Stará známá mašina-nový parťák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj všichni motorkáři.
Po 10 letech čekání jsem se zase dostal na 2 kola :lol:
Od 15 jsem asi jako všichni drtil fichtla a jiné kousky od JAWY a ČZ :oops:
Asi v 25 jsem to ukončil yamahou xt
A nyni se mohu konečně :roll: rád přihlásit do klubu Suzuki Freewind
Šetřil jsem co to šlo ( což jde s rodinou a barákem pomalu), a moje slintání jsem zakončil koupí freewa od Jiříka Z. kterej ji nedávno, jak píše adoptoval od Vitouše.Aby se potvrdilo že jsou chlapy spíše jak děcka - tak jsem ji koupil 28 .12.2010....prostě vánoce..
Tak doufám ,že mě vezmete do party - natož Vitouš :?: , a budu se moct účastnit projížděk a srazíků....na což jsem se těšil jak malej jarda.....i když asi nebudu k mání pokaždé-jelikož se musím také věnovat manželce a synkovi.
Posílám tímto pozdrav Jiříkovi do Hrádku a také původnímu majiteli Vitoušovi a děkuji za jejich pečování a lásku co věnovali motorce.....
Všem co jsou v okolí Praha, Prahy Západ....prostě bydlím na Řitce což je 25 km od Prahy a posílám nabídku na projížďky...
Nebudem sami - kámoš co mi pomahal vybírat ma bawo f 650 takže budem jezdit alespoň min ve 2 :mrgreen:
No nebudu to protahovat-i když venku je 3 prdele sněhu a asi taky čekáte na pořádný jaro...
Tak připojuji fotky mojeho miláčka.....
Podotýkám ,že jsem zatím stihl pouze uvítací leštící proceduru..... :P
No a jelikož je vymazlená podle mejch představ tak hurá na silnice Kamarádi
Přílohy
Suzuki.jpg
Suzuki.jpg (24.46 KiB) Zobrazeno 18040 x
převoz.jpg
převoz.jpg (23.82 KiB) Zobrazeno 18044 x
PC280298.jpg
PC280298.jpg (23.38 KiB) Zobrazeno 18043 x
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od kanko00 »

Tak Ti posielam prve uvitanie zo slovenskej casti tohoto fora! :-)
Gratulujem k dobrej motorke, co Freewind urcite je. A Ty si kupil dobreho.....
p.s.: Stretnutia freewindakov, su take nezazivne, abstinentov plne stretnutia, kde sa pri vyjazde jazdi tak 40-50 km/h a ani stvorku nezaradis... :lol: 8-) :lol:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Zeusik »

tak vítej no krasnej stroj ten tu dostane jedině pochvalu :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Vitouš »

Tak tě taky vítám a doufám že s mou bývalou milenkou budeš spokojenej. ;) A snad se potkáme častěji než když ji měl v držení Jirka.(To bylo asi jen 2x)Jinak já jsem z Prahy a i když mám motorku na chalupě na Litoměřicku tak je to pořád v rozumným okruhu tak si můžem někdy vyjet.Máme tady v dosahu další parťáky jako je třeba Vitas,Sinner,Fox,Maikl (ten má mimochodem f 650),Hroch,Zeusík atd.Jinak máš pravdu s tím vymazlením wětráčka.Opravdu jsem se s ním mazlil a taky ho vymazlil k obrazu svému a pokud by měl o pár koníků navíc tak bych ho neprodával. :o Už aby bylo jaro. :(
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Zeusik »

ale koukam jak převažel v tranzitu aby nahodou nenachladl :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

Zeusik píše:ale koukam jak převažel v tranzitu aby nahodou nenachladl :lol: :lol:
jj musel jsem to doma hned nastartovat - tak ať se motor nezakucká :lol:
protože ten zvuk mě úplně rozsekal :mrgreen:
mno a popravdě - vozejk nemám- a jako stavař je tranzit moje pravá ruka....taky si Zeusíku všimni jak jsem kola zajistil obrubníkama :lol:
Jo poradit si musíš v každý situaci :ugeek:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

kanko00 píše:Tak Ti posielam prve uvitanie zo slovenskej casti tohoto fora! :-)
Gratulujem k dobrej motorke, co Freewind urcite je. A Ty si kupil dobreho.....
p.s.: Stretnutia freewindakov, su take nezazivne, abstinentov plne stretnutia, kde sa pri vyjazde jazdi tak 40-50 km/h a ani stvorku nezaradis... :lol: 8-) :lol:
Díky za uvítání.... 8-)
Na srazu to probereme osobně :roll:
Jo a Jiřík Z- silnější to je -ale enduro to není ...jasný princi ...že by to byla popelka... :lol:
Já už vím, ale nechám tuto pěknou informaci samotnému Jiříkovi :mrgreen:
Ačkoliv to že prodal je hanba :cry: :lol: :lol: :lol: sranda prostě se zamiloval do jiný :o :o
Jenže já jsem nadšenej :lol:
Neboj - pomazlil se s ní naposled a chtěl :!: a prodal :!: :!: pouze do dobrých rukou :P
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Vitouš »

