Koupím turistické plexi a navigaci

Odpovědět
hondzik
Příspěvky: 15
Registrován: ned 14. zář 2014 10:13:53
Bydliště: Chrudim

Koupím turistické plexi a navigaci

Příspěvek od hondzik »

Zdravím, sháním turistické plexi na winda 98 a moto navigaci.
Na navigaci nemám žádný extra požadavky, jen vodotěsnost :D (rád bych ji viděl, takže ideálně pardubický a královehradecký kraj)
Kdyby nikdo plexi neměl, tak jestli ho někdo kupoval na wemoto http://www.wemoto.cz/bikes/suzuki/xf_65 ... up_-_tall/. Zajímá mě kvalita (cena je oproti jiným mnohem nižší) a vzhled, když nemaj foto.
Díky za nabídky ;)
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Koupím turistické plexi a navigaci

Příspěvek od hanz393 »

Ahoj výše zmíněné plexi mám já v mírně kouřové verzi. V první řadě tě musím upozornit že pokud se nekoupíš čistě černé plexi, tak budeš muset část plexi zastříkat barvou apod, protože plexi je celé čiré - tzn po namontování na motorku ti jde vidět do palubních přístrojů. U jiných plexi je zhruba od pulky dolů začerněné aby nebylo vidět dovnitř do motorky, tady ne... přikládám pár fotek, ty fotky na koberci, tam vidíš porovnání s origo plexi, to je položené pod tím turistickým. Co se mě týče a mé výšky 185 cm jsem spokojen, rozdíl je tam sice jen malý, ale ztratily se turbulence co se mi snažily vytřepat mozek z hlavy :lol:
DSCN1991.JPG
DSCN1993.JPG
SDC10151.JPG
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Koupím turistické plexi a navigaci

Příspěvek od hanz393 »

SDC10166.JPG
hondzik
Příspěvky: 15
Registrován: ned 14. zář 2014 10:13:53
Bydliště: Chrudim

Re: Koupím turistické plexi a navigaci

Příspěvek od hondzik »

díky za info ;) já mám jen cca 170 cm, takže čekám větší přínos pohodlí :D kromě toho se mi wind s vyšším plexi líbí víc :) jen je otázka, jestli mi ho někdy pošlou... :lol: týden ho mám objednaný a pořád není odeslaný :shock:
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Koupím turistické plexi a navigaci

Příspěvek od hanz393 »

Musíš počkat ! Vyrábí to v Anglii, skladem nemají žádné. Lhuta je do měsíce, já ho měl za cca 3 týdny. Jaké jsi objednal? Černe?
hondzik
Příspěvky: 15
Registrován: ned 14. zář 2014 10:13:53
Bydliště: Chrudim

Re: Koupím turistické plexi a navigaci

Příspěvek od hondzik »

Aha, dodací lhůtu jsem nikde nevyčetl :oops: ale za tu cenu se vyplatí si počkat. Objednal jsem si mírně kouřové. Nebyl jsem si jistej, aby mi náhodou plexi nepřekáželo ve výhledu těsně před moto :lol:
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Koupím turistické plexi a navigaci

Příspěvek od hanz393 »

Tak to sis objednal to same co ja :-)
pak ho akorat striknes dle potfeby a je....
Odpovědět