Rozvody

Zbyna
Big motorkář
Příspěvky: 161
Registrován: čtv 17. dub 2014 21:30:25
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: Rozvody

Příspěvek od Zbyna »

Kdyz jsi daval napinak z5 zasrouboval jsi ho ?
Uživatelský avatar
Jelenvriji
Příspěvky: 46
Registrován: sob 19. říj 2013 17:34:15
Bydliště: Chodov

Re: Rozvody

Příspěvek od Jelenvriji »

Udělal sem asi zásadní chybu. nechal sem ho napnutý jak byl a stlačil sem ho pomocí velkých kleští až sem ho chytl na šrouby a pak sem jen ty šrouby dotáhl. Myslel sem, že tak dosáhnu toho předchozího napnutí jak byl před vyndáním.
Zbyna
Big motorkář
Příspěvky: 161
Registrován: čtv 17. dub 2014 21:30:25
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: Rozvody

Příspěvek od Zbyna »

no chlape zasadní chyba ... rozvody jsou ted přeplé a proto ty zvuky... ale co je horší nestačí jen sundat napínák zašroubovat ho a znovu namontovat tím co jsi udělal jsi na 99% zničil vodítka řetězu tudíž je bude třeba vyměnit a to znamená hlava dolů. zkus sundat znovu ten napínák a koukni se přes díru jak to vodítko vypadá pokud je v něm otlak od napínáku tak bohužel tě čekají rozvody (na napínáku je tuším 6 šroubek-10 klíč ten sundáš a pod ním je "šroub" ten je třeba zašroubovat tím zatáhneš napínák je třeba ho přidržet třeba šroubovákem nebo nějakým plíškem a namontovat napínák) . Mě komplet rozvody pred rokem vyšly cca 7000 ale to jsem kupoval i nový napínák rozvodů. takže si můžeš začít zjišťovat ceny dílů : těsnění pod hlavu, nové vodítka, sponu na rozvodák, popřípadě rozvoďák já bych ho už vyměnil když to budeš dělat.

pokud jsi z moravskoslezského kraje můžu ti to vyměnit rozvody na wětrákovi už jsem dělal x-krat :D
Odpovědět