Pokec

Odpovědět
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Je to skoda. Skoda je aj takeho radikalneho rozhodnutia...
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Pokec

Příspěvek od Meldar »

Já si myslím že se zachvíli ozve a napíše jsem zase nějakej román.Podle mě nikomu nenapsal že na tom to foru končí.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

Ták lidi,dneska jsem se byl projet.Bylo krásně,teploučko no prostě krása.Vracel jsem se domů přes Biskoupky kolem pile a nabral jsem tam stovkovej hřebík do zadního kola.Fakt paráda,já technickej antitalent a píchnu kolo.Naštěstí jel se mnou kámoš na Transalpu a vozí sebou náhradní duše.Transalp má vzadu taky sedmnáctkový kolo - to bylo štěstí v neštěstí.Vozí sebou i montpáky a já si konečně uvědomil jak jsem bezbranný bez pořádného nářadí.Takže jsem měl premiéru při výměně duše,dělal jsem to sám a on mi jen radil.Dopadlo to dobře a bez problémů jsem dojel domů.Není to zas tak hrozný jak jsem se toho bál,jsem rád že jsem si to osahal a příště už si poradím sám.Když to zhrnu:tak byl docela pěkný den na projížďku a píchnuté kolo mě přece nerozháže,ne? :lol:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od DEEP »

Montpaky a dusi na vic?Co kdyz tu novou pri nasazovani nechtene proskripnes?Tak jsi v pr...i.Ja si vozim sprej.To je stoprocentni a zabere min mista.
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

DEEP píše:Montpaky a dusi na vic?Co kdyz tu novou pri nasazovani nechtene proskripnes?Tak jsi v pr...i.Ja si vozim sprej.To je stoprocentni a zabere min mista.
Musím ti odporovat, utrhl sem ventilek a sprej nebyl mi nic platný, ale to bylo podhuštěnou gumou (zanedbaná údržba, jaauuu nekamenovat ;) vím moje chyba :oops: ).
A poprvé to byl hřebíček, tu duši než ji "vypustil" natrhl. To jsem ovšem nevěděl a když jsem tam napral tu pěnu, tak to nezalepil ale udělal ji nepoužitelnou pro další lepení. Tudíž jsem neuspěl. A málem ani nedojel, protože jsem neměl právě tu duši. V jediném servise v okolí "v Tloskově" ji neměl servisák taky. Nakonec někde ve vesnici u nějakého známého sehnal 16" a tu tam natáhl. Bez toho jsem byl v pr... :o
Proto myslím, že duše nejlépe velikost 18" v topcase montpáky znalost jak na to, není vůbec k zahození.
18" proto že se dá natáhnout na obě kola bez vážnějších potíží. 8-)
Mimo téma, jak to vypadá s nohou Pane Lórenc, nechcete ještě pohoupat. ;) . Mluvil jsem s Vitoušem. 8-)
Už se těším doufám, že to klapne. Brzo se uzdrav.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

Meldar píše:Já si myslím že se zachvíli ozve a napíše jsem zase nějakej román.Podle mě nikomu nenapsal že na tom to foru končí.
Napsal. :|
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

DEEP píše:Montpaky a dusi na vic?Co kdyz tu novou pri nasazovani nechtene proskripnes?Tak jsi v pr...i.Ja si vozim sprej.To je stoprocentni a zabere min mista.
Bez urážky,ale ten mě byl na ho*no.Stříknul jsem ho tam hned jak jsem zjistil že jsem píchnul a ujel jsem na něj 5 km do Oslavan.A v Oslavanech jsem stejně tu dušu musel vyměnit.Sprej je možná účinej na nějakou malou díru,ale stovka hřebík už je asi moc.Po této zkušenosti se mě sprej jeví jako vyhozený prachy(to je radši prochlastám).
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hroch »

ja mam sprej taky myslym si ze kvuly maly dirce vymontovavat dusi je na prd ,na to je lepsi sprej .samozrejme ze na velkou diru nestaci o tom zadna ale k tomu taky neni urceny. :| na bezdusovky se delaji trny atd a ty zalepi i pul centimetrovou diru ale freewind ma bohuzel dusi takze mame smulu :(
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od Household »

Akú značku spreja nosíte a ste s ňou spokojný ?
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od kanko00 »

Household píše:Akú značku spreja nosíte a ste s ňou spokojný ?

