Predny tlmic

Odpovědět
palci

Predny tlmic

Příspěvek od palci »

Ahojte potreboval by som poradit. Vymenil som gufera na prednej vidlici lebo jedno pretekalo, pomohlo to tak na týždeň potom to zacalo znovu. Neviem co stym. Dakujem
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Predny tlmic

Příspěvek od Rimmerak »

Nemáš tam hodně oleje?
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
palci

Re: Predny tlmic

Příspěvek od palci »

No do oboch som dal rovnake mnozstvo ale je pravda ze som to presne nemeral. A nemoze to byt tými vymedzovacimi krúžkami?
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Predny tlmic

Příspěvek od Rimmerak »

Dá se vyměnit olej bez demontáže tlumičů z motorky? => Výpustní šroub, nebo prostě vysát horem hadičkou?
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
palci

Re: Predny tlmic

Příspěvek od palci »

ahojte rozobral som prednu vydlu a chcem sa spytat ci stym niekto nema skusenosti ake rozmery maju mat tie puzdra,vlosky a sklz tlmicov. Dakujem za rady.
Uživatelský avatar
Chozze1
Motorkář
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 29. črc 2010 12:06:45
Bydliště: Příkazy

Re: Predny tlmic

Příspěvek od Chozze1 »

Tak, dnes jsem zjistil, že mi teče jedna noha na přední vidlici. Bude stačit, když vyměním jen gufero nebo budu muset udělat repasi celé vidle? Jo a ještě dotaz, pokud bude potřeba udělat repas vidle, je vidle stejná DR 650SE?? Na tuto jsem viděl na netu díly pro repasi. Dík za info.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Predny tlmic

Příspěvek od Sinner »

Chozze1 píše:Tak, dnes jsem zjistil, že mi teče jedna noha na přední vidlici. Bude stačit, když vyměním jen gufero nebo budu muset udělat repasi celé vidle? Jo a ještě dotaz, pokud bude potřeba udělat repas vidle, je vidle stejná DR 650SE?? Na tuto jsem viděl na netu díly pro repasi. Dík za info.
Pokud není poškrábaná nebo s ďubkami od kamínků měli by stačit gufera, obvykle jsou jen ztvrdlé a už prostě netěsní.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Honzejk
Big motorkář
Příspěvky: 131
Registrován: pát 05. lis 2010 11:10:35
Bydliště: Vsetín

Re: Predny tlmic

Příspěvek od Honzejk »

Tak tak -... "pokud není poškrábaná nebo s ďubkami od kamínků měli by stačit gufera" prodávají se v páru. Mi jí dělaly před týdnem a chodí jak hodinky. nový olej dělá svoje :)).
Klavně pokud má moto ve studené garáži jako já.. a stlačí vilici dolů.... tak si (sesere) i nové guferka a může měniz zas :(((
Free Wind
Uživatelský avatar
Chozze1
Motorkář
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 29. črc 2010 12:06:45
Bydliště: Příkazy

Re: Predny tlmic

Příspěvek od Chozze1 »

Tak to bude potřeba vyměnit asi jen ty gufera. Jel jsem na moto asi 30 km a to asi 4x za sebou v mrazu. Bylo kolem -5°C - -7°C. To víte, do práce se člověk dostat musí, když manželka potřebuje auto. Jinak mám tento rok najeto necelých 500km.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Predny tlmic

Příspěvek od Sinner »

Chozze1 píše: Bylo kolem -5°C - -7°C.
Bych bejt motorkou, ani neškyt. :lol: Šel bys pěšky. ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
míla3
Příspěvky: 46
Registrován: stř 01. říj 2008 19:46:32
Bydliště: Třemošná

Re: Predny tlmic

Příspěvek od míla3 »

Zdravím! Teče mi olej nahoře z vidlic. Musím koupit jen gufera, nebo ještě nějaké stírací kroužky?
Díky.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Predny tlmic

Příspěvek od Sinner »

Koukni do microfishe zda tam něco takového je, případně co na to Deep.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
07kaka

Re: Predny tlmic

Příspěvek od 07kaka »

prodám pravý tlmič není nový, no v super stavu. Bourala jsem a musela jsem koupit obě, no pravou stranu nepotrebuju, tak prodávam.
Odpovědět