Prodej motorky

Odpovědět
noone
Příspěvky: 12
Registrován: pát 03. dub 2015 18:45:21

Prodej motorky

Příspěvek od noone »

Zdravím :-) prodávám svého wětráka :-) vlastním ho 4 měsíce od dubna. Jsem 3 majitel u nás, první registrace je 2012. Motorka je v komplet černém laku od prvního majitele. Původní barva byla stříbrná. Bouraná nebyla. Co se týče doplňků tak tam je vyšší plexi MRA, top case 56 litrů, držák bočních brašen s brašnami Louis 2x15 litrů, centrální stojan, usb zásuvka u řidítek, hodiny, laďák, padací rám RD moto zadní LED žárovka. Na motorce jsou nyní nová zrcátka (podobné originálu) nové čiré blinkry. V červnu byla dělaná oprava motoru v hodnotě 10 000. Komplet přetěsnen motor, vyměněné těsnění u řetězového kolečka, nové lanko u spojky, nové vahadlo na výfukový ventil, komplet vyčištěné karburátory, seřízení podtlaků, ventilů, směsi a to hlavní čidlo neutrálu. Obuto je na Mitaskách se vzorkem cca 70%, řetězovka tak 30%, desky přední 70% a zadní tak 90%. K motorce přidám originální atrapy padacích rámů v barvě moto. 2x klíč od moto i od kufru

Cena 42 000.
Okres Mladá Boleslav
Foto: http://razer996.rajce.idnes.cz/Freewind
noone
Příspěvky: 12
Registrován: pát 03. dub 2015 18:45:21

Re: Prodej motorky

Příspěvek od noone »

Prodej spěchá, možná sleva!
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej motorky

Příspěvek od Milanek »

noone píše:Prodej spěchá, možná sleva!
Máš tam teď celkem konkurenci jsou tam pěknější a mladší a v originál stavu - podle mne nad 40 nemáš šanci a i za 40 rekněme "do podzimu" - pokud to fakt spěchá musíš jit na 35 aby sla třeba do týdne pryč - zákon nabídky a poptávky - navíc to más blbě napsaný - to že si hrabal do motoru je vždy minus bez ohledu na to že to stálo 10tis - tím hůř :-)
noone
Příspěvky: 12
Registrován: pát 03. dub 2015 18:45:21

Re: Prodej motorky

Příspěvek od noone »

Milanek píše:
noone píše:Prodej spěchá, možná sleva!
Máš tam teď celkem konkurenci jsou tam pěknější a mladší a v originál stavu - podle mne nad 40 nemáš šanci a i za 40 rekněme "do podzimu" - pokud to fakt spěchá musíš jit na 35 aby sla třeba do týdne pryč - zákon nabídky a poptávky - navíc to más blbě napsaný - to že si hrabal do motoru je vždy minus bez ohledu na to že to stálo 10tis - tím hůř :-)
Zapomněl sem upravit cenu kruci :-D, oprava byla nutná,karbce zasraný, nešlo čidlo neutrálu (viděl jsem na fotkách co to dokáže udělat v motoru) a cvakali ventily. A místama tekl olej.
Odpovědět