Ladeny vyfuk

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od DEEP »

Dej si ladak,Vic pruchozi filtr,i kdyz si myslim ze je to zbytecny.Dynojet kit.Ostry vacky,kovany pist,Svody az ke koncovce z titanu,power comander.A to ti rikam!
To bude strela.ver tomu ze se dostanes na 60 koni a 65Nm.
Ale bude te to stat okolo 25 az 30 tisic.Ale svezes se pekne. :lol: :lol: :lol:
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od DEEP »

Tady mate nejaky super zvuky.Mozna sem k temto taky nejaky svuj hodim ;)
http://www.heavy.cz/post/sportovni-auta ... vuky-1718/
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

DEEP píše:
Rimmerak píše:Nebo to dělá teď takovej randál, že to mín točíš :-)
Ted teprve stim litam jako hovado.
Pred tim to bylo asi dost uduseny.Proto clovek musel vic pridavat aby byl rychlej.Ted uz to ucpany neni ... :lol: :lol: :lol:
Je to možný. Je to nesrovnatelný, ale strejda si koupil čínskou 250ccm 4-T čtyřkolku a pořád to nějak nejelo a bylo to jak udušený, pak amatérsky zvětšil díru v koncovce výfuku a sice to víc řve, ale jede to 2× líp a spotřeba stejná. Nj, ty naše homologační normy :evil:

DEEPe, co si myslíš o tomhle laďáku , http://aukro.cz/item644587604_yamaha_td ... leyco.html
Šel by napasovat na freewinda? S trochou uprav na potrubí samozřejmě.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hace »

ten ti tam asi nepude...ty potřebuješ kratší mam pocit max 50..já tam mam 45,řikal ten maník ale já nevim jak se to počítá,to neni od začátku do konce ale jenom to tělo,potom tak 10 cm to zúžení + ta koncovka tak8 cm nevim no ale tenhle mi připadá dlouhej
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

Rimmerak píše:
DEEP píše:
Rimmerak píše:Nebo to dělá teď takovej randál, že to mín točíš :-)
Ted teprve stim litam jako hovado.
Pred tim to bylo asi dost uduseny.Proto clovek musel vic pridavat aby byl rychlej.Ted uz to ucpany neni ... :lol: :lol: :lol:
Je to možný. Je to nesrovnatelný, ale strejda si koupil čínskou 250ccm 4-T čtyřkolku a pořád to nějak nejelo a bylo to jak udušený, pak amatérsky zvětšil díru v koncovce výfuku a sice to víc řve, ale jede to 2× líp a spotřeba stejná. Nj, ty naše homologační normy :evil:

DEEPe, co si myslíš o tomhle laďáku , http://aukro.cz/item644587604_yamaha_td ... leyco.html
Šel by napasovat na freewinda? S trochou uprav na potrubí samozřejmě.
myslim ze s vic jak trochou uprav potrubi,myslim ze by sis musel nechat udelat cely novy
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

škoda, vypadá pěkně

edit: pořád po nějakým pokukuju a moc se mi líbí ten co má hroch, teda jestli si to nepletu, ten jak je tu na předchozí stránce, s tím zaobleným vyústěním. Kolik stál a kde? Díky
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od DEEP »

Neprmyslej nad ptakovinama nikam nevolej .Proste do toho jdi hlava nehlava.Zbytecne stracis drahoceny cas .A zivot leti.Je treba si trosku taky uzit jses tady jen jednou atak proc nekoho z tim randalem jednou nebo vyckrat v zivote nenasrat ... :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil:
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

Rimmerak píše:škoda, vypadá pěkně

edit: pořád po nějakým pokukuju a moc se mi líbí ten co má hroch, teda jestli si to nepletu, ten jak je tu na předchozí stránce, s tím zaobleným vyústěním. Kolik stál a kde? Díky
zeptej se foxika ten ho ma taky od te same firmy :)cena byla myslim neco kolem 4500 i s praci.mam ho ja foxik a hace :)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hace »

hele za ty prachy je to moc muziky,někdy mezi barákama až moc muziky ;) navíc má homologaci(sice vymyšlenou) a vyjímatelnou vložku + ten design...a ta cena je těch 4500,- i s prací jak píše hroch...a taky to máš docela kousek do rožmitálu nějakejch 70 a udělaj ti to na počkání cca 5 hodin ale si přímo u toho a to ti utíká,navíc mu pomáháš.
tady je na něj tel. 606 817 790 a jak řiká deep žiješ jenom jednou tak di do toho...ted už sem si na ten rámus zvyk,ale když slyšim nastartovanýho freewa s origo vejfukem,tak to už ted neberu jako motorku :lol: tímto se omlouvam ostatním a chci říct že nejste lidy bez ladáků ale čekatele na ladák :) už se těšim až nekdy pojedeme v koloně tak 15 freewů a všichni budou dělat rachot :!: :!: :!: :lol:
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

