Sraz 2010

Odpovědět
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Sraz 2010

Příspěvek od vitas »

Taky volím 1.
wind20

Re: Sraz 2010

Příspěvek od wind20 »

Ahoj... Suhlasim s 1. etapou kukal som to na mape a vyzerá to vcelku zaujimavo.. Moze byt.. len aby sa pocasie umúdrilo.... ;) S pozdravom....
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Vitouš »

Jednička i dvojka jsou zajímavé ale u mě vítězí trasa 1 :P
Uživatelský avatar
humusak
Motorkář
Příspěvky: 74
Registrován: ned 12. dub 2009 22:56:09
Bydliště: Spišská Nová Ves, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od humusak »

a ja som za trasu 2 len tak, aby bola prča
,,,
Uživatelský avatar
Sepie
Motorkář
Příspěvky: 93
Registrován: stř 01. říj 2008 10:29:18

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Sepie »

Taky mám cukání volit 2, ale přecejen část trasy znám jakožto vodní cestu, tak proč se nepodívat někam, kde jsem v životě nebyla...
Takže hlasuju pro variantu 1
PS: tím pádem, to můžete uzavřít, ti důležití se už vyjádřili :-)
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od DEEP »

Teda nevim jak u vas Ale tady na severu porad Chcije a chcije.
Jestli bude chcat i na sraz,tak to snad pojedu autem. :| :(
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od DEEP »

Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od DEEP »

vitas píše:Taky volím 1.
Cus
Michale asi v patek rano z ebou nepojedu.1 nastupuji do nove fachy.Tak musim bejt v praci.Hold pojedu odpledne solo piko.
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od hace »

zdar kamarádi...do tedka sem nevěděl jestli se na sraz dostanu a nevim to ještě ted :oops: ale chci se zeptat jestli je vůbec volný nějaký místo v chatce?? A kolik je cena za osobu na noc a jestli je možnost přijet až v sobotu a někde vás najít?V kolik budete vyjjížtet v sobotu??
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Vitouš »

hace píše:zdar kamarádi...do tedka sem nevěděl jestli se na sraz dostanu a nevim to ještě ted :oops: ale chci se zeptat jestli je vůbec volný nějaký místo v chatce?? A kolik je cena za osobu na noc a jestli je možnost přijet až v sobotu a někde vás najít?V kolik budete vyjjížtet v sobotu??
Napiš osobní zprávu Ovinovi ten to organizuje a má nejvíce informací.Jinak je samozřejmě možnost přijed i v sobotu.Maikl (toho znáš BMW)pojede asi taky v sobotu tak by jste mohli jet spolu.
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Zeusik »

Vitouš píše:
hace píše:zdar kamarádi...do tedka sem nevěděl jestli se na sraz dostanu a nevim to ještě ted :oops: ale chci se zeptat jestli je vůbec volný nějaký místo v chatce?? A kolik je cena za osobu na noc a jestli je možnost přijet až v sobotu a někde vás najít?V kolik budete vyjjížtet v sobotu??
Napiš osobní zprávu Ovinovi ten to organizuje a má nejvíce informací.Jinak je samozřejmě možnost přijed i v sobotu.Maikl (toho znáš BMW)pojede asi taky v sobotu tak by jste mohli jet spolu.

ni mi take jedem asi až v sobotu protože by jsme dorazili až kolem 22,30 to už budete v nejlepšim :lol: :lol: přijedem v sobotu rano v 7,00 a všechny vas zbudime :lol: :lol: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Ovin »

Příjezd v sobotu neni problém, neplánované ubytování v chatkách do 5 lidí neni problém více asi pude taky zařídit ale pro jistotu prověří. Jinak časový rozvrh na sobotu vidím takto po obědě vystartujeme ve 12:00 z Netolic do Prachatic zde to vidim tak do 13:30 až 14:00, přesun do Kašprských Hor od 15:00 do 16:00 prohlídka muzea motorek a přes Hoštice zpět do Netolic předpokládaný příjezd mezi 18:00 až 19:00. Jinak restaurace je v kempu a další informace o kempu http://www.autocamp-podrouzek.cz/index.php
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Sraz 2010

Příspěvek od šimi »

Ovin píše:Příjezd v sobotu neni problém, neplánované ubytování v chatkách do 5 lidí neni problém více asi pude taky zařídit ale pro jistotu prověří. Jinak časový rozvrh na sobotu vidím takto po obědě vystartujeme ve 12:00 z Netolic do Prachatic zde to vidim tak do 13:30 až 14:00, přesun do Kašprských Hor od 15:00 do 16:00 prohlídka muzea motorek a přes Hoštice zpět do Netolic předpokládaný příjezd mezi 18:00 až 19:00. Jinak restaurace je v kempu a další informace o kempu http://www.autocamp-podrouzek.cz/index.php
A sakra :shock:
To abych si vycpal sedací část,nebo mě upadne prdel :mrgreen:
Ale ne ;) vypadá to slibně :D
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
wind20

Re: Sraz 2010

Příspěvek od wind20 »

Ahojte...
Musim napisat ze dost pravdepodobne nepridem lebo mi motorka vypovedala sluzbu objavil sa mi problem s dobýjaním takze neviem.... som z toho kusok viac :cry: ........ No uvidim ako sa mi to podarí diagnostikovat.... A este k tomu ma aj to pocasie hneva.... No nic tak zatial sa tu majte pekne... Ahoj
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Household »

Zajtra idem na vyšetrenie. Synátor ma kiahne (neštovice) 2 deň. A keďže ja som ich ešte nemal, tak je to na p**u :twisted:

Prosím držte palce, ja nechcem byť ako muchotrávka a už vôbec sa nechcem škrabať celé dni, kým Vy si budete vyvážať svoje riťky. :( :( :(
Stačí mi Leo a jeho trápenie.

