Obuv moto.

Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Household »

Tak konečne som zúžil výber na:

http://www.bbmoto.sk/tovar/1677-GT#images

Máte s touto čižmou niekto skúsenosti ?
alebo aspoň zo značkou Forma ?
Přílohy
Forma GT
Forma GT
GT_zoom.jpg (39.83 KiB) Zobrazeno 15430 x
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Obuv moto.

Příspěvek od martinbrejcha »

pěkný botky, mně se teda líbí.
Ale jak píše Šimi, gumácký kanady za pár kaček zvládnou nasucho i tohle 8-)
Přílohy
DSCF3074.jpg
DSCF3074.jpg (396.05 KiB) Zobrazeno 15402 x
Uživatelský avatar
Chozze1
Motorkář
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 29. črc 2010 12:06:45
Bydliště: Příkazy

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Chozze1 »

Tyto Formy GT wp mám. Jsem spokojený.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Obuv moto.

Příspěvek od LiborZ »

martinbrejcha píše:pěkný botky, mně se teda líbí.
Ale jak píše Šimi, gumácký kanady za pár kaček zvládnou nasucho i tohle 8-)
Snad je začnu shánět :D Z vojny jsem už pár pátků doma, takže nevíte někdo, kde jsou k sehnání?
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Sinner »

Používám užod začátku co jsem začal jezdit tady ty boty prabos 2000, to nosí u armády nyní, ješte mi do nich nikdy nenateklo a to jsem v nich jel ve chcancích naprosto neskutečnejch. Jen se o ne slušně starat.
S 80621.jpg
S 80621.jpg (18.41 KiB) Zobrazeno 15361 x
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Obuv moto.

Příspěvek od kanko00 »

Ahoj Jozef. Tieto boty mam ja a uplna spokojnost: http://www.bbmoto.sk/tovar/493-GT_2#images
A este jeden: http://www.motoarena.sk/detail-produktu ... a-gt2/4462
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od DEEP »

Sinner píše:Používám užod začátku co jsem začal jezdit tady ty boty prabos 2000, to nosí u armády nyní, ješte mi do nich nikdy nenateklo a to jsem v nich jel ve chcancích naprosto neskutečnejch. Jen se o ne slušně starat.
S 80621.jpg

Ty voe to jsou Kanady vz.95
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od DEEP »

Cus ja mam tyhle holiny.Uz je mam asi tak 10 let a na pohodu.Patlam je vojenskym kremem co jsem si dotahl z vojny v 1996.A ted jsou stale jako backurky.Uz sice Freewa nevlastnim mam nahace.Chtel jsem si koupit normalni botky.Ale jak mile jsem do nich hupnul.jsem se zhrozil.O 15 cm kratsi a samy plast No krusky.Tyhle boty jsou super.Dokad budou drzet tak si je nacham.

http://www.moto-rychle.cz/moto-boty-sty ... cerne.html

Tohle je novy model.Ja mam jeste stary bez zbytecnych napisu proto se taky jeste hodi na toho nahace.SUPER.
Přílohy
duna(1) (Medium).jpg
duna(1) (Medium).jpg (36.28 KiB) Zobrazeno 15291 x
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Sinner »

DEEP píše:
Sinner píše:Používám užod začátku co jsem začal jezdit tady ty boty prabos 2000, to nosí u armády nyní, ješte mi do nich nikdy nenateklo a to jsem v nich jel ve chcancích naprosto neskutečnejch. Jen se o ne slušně starat.
S 80621.jpg

Ty voe to jsou Kanady vz.95
Nenené, vzor 95 má trochu jiné prošití a jinou podrážku, ale jsou si hodně podobný. 8-)
Já myslím že je to tak že vpodstatě stejnou botu dodávají armádě dvě různé firmy. Ale o to asi v našem případě nejde. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Obuv moto.

