Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Zeusik »

Sepie píše:To snad ani nestojí za to, když z Hradce skoro za humny :-)
Zatím nic neslibuju, červen daleko, ale mohlo by to klapnout. Když tak se na poslední chvíli objevím se stanem nebo bez něj, však v tu dobu jsou už meze vyhřáté...

:lol: :lol: jj pro stan se najde vždycky nějaky flek :-))) aspoň bude někdo hlidat ty naše mazličky ;)
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od šimi »

šimi píše:Já se též hlásím,zatím sám.Třeba konečně ukecám mladou,mám to jen 130km. :mrgreen:
Chci přihlásit ještě Ondru a Renatu z Brna - na Freewindovi.Dneska mě to potvrdili.
Takže budeme celkem tři. ;)
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Redy
Big motorkář
Příspěvky: 117
Registrován: úte 12. kvě 2009 20:13:37
Bydliště: Pardubice

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Redy »

Jen informace, Standovi jsem to už volal, ale pro ostatní:
včera jsem se tam osobně stavil, počítají s náma, máme zamluvený celý kemp. Jelikož počasí zajišťuje jako vždy Zeusík, mělo by být pěkně. Budeme mít napuštěný bazén. Právě dělají novou podlahu ve společenské místnosti. K dispozici budeme mít ohniště nebo gril, jak budeme chtít. V pátek večere, v sobotu snídane a večeře a v neděli snídani. Ceny lidové. Za noc a osobu počítejte cca 100-120,- včetně motorky, kdo nebude mít spacák je možné půjčit za 20,- peřiny :) Vše najdete na jejich stránkách
http://chatyzatisi.webnode.cz/
trasu ještě dolaďujem s Banym i s programem, na to je ještě čas
v případě dotazů pište ;)
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od LiborZ »

Jak jsem se na to díval, tak čím víc tam toho člověk sní a vypije, tím víc ušetří na benzín :D :D :D
Uživatelský avatar
Honzejk
Big motorkář
Příspěvky: 131
Registrován: pát 05. lis 2010 11:10:35
Bydliště: Vsetín

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Honzejk »

Tož taky si tam zamlouvám taky jeden flek ;) Jen si budu muset doplnit lékárničku dle Valašské vyhlášky... + SLIVOVICE

Ta už zachránila životů....
Free Wind
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj sice je dost brzo, ale rád bych se zajel podívat a poznat Vás....
Volno si snad zařídím :?:
Strašně mooc se těším a doufám, že můžu nahlásit i kámoše s f 650.........není freewinďák ale benzín má v žíle.....
Jo a nikdo nepíše co se bude dít????
Zapaříme taky trochu????? :roll:
Takže před akcí to dám napřesno - už to mám v diáři.....
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Sinner »

Plukovník píše: že můžu nahlásit i kámoše s f 650.........
No ale oni mají vejfuck na druhé straně :lol: , myslím že klidně můžeš. Zapařit se určitě zapaří. A co se týká programu je dost volný. Nevím zda někdo organizuje vyjížďku. Ve Vrbně to dělala Sépie a náramně se to povedlo. Na minulém jsem chyběl :( .
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Zeusik »

Sinner píše:
Plukovník píše: že můžu nahlásit i kámoše s f 650.........
No ale oni mají vejfuck na druhé straně :lol: , myslím že klidně můžeš. Zapařit se určitě zapaří. A co se týká programu je dost volný. Nevím zda někdo organizuje vyjížďku. Ve Vrbně to dělala Sépie a náramně se to povedlo. Na minulém jsem chyběl :( .

Kámoše vem sebou :lol: že by nebyla dobra nálada a nezapařilo se no to myslím že se určitě nestane jak to znám :lol: :D .
Vyjiždku doladuje Bany (pro všechny kdo neví tak reflexní vestička na konci na minulém srazu) :) a program kam se podívat na co už je na světě jen se doladuje ale vše se včas dozvíte ;) ;)
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Vitouš »

Koukám že se všichni hlásíte takhle brzo.Tak já se taky hlásím ale asi budu moc přijed až v sobotu.Snad bude moc i Maikl.To ještě zjistím a písnu. :P
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od šimi »

Sinner píše:
Plukovník píše: že můžu nahlásit i kámoše s f 650.........
No ale oni mají vejfuck na druhé straně :lol: , myslím že klidně můžeš. Zapařit se určitě zapaří. A co se týká programu je dost volný. Nevím zda někdo organizuje vyjížďku. Ve Vrbně to dělala Sépie a náramně se to povedlo. Na minulém jsem chyběl :( .
Jak na minulém :twisted: :twisted: :twisted: :!: :?: Po tom Vrbně jich bylo víc :lol: :lol: :lol: .Nějak nás zanedbáváš Sinnere :lol: :lol: :lol: :!:
Jinak plukovníku,kámoše samozřejmě vezmi s sebou ;)
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Plukovník »

