LiborZ

Odpovědět
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Turbulence, jak je popisuješ, se u mě neobjevily. Mě naopak v oblasti těla připadají meší :) Hluk v helmě je ale pořádný. O kolik se zvětšil oproti seriovému plexi těžko odhadnout. Nechce se mně teď zkusmo plexi zase měnit a porovnávat to. Nehledě na to, že by to asi upínací šroubky už nevydržely :(
Myslím, že dobré řešení by mohlo být to, co použil Martin G.
Celkově ale výměnu hodnotím kladně, protože nápor na tělo je podstatně menší :D
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Vitouš »

Já dal na Freewa stejné plaxi jako ty Libore.Mé poznatky byli že v oblasti těla to bylo ok.Ale jak píše kankOO při rychlosti nad 120 km/h se mě turbulence dostala do oblasti hlavy.Při mích 185 cm jsem to řešíl tak že jsem se lehce skrčil nebo naopak zpřímil tím se proud vzduchu dostal do oblasti krku a to bylo snesitelné.Jinak myslím že jsi udělal dobře.To plexi vypadá dobře a kreje lépe než originál plexi. :P
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Vitouš píše:Já dal na Freewa stejné plaxi jako ty Libore.Mé poznatky byli že v oblasti těla to bylo ok.Ale jak píše kankOO při rychlosti nad 120 km/h se mě turbulence dostala do oblasti hlavy.Při mích 185 cm jsem to řešíl tak že jsem se lehce skrčil nebo naopak zpřímil tím se proud vzduchu dostal do oblasti krku a to bylo snesitelné.Jinak myslím že jsi udělal dobře.To plexi vypadá dobře a kreje lépe než originál plexi. :P
Jak to tady tak čtu, tak má tak 80% lidí motajících se kolem XFek 185 cm (na výšku :lol: ). To je super, přesně zapadám do kolektivu :D
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Pokusně jsem nainstaloval zabezpečovací zařízení proti kráděži.
Myslíte, že to bude fungovat :?: :D
Přílohy
Z3.jpg
Z3.jpg (360.91 KiB) Zobrazeno 18197 x
Z2.jpg
Z2.jpg (356.52 KiB) Zobrazeno 18192 x
Z1.jpg
Z1.jpg (355.54 KiB) Zobrazeno 18207 x
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

Asi hej. Ku spinacke sa je problem dostat a s plynom neotocis urcite! :D :D :lol:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Sinner »

Pokud se nenajde nějakej kvalifkovanej herpetolog tak je to ok. Ani bych se k ní nepřiblížil :lol: ;) :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od Household »

Dobrýýý :shock:

Na tú Dážďovku (žížalu) by sa dala chytiť poriadna ryba :lol:
To u Vás po tých výdatných dažďoch a povodniach toto lezie zo zeme ??? :lol:
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Vitouš »

To je dobrej vtípek aby ti ale neukradli toho hada. :D
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: LiborZ

Příspěvek od šimi »

:lol: :lol: :lol: dobrý :!: :!: :!:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Vitouš píše:To je dobrej vtípek aby ti ale neukradli toho hada. :D
Co mám zkušenosti z různých návštěv kamarádů a příbuzných, tak na loupež hada jaksi nikdo neměl pomyšlení :lol:
Určité nebezpečí krádeže hadice (je to samička :D ) tu sice hrozí. ale v jednom by to nebylo jednoduché. Museli jsme ji odmotávat ve dvojici, aby nedošla k úhoně ona ani wětřák. Držela se jak "veš kožucha" :lol: To jsme ještě sakra hlídali, aby nevlezla do prostoru mezi nádrží a palubkou. To by byla horší operace. Nezdá se, ale sílu má slušnou :D
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Household píše:Dobrýýý :shock:

