Idiotů král

Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Idiotů král

Příspěvek od šimi »

Tohle téma mi ze starého fóra schází,už proto že sem musím napsat co jsem dnes vyvedl.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Idiotů král

Příspěvek od šimi »

Šel jsem dnes do garáže s cílem napojit nabíječku na baterii,ale předtím jsem chtěl motorku trochu vyleštit a nahodit motor aby se jen tak zahřál.A chtěl jsem ji jen tak krátce projet.Motorka mě v garáži stála přes měsíc.Po vytažení z garáže jsem ji začal startovat.Zdálo se že chytne hned,zabrblala a najednou zdechla.Zkoušel jsem ji nahodit ještě několikrát,ale motal jen startér a motor ani neškytnul.Říkám si nevadí,trochu ji opucuju a sem tam ji zkusím nahodit i kdybych měl vymlátit baterku;což se mi nakonec podařilo.Po vyčištění jsem ji dal do garáže s tím že ji napojím na nabíječku.Oddělám sedák a.......už jsem mlátil hlavou do zdi.Vidím že mám v sání hadr,který jsem tam na Vaši radu dal před čtrnácti dny...Baterka si trochu oddechla,takže po vyjmutí hadru motorka hned naskočila.Dneska jsem už radši na žádnou práci nesahal a šel jsem to náležitě zapít.Už asi stárnu nebo blbnu.........(nebo obojí).
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Idiotů král

Příspěvek od kuklic »

Přesně vím, o čem muvíš ;) . Tento rok na jaře jsem odzimoval Jawu 350, že se jako projedu. Namontoval jsem baterku, celou moto vyleštil a vyndal hadr z výfuků. Zapnul klíček, nacupoval benzín a šlápnu......no a nic. Tak jem to zkusil ještě asi 5x. Říkám no nic, asi jsem ji uchcal. Tak jsem ji roztlačoval asi 30 min- teklo ze mě jak z vola :x . Pak jsem si vzpomněl, že jsem vlastně ještě dával hadr do sání. Tak jsem ho vyndal a na první nakopnutí naskočila :) . Asi si budeme muset všechny zazimovávací úkony holt zapisovat :lol: :lol: .
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Idiotů král

Příspěvek od Meldar »

dobrý :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od Rimmerak »

Ještě že hadr nikam necpu :-D Moje děravá hlava by na to určitě zapoměla a upek bych startér.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od Sinner »

Já jsem "zaperlil" předevčírem v práci, ale napíšu o co se jedná až budu vědět jak to dopadne. Zatim mám lepáka jak sviňa. ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
traxxas

Re: Idiotů král

Příspěvek od traxxas »

Sinner píše:Já jsem "zaperlil" předevčírem v práci, ale napíšu o co se jedná až budu vědět jak to dopadne. Zatim mám lepáka jak sviňa. ;)
hele napííííš to hned, já su zvědav jak sfiňa..... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od hroch »

Sinner píše:Já jsem "zaperlil" předevčírem v práci, ale napíšu o co se jedná až budu vědět jak to dopadne. Zatim mám lepáka jak sviňa. ;)
ze by se spekl odpor r1 ar2 :D :D :D :D :D :lol: :lol:
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od Sinner »

hroch píše:
Sinner píše:Já jsem "zaperlil" předevčírem v práci, ale napíšu o co se jedná až budu vědět jak to dopadne. Zatim mám lepáka jak sviňa. ;)
ze by se spekl odpor r1 ar2 :D :D :D :D :D :lol: :lol:
No skoro, řek bych že ještě hůře. :(
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
traxxas

Re: Idiotů král

Příspěvek od traxxas »

