Idiotů král

Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od Sinner »

Já hodil držku před 14 dny u přívozu ve Frymburku, samozřejmě tam bylo zas asi 30 lidí :oops: :lol:
Škody minimální, malikato odřený plast a trochu škrábnutý padák. Tím sem zahajoval den před odjezdem do Rakouska. :roll: :lol: 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Idiotů král

Příspěvek od LiborZ »

Téma sice staré, ale asi i nesmrtelné.
Asi tak před třemi týdny si to šinu z práce a před začátkem jedné nejmenované dědiny stojí parta policajtů s radarem (4 nebo 5 kousků). Pravda jel jsem trošku rychleji, než by se v obci mělo. Zrovna jsem brzdil motorem, je jsem tam vůbec nečekal a tak jak jsem se lekl, tak jsem přibrzdil zadní kolo. V ten moment se bloklo a motor chcípl. Krásně zahvízdala zadní guma. Takže spojku, kolo se točí, spojku pustit, kolo stojí a další hvízdání je na světě. Znovu spojka, starter, motor naskočí a jede se dál. No a to už bylo těsně vedle policajtů. Ti z toho byli vyjevení asi víc než já, takže mě ani nezastavili. Na druhou stranu se mně díky tomuto nechtěnému představení pravděpodobně podařilo snížit rychlost na předpisy požadovanou úroveň ještě před cedulí označující začátek obce. :D Pokud teda ještě nepřijde nějaký ten dopis s předvoláním...
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král

Příspěvek od Zeusik »

tak to bych asi taky koukal jak jelen stači si to jen představit :lol:
Uživatelský avatar
humusak
Motorkář
Příspěvky: 74
Registrován: ned 12. dub 2009 22:56:09
Bydliště: Spišská Nová Ves, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Idiotů král aj ja

Příspěvek od humusak »

freewind chodi furt.

pokial sa nehras po 600 km v sedle a dvoch opiciach a v dazdi na benzinke v Ruzomberku s nastavenim volnobehu a na to nezabudnes.
a pokial nezabudnes na nepremazany bowden na plyn ktory drhne.
a ked ta blba motorka skape na krizovatke v Smizanoch a nejde nakopnut a ty s nekonecnym optimizmom startujes a tlacis a vymlatis baterku a zabudnes ze si sa zabudol vyzliect a von bolo rano 5 stupnov a teraz je 18.

ps - tlacil som ju v tom hice a kozenych gatiach 5 km. kokot. ja.
,,,
Odpovědět