pneu

Odpovědět
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: E-BAY

Příspěvek od šimi »

hroch píše:ja mam kryt origo a nevadi my tam a ze je spinavej :?: na enduru je my to uplne jedno a za druhy ten malej blatnicek spolika docela dost blata a vody a nelita my to az na kufr a svetlo a hlavni stojanek je docela dost dobra vec kdyz potrebujes nalozenou motorku postavit nekde v lese nebo kdyz mas nejakej defekt ja bych bez nej nedal ani ranu :)
Jako bys mě mluvil z duše,na polních cestách i v dešti je velice užitečný a nebejt hlavního stojanu-tak nevím jak bych přezouval to zadní kolo před třemi týdny.A rozhodně mě nijak neklektá,ani v terénu.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od hroch »

šimi píše:
hroch píše:ja mam kryt origo a nevadi my tam a ze je spinavej :?: na enduru je my to uplne jedno a za druhy ten malej blatnicek spolika docela dost blata a vody a nelita my to az na kufr a svetlo a hlavni stojanek je docela dost dobra vec kdyz potrebujes nalozenou motorku postavit nekde v lese nebo kdyz mas nejakej defekt ja bych bez nej nedal ani ranu :)
Jako bys mě mluvil z duše,na polních cestách i v dešti je velice užitečný a nebejt hlavního stojanu-tak nevím jak bych přezouval to zadní kolo před třemi týdny.A rozhodně mě nijak neklektá,ani v terénu.
;)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: E-BAY

Příspěvek od Meldar »

Jasně když jsem měnil přední kolo dal jsem pod hlavní stojan prkno a šlo to suprově.To že někomu klape stojánek je že má slabou pružinu řekl bych.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od hroch »

Meldar píše:Jasně když jsem měnil přední kolo dal jsem pod hlavní stojan prkno a šlo to suprově.To že někomu klape stojánek je že má slabou pružinu řekl bych.
tak mas recht menit gumu tak ze musis polozit motorku do travy je na prd a nebo cokolily jinyho.a hlavne na centralu si muzes na pauze na moto sednout a dat si nohy hore :D :D a ten stojanek nekdy staci poradne dotahnout ,nohou ho dolu das jako nic a nahoru ho priplacne pruzina a navic je tam na dorazu guma takze pan suzuka to zas tak blbe nevymyslel :lol:
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od hace »

tu gumu od pana suzuki sem tam neměl...musel sem si jí vytříhnout a nalepit...protože mi to dělalo hrozný zvuky když sem to dával ze stojanu-železo na železo
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od hroch »

hace píše:tu gumu od pana suzuki sem tam neměl...musel sem si jí vytříhnout a nalepit...protože mi to dělalo hrozný zvuky když sem to dával ze stojanu-železo na železo
tak vydis ze jsi na to taky prisel ,a boucha ...neboucha tak je to ok ;)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: E-BAY

Příspěvek od šimi »

hroch píše:
Meldar píše:Jasně když jsem měnil přední kolo dal jsem pod hlavní stojan prkno a šlo to suprově.To že někomu klape stojánek je že má slabou pružinu řekl bych.
tak mas recht menit gumu tak ze musis polozit motorku do travy je na prd a nebo cokolily jinyho.a hlavne na centralu si muzes na pauze na moto sednout a dat si nohy hore :D :D a ten stojanek nekdy staci poradne dotahnout ,nohou ho dolu das jako nic a nahoru ho priplacne pruzina a navic je tam na dorazu guma takze pan suzuka to zas tak blbe nevymyslel :lol:
Tak,tak,taky na ní sedávám(a to nejsu žádný drobeček).Pěkně z boku jednu nohu na přední stupačce a druhou na zadní.Boční stojan používám jen vyjímečně,většinou v terénu kde je nerovný povrch. :mrgreen:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od Rimmerak »

Tak to já zadní pneu měnil tak, že sem si dal pod motor hever na auto a bylo to ;) Duši ani lepení stejně nevozím, takže výměna v terénu není pravděpodobná.
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od hroch »