Sinner píše:
hroch píše:
Sinner píše:Já jsem "zaperlil" předevčírem v práci, ale napíšu o co se jedná až budu vědět jak to dopadne. Zatim mám lepáka jak sviňa. ;)
ze by se spekl odpor r1 ar2 :D :D :D :D :D :lol: :lol:
No skoro, řek bych že ještě hůře. :(
Takže co???....protržený vzduchový filtr nebo jízda bez oleje...??? ...nic horšího už mě nenapadá.... :cry: ten filtr by nebylo takové neštěstí.. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od Sinner »

traxxas píše:
Sinner píše:
hroch píše:
Sinner píše:Já jsem "zaperlil" předevčírem v práci, ale napíšu o co se jedná až budu vědět jak to dopadne. Zatim mám lepáka jak sviňa. ;)
ze by se spekl odpor r1 ar2 :D :D :D :D :D :lol: :lol:
No skoro, řek bych že ještě hůře. :(
Takže co???....protržený vzduchový filtr nebo jízda bez oleje...??? ...nic horšího už mě nenapadá.... :cry: ten filtr by nebylo takové neštěstí.. :mrgreen:
Seš docela blízko, jen jde o autobus a ne o motorku, ale je to ještě horší než myslíš, fridex místo oleje v hydraulice. Konkrétně v hydrodynamickém retardéru. :roll:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
traxxas

Re: Idiotů král

Příspěvek od traxxas »

tak co je to hydrodynamický retardér vůbec netuším, ale bude to asi velkej průser.... :(
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Idiotů král

Příspěvek od kuklic »

V neděli jsem dával na Wětroně zpět plasty. Samozřejmě, že po 4 měsících jsem si už přesně nepamatoval, kam který šroubek patří :? . Trvalo mi to cca 6 hodin :evil: . Nakonec jsem zjistil, že mi zůstali asi 4 šrouby. A na větrný štítek nemůžu šrouby najít vůbec :evil: .
traxxas

Re: Idiotů král

Příspěvek od traxxas »

Hmm tak to je v p*deli, mám doma pár mašinek rozebranejch i 3 a víc let a už se ani nesnažím je složit...jak to nejni hned... :( Ani už mě to nějak netlačí-vyšly z mody.. :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od hace »

jo traxi našel sem v storma řachlýho na předek na motorkářích...kdyby si měl zájem o pár dílů ze zadu :lol:
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 04226.html
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Idiotů král

Příspěvek od kanko00 »

traxxas píše:Hmm tak to je v p*deli, mám doma pár mašinek rozebranejch i 3 a víc let a už se ani nesnažím je složit...jak to nejni hned... :( Ani už mě to nějak netlačí-vyšly z mody.. :mrgreen: :lol:

Ake to mas moto doma rozobrane?
Su kompletne?
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
traxxas

Re: Idiotů král

Příspěvek od traxxas »

Tak hoši, motorčičku žádnou, to není ta droboť o které jsem psal... :lol:
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Idiotů král

Příspěvek od kuklic »

Tak teď Vám hoši povím, jaký jsem pako. Natankoval jsem 8 litrů, no a jel jsem se projet s kámošema. Blbnul mi displej- chvíli šel normálně, jindy byla na rychloměru 0. No a když jsem chtěl změřit spotřebu podle denního počitadla, s údivem jsem zjistil, že jsem najel jen cca 120 km na 8 litrů. Což vychází spotřeba na cca 6,6 litrů/100 km. Což je asi tak o 2 litry více než normálně. Myslel jsem, že to bude olejem, kterým jsem napustil vzduchový filtr. Až dnes jsem si všiml, že když nejde rychloměr, tak neběží ani počítadlo km. :roll: :oops: :? Čili jsem na těch 8 litrů musel logicky najet víc. Konec.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od hroch »

kuklic píše:Tak teď Vám hoši povím, jaký jsem pako. Natankoval jsem 8 litrů, no a jel jsem se projet s kámošema. Blbnul mi displej- chvíli šel normálně, jindy byla na rychloměru 0. No a když jsem chtěl změřit spotřebu podle denního počitadla, s údivem jsem zjistil, že jsem najel jen cca 120 km na 8 litrů. Což vychází spotřeba na cca 6,6 litrů/100 km. Což je asi tak o 2 litry více než normálně. Myslel jsem, že to bude olejem, kterým jsem napustil vzduchový filtr. Až dnes jsem si všiml, že když nejde rychloměr, tak neběží ani počítadlo km. :roll: :oops: :? Čili jsem na těch 8 litrů musel logicky najet víc. Konec.
to uz tak bejva :D :D
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od Vitouš »

