Pokec

Odpovědět
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

Nevíte jestli se na freewindu zapínaj světla přes relátko nebo jenom přes ten vypínač...chci tam dát silnější H4 a nechci odkouřit vypínač.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

[Tak ne-já až 23.2.v sobotu a to jsem měl čerstvě zlámané prsty na pravé noze ( necelý týden-vlastně přesně týden-ono první dny máš vůbec problema chodit), tak jsem měl problém nasoukat se do motoobuvi......jinak bych byl jel určitě už v pátek ( bylo hezky) nebo dříve, ale vzpomínám si, jaký to byl problém s těmi prstíky, ještě že to nebylo na levé noze-tu potřebuješ k řazení..... :mrgreen:[/quote]
To máš s tím datumem pravdu protože to bylo v sobotu tak že asi toho 23.2.08Bylo sluníčko a tehdy jsem potkal mnoho nedočkavích motorkářů.
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

hace píše:Nevíte jestli se na freewindu zapínaj světla přes relátko nebo jenom přes ten vypínač...chci tam dát silnější H4 a nechci odkouřit vypínač.
hele ty tam máš H4???? no vlastně nevím jak to bylo u starších typů a tudíž parabol, ale já tam rozhodně H4 neměl.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

traxxas píše:
hace píše:Nevíte jestli se na freewindu zapínaj světla přes relátko nebo jenom přes ten vypínač...chci tam dát silnější H4 a nechci odkouřit vypínač.
hele ty tam máš H4???? no vlastně nevím jak to bylo u starších typů a tudíž parabol, ale já tam rozhodně H4 neměl.... :mrgreen:
Starší typ má opravdu H4
alespoň já ji tam mám (r.v. 1999)
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

traxxas píše:
hace píše:Nevíte jestli se na freewindu zapínaj světla přes relátko nebo jenom přes ten vypínač...chci tam dát silnější H4 a nechci odkouřit vypínač.
hele ty tam máš H4???? no vlastně nevím jak to bylo u starších typů a tudíž parabol, ale já tam rozhodně H4 neměl.... :mrgreen:

No já vim že od roku 2000 tam dělaj ty jiný masky i s lampou....rozebraný to moje světlo sem ještě neměl,ale zkrz sklo sem viděl H4.Je divný že na tý fotce tady na foru máš černý ráfky a od ´99 se dělali stříbrný...tak co máš za rok??
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

jooo ty tam vůbec nemáš dráty..... :idea:
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

hace píše:jooo ty tam vůbec nemáš dráty..... :idea:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mi ňák vystřílely... :mrgreen: :lol: :lol:
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

hace píše:
traxxas píše:
hace píše:Nevíte jestli se na freewindu zapínaj světla přes relátko nebo jenom přes ten vypínač...chci tam dát silnější H4 a nechci odkouřit vypínač.
hele ty tam máš H4???? no vlastně nevím jak to bylo u starších typů a tudíž parabol, ale já tam rozhodně H4 neměl.... :mrgreen:

No já vim že od roku 2000 tam dělaj ty jiný masky i s lampou....rozebraný to moje světlo sem ještě neměl,ale zkrz sklo sem viděl H4.Je divný že na tý fotce tady na foru máš černý ráfky a od ´99 se dělali stříbrný...tak co máš za rok??
čovečéé píšou, že 2005....tak nevím, asi to tak bude... :lol:
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

čovečéé píšou, že 2005....tak nevím, asi to tak bude... :lol:[/quote]

Prvná registrace ve 2005????Protože ve 2004 je přestali dělat a začly vyrábět ty V-storm
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

hace píše:čovečéé píšou, že 2005....tak nevím, asi to tak bude... :lol:
Prvná registrace ve 2005????Protože ve 2004 je přestali dělat a začly vyrábět ty V-storm[/quote]
tak fakt nevím na čem jsem ...sranda nebo vážně....... :oops: :(
PS: jo a V-Strom 650 se začly dělat 2003 A LITRY 2000....
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

Tak to čumim o 650 sem čet že ve 2004 a o litrech sem myslel že taky,no tak nic.Třeba ten kdo to psal taky moc nevěděl...
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

hace píše:Tak to čumim o 650 sem čet že ve 2004 a o litrech sem myslel že taky,no tak nic.Třeba ten kdo to psal taky moc nevěděl...
hele koukni pořádně na ten obrázek-je to V strom (viz galerie traxxas)..... :lol: asi tak... :mrgreen: freewa jsem měl před ním, tak proto tady plkám na tomhle foru.... :lol:
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

traxxas píše:
hace píše:Tak to čumim o 650 sem čet že ve 2004 a o litrech sem myslel že taky,no tak nic.Třeba ten kdo to psal taky moc nevěděl...
hele koukni pořádně na ten obrázek-je to V strom (viz galerie traxxas)..... :lol: asi tak... :mrgreen: freewa jsem měl před ním, tak proto tady plkám na tomhle foru.... :lol:
Je to moc malá fotka...a já si řikal že máš nějakou divnou nádrž :lol: tak nic
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od Household »

:D :D :D
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

jasně v pohodě-jak říkám koukni do galerie.... ;) když mi napíšeš, žes kouknul, tak to budu mít nos asi tak jak tady někdo psal-nevím-byl to někdo zo slovače.... :lol: ps: myslím to jako legraci.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Pokec

Příspěvek od Meldar »

Asi bych měl dát nějaký fotky do galerie.Jenže jsem bordelář a nevím kde je mám asi na jiném počítači myslím. :D
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

:mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

traxxas píše:jasně v pohodě-jak říkám koukni do galerie.... ;) když mi napíšeš, žes kouknul, tak to budu mít nos asi tak jak tady někdo psal-nevím-byl to někdo zo slovače.... :lol: ps: myslím to jako legraci.... :mrgreen:
rád bych se podíval,ale nevim kde to hledat....sry ale ještě se tu moc neorientuju na tom foru :shock:
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

hace píše:
traxxas píše:jasně v pohodě-jak říkám koukni do galerie.... ;) když mi napíšeš, žes kouknul, tak to budu mít nos asi tak jak tady někdo psal-nevím-byl to někdo zo slovače.... :lol: ps: myslím to jako legraci.... :mrgreen:
rád bych se podíval,ale nevim kde to hledat....sry ale ještě se tu moc neorientuju na tom foru :shock:
http://www.freewind.cz/forum a dole - galerie uživatelů.
Nebo přímo http://www.freewind.cz/forum/viewtopic.php?f=34&t=44
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Frostys

Příspěvek od vitas »

Sinner píše:
Vitouš píše:
DEEP píše:
Vitouš píše:Pod svíčkama se mě to taky špiní.Měl jsem podezření že mám povolené svíčky ale jsou ok.Přesný zdroj jsem nenašel.
Asi se u tebe na jare zastavim jak jsem slibil.Udelam ti ten starter a klido i tohle viko.Je to malina.Momentak mam od Tony.10-100Nm.Je to pohodicka kdyz to umis. ;) :D
To domluvíme.Už jsem varoval manželku že v rámci servisu mého Wětráka udělám pánskou jízdu.Mohli by chom přibrat jako kybice třeba Vitase a Sinnera. :lol:
Prosím já se hlááásím. Rád se něco teoreticky přiučím. :) 8-)
To musíme začít brzy ráno oservisovat motky, a pak vyhnat čerty z vejfuků. Samozřejmě souhlasím a těším se. 8-) ;) :lol:
Frostys

Re: Netěsnost motoru

Příspěvek od Frostys »

traxxas píše:Kluci až to budete sundávat a přetěsňovat, tak dosedací plochy-které to umožňují-zabrousit a zalapovat, starý fígl-stůl a tlusté sklo a jemný šmirgl.....stará vesta-všechny odlévané (i tlakově) díly ať už z litiny nebo z hliníku na motoru trpí teplem a stárnou a mění tvar a deformují se....a většinou jenom dekly, blok jako takový nebo jakékoliv "pořádné maso" drží tvar déle.... ;)
PS: sice nejsem punťa, ale trochu lepší pravopis a gramatika by vůbec neškodily, některé příspěvky jsou jakoby je psal cizinec a nebudu uvádět jeho národnost a i ten by to možná napsal lépe....týká se to FROSTYSE..... :roll:



Aha tak to pardon velký pane :geek: ...nemužu za to že mám papíry na hlavu a neumím psát :evil: ......raděj sem teda psát vůbec nebudu :?
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Netěsnost motoru

Příspěvek od Sinner »

Frostys píše:...raděj sem teda psát vůbec nebudu :?...
Klid, 8-) já to mám taky pořád samou hrubici :oops: , někdy je i vidím :P :roll:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
traxxas

Re: Netěsnost motoru

Příspěvek od traxxas »

Frostys píše:
traxxas píše:Kluci až to budete sundávat a přetěsňovat, tak dosedací plochy-které to umožňují-zabrousit a zalapovat, starý fígl-stůl a tlusté sklo a jemný šmirgl.....stará vesta-všechny odlévané (i tlakově) díly ať už z litiny nebo z hliníku na motoru trpí teplem a stárnou a mění tvar a deformují se....a většinou jenom dekly, blok jako takový nebo jakékoliv "pořádné maso" drží tvar déle.... ;)
PS: sice nejsem punťa, ale trochu lepší pravopis a gramatika by vůbec neškodily, některé příspěvky jsou jakoby je psal cizinec a nebudu uvádět jeho národnost a i ten by to možná napsal lépe....týká se to FROSTYSE..... :roll:



Aha tak to pardon velký pane :geek: ...nemužu za to že mám papíry na hlavu a neumím psát :evil: ......raděj sem teda psát vůbec nebudu :?
... :mrgreen: OK :mrgreen: koukám, že tenhle příspěvek je už docela v pořádku :mrgreen: (po lingvistické stránce -no vida, že to jde, že by ta čeština nebyla až tak složitá..?) a pokud někdo neumí mateřštinu, tak je to smutný (jde o základní slušnost vzhledem ke spoustě lidí , co to čtou)..... :mrgreen: ale s tím psaním sem...jak chceš... :mrgreen: ..tož to každého věc a kdo je urážlivý, tak to se nedá nic dělat... :mrgreen:Ono se to dalo napsat ještě daleko hruběji..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale komu není zhůry dáno tomu není pomoci a pokud se "někdo" kvůli úplně základní věci-slušnému pravopisu -čertí-tak ten si za to může sám..!!!... :mrgreen: :mrgreen: Nejsem žádný velký pán, ale v tomto případě si připadám díky tobě, že vlastně ANO...

PS: tady nejde o to tebe vystrčit z nějakého povídání na tomhle foru, .....
už mi to začíná připadat jak diskuse na motorkářích cz.....
martin

Re: Netěsnost motoru

Příspěvek od martin »

Asi jde jen o to trochu se na to psaní soustředit. Mám tu naší češtinu docela rád, a jak někdo píše s hrubicema, tak se moje mysl soustředí na ně víc než na smysl toho příspěvku.
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Netěsnost motoru

Příspěvek od DEEP »

ja na to pecu na nejaky ty hrubky.Hlavne ze vite o cem je rec.
Co treba mezi oknama?Ha.
Co je stary,to je dobry ...
Odpovědět