Rimmerak píše:Tak to já zadní pneu měnil tak, že sem si dal pod motor hever na auto a bylo to ;) Duši ani lepení stejně nevozím, takže výměna v terénu není pravděpodobná.
sebou vozis hever jo :?: :D :D :D tak pri jinem problemu se stojanek hodi.a basta :)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od hroch »

šimi píše:
hroch píše:
Meldar píše:Jasně když jsem měnil přední kolo dal jsem pod hlavní stojan prkno a šlo to suprově.To že někomu klape stojánek je že má slabou pružinu řekl bych.
tak mas recht menit gumu tak ze musis polozit motorku do travy je na prd a nebo cokolily jinyho.a hlavne na centralu si muzes na pauze na moto sednout a dat si nohy hore :D :D a ten stojanek nekdy staci poradne dotahnout ,nohou ho dolu das jako nic a nahoru ho priplacne pruzina a navic je tam na dorazu guma takze pan suzuka to zas tak blbe nevymyslel :lol:
Tak,tak,taky na ní sedávám(a to nejsu žádný drobeček).Pěkně z boku jednu nohu na přední stupačce a druhou na zadní.Boční stojan používám jen vyjímečně,většinou v terénu kde je nerovný povrch. :mrgreen:
ano taky sedivam a jeste kdyz jsem kouril tak jsem takhle dal 2 3 ciga jelo se dal :lol: :D
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: E-BAY

Příspěvek od šimi »

hroch píše:
Rimmerak píše:Tak to já zadní pneu měnil tak, že sem si dal pod motor hever na auto a bylo to ;) Duši ani lepení stejně nevozím, takže výměna v terénu není pravděpodobná.


:o To by mě zajímalo,co bys dělal s píchnutým kolem v neděli 100km od domova.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: E-BAY

Příspěvek od šimi »

Po mé poslední zkušenosti už s sebou vozím náhradní duše(obě) a montpáky.Štěstí že jsem píchnul 8 km od domova. 8-)
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od hroch »

šimi píše:Po mé poslední zkušenosti už s sebou vozím náhradní duše(obě) a montpáky.Štěstí že jsem píchnul 8 km od domova. 8-)
ja se priznam ze dusi sebou nemam mam antipych ale chci si jednu poridit i montpaky ale jaksi na to furt zapominam. ale na pichnute gume se da nejaky ten kousek dojet akorat je problem ze v nedely ti vsude v pneuservisech tak leda naserou :) :)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: E-BAY

Příspěvek od šimi »

hroch píše:
šimi píše:Po mé poslední zkušenosti už s sebou vozím náhradní duše(obě) a montpáky.Štěstí že jsem píchnul 8 km od domova. 8-)
ja se priznam ze dusi sebou nemam mam antipych ale chci si jednu poridit i montpaky ale jaksi na to furt zapominam. ale na pichnute gume se da nejaky ten kousek dojet akorat je problem ze v nedely ti vsude v pneuservisech tak leda naserou :) :)
Já mám montpáky ještě ze starýho fechtla.Vyštrachal jsem je v dílně po x letech.Jsou sice trochu kratší,ale můj kamarád má ty stejné a když jsem minule píchnul tak to s nimi šlo bezproblémů.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: E-BAY

Příspěvek od Meldar »

Rimmerak píše:Tak to já zadní pneu měnil tak, že sem si dal pod motor hever na auto a bylo to ;) Duši ani lepení stejně nevozím, takže výměna v terénu není pravděpodobná.
Přední gumu jsem měnil doma.Dával jsem novej přední plášť.Kdybych píchnul asi bych volal tel. o pomoc.Antipych nemám ale bylo by fajn ho koupit a nějakou tu tlakovou bobičku.Když jedu bez kufru nemam místo pro duší a montpáky.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od Rimmerak »

"To by mě zajímalo,co bys dělal s píchnutým kolem v neděli 100km od domova."