Kamo na nasej motke nebudes moc spokojny so ziadnym specisprejom na opravu defektu....
Jedine, netahat von kliniec, ci to, co urobilo defekt a streknut sprej a mazat do najblizsieho pneuservisu! :x
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od Household »

Práve preto sa pýtam, čo používajú, lebo nič uspokojujúce som nezohnal a nikto nič neporadil :(
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

Dneska mi v pneuservisu řekli že na dušové pláště neexistuje žádný spolehlivý sprej.Prý tu díru zalepit může,ale i nemusí.Spreje byly vyvinuty pro bezdušové pneumatiky.Dost se mě smáli když jsem jim řekl že jsem to zkoušel zalepit sprejem. :cry:
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Pokec

Příspěvek od Meldar »

Nazdar tak jsem se dnes pěkně ožral.Kamrádoj se narodil kluk tak jsem si dal 7 piv a nějaký panáky.Málem skončil jako hroch s hlavou na stole. :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od Household »

Tak sa pochváľte kto ste koho dnes dobehli ?
Ako dobehli Vás ? ;)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

Household píše:Tak sa pochváľte kto ste koho dnes dobehli ?
Ako dobehli Vás ? ;)
Já nikoho. :( ale on se někdo najde. :twisted:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hroch »

Meldar píše:Nazdar tak jsem se dnes pěkně ožral.Kamrádoj se narodil kluk tak jsem si dal 7 piv a nějaký panáky.Málem skončil jako hroch s hlavou na stole. :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :roll:
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

Household píše:Tak sa pochváľte kto ste koho dnes dobehli ?
Ako dobehli Vás ? ;)
NAŠEL JSEM SE JÁ koho jako idiota doběhli.Navíc byl u toho Vitas kterej byl zrovna za mnou v práci.Na stránky to ale nemůžu napsat.Tak že se pochlubím někde v soukromí.(třeba ve Vrbně)
Uživatelský avatar
Meldar
Big motorkář
Příspěvky: 152
Registrován: ned 09. lis 2008 21:42:52
Bydliště: Trutnov

Re: Pokec

Příspěvek od Meldar »

No tak mám konečně technickou dnes lítal jako drak. :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od DEEP »

Cauves.Tak si tak lezim v pelechu cumim na telku.Davaji neco z S.Segalem.A hele vladni limuzina a jako doprovod 2x FREEWIND.Komu se postesti byt ve filmu?;-)
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hroch »

DEEP píše:Cauves.Tak si tak lezim v pelechu cumim na telku.Davaji neco z S.Segalem.A hele vladni limuzina a jako doprovod 2x FREEWIND.Komu se postesti byt ve filmu?;-)
ja to videl taky dva modry ze jo :D
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
JirkaS
Administrátor
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 18. zář 2008 15:50:20
Bydliště: Geršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od JirkaS »

Myslel jsem že mám vidiny :shock: , čuměl jsem spíš do komplu a tuhle scénku jsem zahlídnul až na poslední chvíli... většinou jsou ve filmech Pegasa...
Není rum není šturm
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

JirkaS píše:Myslel jsem že mám vidiny :shock: , čuměl jsem spíš do komplu a tuhle scénku jsem zahlídnul až na poslední chvíli... většinou jsou ve filmech Pegasa...
Já to neviděl, byl jsem v "putně" a pak jsem si čet, ale už hledám kde to sosnout. :oops: ;)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hroch »

Dneska sedim v kavarne v Sedlcanech a najednou wetrak -cerveno zeleny .kdo to byl :?: bylo to tak kolem druhe hodiny.ja mel zaparkovano na namesti.
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

V sobotu jsme s Vitasem, Sinnerem a mou maličkostí vyrazili za rekonvalescentem Deepem.Vzali jsme to malou oklikou přez Sněžník ujeli jsme zhruba 240km kluci asi o70 km více.Byl z toho docela pěknej výlet.Kluci dělali fotky a video tak to snad daj na Akce srazy výlety a nebo do galerie.Nakonec došlo u Deepa i na malej servis.Když se z toho planovaného u mě na chalupě vykroutil pod průhlednou záminkou operace tak jsem ho se Sinnerem hned po našem příjezdu zaměstnali.U Deepa bylo fain pohoštění od jeho lepší polovičky.Bohožel Sinner si sedl k jídlu nejblíže ta že já s Vitasem jsme si vždy zobli jen když se Mirek nedíval :P
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od DEEP »

Hlavne ze vam chutnalo.A diky za navstevu.Uz se tesim na Vrbno.;-)
Co je stary,to je dobry ...
Odpovědět