Příspěvek od martinbrejcha »

Chlapi, chalani, zhruba před 14-ti dny jsem jezdil s kámošem endurákem ( Sinner zná Toma Elefanta ) a ten mi ukazoval nohu po střenutí s automobilistou, kterej mu nedal přednost a trefil ho zboku přímo na nohu ve stupačce :o . No nemít krosovu botu, tak si asi poleží hodně dlouho v nemocnici, minimálně. Takhle měl i po týdnu nohu jak konev. Takže kvalitní botu nenahradí kanada...........Po týhle zkušenosti, neřešit prachy, kupuju krosový boty ihned :!: Snad nebudu mít podobnou zkušenost, tfuj !!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Sinner »

martinbrejcha píše: Takže kvalitní botu nenahradí kanada.........
No jo jenže se v krosovejch se nedá chodit. Taky je nikam nenacpeš když se přezuješ a chceš jít kousek od motorky pěšky. Já taky vím že kanady nejsou asi uplně ideální :lol: ale nějaké riziko asi podstupujeme všichni, někdo nemá páteřák, jinej slušný rukavice, další špatnej škopek. Je toho hodně. Stojí to spoustu peněz, tudíž každý máme nějaké priority a něco trochu flákáme. :oops: Hodně v tom také hraje roli náhoda když člověk třeba narazí na nějaký výprodej za slušnou cenu. Nebo mu něco někdo přenechá že něco koupil a nesedlo mu to a tak pod. Mě holt zatím musí kanady stačit. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Zeusik »

Sinner píše:
martinbrejcha píše: Takže kvalitní botu nenahradí kanada.........
No jo jenže se v krosovejch se nedá chodit. Taky je nikam nenacpeš když se přezuješ a chceš jít kousek od motorky pěšky. Já taky vím že kanady nejsou asi uplně ideální :lol: ale nějaké riziko asi podstupujeme všichni, někdo nemá páteřák, jinej slušný rukavice, další špatnej škopek. Je toho hodně. Stojí to spoustu peněz, tudíž každý máme nějaké priority a něco trochu flákáme. :oops: Hodně v tom také hraje roli náhoda když člověk třeba narazí na nějaký výprodej za slušnou cenu. Nebo mu něco někdo přenechá že něco koupil a nesedlo mu to a tak pod. Mě holt zatím musí kanady stačit. 8-)

:D :D jjj nevybereš si to by sis musel dat ještě erbek dopředu a dozadu co kdyby tě někdo žduchl zezadu a nebo ty někoho :lol: :lol: vše se okaučovat bezpečně neda ale dobre boty občas pomohou alespon před odřenim kuže z kotniku až na kost :D vlastni zkušenost
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Rimmerak »

Mám tyhle http://www.eshop-moto.cz/detail/boty/ce ... motoboty-/ a jsem zatím spokojený :-) Pohodlný a za slušnou cenu. Ty Forma Sahara jsem měl objednaný, ale dodání bylo za měsíc, tak sem vzal tyhle.

Předchozí boty ISX Road II za skoro 4000kč se mi po roce rozpadli a dostal jsem zpět peníze, že jsou neopravitelný a už je nemají.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Obuv moto.

Příspěvek od LiborZ »

Dnes jsem se zajel podívat do Brna na policejní ochranku Moto GP. Kluci byli na výjezdech z města v plném nasezení. Projet bez lustracece nebylo nic snadného, ale minimálně jednomu motorkáři se to povedlo :D
Můj původní cíl bylo vyzkoušet si nový model helmy Airoh, která nakonec stejně jako řada jiných nesedla na mou zřejmě nekonfenkční hlavu :( Co ale sedlo byly boty. Takže jsem si udělal radost a vyměnil svou zhruba třicetiletou obuv za nový model, který doufám vydrží aspoň stejně dlouho :P
Jsou lehké, pohodlné a nemají problém vejít se pod řadïčku. Prostě mně na noze sedí. Jaká bude výdrž ukáže až čas.
Přílohy
Delta RS.jpg
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Sinner »