Mno, kdybych měl vozit ještě montpáky a duše, tak mám fakt plnej kufr a nic se mi tam nevejde. A když už, stejně bych to pak neměl čím nafouknout, protože pumpičku nebo bombičku už vůbec nevozím / ani nevlastním.

Takže jednoznačná odpověď :-) Zavolal bych domu buď pro nářadí, nebo rovnou dědu s vlekem :-)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: E-BAY

Příspěvek od šimi »

Rimmerak píše:"To by mě zajímalo,co bys dělal s píchnutým kolem v neděli 100km od domova."

Mno, kdybych měl vozit ještě montpáky a duše, tak mám fakt plnej kufr a nic se mi tam nevejde. A když už, stejně bych to pak neměl čím nafouknout, protože pumpičku nebo bombičku už vůbec nevozím / ani nevlastním.

Takže jednoznačná odpověď :-) Zavolal bych domu buď pro nářadí, nebo rovnou dědu s vlekem :-)
Budu asi vypadat jak trubka,ale co je to ta bombička?A jak je velká?
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: E-BAY

Příspěvek od Sinner »

šimi píše: Budu asi vypadat jak trubka,ale co je to ta bombička?A jak je velká?
je o malinko vetší než bývali klasické bombičky na sodovku neboli správně moravsky "sifon", k tomu je takovej malej nástavec kterej se navlíkne na ventilek a nafoukneš s tím prudce pneu. Hlavně ji nafoukneš bleskem, tudíž i bezdušáky přiskočí k ráfku.
Přílohy
genuine.jpg
genuine.jpg (124.69 KiB) Zobrazeno 14900 x
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od hroch »

nechces si sinnere zalozit svuj vlastni vyhledavac ?ty najdes snad vse :D :D ;)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: pneu

Příspěvek od šimi »

Vypadá to zajímavě,tady jsem našel nějaký obchod:
http://bikestar-online.bcec.biz/index.p ... am&index=2
Nemáte s tím někdo zkušenosti?Zajímalo by mě kolik by bylo potřeba bombiček k nafouknutí jednoho našeho kola.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od Rimmerak »

šimi píše:Vypadá to zajímavě,tady jsem našel nějaký obchod:
http://bikestar-online.bcec.biz/index.p ... am&index=2
Nemáte s tím někdo zkušenosti?Zajímalo by mě kolik by bylo potřeba bombiček k nafouknutí jednoho našeho kola.
Podle mě jedna bombička na naší pneu stačí :-) Máme doma bombičku s dusíkem na foukání auto-pneu která má asi tak průměr 30mm a délku 300mm a foukalo se s tím pneu už tak 5× a pořád v ní je :-)
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od Sinner »

Na 4 stránce jsem mluvil o ochraně ráfků při přezouvání takovým silonovým půlměsícem a nemohl to najít nyní jsem to objevil. viz tady
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
sonyk
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: pát 07. lis 2008 18:34:10
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od sonyk »

Cuss buss sem tu zas. Mam sadu an orpavovani penu od Louise stala loni neco kolem peti kila je tam tusim 3 nebo 4 bombicky a 10 knotu. Po opraveni je nutne pneu jeste dofouknout na pumpe a maximalni rychlosti 50km/h dojet do pneuservisu pro normalni opravu pneu. :-D Jinak nikdo nejezdi 50:-D
Kawasaki z750
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od J-Fox »

Přemýšlím že by jsem tohle http://www.yshop.cz/10090--19-mc-57h-tl ... +dp133095/ nebo něco podobnýho obul na Freewinda. Co vy nato?
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od Vitouš »

J-Fox píše:Přemýšlím že by jsem tohle http://www.yshop.cz/10090--19-mc-57h-tl ... +dp133095/ nebo něco podobnýho obul na Freewinda. Co vy nato?
Mají pneu i na zadek a vjaké ceně?Vypadá to dobře akorát se mě zdá vysoká cena i po té slevě.Já jsem za Dunlopy dal předek 1700,-kč zadek 2300,-kč.Jsou dobrý však víš co si mohu na nich dovolit.
Odpovědět