Díky, možná do něj pujdu. Uvidím, kolik kápne kšeftík, co sem dělal. Dneska jsem řek dost a zkusím se zítra zajít poptat do Moto Hamouz (suzuki opravna Kladno) za kolik by vyměnili rozvoďák. Vibruje to furt víc a víc. Už mě to nebaví. Bojím se, abych to nezanedbal. Tak se půjdu poradit jestli je to už potřeba nebo ne. A bud udělám rozvody, bo ladák od haceho ;)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Vitouš »

hace píše:hele za ty prachy je to moc muziky,někdy mezi barákama až moc muziky ;) navíc má homologaci(sice vymyšlenou) a vyjímatelnou vložku + ten design...a ta cena je těch 4500,- i s prací jak píše hroch...a taky to máš docela kousek do rožmitálu nějakejch 70 a udělaj ti to na počkání cca 5 hodin ale si přímo u toho a to ti utíká,navíc mu pomáháš.
tady je na něj tel. 606 817 790 a jak řiká deep žiješ jenom jednou tak di do toho...ted už sem si na ten rámus zvyk,ale když slyšim nastartovanýho freewa s origo vejfukem,tak to už ted neberu jako motorku :lol: tímto se omlouvam ostatním a chci říct že nejste lidy bez ladáků ale čekatele na ladák :) už se těšim až nekdy pojedeme v koloně tak 15 freewů a všichni budou dělat rachot :!: :!: :!: :lol:
Člověče Tomáši vystihl jsi to dobře.Já jsem vzhledem k mému věku docela konzerva :? ale po posledním srazu když jsem nastartoval vedle vás svého Wětráka tak jsem si připadal jako bych měl Simsona. :x Začal jsem taky uvažovat o laďáku.Jen mám problém jak to zkloubyt časově.Mám volno jen o víkendu ale to už je můj problém.Docela by se vyplatilo kdyby jich podle nějakého wětráka udělali v té firmě více jistě zájemců z našich řad bude přibývat :P
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

Tak jsem tam volal, na to číslo co mi dal Hace a příští týden na mě mají čas :-) Za těch 4500 komplet s kolenem, montáž... 5 hodin počkat-pomoct. Tak pokud si to do příštího týdne nerozmyslím, tak budu další týpek s laďákem.
Kolega z práce si tam možná nechá udělat laďák + komplet svody na transalpa, má je promáčknutý :-)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hace »

tak se mi to líbí....i ten Vitouš je už nakřápnutej,jenom by to chtělo jestli máš opravdu zájem tak se domluvit s rimmerakem když to bude dělat + s tim maníken(výše uvedené číslo-to je přímo ten svářeč)at udělá ty kolínka dvě...musíš mu říct tim přesvěčujícim hlasem že mu to zaplatíš až tam přijedeš :lol: stejně jak s tou reklamací s řetězovkou :lol:

a rimme,nesmíš řikat ladák od haceho,to je ladák od hrocha já byl až druhej...jenom díky jemu ho už máme 3 za tak super cenu a bude nás víc ;)
a štelování je taky sranda prostě 4 a 3/4otáčky a si v cajku(chvíli sem měl i 5-střílelo to mín,ale dlouho to trvalo při startu než měl provozní otáčky,byl velkej rozdíl mezi studenejma a teplejma otáčkama)
taky díky deepovi sme se stim nemuseli srát dlouho jako on,dal sem 4,5ot jak mi řek a pak už jenom doladoval
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

No to je pravda, kdyby mi to koleno vyráběl a napasovával, tak mi dej Vitouši číslo a já bych mu moh říct, ať teda udělá dvě a zavolal bych ti, jestli to opravdu chceš, aby to byla tutovka a nemusel by si ty tam na to potom čekat, jen na namontování.
Já sem na 95% rozhodnutej do tohodle laďáku jít s tím, že tam chci zajet příští týden, pokud budou mít na mě čas a dá mi šéf den dovču.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Vitouš »

Rimmerak píše:No to je pravda, kdyby mi to koleno vyráběl a napasovával, tak mi dej Vitouši číslo a já bych mu moh říct, ať teda udělá dvě a zavolal bych ti, jestli to opravdu chceš, aby to byla tutovka a nemusel by si ty tam na to potom čekat, jen na namontování.
Já sem na 95% rozhodnutej do tohodle laďáku jít s tím, že tam chci zajet příští týden, pokud budou mít na mě čas a dá mi šéf den dovču.
Myslím že moje číslo máš.Už jsi mě psal a já ti volal projistotu 603 455 712 Vítek.Když tak než by si tam jel tak se můžem domluvit že bych ti třeba dal pro ně nějakou zálohu.Na 99,9% jsem rozhodnut akorát ten čas ve všední den je pro mě problém.Snad nějakej pátek.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

