Rána,dým,smrad oleje z výfuku - co se po...?

jancco
Příspěvky: 15
Registrován: pon 20. črc 2015 17:34:54

Re: Rána,dým,smrad oleje z výfuku - co se po...?

Příspěvek od jancco »

Podobné sa choval aj ten môj . A problém dola zohnuta hlava. Studený chytil a pekne išiel ale keď sa zohrial tak jednoducho zdochol, keď ochaldol tak zase bez problému.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Rána,dým,smrad oleje z výfuku - co se po...?

Příspěvek od Rimmerak »

U mě to pořád vypadá na karburátor. Už když jsem se šel ten osudnej den projet, dlouho to nechtělo chytit. Pak jsem vyjel, tak to jelo normálně a po těch 3-4km to zdechlo.
Po rozborce a sborce motoru a nandání nádrže na motorku mi protekl benzín skrz karburátory do motoru. Neudržely to jehly. Ale proč? Jo, karburátory byly plný bordelu, ale po vyčištění? Proč to neudělalo kdykoliv předtím, dokud tam ten bordel byl. Kohout nádrže na ON těsní. Kdyby alespoň byly poškozený ty jehly, ale jsou v pořádku.
Nezbyde mi nic než zkusit měnit díly s bráchou a uvidím no. Po 8 letech a skoro 50000km se mnou bez poruchy si zaslouží trošku zatrucovat :-D
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
Rimmerak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 870
Registrován: pon 17. lis 2008 0:13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Rána,dým,smrad oleje z výfuku - co se po...?

Příspěvek od Rimmerak »

Tak opraveno. Závada nezjištěna. Prostě jsem vše znovu prošel, zkontroloval, ventil nádrže ověřil, že na ON z něj benzín neteče, dokud se motorka nenastartuje. Nastartoval jsem (nedával jsem PRI, nechal jsem to chvíli točit na ON). Motorka chytla, nechal jsem jí na volnoběhu, pak protúroval, jel projet asi 10km a vše v pohodě. Závada nezjištěna :-D Bych se posral. Alespoň mám přetěsněný celý motor, jak jsem si vždy přál :-D
R 1997, od 37000km, teď 78000 km.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Rána,dým,smrad oleje z výfuku - co se po...?

Příspěvek od hroch »

Rimmerak píše:Tak opraveno. Závada nezjištěna. Prostě jsem vše znovu prošel, zkontroloval, ventil nádrže ověřil, že na ON z něj benzín neteče, dokud se motorka nenastartuje. Nastartoval jsem (nedával jsem PRI, nechal jsem to chvíli točit na ON). Motorka chytla, nechal jsem jí na volnoběhu, pak protúroval, jel projet asi 10km a vše v pohodě. Závada nezjištěna :-D Bych se posral. Alespoň mám přetěsněný celý motor, jak jsem si vždy přál :-D
No nic no tak do servisky napiš GOmotoru :D
x x x jinak to neumim
Odpovědět