Pokec

Odpovědět
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

Zdravim Vás tady.....už za 2 dny budu vlastnit freewind....nemůžu se ani dočkat,skoro všechno sem tady přečet a dozvěděl sem se samou chválu na freewinda.Bude to ´98 s 20500 km najeto.Snad bude v pořádku ,ale přístup a jednání s prodávajícím na mě dělá dobrý dojem...do tedka sem jezdil na MZ etz 251 tak snad to bude dobrý krok...mějte se;-)
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

hace píše:Zdravim Vás tady.....už za 2 dny budu vlastnit freewind....nemůžu se ani dočkat,skoro všechno sem tady přečet a dozvěděl sem se samou chválu na freewinda.Bude to ´98 s 20500 km najeto.Snad bude v pořádku ,ale přístup a jednání s prodávajícím na mě dělá dobrý dojem...do tedka sem jezdil na MZ etz 251 tak snad to bude dobrý krok...mějte se;-)
Neznám sice technický stav tvého nastávajícího Wětráka ale myslím že budeš spokojenej.Nic proti MZ ale přeci jen je to změna k lepšímu.Tak se pak pochlub.
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od kuklic »

Souhlas s Vitoušem. Mám ho asi 2 měsíce, má 34000 km (podle tacho) a fakt max. spokojenost. Vybíral jsem mezi více motorkama (např. CB 500, Diversion 600, GS 500,...), ale nakonec padla volba na Wětroně a nelituju. Po MZ 251 (já po Jawě 350/634) VELKÝ rozdíl- asi tak o 2 světelný roky :D :D ;) .
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

No tak pěkně děkuju za spříjemnění posledního dne bez frewa.Známej ho má a super.Už se těšim na zejtra a hlavně na jaro...a odkud ste??Co nejakej freewind sraz?My sme ze severu,ale dozvídam se že nejvíc freewindů je na moravě....:-(
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

hace píše:No tak pěkně děkuju za spříjemnění posledního dne bez frewa.Známej ho má a super.Už se těšim na zejtra a hlavně na jaro...a odkud ste??Co nejakej freewind sraz?My sme ze severu,ale dozvídam se že nejvíc freewindů je na moravě....:-(
To se jen zdá.Já jsem třeba z Prahy ale Wětráka mám na chalupě na Litoměřicku tak že taky sever.Jinak co se takhle scházíme tak jsme 3 z Prahy Jeden z Hrádku n.Nisou,Ústecka jedna z HK.Benešovska atd.Všichni jmenovaní jsme se třeba už několikrát sešli v motorkářské jeskyni Pekelné doly což je na Českolipsku tak že zase na severu.Tak nemusíš bědovat.Určitě se potkáme.A odkud že to jsi ty? :roll:
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

hace píše:Už se těšim na zejtra a hlavně na jaro...a odkud ste??Co nejakej freewind sraz?My sme ze severu,ale dozvídam se že nejvíc freewindů je na moravě....:-(

Freewind sraz bude v květnu: http://www.freewind.cz/forum/viewtopic. ... 1&start=25
A pak určitě něco jako loňský "Žampach" ale pravděpodobně na jiném místě (Orlická přehrada) Ale to je předčasné řešit, první akce bude Vrbno. 8-)
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

hace píše:No tak pěkně děkuju za spříjemnění posledního dne bez frewa.Známej ho má a super.Už se těšim na zejtra a hlavně na jaro...a odkud ste??Co nejakej freewind sraz?My sme ze severu,ale dozvídam se že nejvíc freewindů je na moravě....:-(
To bych neřek,často jezdím autem a žádného jsem tady nepotkal.Jednoho má kamarád z Brna se kterým se sem tam projedu.A když se koukám sem na stránky,tak většina z Vás je ze severu.Já koupil Freewa z okolí Prostějova a kamarád v Olomouci,tam jich prý jezdí víc,ale tady na Brněnsku jich moc nebude.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
JirkaS
Administrátor
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 18. zář 2008 15:50:20
Bydliště: Geršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od JirkaS »

šimi píše:
hace píše:No tak pěkně děkuju za spříjemnění posledního dne bez frewa.Známej ho má a super.Už se těšim na zejtra a hlavně na jaro...a odkud ste??Co nejakej freewind sraz?My sme ze severu,ale dozvídam se že nejvíc freewindů je na moravě....:-(
To bych neřek,často jezdím autem a žádného jsem tady nepotkal.Jednoho má kamarád z Brna se kterým se sem tam projedu.A když se koukám sem na stránky,tak většina z Vás je ze severu.Já koupil Freewa z okolí Prostějova a kamarád v Olomouci,tam jich prý jezdí víc,ale tady na Brněnsku jich moc nebude.
Já jsem od Velkého Meziříčí... a na motorkářích je jeden ze Žďáru nad Sázavou (ale nevím jestli je tady registrovaný).

