HOSPODA

traxxas

HOSPODA

Příspěvek od traxxas »

Čauky, tak jsem mnoho let nechodil do hospody, přestal jsem asi tak před svou 40 -tkou a lil doma špajzáky ( takže cca 6 let jsem nebyl krom firemních akcí kloudně v úpořádnej knajpě), ale teď seru na všechno a mám toho plný ZUBY po celým tejdnu a jdu do hospody-minulej tejden jsem byl taky-mám to 98 kroků od vchodu do baráku -k sousedovi ( spočítáno) do hospody a bylo to fajn.... takže jdu-kdo se ještě dnes přidá???? ( samo v jiném městě, jiném místě atd)..... :lol: :lol: :lol:
PS: někdy si potřebuje našinec i sdělit zážitky z " kulturního" prostředí...tak tady máme rubriku.... :mrgreen: :mrgreen: jen pište a nestyďte se....jooo a co Hrochu ten rum ( teďka Tuzemák) s plachetničkou??? ( J Hradecký-prej nemá konkurenci v celý Evropě.....dle mých chuťových buněk je to pravda....ale to víš, jsem PATRIOT..)..... :mrgreen:
KOMU SMRDÍ RUM, TOMU SMRDÍ PRÁCE........hehehe.... :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od Sinner »

Tak jsem tě poslech a taky zašel, a zlil se včera jak rejžový políčko :lol: Flák sem sebou v autobusu a chrápal u kámoše. A špatně mi přestalo být tak kolem 14:00 ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od J-Fox »

Včera jsme měli hasičskou schůzi, dva sudy padly už v 22:00 hod. takže následoval přesun do hospody. :D Ani pořádně nevim v kolik a jak jsem jel domu. Dneska zajdu jen na chvilku, protože zítra ráno jdu na paintball. Snad bude trochu lepší počasí a neumrznem. 8-)
Jaké pivo máte nejraději? U mě jednoznačně vede Budvar a Plzeň ale ta jen lahvová. 8-)
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od Sinner »

Já teda lahovové vůbec, jinak mám rád Plzeň, Bernarda, Krušovice taky docela. Když je zle piju i Baník nebo Staropramen. ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: HOSPODA

Příspěvek od Meldar »

Já teda lahváče neboli korýše taky nepiju ale točený sí dám rád někdy až moc rád :lol:
traxxas

Re: HOSPODA

Příspěvek od traxxas »

tak jsem dopad podobně jako Siner a co se týče piva-pokud je vychlazený, tak skoro každý... no ale svoje favouše mám...PLZEŇ... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od J-Fox »

Taky raději točený, ale ne Plzeň, ta mi točená chutná málokde. :D
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: HOSPODA

Příspěvek od šimi »

Jo Plzeň je Plzeň.Je to nejlepší pivo.Jsem z okresu Brno-venkov a tady se čepuje převážně Starobrno.Ze Starobrna je dobrá akorát jedenáctka.A pokud řídím tak nepohrdnu ani nealko Starobrnem Free nebo Radegastem.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od DEEP »

No co se tyce mne tak ja polknu skoro vse.A kdyz to stoji za prd tak leju treba Bavoraka nebo neco takovyho. :D
Co je stary,to je dobry ...
traxxas

Re: HOSPODA

Příspěvek od traxxas »

