Moje moto

Odpovědět
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Moje moto

Příspěvek od tlapik03 »

Zdravím všechny příznivce Freewind, posílám několik fotek, jak jsem slíbil. Na mém příkladu je názorně vidět využití všech Vašich rad a návodů (oprava světla, výroba stojanu) takže tímto všem děkuji, je to převážně Vaše zásluha. :D
Přílohy
P2110180.JPG
P2110180.JPG (77.15 KiB) Zobrazeno 10874 x
P2110175.JPG
P2110175.JPG (98.69 KiB) Zobrazeno 10874 x
P2110177.JPG
P2110177.JPG (105.28 KiB) Zobrazeno 10873 x
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Moje moto

Příspěvek od jahodak »

pěkná :P
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Moje moto

Příspěvek od kanko00 »

Vitaj medzi nami new freewindak.
Pekny freewind A zavidim Ti to plexi - take potrebujem...
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Moje moto

Příspěvek od Plukovník »

Pěkná pěkná ;) ;)
Tak hodně štˇastnejch km a užívej si to :mrgreen:
Těším se na projížďku
Čau kámo
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje moto

Příspěvek od Sinner »

Čaves, nejel si s ní náhodou tuším ve čtvrtek nebo v pátek 14:48 to vím přesně, po Barrandovské estakádě? V případě že ano tak máš asi bílo-červenou přilbu takovou strakatou a textilní bundu.
Jinak mašina vypadá slušně. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: Moje moto

Příspěvek od tlapik03 »

Díky kamarádi za slova chvály, ale jak jsem se již zmínil je to zásluha téhle diskuze a hlavně stálých členů, kteří posílají rady a plány jak na to. Pro Kanko00: s tím plexi to zase není až taková sláva, nevím jestli je lepší, kdy mi vítr narážel do ramen, nebo teď s novým plexi, když naráží do helmy??? Asi to budu muset ještě nějak vychytat. Když budete mít někdo dobrou radu, tak sem s ní. Protože nevím jak se děkuje zadem, děkuji předem. Ještě vzkaz pro Sinnera letos jsem stále nevyrazil, navíc mám koženou bundu (to víš, nejlepší je kožená) a černou helmu.
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje moto

Příspěvek od Zeusik »

pěkna tu už sem snad viděl :D nesedlala ji holčina?
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: Moje moto

Příspěvek od tlapik03 »

Nevím, jestli je to možné i když.... Moto pochází z Německa a dalo mi docela fušku ji přihlásit a hlavně to stálo dost peněz. Dělali s tím děsný sraní, jen proto, že se tu neprodávala, musela to schválit Dekra. Nakonec vše dobře dopadlo, naštěstí.
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Moje moto

Příspěvek od Plukovník »

Cau Tlapíku
tak hele vyšší plexi jsem nenašel, a vzhledem k tomu že freew má předek poměrně nízko tak foukat bude....
Já jsem koupil včetně tzv. - deflektoru, ale ještě jsem to nevyzkoušel, můžeš to pak na projíždce posoudit ...zda to pomohlo
Není to moc levný, a předchozí majitel to okomentoval že to stojí za ho....respektive že SUZUKI kecá, když píše ---že to nahradí až 30 cm plexi...
Pravda,že mi to dost kluků doporučilo. poněvadž mám skoro 2 metry....no ale na endurech co jsem zkoušel na mě fouká....jsem velkej a neforemnej :lol:
Tak osobně si myslím ,že to ten vítr posune vejš- a teď půjde o to -jak je kdo z nás velkej... :twisted:
Zatím ahoj - jak to projedu dám vědět :ugeek:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Moje moto

Příspěvek od kanko00 »

Mam najnizsie plexi na moto. Mam ca 186 cm a vietor mi prudi presne na ramena a krk = hluk v prilbe.
Stredne plexi a najvyssie turisticke su nestastne v tom, ze cca od 120 km/h vyssie robia turbulencie.
Tvoje plexi je idealne s malym deflektorom. Vzduch by mal ist nad prilbu bez turbulencii.

Kde si kupoval to plexi?
Hram sa doma teraz s vyrobou plexi podla navodu tu na stranke od StevoSK, ale nejak sa nedari....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Moje moto

Příspěvek od kanko00 »

kanko00 píše:Mam najnizsie plexi na moto. Mam ca 186 cm a vietor mi prudi presne na ramena a krk = hluk v prilbe.
Stredne plexi a najvyssie turisticke su nestastne v tom, ze cca od 120 km/h vyssie robia turbulencie.
Tvoje plexi je idealne s malym deflektorom. Vzduch by mal ist nad prilbu bez turbulencii.

Kde si kupoval to plexi?
Hram sa doma teraz s vyrobou plexi podla navodu tu na stranke od StefoSK, ale nejak sa nedari....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: Moje moto

Příspěvek od tlapik03 »

Tohle plexi je ze Zboží.cz lze vybrat i barvu. Jenže od 110 mi to pěkně lomcuje s helmou a to měřím jen 180cm. No uvidím co se s tím dá ještě dělat.
Uživatelský avatar
TommyMe
Motorkář
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 04. lis 2010 19:45:19

Re: Moje moto

Příspěvek od TommyMe »

Ta nalepka v predu S Suzuki tam uz byla nebo tos daval sam? Vypada pekne. asi budu shanet .)

dik za odpoved
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Moje moto

Příspěvek od šimi »

TommyMe píše:Ta nalepka v predu S Suzuki tam uz byla nebo tos daval sam? Vypada pekne. asi budu shanet .)

dik za odpoved
Já ji koupil tady :
http://www.autolepky.cz/suzuki-1.html
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: Moje moto

Příspěvek od tlapik03 »

šimi píše:
TommyMe píše:Ta nalepka v predu S Suzuki tam uz byla nebo tos daval sam? Vypada pekne. asi budu shanet .)

dik za odpoved
Já ji koupil tady :
http://www.autolepky.cz/suzuki-1.html
Vše co je nalepené na moto jsem koupil také přes autolepky. Udělají cokoliv co si jen budeš přát, stačí nakreslit a poslat jim vzor.
Odpovědět