Praskající padací krámy od firmy XXX

Odpovědět
Uživatelský avatar
Boban01
Příspěvky: 8
Registrován: stř 17. srp 2011 20:02:41
Bydliště: Valašské Meziříčí

Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od Boban01 »

Zdravím všechny příznivce Freewindu.

Před časem jsem u nejmenované firmy koupil padací rámy, které jsem uspěšně namontoval a začal jezdit. Po cca 230 Km praskl držák pod chladičem. Prostě se rozlomil. Nedošlo k poškození chladiče, jen se ozvalo drnkání. Nejezdím v terénu, motocykl nespadl ani ze stojanu, prostě to jen tak prasklo.. Za jízdy.

Proběhla reklamace, poslali nový díl, starý mi zůstal. Vzal jsem kus pásoviny a svařečku a zesílil prasklou část a jezdilo se dál. Po 560 km praskl levý padací rám. Jiné místo jiný díl. Opět za jízdy, jen tak. Žádný pád, nic. Jen drnkání a nasranost. Opět reklamace.

To už jsem se dozvěděl, že vyrobili 43 ks těchto padacích krámů a nikdo kromě mě si nestěžuje. Čekám 11 dní na jakékoli vyjádření. Telefonuji už z jiného čísla, to původní nikdo nezvedá. Pak se dozvím, že čekají na vyjádření znalců. Zákazník ať si počká taky. Vždyť tady je tolik hezkých dní k ježdění..

Otázka: Koupil si někdo také padací rámy v tomto roce? Vyrábí je jen výrobce, pouze cena je jiná, podle toho u koho je koupíte. Já je bral za 2190 Kč.
Přílohy
IMG_0003_resize.JPG
IMG_0003_resize.JPG (80.3 KiB) Zobrazeno 9148 x
IMG_0047 XF 650 Ares.JPG
IMG_0047 XF 650 Ares.JPG (59.21 KiB) Zobrazeno 9147 x
IMG_0002_resize.JPG
IMG_0002_resize.JPG (60.76 KiB) Zobrazeno 9149 x
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od Sinner »

Nebud tajemnej, napis rovnou od koho jsou. :-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Boban01
Příspěvky: 8
Registrován: stř 17. srp 2011 20:02:41
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od Boban01 »

Tvrdí, že je jen prodávají, vyrábí je nějaký soukromník.. Třeba je v tom ta firma fakt nevinně.. Každopádně prodali 43 Ks a tak si myslím, že se někdo ozve...
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od šimi »

Boban01 píše:Tvrdí, že je jen prodávají, vyrábí je nějaký soukromník.. Třeba je v tom ta firma fakt nevinně.. Každopádně prodali 43 Ks a tak si myslím, že se někdo ozve...
No nezdá se mě že by po republice jezdilo 43 Freewindů s tímto padacím rámem.Tolik Freewindů tu určitě je,ale hodně z nás má buď originál,nebo si ho někde nechal vyrobit.Ale třeba se mýlím a někdo se skutečně ozve.Hlavně hodně štěstí s tou reklamací.
p.s.neměli by Ti při třetí reklamaci vrátit podle zákona peníze?Pak by sis ho mohl za levněji a kvalitněji nechat vyrobit u Rimmeráka. ;)
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Boban01
Příspěvky: 8
Registrován: stř 17. srp 2011 20:02:41
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od Boban01 »

Taky mě to napadlo. Poslali mi další, ale jestli prasknou zase, to netuším.. Ale zájem firmy řešit situaci je. Jestli rupnou zas, požádám o vrácení peněz. Ale stát se mi to někde v zahraničí, tak to by byl průser. Jsou dost nelogicky přišroubované, včera jsem je tahal ven, a fakt to musel vymyslet dement. Viděl jsem tady to video, myslím návod na montáž a labužnická práce.. Tyhle tzv. originální padací rámy, mají dost pitomou instalaci..

Jinak za celou dobu ježdění, jsem potkal dva freewinďáky.. Vždycky byli spokojení.. Neměli totiž padací rámy od firmy XXX.
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od Zeusik »

přiznam jistě vyroba Rimerark to neni ma jinej styl a zatim co vim tak ma bezproblemove vyrobky :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od Rimmerak »

Děkuju za chválu :-) Mám z toho radost.

PS to jsou ty céééóóóčka. Ono se s tím krásně svařuje, ale elektroda je elektroda :-) Znám to z práce. COčko má křehčí svár, dynamický namáhání mu moc nesvědčí.
Doufám, že mě praskání padáků mý výroby nepotká, ale už jsem pár věcí svařil předtím, než jsem se do stojánků a padáků pustil a vše drží :-)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Chozze1
Motorkář
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 29. črc 2010 12:06:45
Bydliště: Příkazy

Re: Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od Chozze1 »

To není chvála, to je pravda. :shock:
Uživatelský avatar
KAIN
Příspěvky: 15
Registrován: pon 07. bře 2011 9:35:38
Bydliště: Zbyslavice

Re: Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od KAIN »

To jsou padací krámy od RD MOTO,taky mi praskl už dvakrát na stejném místě ve sváru na úchytu dole pod olejovým chladičem na levém padáku.Montováno bez pnutí.Znova mi to bude svařovat kámoš,tak uvidím.Pokud znova praskne,tak udělám si na nich úpravu sám.Přes firmu to neřeším,to se může stát,i když by to měli už mít vychytané,když to prodávají.Jo, a taky mi v obou případech praskl jen tak,že se mu chtělo.....
Uživatelský avatar
Twin
Big motorkář
Příspěvky: 225
Registrován: úte 27. zář 2011 17:17:44

Re: Praskající padací krámy od firmy XXX

Příspěvek od Twin »

KAIN píše:Přes firmu to neřeším,to se může stát.....
Ono to občas neni od věci to jít reklamovat. Jak jinak se má firma dozvědět že prodává nekvalitní zboží, než od svých zákazníků?
Odpovědět