Turistické plexi

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Turistické plexi

Příspěvek od hanz393 »

Pánové koupím turistické plexi v solidním stavu za solidní peníz :-D kouřové prosím :-)
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turistické plexi

Příspěvek od Maxton »

http://www.wemoto.cz/bikes/suzuki/xf_65 ... up_-_tall/ . . . Není to to uplně nejvyšší, ale mě napříjlad vyhovuje nejvíc, ještě ve spojení třeba s deflektorem. Kolik měříš ?
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Turistické plexi

Příspěvek od hanz393 »

185 cm...jj taky sem se na nej díval ale říkal sem si ze by mi nevadilo aj použité kdyby ho někdo prodával...o kolik je vyšší to plexi? Tak o deset cm ne?
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turistické plexi

Příspěvek od Maxton »

jojo zhruba o 10 cm, ale je víc ohnutý, takže to ten vzduch hází o odst víš. Nepředpokládám, že by někdo turistický plexi prodával, spíž ho schání. A radil bych ti domluvit se s někým z fora, kdo by byl ochotnej a nejdřív to vyzkoušet kam ti to s tím větším plexi bude foukat, předpokládám, že teď ti to jde na hruď, a může se stát, že vyšším plexi přesuneš proud vzduchu na helmu a bude ti to hrozně lomcovat hlavou a namáhat krk ;)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Turistické plexi

Příspěvek od hanz393 »

Ty prave ze mi ty turbulence uz pekne protrepali kebuli...jo jde mi to i na hruď ale jako do helmy schytavam taky a řádně :-D a pokud mi to s tím turist. plexi pujde při vysoké rychlosti přímo na hlavu tak se trochu prihrbym...s tím origo plexi se muzu hrbit jak chci nepomáhá to nijak extra
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Turistické plexi

Příspěvek od šimi »

Měl jsem turistické(měřím 193cm)a nešťastným pádem jsem jej zničil.Zkrátil jsem ho a zjistil že už mi tak nevybruje přední kapotáž.Turbulence při vyšších rychlostech mi už nejdou do přilby,ale na hruď.Rozhodně bych ho už nechtěl ;) .Jediné pozitivum bylo,že Freewovi víc sluší,ale pro mě je nepraktické.
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
hanz393
Big motorkář
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 18. zář 2014 22:56:12
Bydliště: Otrokovice

Re: Turistické plexi

Příspěvek od hanz393 »

stejně ho chci :-D
Odpovědět