no všechny ty řeči o českém superpivu nebo tohle nee...myslím, že je to trochu mimo...dnes se drtivá většina českých piv distribuovaných do běžných obchodů a obchodních řetězců vaří jako EUROPIVO...to je to, čeho jsme se ještě nedávno báli a buch je to tady....přišlo to poznenáhlu-asi jako když ti začíná blbě brzdit freew.....vím o čem mluvím, mimo exkursí ve 4 pivovarech a výkladů vrchních sládků-je to znát na chuti, takže kdo tvrdí piju jen a jen plzeň-je nej a to protože je zezplzně, tak je na obrovském omylu-dnes se vaří vše a všude a receptury už nejsou vůbec výrobním tajemstvím a know how.....takže jak říkám, dobře ošetřené (čepované) a dobře vychlazené skoro vše. Co nezkousnu je klášterní s vrchním kvašením a různé příchuti ( višnové, medové, pomerančové, atd..atd..=humus)...... V současné době se dá vyloženě si pochutnat na pivech malých rodinných pivovarů, vařených pokud možno ještě klasickou technologií..... :lol: Ještě, že tu nemáme americký piva-to už je humus na entou.... :mrgreen: ale i polský stojej za ho*no... a když všichni jihočeští pijáci piva tvrdili po revoluci-rakouský nee-má COčko a nadýmá a je říznutý-dnes skoro nepoznáš rozdíl-a už si na to ani nevzpomenou.....
Jediná klasika v ČR zústává stále Budvar n.p. ale je to pořád těžký pivo a bolehlav....asi proto že to je furt ta klasika..... :lol: :mrgreen: a pak třeba úplně nejlepší pivo jaké jsem kdy pil, byla "prácheňská vánoční perla-nebo hvězda" už si to přesně nepamatuji-bylo to pivo, co normálně vůbec do obchodů nešlo a bylo uvařeno v Platanu pro VIP zákazníky.....dostal jsem ho od vrchního sládka 2 nebo 3 kartony a nechal si ho na vánoce ( asi před 3-4 roky) a bylo to něco jako pro vinaře "don perignon ročník 54" nebo 57 ..????..... :lol: tam si teprve člověk uvědomí zpátky základy vaření kvalitního českého piva, je to jako poslední dobou s uzeninami...to je humus a s masem už to nemá skoro nic společného....pokud chceš něco dobrýho, co pamatuješ z dřívějších časů, tak jedině k vyhlášenému soukromému řezníkovi a nebudeš mít salám, klobásu, buřta atd bez masa nebo třeba jen s 15-20% "masa" a to ještě nevíš, co to bylo za "maso".....
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od DEEP »

Me je jedno po cem se motam.Teda myslim jen chlast.Metaxa.Tullamore Dew,Jameson.Nebo ten Bavorak.BEEFEATER GIN z Tonikem.Jediny pivo tady u nas v okoli ktery nemusim jsou Svijany.
Po nich druhy den ch..ju pr..ly.
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od J-Fox »

DEEP píše:Jediny pivo tady u nas v okoli ktery nemusim jsou Svijany.
Po nich druhy den ch..ju pr..ly.
Já měl Svijany jen jednou, přitáh sud kámoš co prodává zařízení do pivovarů a má nějakou tu pivovarnickou školu. Tvrdil že z hlediska postupu výroby to je jednoznačně nejlepší pivo. Pilo nás ho asi šest a všem strašně chutnalo.

Na vodě ve Strakonicích si nás 9 z 12 lidí dalo Srakonický nektar(12') nebo dudáka(10') všech 9 lidí se postupně během noci několikrát poblilo. A množstvím alkoholu to rozhodně nebylo, protože většině se začalo dělat blbje tak po 2 až 3 pivě. Jeden šel dokonce po prvním. Zbylí tří chlastali Gambáče skoro do rána a nic jim nebylo. :)
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
traxxas

Re: HOSPODA

Příspěvek od traxxas »

DEEP píše:Me je jedno po cem se motam.Teda myslim jen chlast.Metaxa.Tullamore Dew,Jameson.Nebo ten Bavorak.BEEFEATER GIN z Tonikem.Jediny pivo tady u nas v okoli ktery nemusim jsou Svijany.
Po nich druhy den ch..ju pr..ly.
já nedokážu rouluštit: Po nich druhy den ch..ju pr..ly ( to první ještě asi jo).... :mrgreen:
traxxas

Re: HOSPODA

Příspěvek od traxxas »

J-Fox píše:
DEEP píše:Jediny pivo tady u nas v okoli ktery nemusim jsou Svijany.
Po nich druhy den ch..ju pr..ly.
Já měl Svijany jen jednou, přitáh sud kámoš co prodává zařízení do pivovarů a má nějakou tu pivovarnickou školu. Tvrdil že z hlediska postupu výroby to je jednoznačně nejlepší pivo. Pilo nás ho asi šest a všem strašně chutnalo.

