Cidlo policajta

Odpovědět
Newman17
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. dub 2016 23:17:55

Cidlo policajta

Příspěvek od Newman17 »

Zdravim vsechny mam takovy dotaz mozna trosku hloupy za to se predem omlouvam :D. Zlobili mi cidlo stojanku. Stava se mi ze kdyz nekam prijizdim tak zastavim dam neutral a vypnu motor prijdu k motorce zachvilku a kdyz chci nastartovat tak nemuzu jenom to cvakne ale nenastartuje. Zvedlej stojanek mam zmacknutou spojku taky a stejne nechce. Predpokladam ze asi vycistit cidlo stojanku bude jako prvni vec co udelat.
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Cidlo policajta

Příspěvek od Dave842 »

Jestli to cvakne a nic, spíš bych se díval na startér. Kdyby to bylo nějakým z čidel, tak by to neudělalo nic, podle mě.
D@VE
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Cidlo policajta

Příspěvek od hroch »

Newman17 píše:Zdravim vsechny mam takovy dotaz mozna trosku hloupy za to se predem omlouvam :D. Zlobili mi cidlo stojanku. Stava se mi ze kdyz nekam prijizdim tak zastavim dam neutral a vypnu motor prijdu k motorce zachvilku a kdyz chci nastartovat tak nemuzu jenom to cvakne ale nenastartuje. Zvedlej stojanek mam zmacknutou spojku taky a stejne nechce. Predpokladam ze asi vycistit cidlo stojanku bude jako prvni vec co udelat.
kdyby to bylo čidlo tak to ani necvakne ;) spíš bych koukl na startovací relé a baterku.
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Cidlo policajta

Příspěvek od hroch »

Dave842 píše:Jestli to cvakne a nic, spíš bych se díval na startér. Kdyby to bylo nějakým z čidel, tak by to neudělalo nic, podle mě.
byls rychlejší :lol:
x x x jinak to neumim
Newman17
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. dub 2016 23:17:55

Re: Cidlo policajta

Příspěvek od Newman17 »

Baterka je skoro nova a co se mi to stalo vcera naposled tak jsem musel parkrat udelat flinstouny najit tam neutral a zvendnout a sundat policajta tak se mi to podarilo nastartovat
Uživatelský avatar
dratenik
Motorkář
Příspěvky: 52
Registrován: pon 18. srp 2014 17:31:01
Bydliště: kósek vod Brna

Re: Cidlo policajta

Příspěvek od dratenik »

Pokud je zařazen neutrál jde motorka nastartovat i s vyklopeným bočákem. Resp. pokud nejde moto nastartovat při zařazeném neutrálu s vyklopeným stojánkem může to být čidlo neutrálu v motoru.
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Cidlo policajta

Příspěvek od Dave842 »

hroch píše: byls rychlejší :lol:
Téměř o minutu :lol: Pokuď to cvakne, fakt bych mrnul spíš na samotný startovací okruh. ;)
D@VE
Odpovědět