Jo promiň. Já si totiž pletu nick Vitouš a Vitas :-) Moc podobný nicky. Ok. Dal bych ti vědět než bych tam jel, kdyžtak bysme se tedy i mohli nějak domluvit na tý záloze a nechal bych ti tu trubku udělat. Podle mě potom montáž už bys zvládnul sám, nebo bych ti moh i pomoct a výfuk i tu trubku by ti mohli poslat na dobírku.
Pro mě to taky není v týdnu ideální, budu si muset vzít jeden celej den dovolenou... ale mám to tam naštěstí cca 80km, hodinka cesty, takže je to v pohodě.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

vyfuk je i s trubkou v jednom kuse :)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hace »

to zaprvý a zadruhý,jak už předpokládam tak tam bude vítek chtít taky ten krycí plech a to se vaří tim tigem na míru na místě...a to právě zabírá tolik času,výroba toho kolínka je tak hodka,pak ho obvaří kolem dokola,přidělá na vejfuk...a to je furt sundat,nandat,sundat,nandat tak 9x než se to napasuje přesně a pak upravit,zkrátit,roztáhnout atd ty 4 kozyčky na ten krycý plech...já si ho tam musel nechat dát kuli těm postranim taškám...ale je fakt že po hodině jízdy slezu z mašiny a udržim ruku na ladáku,jak to lítá všechno ven tak neni vubec rozpálenej,jenom tak horkej.

a když ti řeknu že se vitas menuje přímenim vitouš tak budeš mít uplně mega bordel :lol:
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

Aha, tak to potom jo, tak to je horší. No pokud jde jen o ten krycí plech, tak to už bych si vymyslel nějak doma, to přidělání. Případně tam ten plech ani nedávat. Nepotřebuji ho tam.
Ale to s Vitoušem je teda složitější, to se ještě budeme muset domluvit co a jak.

PS: to fakt? vitas je příjmením vitouš, a vitouš je vítek jo? děláte mi v tom docela bordel. Můj kolega z práce je taky Vítek, ale nick má na netu teda s-a-x :-D

PS2: Kamarád má pomlácený svody a prorezlej výfuk na transalpu, tak sem se ptal jestli udělají nové svody a tak bez problémů ! :-) šikovný hoši
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

to doma jen tak nevymyslis :? ale ja ho tam treba nemam me se to libi bez neho 8-)
x x x jinak to neumim
míla3
Příspěvky: 46
Registrován: stř 01. říj 2008 19:46:32
Bydliště: Třemošná

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od míla3 »

Nazdar ve spolek! Tak zítra tam jedu pro výfuk. Budu další!
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

míla3 píše:Nazdar ve spolek! Tak zítra tam jedu pro výfuk. Budu další!
Nazdárek, ty jsi mě předběhl jo :x :lol: Na mě přijde řada až příští týden....

to hroch : když nevymyslím, tak tam prostě nebude :-) edit: stejně si myslím, že vymyslím, jsem povoláním konstruktér ;)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
míla3
Příspěvky: 46
Registrován: stř 01. říj 2008 19:46:32
Bydliště: Třemošná

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od míla3 »

To už to budou umět jak na F1 a za hodinu budeš pryč!!
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od hroch »

Rimmerak píše:
míla3 píše:Nazdar ve spolek! Tak zítra tam jedu pro výfuk. Budu další!
Nazdárek, ty jsi mě předběhl jo :x :lol: Na mě přijde řada až příští týden....

to hroch : když nevymyslím, tak tam prostě nebude :-) edit: stejně si myslím, že vymyslím, jsem povoláním konstruktér ;)
vymyslis ale jestly nemas doma tu jejich moc peknou svarecku ta nevim nevim teda jestly tam nebudes davat nejake pasky atd
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladeny vyfuk

Příspěvek od Rimmerak »

No doma ne... v práci máme mig, tig, wig... antikoro vaří chlapi téměř pravidelně, umí i hliník a podobný dobroty, měď na ocel ! atd... Sám tomu nemůžu uvěřit, ale fakt to jde. Takže s tím by problém nebyl.

Oni tam vaří takový ty pacičky na šroubky pro ten kryt na ten výfuk jo, jako je to v originále? To bych asi stejnak nechtěl, ničit si ten krásnej lesk ladáku. Nechám si to asi bez krytu....
Jo a ted kontrolní otázka... v jak velkým báglu jste si vezli domu ten origo výfuk :-D
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Odpovědět