Tak to bude bezva pařba.... :lol:
Chápu že Fmá jinde vejfuk a je celý jiný.....ale kámoš teda moc rád pojede- a co je ještě lepší....hned jak se finančně vzpamatuje z rekonstrukce domova....rád by prodal F a zakoupil freewa... :!: .je to prostě jinej stoj :lol:
Takže program vznikne za pochodu- a voooo tooom to je ;)
Kurnik šopa ať už je normální počasí :?
už chci slyšet cvrlikat ptáky :mrgreen: ale hlavně ten můj úžasnej vejfuk :lol:
Vitouši ten se ti kurňa poved :twisted:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Vitouš »

Plukovník píše:Tak to bude bezva pařba.... :lol:
Chápu že Fmá jinde vejfuk a je celý jiný.....ale kámoš teda moc rád pojede- a co je ještě lepší....hned jak se finančně vzpamatuje z rekonstrukce domova....rád by prodal F a zakoupil freewa... :!: .je to prostě jinej stoj :lol:
Takže program vznikne za pochodu- a voooo tooom to je ;)
Kurnik šopa ať už je normální počasí :?
už chci slyšet cvrlikat ptáky :mrgreen: ale hlavně ten můj úžasnej vejfuk :lol:
Vitouši ten se ti kurňa poved :twisted:
A to kdy by jsi krom ptáků chtěl plašit i sousedy tak se dá vymontovat ta vnitřní koncovka (drží na jednom imbusu)a to je pak hlahol. :D Akorát bez koncovky to už neni homologovanej vejfuk.A pokud pojedeš na projíždku s kamarádama tak tě poženou na konec řady. :lol: :lol:I když Hace tady z fóra má stejnej vejfuk a jezdí bez koncovky a dá se to pár minut vydržet když jedeš za ním. ;) :P
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od vitas »

Také se hlásím na sraz příjezd upřesnim později.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od šimi »

Honzejk píše:Tož taky si tam zamlouvám taky jeden flek ;) Jen si budu muset doplnit lékárničku dle Valašské vyhlášky... + SLIVOVICE

Ta už zachránila životů....
Tož kámo,my moraváci s sebou máme slivovicu vždycky. :D Takže takových nás tam bude víc :lol: :lol: :lol: .
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od tlapik03 »

Zdravím všechny majitele Freewindů i jejich příznivce. Loni v létě jsem si také jednoho pořídil a myslím, (to se mi očas přihodí) že je už konečně ve stavu, kdy může mezi ostatní. Proto bych se také rád přihlásil na sraz. Zatím chci jen dvě místa, ale možná nakonec pojedu sám. S přítelkyní je to hezké, ale je to dvojnásobná útrata a poloviční zabava. Mějte se hezky ahoj. Tlapik. :geek:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od jahodak »

tlapik03 píše:Zdravím všechny majitele Freewindů i jejich příznivce. Loni v létě jsem si také jednoho pořídil a myslím, (to se mi očas přihodí) že je už konečně ve stavu, kdy může mezi ostatní. Proto bych se také rád přihlásil na sraz. Zatím chci jen dvě místa, ale možná nakonec pojedu sám. S přítelkyní je to hezké, ale je to dvojnásobná útrata a poloviční zabava. Mějte se hezky ahoj. Tlapik. :geek:
jo jo :D ;)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Vitouš »

tlapik03 píše:Zdravím všechny majitele Freewindů i jejich příznivce. Loni v létě jsem si také jednoho pořídil a myslím, (to se mi očas přihodí) že je už konečně ve stavu, kdy může mezi ostatní. Proto bych se také rád přihlásil na sraz. Zatím chci jen dvě místa, ale možná nakonec pojedu sám. S přítelkyní je to hezké, ale je to dvojnásobná útrata a poloviční zabava. Mějte se hezky ahoj. Tlapik. :geek:
Ahoj tak hoď nějaké fotky tvého krasavce na tvé vlákno (pokud jsi si ho už založil)ať ti ho můžem pochválit. :P
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od KOMETA »

Vitouš píše:Koukám že se všichni hlásíte takhle brzo.Tak já se taky hlásím ale asi budu moc přijed až v sobotu.Snad bude moc i Maikl.To ještě zjistím a písnu. :P
to jsi mě potěšil že dojedeš :D
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od tlapik03 »