Jinak potkat náhodou nějakého wětráka je velká vzácnost... jsme prostě jedineční 8-) :D
Není rum není šturm
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Pokec

Příspěvek od Meldar »

to jo :shock:
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

J-Fox píše:
hace píše:Už se těšim na zejtra a hlavně na jaro...a odkud ste??Co nejakej freewind sraz?My sme ze severu,ale dozvídam se že nejvíc freewindů je na moravě....:-(

Freewind sraz bude v květnu: http://www.freewind.cz/forum/viewtopic. ... 1&start=25
A pak určitě něco jako loňský "Žampach" ale pravděpodobně na jiném místě (Orlická přehrada) Ale to je předčasné řešit, první akce bude Vrbno. 8-)
JIRKO TY JSI O ROK NAPŘED.Vždyť jsme byli na Žampachu letos.
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od J-Fox »

Vitouš píše:
J-Fox píše:
hace píše:Už se těšim na zejtra a hlavně na jaro...a odkud ste??Co nejakej freewind sraz?My sme ze severu,ale dozvídam se že nejvíc freewindů je na moravě....:-(

Freewind sraz bude v květnu: http://www.freewind.cz/forum/viewtopic. ... 1&start=25
A pak určitě něco jako loňský "Žampach" ale pravděpodobně na jiném místě (Orlická přehrada) Ale to je předčasné řešit, první akce bude Vrbno. 8-)
JIRKO TY JSI O ROK NAPŘED.Vždyť jsme byli na Žampachu letos.
To máš pravdu :lol:
Už se ukládám k zimnímu spánku, takže pro mě už rok skončil. :D
Už aby bylo jaro... 8-)
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

Já sem z Litvínova,to je kousek od mostu(kdo by nevěděl)....tak to sem rád že se budou dít nějaký ty srazy,aspon bude duvod pořád někam jezdit....jo a vidět freewind je vzácnost proto že se vůbec nevyráběli pro čr,nejbližší zdroj bylo německo,rakousko....a to je dobře že jich tu zas až tak moc neni aspon si jí bude každej prohlížet a ptát se atd...a nato se právě těšim ;-) už jenom za 14 hodin
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

JirkaS píše:
šimi píše:
hace píše:No tak pěkně děkuju za spříjemnění posledního dne bez frewa.Známej ho má a super.Už se těšim na zejtra a hlavně na jaro...a odkud ste??Co nejakej freewind sraz?My sme ze severu,ale dozvídam se že nejvíc freewindů je na moravě....:-(
To bych neřek,často jezdím autem a žádného jsem tady nepotkal.Jednoho má kamarád z Brna se kterým se sem tam projedu.A když se koukám sem na stránky,tak většina z Vás je ze severu.Já koupil Freewa z okolí Prostějova a kamarád v Olomouci,tam jich prý jezdí víc,ale tady na Brněnsku jich moc nebude.
Já jsem od Velkého Meziříčí... a na motorkářích je jeden ze Žďáru nad Sázavou (ale nevím jestli je tady registrovaný).

Jinak potkat náhodou nějakého wětráka je velká vzácnost... jsme prostě jedineční 8-) :D
Nazdar krajane,tak to k sobě máme cca.40 km.to není tak daleko.třeba se někde potkáme,jsem ze Zbýšova u Brna tj.asi 3km. před Rosicema. :P
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

Tak a je doma holka ušatá :-) mam za sebou prvních 80 km a nemužu si jízdu vynachválit a tahá víc než sem čekal,fakt supr zpřevodovaný.Už se těšim na zejtra :D
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

a co bude zítra krom soboty...???? :lol: :lol:

já vím, když jsem na něj poprvé sednul, dal jsem 130 navečer a vůbec se mi nechtělo domů... ;)
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od DEEP »

hace píše:No tak pěkně děkuju za spříjemnění posledního dne bez frewa.Známej ho má a super.Už se těšim na zejtra a hlavně na jaro...a odkud ste??Co nejakej freewind sraz?My sme ze severu,ale dozvídam se že nejvíc freewindů je na moravě....:-(
Zdarec ja jsem ze severu LBC.
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