Na vodě ve Strakonicích si nás 9 z 12 lidí dalo Srakonický nektar(12') nebo dudáka(10') všech 9 lidí se postupně během noci několikrát poblilo. A množstvím alkoholu to rozhodně nebylo, protože většině se začalo dělat blbje tak po 2 až 3 pivě. Jeden šel dokonce po prvním. Zbylí tří chlastali Gambáče skoro do rána a nic jim nebylo. :)
tak vo strakonicích se to říkalo vždycky, ale myslel jsem, že už to není dneska pravda...jak je to dlouho????
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od J-Fox »

traxxas píše:
J-Fox píše:
DEEP píše:Jediny pivo tady u nas v okoli ktery nemusim jsou Svijany.
Po nich druhy den ch..ju pr..ly.
Já měl Svijany jen jednou, přitáh sud kámoš co prodává zařízení do pivovarů a má nějakou tu pivovarnickou školu. Tvrdil že z hlediska postupu výroby to je jednoznačně nejlepší pivo. Pilo nás ho asi šest a všem strašně chutnalo.

Na vodě ve Strakonicích si nás 9 z 12 lidí dalo Srakonický nektar(12') nebo dudáka(10') všech 9 lidí se postupně během noci několikrát poblilo. A množstvím alkoholu to rozhodně nebylo, protože většině se začalo dělat blbje tak po 2 až 3 pivě. Jeden šel dokonce po prvním. Zbylí tří chlastali Gambáče skoro do rána a nic jim nebylo. :)
tak vo strakonicích se to říkalo vždycky, ale myslel jsem, že už to není dneska pravda...jak je to dlouho????
Srpen 2007
a už to nikdy zkoušet nebudu!!! :D
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od J-Fox »

traxxas píše:
DEEP píše:Me je jedno po cem se motam.Teda myslim jen chlast.Metaxa.Tullamore Dew,Jameson.Nebo ten Bavorak.BEEFEATER GIN z Tonikem.Jediny pivo tady u nas v okoli ktery nemusim jsou Svijany.
Po nich druhy den ch..ju pr..ly.
já nedokážu rouluštit: Po nich druhy den ch..ju pr..ly ( to první ještě asi jo).... :mrgreen:
Zkusil by jsem CI a DE :lol:
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od DEEP »

traxxas píše:no všechny ty řeči o českém superpivu nebo tohle nee...myslím, že je to trochu mimo...dnes se drtivá většina českých piv distribuovaných do běžných obchodů a obchodních řetězců vaří jako EUROPIVO...to je to, čeho jsme se ještě nedávno báli a buch je to tady....přišlo to poznenáhlu-asi jako když ti začíná blbě brzdit freew.....vím o čem mluvím, mimo exkursí ve 4 pivovarech a výkladů vrchních sládků-je to znát na chuti, takže kdo tvrdí piju jen a jen plzeň-je nej a to protože je zezplzně, tak je na obrovském omylu-dnes se vaří vše a všude a receptury už nejsou vůbec výrobním tajemstvím a know how.....takže jak říkám, dobře ošetřené (čepované) a dobře vychlazené skoro vše. Co nezkousnu je klášterní s vrchním kvašením a různé příchuti ( višnové, medové, pomerančové, atd..atd..=humus)...... V současné době se dá vyloženě si pochutnat na pivech malých rodinných pivovarů, vařených pokud možno ještě klasickou technologií..... :lol: Ještě, že tu nemáme americký piva-to už je humus na entou.... :mrgreen: ale i polský stojej za ho*no... a když všichni jihočeští pijáci piva tvrdili po revoluci-rakouský nee-má COčko a nadýmá a je říznutý-dnes skoro nepoznáš rozdíl-a už si na to ani nevzpomenou.....
Jediná klasika v ČR zústává stále Budvar n.p. ale je to pořád těžký pivo a bolehlav....asi proto že to je furt ta klasika..... :lol: :mrgreen: a pak třeba úplně nejlepší pivo jaké jsem kdy pil, byla "prácheňská vánoční perla-nebo hvězda" už si to přesně nepamatuji-bylo to pivo, co normálně vůbec do obchodů nešlo a bylo uvařeno v Platanu pro VIP zákazníky.....dostal jsem ho od vrchního sládka 2 nebo 3 kartony a nechal si ho na vánoce ( asi před 3-4 roky) a bylo to něco jako pro vinaře "don perignon ročník 54" nebo 57 ..????..... :lol: tam si teprve člověk uvědomí zpátky základy vaření kvalitního českého piva, je to jako poslední dobou s uzeninami...to je humus a s masem už to nemá skoro nic společného....pokud chceš něco dobrýho, co pamatuješ z dřívějších časů, tak jedině k vyhlášenému soukromému řezníkovi a nebudeš mít salám, klobásu, buřta atd bez masa nebo třeba jen s 15-20% "masa" a to ještě nevíš, co to bylo za "maso".....
Ty kravo.
Nic proti.Ale teda kdyz jsi tak sectelej nemas z tim nekdy problemy.Vis jako PC.Kdyz ma plny HDD tak uz taky dela blbiny.Mas na neco nejaky patent.Mam znamiho nastrojare a ten ma asi 10 patentu v cernym remeslu a je to uplne obic clovek.Ale TY? hm ...
Co je stary,to je dobry ...
traxxas

