Dobrý servis - Praha a okolí

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kysi04
Příspěvky: 34
Registrován: ned 13. kvě 2012 16:26:29
Bydliště: Praha

Dobrý servis - Praha a okolí

Příspěvek od Kysi04 »

Ahoj,

můžete mi doporučit nějaký dobrý servis nebo nějakýho týpka který by mi seřídil karbec u mýho větráka v Praze či blízkého okolí?

Předem díky moc
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý servis - Praha a okolí

Příspěvek od Zeusik »

604652880 Vlasta mě dělal vidle a Siner mi ho doporučil ;)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý servis - Praha a okolí

Příspěvek od Sinner »

Jo Vlastik je dobrej, mně se stará o moto i skútr. A rozhodně k moji spokojenosti. A freewindy dělá už jak na běžícím pásu. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Kysi04
Příspěvky: 34
Registrován: ned 13. kvě 2012 16:26:29
Bydliště: Praha

Re: Dobrý servis - Praha a okolí

Příspěvek od Kysi04 »

Tak super díky za pomoc jsem tu nový majitel wětráka takže se zatím rozkoukávám co a jak. Určitě ho využiju ale asi až začátkem sezóny. Teď už uložim wětráčka k zimnímu spánku :( ....
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý servis - Praha a okolí

Příspěvek od Sinner »

Pokud by někoho napadlo jet si nechat servisovat motorku k Vlastovi Bezděkovi do Vrbovky pod benínkou do garáží tak rozhodně nedoporučuji . Nevím co se s ním stalo, :? ale jak byl dříve pečlivý a nemoh jsem si jej vynachválit, tak nyní je z něj naprostý lempl. Už několikrát jsem na něj slyšel různé stížnosti. A i já jsem měl značné výhrady, ale poslední dobou se překonává. Když mi vyměnil řetězovku tak mi v kole nechal totálně vysypané ložisko rozety(nevím proč mě chtěl zabít, vždy sem platil včas a nikdy nezůstal dlužen. ;) ), jeden šroub na rozetě vůbec nedotáhl a ty ostatní byli tak na něco málo víc než povolit rukou. Luckyusovi zas zkurvil závit na řidítkách a jeden ze 4 taky nedotáhl, a to není zdaleka jediné co posral.

Fotky dodám. :evil: :evil: :evil:

Tak nedodám, nepovedli se. :-D , ale Fífa a Míla vědí a viděli, Míla dokonce měnil to ložisko.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Twin
Big motorkář
Příspěvky: 225
Registrován: úte 27. zář 2011 17:17:44

Re: Dobrý servis - Praha a okolí

Příspěvek od Twin »

Trochu oživím téma.
Potřebuji přetěsnit napínák a víko, taky by se asi hodilo sčíhnout vůle na ventilech a podtlaky.
Kdo v Praze a okolí mi to udělá?
Uživatelský avatar
Kysi04
Příspěvky: 34
Registrován: ned 13. kvě 2012 16:26:29
Bydliště: Praha

Re: Dobrý servis - Praha a okolí

Příspěvek od Kysi04 »

Twin píše:Trochu oživím téma.
Potřebuji přetěsnit napínák a víko, taky by se asi hodilo sčíhnout vůle na ventilech a podtlaky.
Kdo v Praze a okolí mi to udělá?
Taky bych se přimluvil za nějaký tip na servis. Potřebuju vyměnit řetěz, destičky vč. kapaliny. Zkontrolovat ventily atd. Víte o někom?
noone
Příspěvky: 12
Registrován: pát 03. dub 2015 18:45:21

Re: Dobrý servis - Praha a okolí

Příspěvek od noone »

Za sebe doporučuju Roman Klein servis v Brandýse nad Labem :-) má tam teda toho občas dost, ale po seřízení karbeců mi motorka žere o litr a půl min
Lukáš
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 08. pro 2016 19:19:08

Re: Dobrý servis - Praha a okolí

Příspěvek od Lukáš »

Zdravím, chci se zeptat na nějaký dobrý servis či někoho na ZLínsku :D ... rád bych se s někým poradil o své súzi, jsem dost paranoidní po přečtení několika témat na tomto fóru :D ... od šustění (rozvoďák) přes menší střílení do výfuku (štelování ventilů? svíčky?) až po výměnu spojky (nebo je ještě čas? seštelovat?) .... rád bych se s ní naučil sám, ale zatím mám obavy do toho vrtnout bez odborného dohledu :|
Odpovědět