Plukovník píše:
kanko00 píše:Tak Ti posielam prve uvitanie zo slovenskej casti tohoto fora! :-)
Gratulujem k dobrej motorke, co Freewind urcite je. A Ty si kupil dobreho.....
p.s.: Stretnutia freewindakov, su take nezazivne, abstinentov plne stretnutia, kde sa pri vyjazde jazdi tak 40-50 km/h a ani stvorku nezaradis... :lol: 8-) :lol:
Díky za uvítání.... 8-)
Na srazu to probereme osobně :roll:
Jo a Jiřík Z- silnější to je -ale enduro to není ...jasný princi ...že by to byla popelka... :lol:
Já už vím, ale nechám tuto pěknou informaci samotnému Jiříkovi :mrgreen:
Ačkoliv to že prodal je hanba :cry: :lol: :lol: :lol: sranda prostě se zamiloval do jiný :o :o
Jenže já jsem nadšenej :lol:
Neboj - pomazlil se s ní naposled a chtěl :!: a prodal :!: :!: pouze do dobrých rukou :P
Napsal jsi to krásně. :P Když to takhle popisuješ tak věřím že do dobrých rukou. :P Wětráček se bude mít dobře. :!:
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

Vitouš píše:
Plukovník píše:
kanko00 píše:Tak Ti posielam prve uvitanie zo slovenskej casti tohoto fora! :-)
Gratulujem k dobrej motorke, co Freewind urcite je. A Ty si kupil dobreho.....
p.s.: Stretnutia freewindakov, su take nezazivne, abstinentov plne stretnutia, kde sa pri vyjazde jazdi tak 40-50 km/h a ani stvorku nezaradis... :lol: 8-) :lol:
Díky za uvítání.... 8-)
Na srazu to probereme osobně :roll:
Jo a Jiřík Z- silnější to je -ale enduro to není ...jasný princi ...že by to byla popelka... :lol:
Já už vím, ale nechám tuto pěknou informaci samotnému Jiříkovi :mrgreen:
Ačkoliv to že prodal je hanba :cry: :lol: :lol: :lol: sranda prostě se zamiloval do jiný :o :o
Jenže já jsem nadšenej :lol:
Neboj - pomazlil se s ní naposled a chtěl :!: a prodal :!: :!: pouze do dobrých rukou :P
Napsal jsi to krásně. :P Když to takhle popisuješ tak věřím že do dobrých rukou. :P Wětráček se bude mít dobře. :!:
Ahoj Vitouši

O tom že bude Wětráčkovi u mě mooc dobře :mrgreen: Tě a ostatní budu rád ujišťovat.
Základní servis zmáknu sám.... nebo s pár přáteli :lol: nejlépe s DEEPEM :roll: :?: a leštění je moje hobby.....
Celkově jsem do ní dal pro mě dost bankovek (- a ještě to motovybavení :cry: :cry: ) a tak se o investici musím starat :P :lol: No a hlavně po takovým čase zase mašina, projížďky....je pro mě splnění velkého snu ;) ;)
O Wětráčka se neboj, jezdím s citem, nejsem dobytek, a mazlit ji budu :!: :lol:
A když Ti bude smutno-přijeď na Řitku-autem,busem, v sezoně na mašině a v garáži provedeš kontrolu-a ještě můžeme dát pivko....klidně i můžeš přespat...dle TP to máš cca 28 km ke mě....a bejvalce :lol: ZVU TĚ :shock: :P
Upřímně mě totiž tady toto forum umožnilo o mašině a majiteli zjistit maximum- a prolezl jsem snad vše a viděl tvojí péči a lásku, a poté rok péče u Jiříka s Deepem v zádech...a bylo jasno že ji musím mít.....
Tak zatím ahoj ...jo a když přijedeš tak mi můžeš udělat evidenčku :o :o :lol: :lol: :lol:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Jirka.Z
Příspěvky: 25
Registrován: úte 27. říj 2009 17:52:39