Re: HOSPODA

Příspěvek od traxxas »

No nic, vidím, že jsi zaujatý proti mě. Víc k tomu psát nebudu.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od hroch »

J-Fox píše:
DEEP píše:Jediny pivo tady u nas v okoli ktery nemusim jsou Svijany.
Po nich druhy den ch..ju pr..ly.
Já měl Svijany jen jednou, přitáh sud kámoš co prodává zařízení do pivovarů a má nějakou tu pivovarnickou školu. Tvrdil že z hlediska postupu výroby to je jednoznačně nejlepší pivo. Pilo nás ho asi šest a všem strašně chutnalo.

Na vodě ve Strakonicích si nás 9 z 12 lidí dalo Srakonický nektar(12') nebo dudáka(10') všech 9 lidí se postupně během noci několikrát poblilo. A množstvím alkoholu to rozhodně nebylo, protože většině se začalo dělat blbje tak po 2 až 3 pivě. Jeden šel dokonce po prvním. Zbylí tří chlastali Gambáče skoro do rána a nic jim nebylo. :)
my kdyz delame prase nebo nejakou akci tak pijeme 12 svijany a docela nam chutna.ale kdyz jich vypijes10tak se poblyju taky.Jinak ale piju tocenou plzen :) :)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od Sinner »

Já musím s 12°opatrně, já s tím neumím pracovat. :? :oops: ;) Raději nějakou klidnou desítku. 8-)
I když Plzeň je fakt asi nej. :idea:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od Vitouš »

Točená Plzeň je fakt jednička akorát musíš mít důvěru k výčepnímu aby to po pár pivech nezačal řezat.Jinak já nejsem znalec tak že piju co mě chutná i když někdo třeba říká že to neni dobré pivo.
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: HOSPODA

Příspěvek od Household »

A prečo sa minulý rok na zraze tak málo pivovalo ?

lebo nebol tam traxxas ? :lol:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od Sinner »

Vitouš píše:Točená Plzeň je fakt jednička akorát musíš mít důvěru k výčepnímu aby to po pár pivech nezačal řezat.Jinak já nejsem znalec tak že piju co mě chutná i když někdo třeba říká že to neni dobré pivo.
Myslíš abych pak nepil dvaadvacítku - desítku s dvanáctkou.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od DEEP »

traxxas píše:No nic, vidím, že jsi zaujatý proti mě. Víc k tomu psát nebudu.
Co se hned cilis?
Vzdycky chytnes na prvni naslapnuti? ;)
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: HOSPODA

Příspěvek od Vitouš »

Sinner píše:
Vitouš píše:Točená Plzeň je fakt jednička akorát musíš mít důvěru k výčepnímu aby to po pár pivech nezačal řezat.Jinak já nejsem znalec tak že piju co mě chutná i když někdo třeba říká že to neni dobré pivo.
Myslíš abych pak nepil dvaadvacítku - desítku s dvanáctkou.
Tos to vystihl.Dvaadvacítka je ten pravej název.
Odpovědět