Po zahřátí vynechává

Odpovědět
Venca
Příspěvky: 20
Registrován: sob 26. kvě 2012 12:45:02

Po zahřátí vynechává

Příspěvek od Venca »

Ahoj,
miláček zlobí... :D
U mého freewinda za studena funguje motor v pořádku, ale po zahřátí a to vždy až po cca 20 km začne vynechávat a nemá výkon.Po 10 km je vše v pořádku.Vyzkoušeno 4krát.
Benzínem a svíčkama to není, protože jsem měnil.
Poradíte někdo?Nesetkal jste se někdo s takovým problémem?Dík předem ;)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Po zahřátí vynechává

Příspěvek od Sinner »

Stejně zkus dát ty staré svíce pokud to s nimi jelo, a nedával jsi náhodou benzínový filtr někam na hadičku, ten někdy dělá brikule? Zavírá ti sytič? Co podtlak v nádrži?
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Venca
Příspěvky: 20
Registrován: sob 26. kvě 2012 12:45:02

Re: Po zahřátí vynechává

Příspěvek od Venca »

svíčky jsem měnil, je to stejné u nových i starých, benzinový filtr jsem nedával a sytič vypíná, dnes jsem vyzkoušel otevřít nádrž, když to začalo zlobit a nepomohlo...dnes to začlo dělat až po 30 kilometrech...nevím co s tím, budu muset do servisu
Milanek
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 250
Registrován: pon 02. pro 2013 14:37:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Po zahřátí vynechává

Příspěvek od Milanek »

ještě kabely a fajfky mozna to probiji
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Po zahřátí vynechává

Příspěvek od yuri13 »

Zkus se jet projet v noci a sleduj, jestli se ti těsně před tím než motor ztratí výkon, nerozzáří světla.. To, co popisuješ je celkem blízko tomu, co se dělo mě a na vině byl vadný regulátor.. Konkrétně sledovací obvod, který stabilizuje napětí.. ;) Zničeho nic se napětí prudce zvýšilo, světla se nezvykle rozzářila a po chvilce se vypnulo CDI.. Motor jakž takž šel, ale jet se nedalo.. Po několika startech, chvíli běhu a opakování problému se motor zas rozběhl a jel normálně.. :ugeek:
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Venca
Příspěvky: 20
Registrován: sob 26. kvě 2012 12:45:02

Re: Po zahřátí vynechává

Příspěvek od Venca »

Moto jsem měl v servisu, seřízení ventilů, karburátoru, kontrola elektroinstalace, problém kterej jsem mu popsal je pro opraváře záhadou.Motorka jede líp, ale po 30 kilometrech zase stejnej problém.

yuri13>Já s tím jet můžu, ale není to ono.Dojel jsem s tím 30 km co jsem byl od baráku po tom co začlo blbnout, s pocitem že se to horší s ujetými kilometry.
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Po zahřátí vynechává

Příspěvek od hanz393 »

blbý dotaz - a když ti to začne blbnout, dělá to ikdyž zastavíš a necháš to klápat na volnběh tak to má i tak blbý chod ?
Odpovědět