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Jirka.Z »

Pořád mi nedochází,že jsem Freewa prodal.Stejně tak mi nedochází,že v garáži už stojí jiná motorka.Vždycky když otevřu vrata ten první pocit je kde je Freewind??? :o :o :o A kde se tady vzala ta Kawasaki ER-6n????? :D :D Šlo to prostě všechno tak rychle,že mi to dojde až na první jarní vyjížďce.Doufám,že nový člen klubu Freewind se všem líbí.Podle mě je to frajer,co bude mít tuhle motorku hodně rád.
Všem přeju hodně šťastných kilometrů a určitě až bude lepší počasí přidám do svojí galerie fotky mojí ER-6ky :) :)
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od tlapik03 »

Ahoj Plukovníku, mám Freewa od léta, takže jsme na tom asi stejně i já bydlím v Praze na Černém Mostě, takže až začne jaro musíme někam vyrazit spolu. Takže suché cesty a spoustu km ve zdraví. Ahoj.
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

Nazdar Kámo- Tlapíku
tak už vidím fotky...... těch rybiček.....ne žárlila vlastně mamina.. nebo jak jsi to tenkrát vlastně psal :roll: :?: MAŠINA :lol:
Hezkej kousek :P ;)
Na vyjížďku určitě někdy vypálíme.....nebo jak pojedu pracovně do Prahy tak uděláme třeba nějakou bleskovku :roll: :lol:
Zkus se podívat do diáře a udělat si volno na sraz :!: :!: :mrgreen: a pojedem spolu
Jo a naším okolím-tě rádi protáhneme :lol: :ugeek: známe to tu a je to kousek
Tak ahojky zatím :mrgreen: teplota stoupá :twisted: no ale hic ještě není
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

Jo a taky se vlastně můžu pochlubit 8-)
Klucí -sice jsem si pujčil od mamky :oops: - no ale zajel jsem s kamošema z Teplic do Německa -do POLLA- a nakoupil jsem helmu, kalhoty,bundu,rukavice :mrgreen: :mrgreen: a pak mi došli bankovky :evil:
Takže boty a další časem :shock: Nákup totiž za 400 eu ale z původních 750 eu "to celkom iďe"
Ušetřil jsem 350 eu :lol: - šel jsem pouze po slevách a vybral pěkný-libový kousky :twisted: ....na který bych si jinak musel nechat zajít chuť....a taky jsem vzal čištění a mazání řetězu hnedle 2x
Jak mi někdo poradí s vkládáním a nějakou úpravou s těma posr...fotkama :evil: :( jsem prostě počítačovej blbec :shock: , aby byly jako ty vaše, tak sem dám i fotečky

JSEM ŠTASTNEJ JAK MALEJ JARDA :P

Jo a moje zjištění.....výklopku kterou jsem chtěl...si s mojí protáhlou bradou mohu dovolit až u pro mne :x drahejch výrobců či modelů....mám divnou hubu.....jsou mi nalepený na bradě :oops: což nejde......a bylo na prd...
Jo takovej "Marushin" mě byl....ale tolik pěněz :roll:

No Tak se mějte
A taky jsem už naskenoval starou ČZ a Jawu....a taky je rád pak ukážu .....
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
tlapik03
Příspěvky: 38
Registrován: stř 01. zář 2010 18:23:46
Bydliště: Praha

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od tlapik03 »

Plukovník píše:Jo a taky se vlastně můžu pochlubit 8-)
Klucí -sice jsem si pujčil od mamky :oops: - no ale zajel jsem s kamošema z Teplic do Německa -do POLLA- a nakoupil jsem helmu, kalhoty,bundu,rukavice :mrgreen: :mrgreen: a pak mi došli bankovky :evil:
Takže boty a další časem :shock: Nákup totiž za 400 eu ale z původních 750 eu "to celkom iďe"
Ušetřil jsem 350 eu :lol: - šel jsem pouze po slevách a vybral pěkný-libový kousky :twisted: ....na který bych si jinak musel nechat zajít chuť....a taky jsem vzal čištění a mazání řetězu hnedle 2x
Jak mi někdo poradí s vkládáním a nějakou úpravou s těma posr...fotkama :evil: :( jsem prostě počítačovej blbec :shock: , aby byly jako ty vaše, tak sem dám i fotečky