hace píše:Tak a je doma holka ušatá :-) mam za sebou prvních 80 km a nemužu si jízdu vynachválit a tahá víc než sem čekal,fakt supr zpřevodovaný.Už se těšim na zejtra :D
Já mám Freeea půl roku,před ním jsem na motorce neseděl min 10 let.Ze začátku jsem měl strach,(hlavně z přední brzdy a po seštelování karbeců a ventilů se mě začala stavět na zadní - to můj bývalý skůtr manet 125 nedokázal)ale rychle jsem si zvyknul a jsem spokojenej.Na mou pohodovou jízdu bohatě stačí a lesní cesty zvládá taky skvěle.Dlouho jsem vybíral,kterou značku motorky zvolit a myslím že jsem se trefil.Rozhodně bych neměnil.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od kuklic »

Já jsem z Českých Budějovic.
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

Škoda že je už konec sezony, já si koupim takovej stroj zrovna záčátkem prosince:-( těšim se!!!!!!
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

hace píše:Škoda že je už konec sezony, já si koupim takovej stroj zrovna záčátkem prosince:-( těšim se!!!!!!
Za čtrnáct dní se má oteplovat.Takže se zazimováním ještě počkám.Předběžné předpovědi hlásí že budou vánoce na blatě,takže se k tomu zazimování možná ani nedostanu. :lol: :lol: :lol:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

šimi píše:
hace píše:Škoda že je už konec sezony, já si koupim takovej stroj zrovna záčátkem prosince:-( těšim se!!!!!!
Za čtrnáct dní se má oteplovat.Takže se zazimováním ještě počkám.Předběžné předpovědi hlásí že budou vánoce na blatě,takže se k tomu zazimování možná ani nedostanu. :lol: :lol: :lol:
Já bych neházel flintu do žita.Já jsem se byl projet v loni 31.12.2007 bylo sucho 3 stupně nad nulou.Pravda vrátil jsem se okolo 16 hod. a v šest začalo sněžit.Letos jsem zahájil sezónu okolo 20.2.08 bylo sucho sluníčko a kolem 15 stupňů nad nulou.Tak že vlastně sezóna může být s přestávkama celej rok.
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

No dneska sem byl v práci na stroji...a kličkoval sem mezi vločkama :D No snad jí zazimovávat nemusim,hadry mam dost kvalitní,takže zima nevadí ale to mokro nemusim.....a ještě dotaz jak odepíšu aby se tam zobrazila zpráva toho komu píšu??
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od Household »

hace píše:......a ještě dotaz jak odepíšu aby se tam zobrazila zpráva toho komu píšu??
Klikneš na tlačítko Citace v príspevku, na ktorý chceš odpovedať.

U nás stále prší :|
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

Vitouš píše:
šimi píše:
hace píše:Škoda že je už konec sezony, já si koupim takovej stroj zrovna záčátkem prosince:-( těšim se!!!!!!
Za čtrnáct dní se má oteplovat.Takže se zazimováním ještě počkám.Předběžné předpovědi hlásí že budou vánoce na blatě,takže se k tomu zazimování možná ani nedostanu. :lol: :lol: :lol:
Já bych neházel flintu do žita.Já jsem se byl projet v loni 31.12.2007 bylo sucho 3 stupně nad nulou.Pravda vrátil jsem se okolo 16 hod. a v šest začalo sněžit.Letos jsem zahájil sezónu okolo 20.2.08 bylo sucho sluníčko a kolem 15 stupňů nad nulou.Tak že vlastně sezóna může být s přestávkama celej rok.
Tak to jsme zahajovali sezonu asi stejný den, pokud si to dobře pamatuji-kdy jsem vyjel.... :roll:
Tak ne-já až 23.2.v sobotu a to jsem měl čerstvě zlámané prsty na pravé noze ( necelý týden-vlastně přesně týden-ono první dny máš vůbec problema chodit), tak jsem měl problém nasoukat se do motoobuvi......jinak bych byl jel určitě už v pátek ( bylo hezky) nebo dříve, ale vzpomínám si, jaký to byl problém s těmi prstíky, ještě že to nebylo na levé noze-tu potřebuješ k řazení..... :mrgreen:
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

Ahoj,počasí nevypadá že by se chtělo umoudřit a oteplit.Už jsem 14 dní neseděl v sedle a začíná mi to lézt na mozek.Jsem nervózní jak stará panna.Nevím jak to do jara přežiju.Doufám že se meteorologové nespetli a že teploty půjdou nahoru. :oops:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Odpovědět