Nějaké fotky určitě budou, jen musím ukecat přítelkyni, aby udělala nějaké foto. Hlavně se nelekejte, jsem už trochu v letech, za chvíli mi bude pade, ale cítím to úplně jinak. Teď zrovna řeším pořadí důležitosti: nemocné rybičky, zdravá přítelkyně, nebo Freewind se kterým se chodím mazlit do garáže. Škoda, že já už vím, kdo vyhraje. Raději to ale neříkám, "rybičky" by žárlily. Ahoj Jarda. :D
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Vitouš »

tlapik03 píše:Nějaké fotky určitě budou, jen musím ukecat přítelkyni, aby udělala nějaké foto. Hlavně se nelekejte, jsem už trochu v letech, za chvíli mi bude pade, ale cítím to úplně jinak. Teď zrovna řeším pořadí důležitosti: nemocné rybičky, zdravá přítelkyně, nebo Freewind se kterým se chodím mazlit do garáže. Škoda, že já už vím, kdo vyhraje. Raději to ale neříkám, "rybičky" by žárlily. Ahoj Jarda. :D
Věk neřeš.Já si troufám tvrdit že pozávodím ve svém věku tady většinu Freewinďáků.Mnozí se už o tom přesvědčili.(jinak děláš mě radost že mám nějakého soukmenovce i když na muj věk nemáš) :D
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od LiborZ »

Vitouš píše:
tlapik03 píše:Nějaké fotky určitě budou, jen musím ukecat přítelkyni, aby udělala nějaké foto. Hlavně se nelekejte, jsem už trochu v letech, za chvíli mi bude pade, ale cítím to úplně jinak. Teď zrovna řeším pořadí důležitosti: nemocné rybičky, zdravá přítelkyně, nebo Freewind se kterým se chodím mazlit do garáže. Škoda, že já už vím, kdo vyhraje. Raději to ale neříkám, "rybičky" by žárlily. Ahoj Jarda. :D
Věk neřeš.Já si troufám tvrdit že pozávodím ve svém věku tady většinu Freewinďáků.Mnozí se už o tom přesvědčili.(jinak děláš mě radost že mám nějakého soukmenovce i když na muj věk nemáš) :D
Těch soukmenovců je tady povíc :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Sinner »

LiborZ píše:
Vitouš píše:
tlapik03 píše:Nějaké fotky určitě budou, jen musím ukecat přítelkyni, aby udělala nějaké foto. Hlavně se nelekejte, jsem už trochu v letech, za chvíli mi bude pade, ale cítím to úplně jinak. Teď zrovna řeším pořadí důležitosti: nemocné rybičky, zdravá přítelkyně, nebo Freewind se kterým se chodím mazlit do garáže. Škoda, že já už vím, kdo vyhraje. Raději to ale neříkám, "rybičky" by žárlily. Ahoj Jarda. :D
Věk neřeš.Já si troufám tvrdit že pozávodím ve svém věku tady většinu Freewinďáků.Mnozí se už o tom přesvědčili.(jinak děláš mě radost že mám nějakého soukmenovce i když na muj věk nemáš) :D
Těch soukmenovců je tady povíc :lol: :lol: :lol:
No taky už nejsem žádnej zajíc. :lol:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Redy
Big motorkář
Příspěvky: 117
Registrován: úte 12. kvě 2009 20:13:37
Bydliště: Pardubice

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Redy »

Ono popravdě kdo z nás je :D Myslím, že na tohle se tu opravdu nehraje.... :) Ať už je hrzky, ta zima mě letos opravdu nebaví.
Uživatelský avatar
Martin G
Big motorkář
Příspěvky: 240
Registrován: stř 01. říj 2008 21:31:52

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Martin G »

V prvom rade chcem poďakovať ľudom ktorý organizujú ďalší Freewind zraz v ČR ktorého sa mienim zúčastniť aj tento rok.
Keďže som sa v minulosti zúčastnil posledných dvoch Free zrazov (Vrbno,Netolice) ktoré boli mimochodom super organizačne zvládnuté čoho výsledkom je záujem ostatných kamarátov z našej bandy zúčastniť sa zrazu v Pastvinách.
Takže podľa všetkého sa naša účasť pod mojim vedením rozšíri z troch účastníkov (Netolice)
na piatich až šiestich. :mrgreen:

oficiálne prihlasujem na zraz: ja Martin G - Freewind
Marek - Aprilia RSV 1000 mille
Marek 2 - Yamaha Fazer 600
Martin - Honda Hornet 600
Jano - Honda Fireblade
a možno pôjde aj braško Dušan - moto zatial nemá ale môže ísť na Jawe 250 :P
ps.chce kúpiť Versysa tak uvidíme ;)

ps. dúfam že budú za mnou s tými raketami stíhať :D
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Přihláška na sraz 2011 Pastviny

Příspěvek od Plukovník »

ps. dúfam že budú za mnou s tými raketami stíhať :D[/quote]
Ahoj Marťas
to jsi napsal vopravdu dobře... :lol: no holt vítr je vítr :mrgreen: jenom my ho máme v názvu :ugeek:
A bráškovi přeji, ať mu po tak dlouhý cestě neupadne prdel z tý Jawičky.... ;) alespoň se spousta kluků vrátí na začátky jak uviděj JAWU.... :idea: mno alespoň já určitě...
A pokud to zmákne na na té Kawě....se Vitouš "posere" :lol: že má konkurenci :lol: :lol: :lol:
Hlavně štastnou cestu
A těším se ...a za nás všechny ....kurva :oops: ať už je to jaro..... :lol:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Odpovědět