Na tú Dážďovku (žížalu) by sa dala chytiť poriadna ryba :lol:
To u Vás po tých výdatných dažďoch a povodniach toto lezie zo zeme ??? :lol:
¨
To víš, když u nás prší pořádně, tak musíš dávat sakra pozor, kam šlapeš :lol:
Jestli by se na ni chytila ryba, to teda nevím. S lovem je to spíše obráceně a radši má chlupatá stvoření. Sousedi přes jeden barák mají takového otravného jezevčíka, který vždycky, když jdem okolo, štěká přes plot. Tam mu říkáváme - jen si štěkej, jen si štěkej, jednou na tebe také dojde :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Zeusik »

no pěkne toto potkat na silnici zaparkovane tak mě ani na větraku nedoženš :lol: :lol:
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Malá příhodička.
Včera jsem si objednal v jednom krámě v Hodoníně novou přilbu s tím, že než ji vezmu, tak ji nejdříve vyzkouším, jak se bude chovat při jízdě. Dostal jsem info, že dnes ve 12 bude určitě na krámě.
Přijel jsem z práce o dvě hoďky dřív, převlekl se do motohader, osedlal winda a vyrazil. Chvíli po té co jsem minul ceduli, která označuje konec mé rodné vísky, se mně najednou před očima zjevilo peří. Jenže to nebylo jenom peří, byl to celý bažant :shock: Asi těsně přede mnou odstartoval ze škarpy. Prostě jsem ho mněl z ničeho nic přímo před ksichtem. Nestihl jsem vůbec nic, ani sklonit hlavu. No, pecka to byla pořádná, i když jsem naštěstí ještě jel v "zahřívacím módu", nějakých 75-80. Chvíli jsem váhal, jestli mám zastavit nebo ne, ale po zjištění, ža červená z nosu neteče, jsem pokračoval až na místo určení.
Nakonec to dopadlo celkem dobře. Kromě toho, že mám nos o něco červenější než obvykle :lol: a trochu cítím panty (ještě, že se nevyžívám ve žvýkání), jsem nedoznal žádné úhony na těle ani na duši 8-) Trochu bláta na hrudi nepočítám - bažant si asi neumýval nohy (případným nimrodům se za ten výraz omlouvám :) ).
Přilba to úplně bez úhony nepřežila, protože ten pták částečně prošel skrz hledí, ale mít na hlavě kelímek ala čopr, tak si asi počítám zuby a rovnám zlomený nos :roll:
Takže dnes jsem měl další nový motorkářský zážitek. Ale kdo až může říct, že sejmul bažanta v letu hubou :?: :lol: :lol: :lol:

PS: Nová přilba díky České poště v krámě ještě nebyla :cry:
Přílohy
díra.jpg
díra.jpg (229.6 KiB) Zobrazeno 18140 x
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

No ty brdo. Raz som autom trafil bazanra na predne okno a to bola supa. Toto co si zazil, by som nechcel... To si este dpbre obisiel Libore! :shock:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: LiborZ

Příspěvek od šimi »

Tak to jsi měl štěstí v neštěstí.Nedokážu si představit tu ránu.Hlavně že to hlava a krk vydrželi.Na druhou stranu,je vidět že Freewinďáci vydrží všechno.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Sinner »

Dal jsem to bez tvého svolení na supertenere.cz A kluk se tam ptá jestli byl bažant na víně nebo na slanině, tak jsem řikal že nevím jen jsem rád že ne v nemocnici u postele. :)

Mimochodem, tahle trefená přilba je prej tišší ne schuberth c3 a to je co říci :!: :!: :!:
Kámoš je má obje dvě. Zitra si du na 4 hodinky půjčit KTM 990 Adventure
Obrázek
a měl jsem jet právě v téhle te přilbě, bo moje se krapítek rozpadla. Ale přišli dnes náhradní součástky tak pojedu ve své rámusácké. :) Kdyby jste mně videl někde prolítnout kolem Zbečna a nezdravil jsem tak to není kvůli tomu že jsem nafokaný ale posraný abych to nepoložil. Je to přeci jen docela raketa. Jak jízdně tak finančně. A do měsíce budeme prověřovat Triumph Tiger1050
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Sinner píše:Dal jsem to bez tvého svolení na supertenere.cz A kluk se tam ptá jestli byl bažant na víně nebo na slanině, tak jsem řikal že nevím jen jsem rád že ne v nemocnici u postele. :)