JSEM ŠTASTNEJ JAK MALEJ JARDA :P

Jo a moje zjištění.....výklopku kterou jsem chtěl...si s mojí protáhlou bradou mohu dovolit až u pro mne :x drahejch výrobců či modelů....mám divnou hubu.....jsou mi nalepený na bradě :oops: což nejde......a bylo na prd...
Jo takovej "Marushin" mě byl....ale tolik pěněz :roll:

No Tak se mějte
A taky jsem už naskenoval starou ČZ a Jawu....a taky je rád pak ukážu .....
To snad znám, nebo co, měl jsem Jawu 350 z roku 56, a ČZ 175 oilmatic z roku 67, o tu se teď stará syn, snad dobře.
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

To snad znám, nebo co, měl jsem Jawu 350 z roku 56, a ČZ 175 oilmatic z roku 67, o tu se teď stará syn, snad dobře.[/quote]
Jo tak to vypadá že jsem měli tu samou...
Díky kamošovi kterej tak trochu kšeftoval s mašinama jsem řídil a měl na starost panelky , kejvačky, 250 350....Snil jsem tehdá o 350 - 634 ale rodiče zakázali ...moc silná :cry: tak se našla jiná láska :lol: :lol: :lol: slabší....no a
v 17 to byla na doporučení desingem jinší ČZ 175 typ 477.01 oilmaster....rok už si nejsem jistej, mám pocit 77...sehnal jsem pěknou...
no pak po vojně ve 21.... MZ 150.... a pak hned 350 - 640 a po 2 letech jsem se dostal náhodou k yamaze tenérce 600 za super prachy a to byla síla....měl jsem jí taky jenom rok -potřeboval jsem zas prachy na auto...no a pak jsem si občas mohl půjčit jenom něco od kamošů...jen tak se svézt...celá parta Jawáků se postupně rozpadávala....no a já po špatným podnikání jsem se dlouho hrabal ze dna a teď jsem zatoužil po mašině a větru ve vlasech :lol: dřel jsem co to šlo... :evil: ale dostavil se výsledek :lol: našetřil jsem a mohl se dostat k FREEWINDOVI :lol: :lol: :lol:
Fotky bejvalek a lepší foto freewa přiložím akorát nějka nestíhám....

Zatím čauky
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od jahodak »

Ahoj plukovníku ;) ,prosítě co to tam máš za laďák :?: .Ten dával pěknej a taky decentní zvuk.Moc se mi to líbit a přemýšlím o něm že bych ho taky chtěl :oops: :) .Dík a ahoj Jirka
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Zeusik »

čusky tak si to včera pozděj odpoledne drandím plechovkou přes holešovice a kukam a říkám si pěknej dakar a ve finale čučím říkam ta postava no to mě poser plukovník se zas flaká na moto :-)))
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

jj máš recht..byl jsem na jednání v Ytongu......a tak sem jel pře Prahu..raději na moto....kujva že si na mě nějak nezamával..bych tě rád viděl :!: :mrgreen:
dufám že se uvidíme na Liberecku... :geek: :mrgreen:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Zeusik »

to víš klakson netroubí :P jjj u Jahodáka se ukážu sice v sobotu budu muset frčet zase domů ale aspoň z pátku na sobotu a kousek projíždky zvládnu :twisted:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od jahodak »

Tak Petře dáme vodečku z Řidky :?: :lol: :lol: :lol: :lol: .Až se to narodí tak zapíjím pivem a jablečným rumem ;) .Tak jak jste na tom s foxíkem už vás chci vidět :lol: 8-) :lol:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj lidíčky :mrgreen: :mrgreen:
tak moje bývalá láska se mi vrací na dohled!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :roll: :roll: :P :P :P :P :P :P
kamarád se jako hodně z nás po letech chce vrátit k motosportu...a užívat si letní dny....vybrali jsem Freewinda...a co se nestalo...otevřu inzerci, se slovy...ty seš ale blej, proč s to neřek před rokem...sem ti mohl prodat mýho a měl jsi klid :o
ty voe- kuk na strejdu- on Maxton prodává lásku..takže slovo dalo slovo....
Vítejte starou známou mašinu- a nového partáka- Jirku Žofčína......z Mikulovic ...pro Radka a Vlastičku soused...
bližší info jak ji přivezem, cca 8,3.2013.... :mrgreen: :mrgreen:
jo zase další do party..... 8-)
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od kanko00 »

Dobra story....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Stará známá mašina-nový parťák

Příspěvek od Plukovník »

To jo :lol: až to budem někde vyprávět---nikdo nám neuvěří :lol: :lol: taková náhoda :twisted:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Odpovědět