LiborZ píše:Dnes jsem se zajel podívat do Brna na policejní ochranku Moto GP. Kluci byli na výjezdech z města v plném nasezení. Projet bez lustracece nebylo nic snadného, ale minimálně jednomu motorkáři se to povedlo :D
Můj původní cíl bylo vyzkoušet si nový model helmy Airoh, která nakonec stejně jako řada jiných nesedla na mou zřejmě nekonfenkční hlavu :( Co ale sedlo byly boty. Takže jsem si udělal radost a vyměnil svou zhruba třicetiletou obuv za nový model, který doufám vydrží aspoň stejně dlouho :P
Jsou lehké, pohodlné a nemají problém vejít se pod řadïčku. Prostě mně na noze sedí. Jaká bude výdrž ukáže až čas.
Pěkný capáčky. :)
Se zipem?
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Obuv moto.

Příspěvek od LiborZ »

Pěkný capáčky. :)
Se zipem?[/quote]

Na netu sice mají napsáno, že zip je (http://www.paolopraha.cz/shop/ram1.php? ... kateg1=158), ale to se jim vloudila nějaká chybička. Ve skutečnosti mají jenom přesku a suchý zip. Původně jsem "sucháč" nechtěl, ale tady je ho bohatě, neodchlipuje se a umožňuje poměrně velký rozsah zapínání. Někdy strkám nohavice do bot, aby neplandaly a u těchto není žádný problém. U bot s normálním zipem se s průměrem "díry na nohu" :) moc kouzlit nedá.
Přílohy
sucháč.jpg
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od hroch »

jezdím 5 rokem a 100 procent spokojenost ,po povoleni hornich presek se v nich chodí krasne vyskouseno asi cca 3 km.
Přílohy
5 let a naprosto bez zavad
5 let a naprosto bez zavad
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od yuri13 »

A co tyhle? Moje boty začínají přicházet o podrážku, takže už za ně hledám náhradu..
tisiz-500x500.jpg
http://www.army-store.net/obleceni/takt ... model-2263

Bates jsou taky armádní boty a tenhle model má na boku zip, takže se budou pohodlně zouvat.. :ugeek:
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od hroch »

chce to aby meli pogumovanou nebo zesílenou tu část kterou řadíš jinak dostávají botky na prdel
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Twin
Big motorkář
Příspěvky: 225
Registrován: úte 27. zář 2011 17:17:44

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Twin »

yuri13 píše: Bates jsou taky armádní boty a tenhle model má na boku zip, takže se budou pohodlně zouvat.. :ugeek:
Já bych do toho nešel právě kvůli tomu zipu. Je to první věc která se ti na nich rozbije a navíc nevěřím v jeho nepromokavost.
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od yuri13 »

Obuv, kterou nosí NAVY Seals si myslím, že to dá.. V katalogu BC je taková stručná historie firmy, která je vyrábí a i BC je na motorku doporučuje.. Podle výrobce je svrchní materiál otěruvzdorný, takže by řadičku vydržet měl.. Co se nepromokavosti týče, tak ten zip bude asi takový Achilova pata, ale těžko říct, podle mě to musí u takovýchhle bot mít vychytané..

Zde něco informací:
http://www.batesfootwear.com/US/en
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od Sinner »

Já jezdil v českých Praborech 2000 a bylo to v poho. Pořád jsem mazal a nikdy, ani za celodenního deště nepustily vodu. Jedinej problém je že tím mazáním jsem z nich udělal bačkůrky měkounkaté, a trohchu vadily tkaničky. Jinak v poho. Prostě myslím že asi to není ideál, ale pořád lepší než tenisky, či nebo něco podobného. :) ať slouží.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Obuv moto.

Příspěvek od kanko00 »

Taketo boty nemaju ziadnu ochranu potrebnu pre motoobuv...
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv moto.

Příspěvek od yuri13 »

kanko00 píše:Taketo boty nemaju ziadnu ochranu potrebnu pre motoobuv...
To bych tedy netvrdil.. Kotník zpevní, proti prodření jsou odolné taky, tak proč ne?
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Odpovědět