kuklic píše:Tak teď Vám hoši povím, jaký jsem pako. Natankoval jsem 8 litrů, no a jel jsem se projet s kámošema. Blbnul mi displej- chvíli šel normálně, jindy byla na rychloměru 0. No a když jsem chtěl změřit spotřebu podle denního počitadla, s údivem jsem zjistil, že jsem najel jen cca 120 km na 8 litrů. Což vychází spotřeba na cca 6,6 litrů/100 km. Což je asi tak o 2 litry více než normálně. Myslel jsem, že to bude olejem, kterým jsem napustil vzduchový filtr. Až dnes jsem si všiml, že když nejde rychloměr, tak neběží ani počítadlo km. :roll: :oops: :? Čili jsem na těch 8 litrů musel logicky najet víc. Konec.
Tak to se asi řadíš mezi nás co postihla porucha rychloměru.Asi tě opouští vrtulka snímače rychloměru.Naštěstí teď umíme tuto poruchu vyřešít za nějakejch 830,-kč oproti původních 3600,-kč.A nebo je to jen špatně ukostřenej displej ale tomu moc neveřím.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od Vitouš »

Teď koukám že jsem taky idiotů král protože jsem si nevšiml do jaké sekce odpovidám. :o :oops:
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od J-Fox »

Tak si tak jedu v Řecku na skůtru v kraťasech ve dvou. Mírná zatáčka 40km/h. Pamatuju si že mi to ustřelilo a pak už jen že se kutálím po silnici. Min. tak 3 vteřiny si vůbec nepamatuju. Pravotočivá zatáčka a skůtr sedřenej z levý strany!??? Zvednu se, zkouknu přítelkyni, pak odklidím moto z protisměru a následně zjišťuji že mi vůbec nic neni. Zato drahá polovička má sedřený koleno, což pak musím poslouchat zbylích 8 dní. V tý zatáčce byli v asfaltu nějaký oleštěný oblázky, dalo se tam klouzat jak když je namrznuto.
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od hroch »

no dobry hlavne ze vam nic neni "mimo to koleno" :lol: ja mam podobnou skusenost ale ja jel pomaleji takze jsem to ustal a pak se tam sel sklouznout v pantoflich.tak bacha na to kdo jede k mori ;)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Sepie
Motorkář
Příspěvky: 93
Registrován: stř 01. říj 2008 10:29:18

Re: Idiotů král

Příspěvek od Sepie »

Já nemusím jezdit ani daleko. Vracím se tak z práce domů, soused jede přede mnou autem a já se před barákem rovnou chci na cestě otočit, protože ještě pojedu pryč. A v tom velkém rejdu si hmátnu na přední brzdu a už ležím. A tak mě chvátá sbírat soused, mezitím děcka volají na přítele, že se mu válím a tak přibíhá taky. Navíc je u nás návštěva místní omladiny, takže jsem pobavila slušnou skupinu lidí a musím poslouchat poznámky, jestli si radši nechci pořídit skůtr apod.
Uživatelský avatar
sandman.21
Big motorkář
Příspěvky: 113
Registrován: ned 21. čer 2009 9:46:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od sandman.21 »

Sepie píše:Já nemusím jezdit ani daleko. Vracím se tak z práce domů, soused jede přede mnou autem a já se před barákem rovnou chci na cestě otočit, protože ještě pojedu pryč. A v tom velkém rejdu si hmátnu na přední brzdu a už ležím. A tak mě chvátá sbírat soused, mezitím děcka volají na přítele, že se mu válím a tak přibíhá taky. Navíc je u nás návštěva místní omladiny, takže jsem pobavila slušnou skupinu lidí a musím poslouchat poznámky, jestli si radši nechci pořídit skůtr apod.

Tak stát se může, to kamarád mi takhle v "mládí" pichnul fichtla do svodidel, když se otáčel na nově stavěné dálnici za naším, tak se otáčel a já mu říkám, hele při takových manévrech raději brzdi zadní brzdou, že když chytá po přední brzdě, tak automaticky přidá chce nechce plyn.... no jako bych mu dal návod. Otáčel se a chtěl přibrzdit předkem no a šup, plyn a už letěl do svodidel. Odnesly to přední vidle,ale komplet na výměnu, blatník zaraženej v žebrování hlavy válce atd...
Freewind r.v.1999, modro-stříbrná, najeto při koupi 42tis, teď 48 tis. , vyhřívaný hefty,kufr GIVI, pneu MITAS E08 :-)
Odpovědět