Manuál

Odpovědět
hondzik
Příspěvky: 15
Registrován: ned 14. zář 2014 10:13:53
Bydliště: Chrudim

Manuál

Příspěvek od hondzik »

Zdravím, jsem tu nový a motorku mám jen týden, tak bych potřeboval poradit ;) Mám problém s manuálem :cry: moje angličtina není nic extra, tak jsem se chtěl zeptat jestli ho nemá někdo přeloženej :?: :)
A druhá věc je, že jsem měl prázdnou nádrž, tak jsem dolil benzín, měl jsem první čtvereček nad rezervou a přepnul kouhout na PRI (ještě jsem neznal co je která poloha) a další den jsem se chtěl projet a svítily mi 3 čárky rezervy. Louže jsem si nevšiml. Může to být špatně seřízeným palivovým čidlem? Děkuji za odpověď ;) :)
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Manuál

Příspěvek od LiborZ »

A popojel jsi? Podívej se na hladinu oleje v motoru. Pokud máš zalité celé kontrolní okýnko, tak Ti zřejmě natekl benzín do motoru.
S přeloženým manuálem jsem se ještě nesetkal...
hondzik
Příspěvky: 15
Registrován: ned 14. zář 2014 10:13:53
Bydliště: Chrudim

Re: Manuál

Příspěvek od hondzik »

ten manuál mně docela štve, servisní intervaly dokupy dám, ale informace o čištěni olejového filtru, rozebraní zadního kola a podobně už ne. :oops:
motorku jsem nestartoval, ale hladina oleje je v rozmezí min. a max. hladiny. ještě bych doplnil, že když jsem dolíval benzín, tak jsem měl nejdřív dva čtverečky a potom (nejspíš než se ustálila hladina) to spadlo na jeden.
tlonsky
Příspěvky: 19
Registrován: sob 12. dub 2014 22:27:33
Bydliště: České Budějovice

Re: Manuál

Příspěvek od tlonsky »

Já taky nejsem žádnej znalec, ale občas se mi stane že mam půlku nádrže plnou a po nastartování mi ukazuje prázdnou nádrž a za cca 5km se ukazatel postupně vyškrábe zpátky nahoru do poloviny. Beru to spíš jako orientační ukazatel. I když se mi zdá že ukazuje docela přesně. Co jeden dílek to 80-90km. Zatím mám rekord na nádrž 378km (bez rezervy)
hondzik
Příspěvky: 15
Registrován: ned 14. zář 2014 10:13:53
Bydliště: Chrudim

Re: Manuál

Příspěvek od hondzik »

Ten manual tu nekdo daval, ale jen docasny odkaz a znovu jsem to uz nenasel...
Tak uvidim jestli se nebude benzin ztracet, ale to nevypada, tak to zatim resit nebudu.
Dik za info, jen kdyby nekdo vedel o jakymkoliv prekladu manualu, tak prosim o zpravu.
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál

Příspěvek od Maxton »

hondzik - odkud jsi ? Jestli to nedokážeš pochopit z anglického návodu, tak bude asi nejlepší, když ti to někdo osobně vysvětlí, případně ukáže ;-), jinak odkazy co tu byli na manuál byli v AJ. Český překlad neexistuje, nebo o něm nevím. Všechny dostupný manuály stáhneš zde :http://www.motorkari.cz/motokatalog/?ac ... rkaId]=883 Ale jsou to pouze naskenovaný originál manuály v papírový poloze ! ;-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
hondzik
Příspěvky: 15
Registrován: ned 14. zář 2014 10:13:53
Bydliště: Chrudim

Re: Manuál

Příspěvek od hondzik »

z Chrudimi. Anglickej mám, podle obrázků se něco dá udělat, ale radši bych to měl i s popisem. Ten anglickej mám staženej, kdyžtak musí pomoct strejda google se svým nepřesným překladem. :roll:
Uživatelský avatar
honza780
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 28. čer 2012 13:29:43
Bydliště: Brno

Re: Manuál

Příspěvek od honza780 »

Stáhni si v němčině.Já sem měl an na GS 500E a zjistil sem že google to neumí technicky.Němčinu ti přeloží přesněji.Já mám koupenej tenhle od Šmigy suzuki-fx-650-freewind-pdf 20MB.
http://www.motorkari.cz/motokatalog/suz ... ml#manualy
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál

Příspěvek od Maxton »

Tak to máš ke mě bohužel daleko, jinak bych ti klidně ukázal, jak sundat zadní kolo, přední a další důležitý věci :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
hondzik
Příspěvky: 15
Registrován: ned 14. zář 2014 10:13:53
Bydliště: Chrudim

Re: Manuál

Příspěvek od hondzik »

to je škoda, rád bych s někým popovídal s jeho zkušenostma co a jak při údržbě a případně nějaký tipy co se dá vylepšit :roll:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Manuál

Příspěvek od kanko00 »

Uploadol som znovu odkaz na MANUAL a MICROFISH

http://leteckaposta.cz/884684054
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Odpovědět