Mimochodem, tahle trefená přilba je prej tišší ne schuberth c3 a to je co říci :!: :!: :!:
Kámoš je má obje dvě. Zitra si du na 4 hodinky půjčit KTM 990 Adventure a měl jsem jet právě v téhle te přilbě, bo moje se krapítek rozpadla. Ale přišli dnes náhradní součástky tak pojedu ve své rámusácké. :) Kdyby jste mně videl někde prolítnout kolem Zbečna a nezdravil jsem tak to není kvůli tomu že jsem nafokaný ale posraný abych to nepoložil. Je to přeci jen docela raketa. Jak jízdně tak finančně. A do měsíce budeme prověřovat Triumph Tiger1050
Pro bažanta jsem se nevracel. Kdo by mu oškubal peří ;) Jestli ho měl někdo na víně tak já teda nee. Proti mně jel nějaký borec na kole. Možná si po divadelním představení odvezl domů i výslužku :lol:
Zkopírování příspěvku je v pohodě, je to taková příkladná osvěta pro používání uzavřených helem. Teď mě tak napadá, že v krosové přilbě by se ten bažant možná šprajcnul :shock: Také by to nebylo nic moc příjemného :cry: Ale žádné strachy. Podle počtu pravděpodobnosti (hustota výskytu bažantů x hustota výskytu freewinďáků, třeba i bývalých) se podobná událost bude opakovat asi tak za 1500 let :lol: :lol: :lol:

Jak moc je moje přilba hlučná nedokážu zodpovědně posoudit, protože jinou vyklápěčku jsem za jízdy zatím netestoval a mimo to se mně o hukot celkem zodpovědně stará cestovní plexi :) Jinak dnes nová přilba na krám přišla, ale na ten můj kokos nesedla. Stejně jako mnoho jiných :cry:

Ta KTMka je pěkný stroj. Kolega má motarda se stejným motorem a musel si na něj chvíli zvykat. Před ním měl KTM motard 600 (650?) a skotačil po zadním i po předním s úsměvem na rtu 8-) S tou 990 už to taková sranda není ... Rychlá je jako raketa, ale na blbnutí už je dost těžká a přemotorovaná.
Stejně by mě zajímalo, jak na tom byly s časy jednotlivé objemové kategorie na akci v Malackách. Velký výkon a hmotnost nemusí být na písku zrovna výhoda. Na druhou stranu tam aspoň pád (a že jich bylo :P ) většinou neudělá průvan v peněžence. Výsledovku jsem na netu nenašel...
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

Na tejto stranke skoro uplne dolu mas vysledky z jazd aj finale: http://motoride.sk/c/3842/motoride-xl-s ... abava.html

Alebo tu cele pokope: http://motoride.sk/prilohy/2011/MSR-2011-vysledky.pdf
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

kanko00 píše:Na tejto stranke skoro uplne dolu mas vysledky z jazd aj finale: http://motoride.sk/c/3842/motoride-xl-s ... abava.html

Alebo tu cele pokope: http://motoride.sk/prilohy/2011/MSR-2011-vysledky.pdf
Díky kanko00. V diskuzi je tam odkaz na fotogalerii na rajčeti. Při troše trpělivosti je tam možné najít i zástupce našeho cechu :D
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

Protože pro mně padl sraz v Pastvinách, tak jsem se chtěl trochu utěšit a uklidnit u vody 8-) Dopadlo to tak jak je vidět na přiložených foto :D
Ale čestné pionýrské. Toho kapra jsem nepřejel, ani netrefil přilbou :lol: :lol: :lol:
Přílohy
k3.jpg
k3.jpg (189.67 KiB) Zobrazeno 17760 x
k2.jpg
k2.jpg (218.08 KiB) Zobrazeno 17762 x
kapr.jpg
kapr.jpg (281.38 KiB) Zobrazeno 17763 x
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

Koksoooo, aka mala ryba! :shock: :shock: :shock:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

kanko00 píše:Koksoooo, aka mala ryba! :shock: :shock: :shock:
90 čísel a 14 a půl kila :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: LiborZ

Příspěvek od Zeusik »

no nadhera jen doufam že jsi ho nepustil zpatky do vody :-)
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: LiborZ

Příspěvek od LiborZ »

quote="Zeusik"]no nadhera jen doufam že jsi ho nepustil zpatky do vody :-)[/quote]

Nepustil. Probudily je ve mně nízké pudy :twisted:
Jenže jsem zjistil, že mám na wětrákovi malý kufr. Nevešel se tam. Do ruksaku na pruty také ne. Nedal se zapnout. Ale na to mám už jednu fintu za použití pásku z gatí :D Na tu fintu jsem před časem přišel při řešení problému s dopravou úlovku na třiapůle :lol:

To je on (108cm/16 kg)
Amur.jpg
Amur.jpg (387.64 KiB) Zobrazeno 17655 x
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: LiborZ

Příspěvek od kanko00 »

To je ten isty a natiahnuty :D , alebo si chytil dalsieho? :shock:
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Odpovědět