výplet zadného kolesa

Odpovědět
mercury6.3

výplet zadného kolesa

Příspěvek od mercury6.3 »

Nazdar všetci,
potrebujem pomoc, prezúval som zadnú gumu, a zistil som ulomené 2 špice z výpletu zadného kolesa. spodná závitová časť je v pohode, len im strihlo vrchné hlavičky. Skúšal som zohnať náhrady, ale nikde nepredávajú na kusy a zahnať sa dá len originál sada Suzuki na "17" ráfik za skvelých 62 Eur, čo mi príde kvôli 2 špajlám ako psychoterapia. Neviete mi niekto helfnúť, alebo poradiť, kde zohnať náhradné kusy za ľudskú cenu?
Dík za každú pomoc.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: výplet zadného kolesa

Příspěvek od Sinner »

ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
mercury6.3

Re: výplet zadného kolesa

Příspěvek od mercury6.3 »

Dík za typ, skúsim tam napísať.
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: výplet zadného kolesa

Příspěvek od Maxton »

A v suzuki servisu by pár špicí neměli ? Třeba u hamouze na Kladně je to běžná výbava ;-) Taky mi jeden drát měnil
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
mercury6.3

Re: výplet zadného kolesa

Příspěvek od mercury6.3 »

To ma nenapadlo, behal som len po predajniach, budem sa musieť pozrieť, či tu na okolí vôbec nejaký SUZUKI moto servis je.
Dík za typ.
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: výplet zadného kolesa

Příspěvek od Household »

Zdravím páni,
dnes som v najlepšom servise (MartinG) ;) prezúval gumy a zistil som, že mám jednu špicu po smrti odtrhnutú na zadnom kolese.

Nemáte niekto náhradné, prípadne typ kde sa to dá zohnať. Vzal by som aj viac kusov do rezervy, prípadne zo pár aj do prednéo kolesa.
Dík za pomoc.
Odpovědět