přední blinkr

Odpovědět
Roman

přední blinkr

Příspěvek od Roman »

Nazdar,můžete mě poradit jak vyndat ten gumový držák blinkru.Zevnitř jsou dva šroubky na křižák ale není možný se na jeden dostat.Zřejmě se musí vyndat nějaký plast.Můžete mě prosím poradit jaký plasty sundat a jak,abych nesundaval zbytečně jiné plasty.Přece je jenom wětrák nový tak jej nechci moc rozebírat.Dík za info.
buba
Motorkář
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. říj 2008 7:08:14

Re: přední blinkr

Příspěvek od buba »

dělal jsem to v sobotu,musíš ten plast téměř sundat aby ses dostal k tomu šroubku :sundej plexi a pod ním je kovová příčka. tu odšroubuj.odšroubuj ten plast který bude držet už jen na té kovové příčce. plast opatrně posuň dopředu a dostaneš se k tomu šroubku.opatrně ať to nepraskne! nebo zhoď i druhou stranu plastu.
Roman

Re: přední blinkr

Příspěvek od Roman »

A ten gumovej držák se vyndavá zevnitř nebo zvenku?( Myslím z tý díry v plastu).
Roman

Re: přední blinkr

Příspěvek od Roman »

Ale mně na tom držáku žádný plast nedrží.Tak fakt nevím,stačilo by kdyby ten plast,co je v něm ten blinkr šel kousek oddálit aby se to povolilo.Co bych měl povolit , aby ten plast šel dostatečně oddálit? S tím držákem se mi to nezdá, je na něm přichycené světlo ale žádný plast na něm nedrží.
buba
Motorkář
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. říj 2008 7:08:14

Re: přední blinkr

Příspěvek od buba »

jak jsem to udělal já:1.povolil jsem plast s blinkrem,všechny šroubky zvenku.2.sundal jsem plexi.3.povolil jsem kovovou příčku nad světlem která spojuje plasty pravé a levé strany.(je nad světlem pod plexi)4.plast jsem opatrně posunul dopředu a tím získal přístup k hornímu šroubku blinkru.5.po odšroubování šroubku a sundání podložky jsem rozpojil dráty ve spojce a blinkr vysunul ven.(opatrně guma byla steřelá)6.blinkr slepil tavnou pistolí a namontoval opačným postupem. jak budeš dávat blinkr zpět do té díry tak musíš ohnout ty gumové výstupky na blinkru směrem dopředu tak abys je zasunoval jako první jinak tam ten blinkr nenarveš. líp to popsat neumím. tak hodně zdaru.
Roman

Re: přední blinkr

Příspěvek od Roman »

CHceš říct,že blinkr se dá vyndat z vnitřní strany(myslím skrz tu díru jako od světla ven)Já myslel že se ta guma musí protáhnout jako dovnitř ke světlu.Protože když to jde vytáhnout přes tu díru od světla ven, tak by teoreticky stačilo se dostat spec. šroubovákem na ten šroubek a vytáhnout to ven, jako od světla.Já myslel že to jde jenom směrem ke světlu a tím pádem by se ta guma neprotáhla okolo světla.
buba
Motorkář
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. říj 2008 7:08:14

Re: přední blinkr

Příspěvek od buba »

no jo vždyť o to jde,dostat se k tomu šroubku.možná ohebným nástavcem na šroubovák ale ten jsem neměl tak jsem to udělal jak jsem psal. Vytahoval jsem to od světla ven.
Odpovědět