŽEK mi ji nechce pujčovat. :( ,ale zase bude trochu vyježděná a dá vám na prdel :lol: . A já to zvádnu s těma zápisnýma......................
Stejně musíš jezdit s Vlastou všude.Kdo by jí dal motku na stojan :lol: ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
TVL já jako batůžek nemůžu,bych se posral.To tě obdivuju, samozřejmě i Vlastu :P ,přitom zrovna pomalu nejezdíte :) :)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Pokec

Příspěvek od Radek »

jahodak píše:
Radek píše:
Vitouš píše:Radku hodili by se taky ty vinikající klobásky co jste měli s Vlastou na jarním buřtíku. ;) :P
Bodou ,si piš :lol: ,Potřebuji jen nějakou motku pro Vlastu,nebo přijedu jako BATŮŽEK mi ji nechce pujčovat. :( ,ale zase bude trochu vyježděná a dá vám na prdel :lol: . A já to zvádnu s těma zápisnýma......................
Stejně musíš jezdit s Vlastou všude.Kdo by jí dal motku na stojan :lol: ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
TVL já jako batůžek nemůžu,bych se posral.To tě obdivuju, samozřejmě i Vlastu :P ,přitom zrovna pomalu nejezdíte :) :)
Pomalu to teda asi ne :lol: ,ale máš pravdu,sedět v zadu je sakramenský adrenalin a Vlasta to asi okoukala ode mne a zrovna pomalu nejezdí :twisted: . Na jaro se moc těšíme,už jsem byl i na lyžích,ale není to ono. http://rapruch.rajce.idnes.cz/Z_podzimu ... 0.11_2011/
A na druhý den jsem byl zajezdit na lyžích.
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

Radku, co máš v plánu koupit?
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Pokec

Příspěvek od Radek »

J-Fox píše:Radku, co máš v plánu koupit?
Mám v plánu(teda podle peněz) asi STROMA ,nebon jsem uvažoval klidně BANDITA ,nebo i VARADERKO, Freewa bych nechal Vlastě. Je to spotřebák ,ale i mazel. Za dvě sezóny 25000 km,to jde ne??? :roll:
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Pokec

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj všichni........i na Slovensko...zejména Kankoovi.......... :lol: :lol:
No abych nepsal romány....pokusím se to zestručnět....detaily na požádání :D
.......celej podzim makám jako vůl. :x :x sehnal jsem dost práce na zimu.... ;) a z toho plyne že se nám s manželkou zadařilo našetřit.....pro maželku na rodinnný ford galaxy :ugeek: a pro mě na moto :mrgreen: .....sice jsem měl v plánu trochu větší investici do moto........ale na poslední chvíli sem musel zvolit alternativu...to až asi na buřtovi.... :oops: .

Jako jediný na foru chválím freewinda za motor, 6tku by tasloužil,,,,vzhled,,,úžasnej krouták...je to super motka za super prachy :mrgreen: :mrgreen: ...ale ALE když sedíte jako já skoro u spolujezdce na sedačce...nemáte kam dát dlouhy nohy.....a neustále cítíte uzký a nízký řidítka...a nejhorší...nemůžete si vychutnat zatáčky........jelikož těžiště mejch 115 kg bylo jinde....málem jsem to v několika zatáčkách rozbil o protijedoucí vozidlo...neb se mi to furt rovnalo a lítal až do protisměru...pokud jsem pravda nejel pomalu...pouze při od 60 a vejš se mi zatáčky staly noční můrou a dvakrát jsem ji málem položil když jsem se snažil do zatáčky zalehnout......nevím jak to dělá Ovin a Šimi....
No a po zapůjčení nový Yamaha xt 660...jsem po první zatáčce a 1 minutě jízdy lízal asfalt.....v každý zatáčce...jelo se mi úžasně....jinak mě výkon neoslovil...ale ten podvozek...vejška...šířka....o terénu nemluvě :mrgreen: :mrgreen:


Dále našel jsem náhodou opravdového nástupce pro mojí Zuzanku.....který se o ni bude dobře starat......... :oops: ;) ;) ;) a dohodli jsme se na pěnězích. i na tom že pouze do dobrých rukou :mrgreen:
Dále jsem od podzimu zkoušel a četl tuny info o strojích které by mohli navštívit moji garáž...........
Pevně jsem se rozhodl-----pro BMW 800 GS v edici bílo modro červené k výročí gs...má to krásně laděný barvičky jako starý závodní bawa...jsou jenom zánovní , v německu, a cenu radši nebudu zminovat :shock: :shock: :o :o
Tak jsem zjistil že musím čekat dokavad nespadne cena na rozumný peníze.....čemuž dávám alespoň 3 roky....moto splnuje vše co chci....Adventure výlety, offroud,silnice,vzhled,výkon,spotřeba...VÝŠKA !!!!!!!!! Těžiště, váha ...jsou i tací co na ní sedí a s bídou dosáhnou špičkama na zem :lol: :lol: to mě nehrozí
No a potom jsem tedy čekal a vybíral co za cca70 - 90 táců můžu sehnat... :ugeek:
Chvilku jsem se snažil spojit silnici a terén a cenovou dostupnost dílů atd.....aa padali z toho vysněná TA 650 v modré barvě Martine :lol: :lol: malá ..neoslovila ...nevejdou se mi tam nohy...dále TA 700 modro bílá.....dále V strom 650...1000.....a spousta Cestovních endur....co jsou spíše na silnici......stejně mi byly MALÉ
a vypadal jsem jako vosa na bonbonu....pak jsem elaboroval na Varanovi...ale cena .. :o váha :| no terén :cry: jinak dobrý
No a zas to zkrátím............V průběhu jsem se už dávno zamiloval do vzhledu
BMW 650 GS DAKAR
průjezd terénem, pro mě vysoká motka v této cenové relaci..vysoké zdvihy a nádrž pod sedlem...a po jízdě...padla mi do ruky aj v zatáčkách.....no a že mám stejnej výkon, stejnou rychlkost,stejný vibrace......mě je úplně u prdele.....
Splnila moje očekávání.....a je náhradnicí do koupě BMW 800 gs
Takže sem zas tak nezradil......nikomu nijak neujedu.....a zapadnu do enduro party 650 jednobuch
Ale přesouvám se tedy do sektroru odpalíků
Těším se na Vás...snad ještě nezdegradovaný Plukovník
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Radek
Big motorkář
Příspěvky: 154
Registrován: pon 26. dub 2010 18:16:23
Bydliště: Široký brod okres Jeseník

Re: Pokec

Příspěvek od Radek »

Radek píše:
martinbrejcha píše:takže bych vyhlásil soutěž. Kdo uhádne typ a barvu, má u mě u mě na srazu půlčika bechera :lol:
já začínám..TA 650 v modré barvě !!!!
Ahoj všichni. Tak já bych to viděl na BMW F 650 GS Dakar v modré :roll: . Taky bych chtěl takového štědrého ježíška :lol: .

Že by ten BECHER ????? :lol:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

Tak tady máme dalšího trasfugáta :lol:
Tož to na nam vitaj, dobro došli. :P
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Odpovědět