P.S. Mašinu mám tak vyleštenú, že budete potrebovať slnečné okuliare aby ste zniesli ten pohľad :oops:
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Zeusik »

Household píše:Zajtra idem na vyšetrenie. Synátor ma kiahne (neštovice) 2 deň. A keďže ja som ich ešte nemal, tak je to na p**u :twisted:

Prosím držte palce, ja nechcem byť ako muchotrávka a už vôbec sa nechcem škrabať celé dni, kým Vy si budete vyvážať svoje riťky. :( :( :(
Stačí mi Leo a jeho trápenie.

P.S. Mašinu mám tak vyleštenú, že budete potrebovať slnečné okuliare aby ste zniesli ten pohľad :oops:
tak at dobře dopadneš ja to měl doma tak před měsicem naštěsti jsem je jako malej měl :D
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od hace »

Household píše:Zajtra idem na vyšetrenie. Synátor ma kiahne (neštovice) 2 deň. A keďže ja som ich ešte nemal, tak je to na p**u :twisted:

Prosím držte palce, ja nechcem byť ako muchotrávka a už vôbec sa nechcem škrabať celé dni, kým Vy si budete vyvážať svoje riťky. :( :( :(
Stačí mi Leo a jeho trápenie.

P.S. Mašinu mám tak vyleštenú, že budete potrebovať slnečné okuliare aby ste zniesli ten pohľad :oops:
no kamaráde tak aspoň že už máš toho kluka...protože jestli si to chytil tak je docela pravděpodobný v tomhle věku s neštovicema neplodnost...nechci tě strašit,ale já sem je měl taky v 19 a doktoři mě strašili,ale já bohužel ještě žádný deti nemam a Petruška bere takový malý vitamíny,takže ani nevim jestli je mít můžu ;-)
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od hace »

Jinak sem tak nějak domluvenej s maiklem a pojedu s ním z litoměřic,pravděpodobný příjezd kolem 15.00 takže prosím asi Vitouše jestli by nemohl mít mobilní agregát někde na prsou aby cejtil vibrace :) ,a někde se sváma střetnem...předem mockrát děkuju za kladné vyřízení
Uživatelský avatar
Ovin
Big motorkář
Příspěvky: 138
Registrován: stř 01. říj 2008 14:46:38
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Ovin »

Aby jste věděli do čeho jedete tak sem dávám docela dobrý web o počasí na Prachaticku. http://www.pocasi-volary.cz/index.php
Uživatelský avatar
sonyk
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: pát 07. lis 2008 18:34:10
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od sonyk »

me je to fuck hlavne at je to pekna siroka silnice plna zatacek na plnej plyn. jako ve vrbne kdyz sme vyjizdeli na to sedlo
Kawasaki z750
Uživatelský avatar
Sepie
Motorkář
Příspěvky: 93
Registrován: stř 01. říj 2008 10:29:18

Re: Sraz 2010

Příspěvek od Sepie »

Podle těch předpovědních stránek to vypadá na slušné počasí, tak snad to klapne. Letos jsem snad ještě neměla výlet, abych minimálně 1 nezmokla a už mě to přestává bavit.
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od KOMETA »

co počasí,,hlavně že se projedem,,opijem,,pobavíme,,,to je důležité,,přece nám to počasí nezkazí,, :lol:
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2010

Příspěvek od DEEP »

Upozornuji vse co by mne potkali nekde na ceste jak se ritim smer Netolice.
Jezdim rad solo.Mam to radsi.na nikoho se nemusim ohlizet.Jedu z Hradku nad Nisou smer Liberec,Turnov,Praha,C.Budejovice.A nebudu se s tim moc mazlit.
Jen tak pro informaci.
Marek

Nesnaste se mne nejak zastavovat ci mne dojizdet.Zbytecne se budete stresovat. :D :D :D
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Sraz 2010

Příspěvek od vitas »

Petra píše:co počasí,,hlavně že se projedem,,opijem,,pobavíme,,,to je důležité,,přece nám to počasí nezkazí,, :lol:
Máš recht :lol: :lol:
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Sraz 2010

Příspěvek od vitas »

DEEP píše:Upozornuji vse co by mne potkali nekde na ceste jak se ritim smer Netolice.
Jezdim rad solo.Mam to radsi.na nikoho se nemusim ohlizet.Jedu z Hradku nad Nisou smer Liberec,Turnov,Praha,C.Budejovice.A nebudu se s tim moc mazlit.
Jen tak pro informaci.
Marek

Nesnaste se mne nejak zastavovat ci mne dojizdet.Zbytecne se budete stresovat. :D :D :D
Berem na vědomí uvidíme, se na místě objednej nám zatím pivo.
Odpovědět